“L’oreal paris infaillible more than kapatıcı” için 37 yorum

 1. bir anda bütün youtuberlarca övülmeye başlayan kapatıcı. ben de dayanamadım aldım¸ çok kapatıcı ve tarte shape tape kapatıcıya muadil denildiğinden. göz altlarım çökük olduğundan koyudur ve hiçbir kapatıcıdan memnun kalamıyorum. krem kapatıcılar ancak tatmin ediyor ama onlarda çok kurutuyor göz altımı. ancak bu kapatıcıyı baya beğendim¸ göz altımı siliyor adeta.yapısı kalın¸ biraz da yapış yapış. bu nedenler göz altında çok iyi tutunuyor. sürdükten sonra nemli bir süngerle hemen dağıtılmadığı zaman direkt kuruyup¸ yapışıyor ve dağıtması zor hale geliyor. ancak yapısının böyle olmasında demek ki keramet çok çok iyi kapatıyor. ben ki çok övülen nars radiant creamy kapatıcıdan bile memnun kalmamış insanım¸ beni aşırı tatmin etti. yalnız rengini biraz açık almışım¸ 322 ivory rengi açık buğday tenime biraz açık kaldı ancak idare ediyorum¸ bayağı aydınlık gösteriyor. bir dahakine 323 alırım sanırım. bununla birlikte¸ aplikatörü çok büyük ve çok fazla ürün geliyor. ürünü sıyırıp az bir şey sürüyorum ve bütün göz altıma yetiyor. ürün yapıştığı için göz altına da minimum dolma yapıyor. ben diğer kapatıcıları her halükarda pudra ile sabitliyorum ancak bu sabitlemeden de çok rahatsız etmez gibi geldi. göz altı problemli olanlar bir şans verebilir. göz altı kuru olanların ise çok iyi nemlendirerek kullanması gerekiyor. ürünü %50 indirimli aldım¸ 45 tl’ye geldi. gramajı fazla ve az ürünle çok iyi kapattığı için fiyatına değer diyorum. tabii ki indirimsiz alınmaz¸ sürekli indirim oluyor zaten.bir buçuk aylık kullanım sonrası gelen edit: rengi gerçekten açık geldi¸ göz altımı grileştiriyor. pudrasız daha iyi durduğunu söyleyebilirim. ayrıca yapışkan bir yapısı olduğundan kat kat uygulamaya uygun değil. çabuk kuruyor ve kuruduktan sonra üzerine biraz daha geçerseniz pütür pütür oluyor. inanılmaz nemli bir göz altına tek seferde ve pudrasız sürülmesi tavsiyemdir. hala çok fazla çizgilere dolduğunu düşünmüyorum. kuru göz altı olanlar bence kullanmamalı.

 2. 321 eggshell rengini eveshoptan sipariş ettim. 37 lira olması lazım. Rengin açıklaması natürel sarı alt ton şeklindiydi. Renklerin açıklamalarını amazonda bulabildim. Renk konusunda kararsız olanlar siteye bakabilir her rengin alt tonunu ve içerdiği rengi belirtmişler. Ben en açık sarı rengi aldığımı düşünüyorum. Ürün geldiğinde ekleme yaparım.ürün geldi sarı alttonlu ancak dağıldığında kireç beyazına doğru yol aldı resmen. gözaltlarını açık seven bir iki ton değil ama daha da fazlasını isteyen açık tenliler bakabilir. elimde bir de vanilla rengi var. bu da sarı alttonlu sıcak bir renk şimdilik onu kullanmaya devam edeceğim. ürünün kalın ve kuru yapıda olduğunu belirteyim. fotoğraflarda kusursuz çıktı. bu yüzden videolarda da çok güzel göründüğünü düşünüyorum bu durum yanıltıcı oldu benim için gerçekte de soft yumuşak bir ürün beklemiştim ancak kalın ve pürüzlü. iyi nemlendirerek vanilla rengini kullanmaya devam edeceğim. renkler konusunda fawn gri ivory pembe eggshell sarı ancak beyaza çok yakın vanilla sıcak açık sarı age rewind neutralizer rengine yakın ondan bi ton daha açık. açık tenliler cashmere ve pecan denememeli. şimdilik bu kadar.

 3. Watsonstan 37.25 tl ye 322 ivory rengini satın aldım.Tester ı yoktu fakat daha önce loreal true match kapatıcının ivory rengini kullandığım için yanyana şöyle bi bakıp göz kararı seçtim rengini.Öncelikle kuru ve çok da mor olmayan gözaltlarına sahip olduğumu belirteyim.Ilk uygulayışımda sabah acelemden iyice nemlendirmediğim için göz altlarımı ıslak süngerle dağıtmış olmama rağmen çok parça parça oldu boşa giden bir kapatıcı olacak diye üzüldüm. Daha sonraki gün uyanır uyanmaz giyinmeden önce göz altlarıma kremimi sürdüm emildikten sonra makyajımı yapınca çok çok beğendim. 2. uyguladığım günde ne göz altlarımda çizgilendi(pudralamadığım halde) ne de gün sonunda uçup gitmedi yüzümden.Sabahtan akşama kadar göz altlarım sabah makyajımı yaptığım gibi kaldı.Uygularken dikkat edilmesi gereken bir nokta badana gibi sıvamamak lazım bir iki nokta koyup güzelce dağıtmak lazım.Nemli bir cilde uygulandığında kupkuru mat da göstermiyor. Bundan sonra kesinlikle alırım diceğim tek kapatıcımdır kendisi. Hemen indirimdeyken bi tane de yedek aldım kendime¸)

 4. Göz altlarına bu kadar kalın concealer sürmenin çizgilerde birikme yapması¸ pudra ile sabitleme gerektirip gün içinde cakey görünmesi ve uzun vadede göz altlarında sarkma/ torbalanma yapabilmesi dışında bir özelliği yok. Bakmayın siz youtuber aleminin bayıldığına tarte’ın ürününe¸ onlar sürekli kamera karşısında oldukları için belki hoşlarına gidiyor olabilir ancak gün ışığında kalın kapatıcı kullanan birçok arkadaşımın göz altlarının daha sorunlu göründüğüne bizzat şahit oldum.Eğer morluklardan çok şikayetçiyseniz bu iş için üretilen turuncu kapatıcılar ile morluğu nötrleyebilir (inglot’unki oldukça başarılı) ardından ten renginizde incecik bir kapatıcı geçerek çok daha iyi bir görüntü elde edebilirsiniz. Tanım¸ sebibebi’nin kapatıcıyı neredeyse nüfusuna alacağı videosundan sonra gratis’te karşılaşınca meraktan elime sürdüğüm ve el damarlarımı bile yok eden gayretli kapatıcı.. aslında tam bunun Eggshell renginde boyatmak istiyoruz duvarları ne zamandır ama Pantonede bulamıyoruz¸ kapatıcı olacağına duvar boyası olsaydı bir şans verirdim kendisine.

 5. Yağlı ciltli olmama rağmen yine de göz altlarımda pul pul görüntüye yol açtı.Kapatıcılığı orta seviyede.Bir daha almayacağım bir ürün oldu kendisi.Başarısız.

 6. Testerını denedim sadece ama bana kalırsa bu yapı true matchin eski formülüne benziyor yeni true match’i fit me‘nin ince versiyonuna benzettiler bunuda eski formülü değiştirip yeni paket ile piyasaya sürmüşler gibi. Belki bir gün alırım eski true matchi severdim ama bu ondan dahs yoğun ve kuru.

 7. Türkiye’ye gelen en açık renk olan eggshelli indirimde 37 liraya almıştım¸ birkaç gündür deniyorum¸ yorumlayabilirim.Önce renkle başlayayım. Bariz sarı. Benim gibi baskın pembe alttonunuz yoksa¸ yüzünüz nötrse¸ yüzünüzde sırıtmayacaktır¸ bir süre sonra oksitleniyor ve sararıyor bende. Yüzümde kapatacak pek bir şeyim olmadığı için en azından bu rengi bir daha almam. benim gibi gözaltlarında pembe kapatıcılar kullananları mutlu etmeyecektir zira. Loreal pembe alttonu beceremiyor turuncu yapıyor¸ bu nedenle en azından testerını denemeden almam bir sonraki rengi de.Yapı olarak¸ revolution ve shape tape kullanmış bir tüketici olarak¸ ikisine de benzetmedim. Evet¸ full kapatıcı¸ evet¸ çizgilere dolmuyor¸ evet¸ müthiş kalıcı¸ evet¸ kurutmuyor¸ evet¸ ince ama diğer ikisinin aksine¸ yapışkan. Kat von d’nin kapatıcısına benzettim ben açıkçası¸ asla yok olmamasını da bu yapışkan yapısına bağladım.Gözaltlarımın en iç kısmına bir nokta koydum ve parmaklarımla dağıttım. Tarte shape tape gibi yayılan¸ yani pigmentli bir kapatıcı olduğu için boca etmenizi önermem fazla gelir. Sünger ve fırçaya yapışıyo sanki¸ uygulanmıyor bence.24 saatini bilmem ama bende günün sonuna kadar çizgilenmeden kaldı¸ kapatıcılığını da kaybetmedi. Duruş olarak¸ kapatıcılık ve kalıcılık olarak shape tape’e muadil derim ama yapısı bana daha farklı geldi. Renk olarak karşılaştıramıyorum şuanda yanımda değil fair ve fair neutral renkleri¸ ancak faire benzediğini düşünüyorum eggshellin.Edit: bir nokta kadar kullandığım için fark etmemişim¸ fakat¸ dün boca edince fark ettim¸ parfümü yoğun olduğundan cayır cayır yaktı göz çevremi. Hassas ciltlere ve hatta hiçbir cilde önermem. Ne zaman alerji geliştireceğiniz belli olmuyor çünkü.Edit: Daha pembe tonlu bir rengini almak için testerları kolumda swatchlamıştım. Medyaya ekliyorum. 

 8. ne kadar saçma rengi varsa ülkemize onlar gelmiş. yurtdışındaki renklere bakıyorum¸ cashmere ile pecan arasında 3 renk var. şahsen ben kapatıcılarda açık renk almayı sevmiyorum. göz altlarımın çok beyaz olması hoş gelmiyor bana¸ ben cildimle aynı tonda veya çok az daha açık kapatıcıları kullanmayı daha doğru buluyorum.kadınlar günü indiriminde almak istedim fakat hiçbir yerde tester bulamadım. tester olanlarda da ürün kalmamıştı. kuzenimde gördüğüm kadarıyla cashmere bana çok kalan bir renkti. o yüzden hafta sonu pecan rengini sipariş ettim. 330 sanırım numarası da. rengini görsellere ekleyeceğim¸ oldukça sarı alt tonlu bir renk. amacım¸ yazın sadece kapatıcıyla dışarı çıkmaktı¸ o yüzden aldım. rengi çok koyu durmadı ama dediğim gibi keşke pecan’dan önceki renkler gelmiş olsaydı bir açık tonu daha iyi olabilirdi. benim göz altlarımda ince çizgiler var ve doğal olarak onlara doluyor. ama öyle kurutup çöl gibi göstermiyor. çabuk sabitlenen bir yapısı var fakat ben çizgilerime dolmasını engellemek için pudralarım. oksitlenip oksitlenmediğini test edecek kadar uzun süre tutmadım yüzümde. kokusu olduğu da doğru fakat loreal’in infaillable fondöteninin yeni versiyonunu kullanan cicişler varsa¸ onunla aynı kokuda. aplikatörü bir hayli büyük ve çok az ürün yeterli oluyor. tavsiyem¸ tek bir noktayı dağıtıp yetmezse arttırmanız. kapatıcı kullanan cicişlere öneririm şahsen ben beğendim. ilgili medya: 1

 9. Çizgilere dolmuyor denildiği için aldığım bilmem kaçıncı kapatıcı bilmiyorum. 26 yaşındayım öyle gözaltı kırışıklığım Yok fakat yine de çizgilere doldu kuru gösterdi. En iyi sonucu nasıl alıyorsunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim cicişlerim 🙁 çünkü gözaltım düzgün olmadığı zaman ne sürdüğüm far ne de eyeliner gözüme güzel görünüyor. Göz kararı 326 numarayı aldım ama biraz acık kaldı 

 10. eveshoptan 327 cashmere rengini aldığım kapatıcı.Ürünün aslında başka bir başlıkta konusunu açmıştım ama herkes burdan okuduğu için buraya yazmak istedim yorumumu. testera filan bakmadım biraz risk alıp biraz da videolardan bakarak karar verdim bu renge. diğer renkler oldukça açıktı. yapay durmasını istemediğim için bu rengi seçtim. sarı alttonlu bir renk ama gözümün altı mor olduğu için güzel nötrledi açıkcası. Ve söylenenlerin aksine hiçbir şekilde göz altlarımda kuruluk hissettirmedi. Ki ben göz altımda kuruluktan ve çizgilenmeden dertli bir insanım. Şu an kullandığım rimmel match perfection kapatıcı göz altlarımı kuruturken bu ürün gayet hoş durdu. tabi tüm gün göz altlarımda denemeden yorum yapmak doğru olmaz ama ilk izlenimim olumlu. Kıvamı sıvı değil daha yoğun kremsi gibi. fırcanın ucuyla 3-4 pıt koydum ve yetti. baya şaşırdım çünkü biraz daha fazla sürerim normalde. Boyut olarak da 11 ml lik boyuyla oldukça büyük ve bereketli olacak gibi duruyor. O yüzden bence parasını hak ediyor ama indirimde ki fiyatını. Ürünün görselini ve göz altımda öncesi sonrasını görsele ekliyorum. ilgili medya: 2

 11. Ben bugün bu ürünü bilmeden kapatıcı arayışındayken almış bulundum. Gramaj olarak çok karlı. Testerı yoktu tahminen aldım ve 223 rengi bana tam oldu. Hem pembe hem sarı alt tonlusu vardı. 223 biraz daha pembe 226 daha sarıydı. İlk izlenim olarak kapatıcılığı iyi¸ aydınlatması iyi ama bence çok mat belki gün içinde oturur bilemiyorum şimdilik. Daha ıslak bir bitiş isterdim açıkçası.

 12. Bende ki rengi 327 cashmere¸ sarı alt tonlu ve açık buğday ten için ideal. Dağıtıldığında daha aydınlık duruyor ve rengi açılıyor. Eksilerini ve artılarını yazayım+Kullandığım uygun fiyatlı en kapatıcı kapatıcı+Kalıcı+Aydınlık duruyor+Bir ağırlık hissetmiyorum ve asla rahatsız etmiyor.+11 ml ürün içeriyor-Zor dağılıyor ve uğraştırıcı¸ uğraşmazsanız yama yama ve çizgi çizgi durabiliyor.-Nemlendirseniz de kuru duruyor-Kapatıcı uygulandığı çok belli oluyor-Çizgilere az da olsa doluyor (tek dolmayan prolongwear oldu ben de) -Sabitlenmeyen bir corrector kullandığınız takdirde tüm gün hareket ediyor.- Ciltteki kuru bölgeleri belli ediyor. Sivilceleri kapatmak için kullandoğınızda çevresideki kuru deriyi iyice belirginleştiriyor.En iyi sonucu parmaklarımla sonra da süngerle aldım. Yapışkan ve yoğun olduğu için fırçayı beğenmedim keza süngeri de ama sünger nispeten daha iyiydi ki parmakların kapatıcı da en iyi sonucu verdiğine inanıyorum zaten.Full olmasa da yüksek kapatıcılığı var ama göz altı morluklarımın tamamen gitmesi için corrector kullanmam gerekiyor yine de.Pudralanması benim için şart ama zaten kuru olduğu için ne kadar pudra durmayan bir pudra (nars crystal) kullansam bile iyice kuru gözüküyor.Aldığıma pişman değilim kötü bir kapatıcı değil bence¸ ilk izlenimlerim bu şekilde kullandıkça editlerim.

 13.  yapısı kalın¸ yapış yapış¸ kuru¸ kapatıcılığı yüksek. ama gün sonunda pütür pütür kuruyor sevgili cicişler. cildim yağlı¸ gözaltımı aşırı nemlendirdiğim halde gün sonunda kuru kötü bir görüntüye ulaşıyor. sabitlerseniz dökülüyor sabitlemezseniz çizgilere doluyor. kısacası kuru ciltliyseniz kesinlikle almayın derim¸ ben de birdaha almam. Daha iyi muadilleri var kesinlikle.

 14. Almayı  düşünüyorum.yine bol renk seçeneği olup ülkemize pek azı gelen ürünlerden biri malesef.renk tespiti yapmaya çalışırken başka ürünlerle karşılaştırma fırsatım oldu gerçekten ilgimi çekti.fakat o da ne? Bütün instagram bu ürünün reklamıyla doluverdi. En güldüğüm kısım kuru ciltli yorumlara “cınım iyi nemlendirirsen aşık olucaksın dene bencee” demeleri ve “x cilde uygun mu” sorularına her x değişkeni için “hemen koş al” demeleri indirime girse de şunlar yüzünden iyice tiksinmeden alabilsemEkleme: bir adet edindim.son derece kapatıcı.göz altında kuruluk¸kaşıntı¸yaşlı görünüm yaratmadı.tamamen farklı bir yapıdaki fondötenimle birleşme yerlerinde güzel karıştı bütünleşti.bütün gün yerinden oynamadı¸tabi aşırı sıcaklarda test etmedim henüz.oksitlenme ya da grileşme olmadı.Çook az miktarı yeterli geliyor¸ bu nedenle bereketli olacağını öngörüyorum.uygularken de alttaki makyajı kaldırıp parçalanmıyor hem süngerle hem fırçayla hem parmakla rahat bir uygulama deneyimledim.far bazı olarak da çok başarılı buldum.milia yapmazsa hayatımın kapatıcısı budur

 15. Yüzümde devasa sivilcelere sebep olmuş kapatıcı.Kapatıcılığı çok yüksek. Göz altlarımda sabah yaptığım makyaj akşama kadar hiç bozulmamıştı. Ama benim göz altlarım kuru değil. Ne çizgilenme vardı ne kuruluk. Sürdüğüm gibi duruyordu. Göz altına benden tam puan.Ama aynı kapatıcı ile yüzümde ufak renk eşitsizlikleri vardı onları da düzelteyim dedim. Çenemde¸ burun kenarımda kullandım. Yapısı kalın olduğu için de akşamında makyaj temizleme yağı ile iyice temizledim. Ertesi sabah tam olarak sürdüğüm yerlerde devasa sivilceler çıktı. Şöyle anlatayım hatta burnumun iki kenarında tam sürdüğüm yerde simetrik iki sivilce var¸Çenemde var¸Yanağımda nokta şeklinde sürdüğüm yerde var. Tüm yüzüme sürsem sonuç ne olurdu tahmin edemiyorum.içleri sert¸ kızarık¸ ucu olmayan sivilceler. Yan yattığımda acıyordu yanağım o derece. Bu sivilceler kendi kendine kurudu geçti hiç oynamadım ama leke kaldı. Dermatolog madecassol önerdi. Umarım lekelere iyi gelir. Görüntüden memnun kalsam da yüzümü bu hale getiren bir ürünü göz altımda da kullanmak istemiyorum artık. Benim için çöp oldu.

 16. Ben de tabiki bu kadar övgü üzerine denemezsem olmazdı. 226 rengini aldım. O bile çok açık renkli geldi bana. Tonlamasını nasıl yapmışlar anlamadım. Fırçasını tarte’ ınkine benzetmişler baya büyük. Hatta bence yapısını da ona benzetmeye çalışmışlar yoğunluk¸ kapaticilik bakımından. Açıkçası tarte çizgilerime dolarken bunda öyle bir problem yaşamadım. Rengini tutturabilseydim kapaticiligindan da memnun kalabilirdim. Daha 2 gündür kullanıyorum biraz daha zaman vermem lazım.

 17. İnanılmaz derecede övgü alınca denemeye karar verdim. Gratis indirime girince de gidip hemen aldım. Öncelikli olarak renk skalası berbat. Tenime fazlası ile açık geldi. Ürünü sürdüğünüz gibi yaymanız gerekiyor yoksa donup kalıyor. Islak süngerle daha iyi bir sonuç alabilirsiniz. Ben bitirmek için Mac Pro Longwear ile karıştırıyorum ve daha iyi bir sonuç aldığımı düşünüyorum.

 18. Bugün tam anlamıyla ilk kez gözlemleme fırsatım oldu. Net %50 indirimle rossmanndan 37¸50 tlye aldım. Açıkçası ilk kez kapatıcıya bu kadar para verdim. Hem boyutu ortalama kapatıcı boyutuna göre büyük hem de açıkçası beklentim büyük olduğu için kapatıcı demirbaştır diyerek 323 fawn rengini aldım. Bu renk diğerlerine göre biraz pembe alt tonlu koyulukları daha iyi nötrler diye testersız seçtim. İzlenimlerime gelirsek¸ öncelikle benim göz altlarım kuru değil¸ belli belirsiz ince bir iki çizgilenmem var¸ ürün sabahtan akşama kadar aynı aydınlık seviyesini hemen hemen koruyup göz altlarımda kalıcılığını sabitlenmeden korudu. Ürünü aplikatörle bir kere dokundurmak yeterli bence zaten aplikatörün ucu biraz büyük. Sadece bu renk tahminimden biraz daha açık oldu fakat kötü olmadı. Bence çizgi problemi olanlar gün sonunda birikme veya çizgilere dolma gibi sıkıntılarla karşılaşabilirler. Duruşu doğal değil yani orada bir kapatıcı olduğu belli. Tabii bu sizin ne kadar uyguladığınıza da bağlı. Eğer ki kullandıkça alışırsam bitince başka renklerine bakabilirim.

 19. Neresinden tutsanız elinizde kalacak kapatıcı. Formülü berbat¸ aşırı kuru¸ pütür pütür duruyor¸ olmayan çizgileri meydana çıkarıyor. Hidrofobik bir yapısı var¸ ıslak süngerle de anlaşamıyor. Bir de cühela gratis danışmanının aklına uyup koyu renk aldım¸ 330 u verdi bana¸ türkiye ye gelen en açık rengi bu dedi. Geldim baktım tupturuncu. Sonra gittim ivory gördüm aldım¸ resmen kireç gibi göz altınıza alçı tozu bulamışsınız gibi. Onu da birine hediye edip vanilla rengini aldım¸ yapısının iyi olduğuna o kadar inandırmışım ki. Aplikatörü dışında hoşuma giden tarafı olmadı¸ pütür pütür durup kapatan kapatıcı yerine ince yapılı ama sağlıklı gösteren kapatıcı ile kat çıkmayı tercih ederim. Fit me¸ eraser gibi kapatıcıların yanından geçemez bana göre.

 20. Kapatıcılığı cidden çok iyi¸ yapısı yoğun ve az bir miktar bile yetebiliyor¸ renk skalası da geniş her cilt tonu rahatlıkla seçim yapabilir. -c

 21. More Than Concealer son zamanlarda denediğim en başarılı likit kapatıcılardan biri. Normalde corrector olmadan göz altlarımı tamamen kapatamazdım ama More Than Concealer tek başına bu anlamda yetiyor bana. Dokuz ayrı renk seçeneği var yanlış bilmiyorsam. 330 Pecan rengini bir online alışverişimde almıştım¸ bittiğinde tekrar alacağım bir ürün oldu. Bu arada eğer parmaklarınızla uygulama yapıyorsanız çok az kullanmanız yetecek bunu belirtmek isterim¸ öyle göz altlarınıza üçgenler çizmeniz gerekmiyor. -c

 22. bu kapatıcıyı 10 gündür falan kullanıyorum. kuru bir cilde ve kuru¸ nemsiz göz altına sahibim. bence¸-Altının kesinlikle çok çok iyi nemlendirilmesi gerekiyor.-Az kullanılması yeterli. Kapatıcılığı ve yoğunluğu iyi çünkü.-Pudrasız kullanım için ideal. İlk sürdüğümde çok hafif çizgilere doldu¸ parmağımla dağıttım. Bir daha da çizgilenme olmadı. Çok çok pudralamak göz altını inanılmaz cakey gösteriyor. Kısacası en iyi sonucu¸ bol nemlendirilmiş göz altında minik bir alana sürüp parmak ya da nemli süngerle dağıtarak alabilirsin. Ben fırçayla sürümünü sevmedim¸

 23. Benim rengim 321 eggshell göz altımda herhangi bir çizgilere birikme olmadı. Aplikatörü çok pratik genel olarak mat bir yapısı var. Güzel kapattı. Benim ten rengim sarı alttonlu beyaz o yüzden bu seriyi çok sevdim drugstore larda sarı alt tonlu ürün bulmakta epey zorlandığım oluyor. İyice nemlendirilmiş göz altlarına uygulamanızı tavsiye ederim.

 24. More Than Concealer ile tanıştıktan sonra vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. Yapısı yoğun ve morluk sorunu yaşayanların da beklentilerini karşılayacağını düşünüyorum. Benim aşırı morluklarım yok sadece yorgunluktan kızarıklıklar var.Etkisini çok begendim¸ az miktarda uygulamak yeterli oluyor. Daha aydınlık ve canlı bir göz altı ile karşılaşıyorum. More Than Concealer ürününün diğer bir güzelliği ise yüzün diğer kısımlarında da uygulanabilir olması. Belli dönemlerde yüzümde oluşan kızarıklıklar ya da sivilceler üzerinde de beklediğim kapatıcılığı sağladı.Benim çok kuru gozaltlarım yok ürünü kullandıktan sonra da kuruma yaşamadım. Bazı kişiler kuruttugundan bahsetmıs bunun üzerine bendeki etkisini yazmak istedim.

 25. Concealer yerine tüm yüzüme fondoten olarak kullanmayı uygun gördüğüm¸başarılı kapatma özelliği olan ürün.Ben 327 cashmere rengini tercih ettim.

 26. Çok seviyorum. İlk kullandımda favorim oldu. O kadar kapatıcı ki normalde 2-3 kat kapatıcı geçerdim göz altlarıma sıva yapardım gene düzgün kapanmazdı. Ama bu ürün benim için mucize oldu tek katta böyle güzel kapatması ve güzelce sabitlenmesi yaşadığım tek problem biraz oksitleniyor gibi hissettim¸ sabah sürdüğünde akşama doğru rengi bir tık turunculaşmış gibi oldu sanki sizde böyle bir sorun yaşadınız mı? Benim pudramla alakalı bir sorun mu acaba? Rengim 327 cashmere

 27. Çok merak ederek denedim. Renk skalası oldukça geniş 327 numarasını aldım. Fakat rengi yinede açık kaldı. Pudralı bir yapısı var¸ kuru göz çevresine sahip olduğum için sevemedim. Yoğun kapatıcılığa sahip. Bir saat sonra ise inanılmaz çizgilere dolmuştu. Çalışan kişiye sorduğumda çizgilere dolma yapmaz demişti. Bana göre bir ürün değilmiş.

 28. 0.Geçtiğimiz haftalarda Gratis’den en açık rengini aldım. İlk gördüğümde beni en mutlu eden kocaman ambalaj ve bol gramajdı¸ verdiğim paraya değdiğini düşündüm tabi ki.Günlük makyajımda fondöten ya da bb krem kullanmayı sevmiyorum. Yaz mevsimi geldi ki cildimin fondöten kusmasını aala istemem. O yüzden kızarık bölgelere ve göz altlarına pıt pıt dokundurup tampon hareketlerle dağıtıyorum. Böylece “More than Concealer” adının da hakkını vermiş oluyorum.Yapısı ince¸ cilde adeta oturuyor ve yok gibi duruyor. Gün içinde de oynama olmuyor. Kısacası bu tombiş kapatıcı bana kapatıcıları sevdirdi ve tam puan aldı 👌🏻

 29. Kocaman aplikatörü olan kapatıcılığı dillere destan olmuş concealer. Benim gibi¸ göz altlarınızdaki morluklarla başınız dertteyse çok seveceğiniz kesin! En baş belası sivilceyi bile kapatması da önemli. Bazen fondöten sürmeden sadece bu ürünü sivilcelere ve göz altlarıma dokundurup çıkıyorum mis gibi oluyor 🙂

 30. 330 numaralı Peacan rengini almıştım. Alalı ve kullanalı baya oldu. Birincisi testerını bulabilsek ne güzel olurdu bu problem çözüldü ve iyi ki renklere bakıp aldım aksi halde 327 numaralı rengini alacaktım ve biraz açık kalacaktı. Göz altınızın ne kadar nemsiz olduğunu göstermek adına turnusol kağıdı gibi kapatıcı. İyice nemlendirilmiş göz altlarına küçük noktalar ( aplikatörü azıcık dokundurarak) koyup nascita kapatıcı fırçası ile tampon hareketler ile oturtuyorum. Göz altlarımı güzelce kapatıyor ve olduğu yerde kalıyor. Çizgilere doluyor ancak en dolmuyor denen kapatıcılar bile benim çizgilerime doluyor. Normal şartlar altında çizgileri görünmeyen göz altlarımdaki çizgiler ise kapanan morluklarıma karşılık ortaya çıkıyorlar. Renge karar verebilirsem “more than” kısmını denemek amacıyla bronzer/kontür renklerine de şans vermek istiyorum. Son olarak nemlendirici şart !

 31. instagramdaki influencerların çılgın gibi reklamını yaptığını ürün. göz altlarım ölmüşüm gibi çökük olduğu ve asla yoğun kapatıcı bulamadığım için deneyeyim dedim. fakat ilk sorun şu ki renk skalası çok dar:/ en açık rengini aldım¸ açık durdu bir kapalı rengini aldım çok kararttı… aralarına birer renk daha ekleseler çok daha iyi olur. onun dışında ben yapısının yoğun oluşunu sevdim¸ kapatıcılığı iyi ve hemen uçmuyor. indirimden aldığım için fiyat performans diyebileceğim ürünlerdendi. seni şimdilik seviyorum…

 32. ben bunu origins ginzing nemlendiricimle karıştırıp sürünce daha çok verim aldım. Çünkü çok çabuk kuruyan/kurutan bir yapısı var. hem adı üstünde:more than concealer. Ben tüm yüzüme bu şekilde uyguluyorum

 33. Bir haftadır kullanıyorum¸ gramaj olarak uzun süre gidecek bir kapatıcı çünkü çok az uygulamanız yetiyor hatta ben çok uygulanmış halini sevmiyorum cakey duruyor. Az kullanıldığında çok doğal çok güzel bir bitiş sağlıyor. Kapatıcılığı çok iyi¸ çizgilerime dolma yapmadı. Tek eksisi benim için bölgesel kuruluklarım olabilir onları daha da kuru göstermesi oldu. O yüzden kuru bir cildiniz¸ göz altınız varsa iyi nemlendirmeye özen gösterin. Bir de çok fazla renk sıkalası var görünüyor ama ne gratise ne watsonsa çoğu renk gelmemiş. Testerları olan renkler satılmıyor bile. 

 34. Tanım: Tarte’ın shape tape’ine muadil gösterilen kapatıcı.Yaklaşık iki haftadır kullanıyorum. Bir çok cicişnünde bahsettiği gibi kaptıcılığı çok yoğun ve ufak bir miktar kullanmak yetiyor. Benim göz altlarım kuru değildir ama hafif kurutma yapıyor. Kapatıcıyı çok uyguladığımda çizgilere dolma yaptı. Pudra kullansam da kullanmasam da aynı şey oldu. Bana göre artıları¸- Gramajı çok büyük ufak bir miktar kullandığım için uzun süre kullanabileceğim.- indirim zamanı uygun fiyatla alıp uzun süre kullanılabilecek bir kapatıcı.- kalıcığı güzel.Eksileri¸- renk sklası çok kötü bana göre. Ben pembe alttonlu kapatıcılar kullanıyorum. Seride tek bir renk var pembe alt tonlu oda 323 numaralı fawn rengi ve benim tenime bir tık açık kalıyor. Daha çok renk gelmeli ülkemize bence.- üstte de bahsettiğim gibi dikkatli uygulamazsam çizgilenme yapıyor.- Nemlendirici olmadan kullandığımda göz altlarımda kuru görüntü olabiliyor.Sonuç olarak ben indirimde 44.90₺ almıştım. Bitirdikten sonra bir daha alır mıyım bilmiyorum eksi ve artılarını karşılaştırdığımda fiyatına göre uzun süre kullanabildiğiniz için bu beni cezbeder yine alırım sanırım 🙂

Siz ne düşünüyorsunuz?