“L’oréal paris magic retouch beyaz kapatıcı saç spreyi” için 22 yorum

 1. Kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle az beyazlarınız varsa çok güzel kapatıyor.Tarcın bakır saçlarım için açık kahverengisini aldım ve çok memnun kaldım.Kokusu da güzel ve fiyatı da uygun.Daha ne olsun ?

 2. Is yerinde platin saçlar yasak ve ben platinden vazgeçemem. Platin saçlarımın üzerine bu spreyin sarı olanından sıkıyorum akma kokma durumu yok. Doğal ve homojen duruyor.

 3. Kokusu biraz rahatsız edici halamın saclarina uyguladık.Onemli günlerin kurtaricisi ama uzun süreli her gün dus alanlar icin ozellikle kullanilebilecek bir sey degil.

 4. Hayattaki tek şansımı bu çekilişe katılarak kullandım sanırım.Kazananlardan biride bendim.Annem için katılmıştım yarım saat once kargocu kapımı caldı.Annem zaten daha oncede kullanmıştı ve memnundu o yüzden iyi oldu.Beyazları gercekten kapatıyor bir sonraki yıkamaya kadarda cıkmıyor.Bence pratik 

 5. Ben çok beğendim ürünü. Henüz çok genç olmama rağmen kafamın sağ tarafındaki saçlar bayaaaaa bir beyaz ve gerçekten kötü görünüyor. Boyamayı düşünmüştüm ama bu sonsuz döngüye girmeye ne gücüm ne hevesim vardı. Koyu kahverengi benim saçlarıma tam uydu. Gözle görülür güzel bir değişim yapıyor. Gramajı çok az¸ sanki hemen bitecek gibi gerçekten. Ama tam bir kurtarıcı olduğunu düşünüyorum. Çok beğendim. 

 6. sanırım¸ sadece dipten gelen beyazları kapatmaya yarayan ürün. saçımda tel tel beyazlar var ve spreyi uzaktan sıksam bile fayda etmedi.

 7. Tek tük olan beyazlarımı kapatmak için koyu kahverengini aldığım saç spreyi. Sprey olmasının kontrolü zor geldi bana. Başkasının sizin saçınıza yapması belki daha kontrollü olabilir ama kendi kendime yaparken etrafa da yayılıyor. Üzerinize veya yerlere leke yapmaya çok müsait. Bir de benimkinde mi sorun var ya da ben korkak davranıp az sıktığım için mi bilmiyorum çok akıtıyor ve elime de kutuya da bulaşıyor. Baya kutuyu peçeteye sarıp öyle sıkıyorum. Kısacası bana pratik değil¸ zahmetli geldi.

 8. Ürünün sprey kısmında gerçekten bir sıkıntı var. Püskürtmeyi homojen bir şekilde yapamıyor. Saçımda beyaz yok ama ben bu ürünü diğer yerlere göre daha açık kalan kısma kullanıyorum. Aslında güzel boyadı¸ orayı diğer yerlerle aynı yoğunluğa getirdi. Diğer bir sıkıntısı eliniz saçınıza gittiğinde parmaklarınıza boya bulaşıyor. Kuruması için beklemek önemli¸ sonrasında biraz sert dokunursak yine geliyor. Saçın yapısını sertleştiriyor ama herhangi bir sprey de aynı şeyi yapardı. Acil durumlar için gerçekten de iyi bir kurtarıcı.

 9. Annemin ak saçları için düğün günü araştırıp sorup aldığım ve annemle birlikte saçlarına uyguşadığımız ürün. Acil buluşmalarda ve zamanımız olmadığında günü kurtarabilir. Bence sprey iyi güzel hoş. Sadece sıkarken biraz zorlanıyor insan hoöojen eşit ve güzel dağılması için…. E.. eee. o kadarda olsun günü kurtaroyor ya diyor insan. Kuruması için bekleme ve açlara dokınmamak şart yoksa eliniz kirleniyor. pratik ve güzel bir spreydir.

 10. cicişsözlük çekilişinden gönderdiler¸ merak ediyordum zaten çok iyi bir vesile oldu. ben dibim gelmeden saçımı genelde boyatıyorum ama annemde denedik onun dipleri beyaz çıkıyor haliyle ve denediğimizde kahverengi tonu çok iyi oturdu. ben kullanımını kolay buldum açıkcası çünkü daha önce saç rimelleri vs. kullanmış biri olarak o rimeller hep kullanışız geldi bana aplikatör saçıma dolanıyordu biraz burada yeterli uzaklıktan sıktıktan sonra sorun yaşamıyorsun¸ yok şuraya çok sıktım yok burası az kaldı tarzı bir derdim olmadı çünkü üstünden tekrar geçebiliyorsun. Kendi saçımda da denediğim zaman burayı editlerim(benim kendi rengim siyah ama saçım kahveye boyanmış). Özetle dibi gelen saç için son dakika kurtarıcısı bir ürün. Teşekkürler cicişsözlük.

 11. çekilişten kazandığımdan beri kullanmayı hep erteledim. diplerde henüz beyazım yok fakat boyadan bir hafta önce falan kullanabilirim herhalde dedim. saçımı en çok ayırdığım yere kullandım¸ kızıl kahve rengi tuttu ama saç derisini de boyadı bu (doğal olarak). 15 cm mesafeden nasıl kontrollü bir uygulama yapılabileceğini ise hiçbir şekilde anlamadım. açık renk bluz giyiyorsanız leke de olabilir yani. ben mesafeyi daha kısa tuttum. sıktıktan sonra saç taranmamasını tavsiye ederim çünkü felaket yağlandırdı saçımı. kısacası alacağım bir ürün değil. temiz saça sıkınca saçım kirlenmiş gibi hissediyorum.

 12. Bugün gratis ten 24.90’a şal hediyeli olarak aldığım ürün.kahverengi rengini aldım.benim saçımda beyaz yok fakat saçlarım çok ince telli ve yer yer diplerim gözüktüğü için aldım. Rengi sanırım bana biraz koyu geldi.çok da sıkmış olabilirim tam emin olamadım.sıktıktan sonra ince bir tarakla ürünü tarayınca daha doğal Bi görünüm oldu. Yağlılık hissi bende olmadı. Sanırım bu noktada taramak önemli. kuruduktan sonra elimi attığımda elime biraz da olsa bulaşma oldu.rengi uygun seçerseniz bence kurtarıcı Bi ürün

 13. İlk başlarda aşk yasadıgım sonra gercek yüzünü görünce nefret ettiğim boya. Günlerdir sacından cıkmıyor ve yıkadıktan sonra yaglı gibi gösteriyor temizlenmiyor. Jöle sürülmüş gibi parlıyor ve agırlık yapıyor kaç kere şampuanladım yok. Sirke sürüp deniyorum suan umarım işe yarar. 

 14. Annem için kahverengiye boyayanını aldığım¸ spreyine ürünü homojen dağıtsın diye fazla bastırınca etrafa bulaşıp başa iş çıkartan¸ az bir kuvvetle bastırınca da tükürük gibi fıslayan¸ saçı sertleştiren¸ saç derisini de kapkara boyadığı ve kolay temizlenmediği için yapay duran¸ fıslatırken alna bulaşan yerlerde leke bırakan¸ kullanması epey zahmetli olduğu için annemin “eehhh¸ bununla mı uğraşacağım?!” Diyerek kenara attığı ve benim de aldığıma pişman olduğum beyaz saç tellerini kapatıcı sprey boya.

 15. Fazla koyu renk olmayan saçlarım için Kumral rengi tam oluyor. Bu ürünün sprey aparatı (püskürtme ucu) bence nokta atışı beyaz kapatmak için ideal. Ben dip boya yaptırmadığım için komple dip kapatma ihtiyacım yok. Güzel kapatıyor sorun yok ama saçı çok sertleştiriyor. Diğer alternatifleri deneyip Bu kadar sertleştirmeyen hangisiyse yoluma onla devam etmek istiyorum. Bir de çok yoğun kullanmamama rağmen çok çabuk bitiyor.

 16. Ablam için kahverengi olanını satın aldım. Uyguladığımızda hiç beklentimiz olmamasına rağmen çok beğendik. Beyazları kapatıyor. Saç üzerinde doğal duruyor. Tek kötü yani ilk şıktığınızda yüzünüze gözünüze boya bulaşabiliyor. Buna dikkat etmelisiniz.

 17. alnımın tam başlangıcında bir tutam beyaz saça sahip olduğum için kuaföre gitmeyi geciktirdiğim dönemlerde muhakkak bu beyaz saç kapatıcı spreye ihtiyaç duyuyorum.kahverengi olanını bitirmek üzereyim.üzerinde yazdığı gibi saçları şampuanla yıkayana kadar kesinlikle bir akma yapmıyor.ürünü ilk uyguladığınız anda hemen saçta kuruyor ve beyazları kapatıyor.yanlız malesef reklamlarında gösterildiği gibi kolay bir uygulamaya sahip değil.ürünü uygularken elime¸yüzüme ve hatta kıyafetlerime çok fazla sıçrıyor ve çıkarması da biraz zahmetli.bu yüzden giyinmeden ve ten makyajını yapmadan önce bu spreyi kullanmam gerekiyor.bu yüzden ürünün sprey kısmında sıçramayı engelleyen bir geliştirme yapılırsa bence harika olur.

 18. Ben bu spreyi başka amaçla kullanıyorum cicişler. Is yerinde platin saç yasak ve ben vazgeçemiyorum. Bu spreyin sarı rengini platin saçıma sıkınca homojen güzel bir sarı oluyor yıkanana kadar çıkmıyor.

 19. Ben de koyu kahve tonunu aldım Ve henüz 2 kez kullanma fırsatım oldu. Sıktıktan sonra hemen sık dişli tarakla dağıtıyorum¸ göze batacak türden bir renk uyumsuzluğu vs yaratmıyor. Yalnız Pigmentler dibe çöktüğü için Şişeyi baya iyi çalkalamak gerekiyor. 

Siz ne düşünüyorsunuz?