“L’oreal micellar water 3 in 1” için 14 yorum

 1. pembe olanını kullanıyorum. şişeyi yarıladım diyebilirim. ben ten makyajımı temizlemek için kullanıyorum. gözümde hiç denemedim. ama ten makyajını temizlemede başarılı buluyorum. benim cildimle iyi anlaştılar. bi bioderma sensibio h20 değil tabii ki ama seviyoum diyebilirim.

 2. Daha bugün pembe kapaklısını aldığım¸ eve gelir gelmez deneyimlediğim bir micellar. Ten makyajımı çok güzel çıkardı¸ göz makyajım için pamuğu gözümde 10 saniye beklettim suya dayanıklı olmayan maskaram kolayca çıktı. Suya dayanıklı maskarayı çıkaracağını sanmıyorum ama zaten böyle bir iddiası yok. Ama ben özellikle ten makyajımı çıkarmasını sevdim¸ ikinci pamuğuma en ufak bir fondöten bulaşmadı.

 3. Geçen gün gratis indirimden garnier bulamadığım için mavi kapaklı olanı aldım. 4-5 kere kullandım makyajımı gayet güzel çıkardı waterproof maskara kullanmıyorum o nedenle maskarayı da gayet güzel çıkardı. Beğendim memnunum şimdilik.

 4. Bendeki mavi kapaklı olanı. Garnier’in pembe kapaklı micellar suyundan bir tık daha sevdiğim makyaj temizleme suyu. İndirimde 11 tl’ye almıştım. Burada maskarayı çıkaramadığını yazanlar olmuş ama benim maskaramı kolay çıkarıyor (Maybelline Lash Sansational¸ Maybelline Big Shot…). Gözlerimi yakmadı¸ cildimde kuruluğa sebep olmadı. Bittikçe almaya devam ediyorum. Şimdi de çift fazlı olanı çıkmış¸ belki onu da denerim.

 5. Pembe kapaklı olanını kullanıyorum bende. Fondöten¸ bb krem gibi ten ürünleri kullanmıyorum.Göz farı¸ allık ve ruju kolayca çıkarabiliyor. Ben sadece makyaj temizleme amaçlı değil¸ günlük temizlik içinde her gece yatmadan önce kullanıyorum ardından da nemlendirici tabi. Garnier’ın pembe kapaklı olanını da denedim¸ bu ürün daha ferah bir his bırakıyor bence. İndirim zamanı 12 tl’ye alınabilir.

 6. Normalden kuruya hassas ciltler için olanını kullandım. Güzel bir şekilde makyajımı çıkardı. 400 ml 2 buçuk ay yetti. Göz makyajını biraz zor çıkarıyor ama çok fazla sorun etmiyorum. İndirim zamanı denenebilir. 

 7. Aylardır kullandığım bir ürün ve çok memnumum ama göz makyajını yoğun yapan biriyseniz önermem. Genelde ağırlıklı olarak kapatıcı ve fondoten kullandığım için makyaj çıkarma sorunu yaşamıyorum. Geçenlerde koyu bi göz makyajı yaptım ve bu ürünle çıkarmam biraz zaman aldı. Onun dışında cildi duruluk ve arındırmış hissi vermesini seviyorum. 

 8. bitirmek için kullandığım üründür. ten makyajını güzel çıkartıyor ve yağlı bir his bırakmıyor ama göz makyajında aynı şeyi yaşayamıyorum maalesef¸ uğraştığım için göz çevrem acıyor ve buna rağmen ertesi sabah yine eyeliner ve rimel kalıntılarıyla uyanıyorum.

 9. Pembe kapaklı olan normalden kuruya hassas ciltler için olanını kullanıyorum. Cildimde alerjik reaksiyon gibi bir durum olmadı. Yüz makyajını (baz¸ fondoten¸ allık¸ pudra¸ highlight¸ sabitleme spreyinin hepsini kullanıyorum.) çıkarmada yeterli¸ göz makyajını (sadece rimel sürmüş olsam bile) ve kalıcılığı fazla olan mat likit rujları çıkarmada başarısız bir ürün. Bundan 2 tane stokladığım için uzun bir süre kullanmak zorunda kaldım ve bu sırada hem kendim hem de kardeşim farklı markalardan maskaralar kullandığımız için rahatlıkla söyleyebilirim ki maskarayı asla tam olarak çıkarmıyor¸ çok ovuşturmanız lazım ki çıksın. E o zaman da oldu mu sana göz çevresi kızarıklığı ve kırışıklığı? Sonra ara dur mevcuttakinden daha iyi bir göz kremi… İşte bunlar hep kısır döngü 🙂 Bittiğinde bir daha almam¸ başka bir markaya şans veririm.

 10. normalden karmaya ciltler için olanını kullanıyorum galiba 3.şişedeyim ve resmen aşk yaşıyoruz. göz makyajını çıkarmada daha iyisini görmedim ama ten makyajı için aynısını söyleyemeyeceğim malesef biraz zorluyor mutlaka üstünden bir kere daha geçmek gerekiyor. ama kesinlikle gözüm kapalı alıyorum ve gözüm kapalı öneririm. ciltte yağlı bir his bırakmıyor¸ gözleri yakmıyor. alın¸ aldırın. 

 11. Gratis indiriminden sadık yarim Nivea BB temizleme suyuna ihanet ederek aldığım temizleyemeyen ürün. Evet kapatıcımı güzel çıkarıyor ama bunu zaten neredeyse bütün misel sular yapabiliyor. Kalem bile sürmediğim sadece far ve rimelden oluşan günlük göz makyajımı göz çevremi simsiyah yaparak çıkardığını sanıyor fakat yanılıyor. Bir daha almam. 

 12. garnier’ın ufak mor şişesini kullanırken artık bıkkınlık geçirdiğim ve işime yaramadığını düşündüğüm için indirimde görüp mavi kapaklısına şans verdim. İçeriği garnier’a göre kesinlikle daha temiz .En azından gözümü yakmadı ve en güzeli lash sensational’ı temizliyor. Ten makyajı yapmamama rağmen pamukla tüm yüzümü de bununla siliyorum günün kirini temizleyip ferahlık veriyor . Bende sivilce yapmadı en azından şu an için gayet memnunum . indirim de 12tl lik fiyatıyla kesinlikle şans verilmeli

 13. Alerjik ve her şeyde sivilce yapan cildime iyi gelen nadir temizleyicilerden. Göz makyajımı suya dayanıklılar için ürünlerle temizliyorum. Ama cildim ve dudaklarım için artık tek kullandığım ürün. Yağlı olmayan yapısıyla daha temiz hissediyorum. Durulamaya gerek yok dese de yine de içim rahat etmiyor¸ durulayanlardanım. 

Siz ne düşünüyorsunuz?