“L’oreal mega volume miss baby roll maskara” için 71 yorum

 1. Kıvırıyorum diyen her maskaraya yaptığımı yaptım ve atladım üzerine. Kıvırıcısız bile kıvırdı. Henüz çok ıslak biraz yapıştırıyor. Hacim de fena değildi. Benim kirpiklemde uzatma göremedim ben. Uzatsaydı iyiydi.

 2. Hiç memnun kalmadım bu üründen ben. Kirpiklerim her konuda orta denebilecek bir vaziyette. Ne uzunluk ne de dolgunluk verdi. Asıl vadettiği şey kıvrık tutmak ama kirpiklerim aşırı düz olmadığı için zaten bu konuda da kendini diğerlerinden ayrıştıramadı benim için. Azıcık kirpiğim var gibi göründü. Hiç sevmedim cicişler. Ayrıca öyle bir fırçası var ki sürerken resmen kirpik dibinize batıyor iğne gibi. Başka maskarayla karıştırarak kullanacağım artık. Unutmadan bu sıcak günlerde dökülme akma falan yapmadı kendisi.

 3. -uzatıyor-kirpikleri kıvrık gibi gösteriyor-fena değil derecesinde dolgunluk veriyorama alalı 1.5-2 ay olacak hala yapısı ıslak. kaçak kat çıkmak istediğimde kirpiklerimi yapıştırmaya başlıyor macun gibi ve kirpik uçlarında topaklanıyor. şu ana kadar aldığım en pahalı maskara (indirimde 26 liraydı sanırım)¸ ama lash sensationalı tercih ederim diye düşünüyorum. olur da yalnızca cf ürünlere geçmek gibi bir karar alırsam da fırçalarını kullanabilirim. bunu bi daha almam sanırım¸ yine de iyi bir maskara.

 4. ben bu rimeli bir süredir kullanıyorum ve çok beğendim. öyle ki¸ bitince yenisini almayı düşünüyorum. kirpiklerimi tek tek uzatıyor ve hacimlendiriyor. fırçası da güzel. miss manga’dan da aynı şekilde memnun kalmıştım sonra max factor ve maybelline’e geçmiştim. onlardan da memnunum ancak baby roll güzel. bitince tekrar alacağım. verdiği tek tek ayrılmış kirpik görüntüsünü sevdim. indirim falan kovalamak gerekiyor yalnız. loreal’in maskaraları 50 tl falan. %50 indirime girsin artık.

 5. normalde kirpik kıvırıcıdan sonra tüm rimeller kıvırıcı etkimi bozup aşağı düşürdüğü için ya sadece rimel sürer ya da sadece kıvırırım . Bu maskaranın kıvrılmış kirpiklere etkisini merak ediyorum . Güzel yorumlar gördüm ¸ ilk isim kıvırıcı kullanıp bu ürünü test etmek olacak ¸ sonra editleyeceğim burayı .

 6. İlk katta Meh dediğim maskara. Fakat 3. Katta kesinlikle en sevdiğim maskaralardan biri oldu. Uzunluk ve hacim veriyor¸ ve sanki hafif birbirine yapıştırıyor ama örümcek bacağı gibi değil. Tam kararında.

 7. Hayatımın maskarası.Kısa¸ seyrek ve düz kirpiklere sahibim. Göz kapaklarım düşük. Bir maskaradan en büyük beklentim kirpikleri uzatması¸ gözü daha açık göstermesi. Bu maskara hem uzatıyor¸ hem de hacim veriyor. Kirpiklerimi hiç bu kadar uzun ve gür görmemiştim. En güzel sonucu fırçayı döndürerek sürdüğümde alıyorum. Kirpik kıvırıcıya ihtiyacım kalmıyor. Hatta ben kirpiklerimi kıvırdığımda kıvrılmamış hali kadar güzel bir sonuç elde edemedim. Bunu sürdüğümde kirpiklerim gün boyu kıvrık duruyor. Gün içerisinde dökülme yapmıyor. Çıkarırken de zorlanmıyorum. Daha ne olsun.

 8. Aşkımdır. Kurban olduğumdur. Fırçasının tek teline zarar gelmesini istemediğimdir. Bebeğimdir. Yahu dünya üzerinde böyle bir maskara varmış ve benim bundan cicişsözlük araştırmalarım sonucunda haberim oluyor! Öncelikle hepinize teşekkür ederim saygıdeğer canım cicişler. Her mecrada ve her fırsatta yakındığım kısa¸ hacimsiz¸ seyrek kirpiklerime derman buldum koşun! Kapın! Siz de alın! Benim inatçı kirpiklerime sen mi daha inatçısın ben mi diyerek nasıl onları kıvırıp kaşlarıma değdirdi¸ nasıl onları dört katına çıkardı ben hâlâ inanamıyorum. Ayrıca kolayca temizlendi¸ bir tek kirpiğim kopmadı. Görsele karşılaştırmalı fotoğraf da ekliyorum. edit: ilk denediğimde gözümde fazla durmadan sildiğim için kolay silinmiş sanırım¸ şu an biraz uğraştırıyor. Ama hâlâ benim piremsesim ^^Edit the second: Çabuk kurudu yaa :’( (ağlamıyorum gözüme rimel kaçtı)

 9. Elimde bulunan tek maskara ve bugün ilk defa ikinci katı sürdüm.Tek katta benim dümdüz olan kirpiklerimi çok güzel kıvırdı¸uzattı ve tek tek ayırdı ikinci katta volume vermesiyle benim bebeğim oldu ama keşke göz altıma parça parça dökülmesen bi de o en kıvrık hali gün sonunda biraz düşüyo bi daha alınır ama lorealin extatic maskarasını denemek istiyorum bu bitince

 10. Benim hiç memnun kalmadığım bir maskara oldu bu. İndirimsiz 40 tl gibi bir fiyata almıştım gratisten. Öncelikle kirpiklerimi 2. Katta aşırı derecede yapıştırdı. Kesinlikle bir uzatma etkisi olmadı. Hacim desen eh işte bütün maskaralar kadar hacim verdi diyebilirim. Zaten bitmeye yakın yapıştırma konusu çok fena bir hal aldığı için çöpe gitti 🙁

 11. Kirpiklerim dümdüz¸ orta uzunlukta ve siyah. Bir maskaradan beklentim kirpiklerimi kıvırması ve yapıştırmaması¸ dramatik bir görüntü ve uzunluk istemiyorum. Bu maskara ise şu ana kadar kullandığım ve kirpiklerimi en iyi kıvıran maskara oldu. Yapıştırdı mı? Biraz¸ ama yine de o kıvrıklık için kullanmaya devam edeceğim. Yalnız gözümde bir şeyler alerji yaptı maskaradan mı emin olamadım¸ burayı editlerim.

 12. en sevdiğim maskaram¸ hem hacim veriyor hem tek tek ayırıyor ama çok simsiyah değil açıkçası biraz azaldı o yüzden biraz topaklanma yapmadı değil ama hala severek kullanıyorum biterse bir daha alırım

 13. yapısı biraz ıslak ilk açıldığında kirpikleri az da olsa birbirine yapıştırıyor ama 2 3 haftadan sonra o ıslaklığı kalmıyor. öncelikle benim kirpiklerim kısa¸ ne çok sık ne seyrek diyebilirim ve biraz kıvrık djdj bende yaptığı etki tek tek ayırması¸ hacim vermesi ve uzatması oldu ki ben kat kat sevmediğimden doğal bi görüntü elde ediyorum kat kat uygulamayı denemedim hiç ama bence kesinlikle şans verilebilecek bi maskara. ama indirimi bekleyin tabi.

 14. indirim zamanı biten max factor velvet volume maskaramın yenisini almak için gratis’e gittiğimde oradaki satış temsilcisinin aklımı çelmesiyle bu maskarayı aldım. tester’ını denememi istedi çok beğeneceksiniz diye ısrar etti¸ denedim ve sürdüğümde bayağı da beğendim. bir de yeni bir maskara denemiş olurum düşüncesiyle satın aldım. kullanmaya başlayalı çok olmadı ama kirpiklerimi çok yapıştırıyor. kıvırma ve hacim konusunda bir sıkıntısı yok tek derdim yapıştırması. en nefret ettiğim şeydir bir de. yeni alınmış olmasına bağlıyorum umarım kullandıkça yapısı oturur çünkü tester’ı sürdüğümde böyle olmamıştı. 🙁

 15. Düz kirpiklerime derman olan maskara. O kadar güzel kıvırıyor ki. Bu arada hacim vermiyor¸ kirpikleri yapıştırmıyor. Günlük kullanım için çok uygun bir maskara. Ancak dökülme yapıyor bende 🙁 Sırf bu yüzden değiştireceğim. Tam da hayatımın maskarasını bulmuştum diyordum…

 16. sadece bana mi oldu bilmiyorum ama hem kirpiklerimde dökme yaşattı hem de alerji yaptı. bence hassas gozleri olan kişiler almadan önce bunu göz önünde bulundursun.

 17. kullandığım en güzel maskaralardan biri. benim kirpiklerim gür ama malesef uzun değiller. bu maskarayı kullandıktan sonra resmen kaşlarıma değecek kadar uzuyor kirpiklerim¸ ayrıca ağırlık da yapmıyor günlük makyajda çok raha kullanabileceğiniz bi maskara.  birinci katta etkisini gösteren¸ paradise çıktığı için hakkı yenen¸ mutlaka şans verilmesi gerektiğini düşündüğüm maskara. 

 18. kıvırma¸ dolgunluk ve tek tek ayırma işini bu kadar bariz yerine getiren denediğim 2 maskaradan biri. maskara tavsiyesi konusunda kirpik yapısı çok önemli olduğu için¸ uzun ve kıvrık kirpikli biri olarak maskaradan beklentim dolgunluk verirken tek tek ayırmasıydı. ve benim beklentimi çok iyi karşıladı. bir tavsiye ¸ ben önce 1 kat baby roll sonra da üstüne 1 kat l’oreal volume million lashes kullanıyorum. muazzam sonuç ! 

 19. L’oreal’ın geçen sene çıkardığı maskaradır.Kirpiklerim kısadır ancak bu maskara çok güzel uzatıyor ve hafifte olsa kıvırıyor.Bir bunu bir de essence’in meşhur maskarasını dönüşümlü kullanıyorum¸biterse ve indirimde yakalarsam alırım.

 20. hayal kırıklığı yaratan maskara oldu benim için. oysa fırçasının güzelliğini görünce dedim maskara stoklarına ekleyeceğim ürünlerden.ama kirpikleri öyle bir yapıştırıyor ki ne kıvrıklığı ne de siyahlığını görebiliyorsunuz.hacim beklentim olmasa da hiç mi bir şey değiştirmez kirpiklerde.belki ben uygulamayı başaramıyorum ama bitirdiğim zaman almayacağım bir maskara.

 21. Bunu sevmem için iyice kurumasını bekledim. Tıpkı Lash Sensational gibi bence maharet fırçada. Keşke şu maskaraların da refill durumu olsa¸ rengini yapısını beğendiğimizle fırçasını beğendimizi birleştirsek. bir daha alır mıyım belki indirimde alırım¸ kirpik tipinden dolayı herkes sevemeyebilir. Lash S.¸Yves Rocher Vertige maskara gibi güzel tarayıp uzatıyor. Benim kirpiklerim kıvrık olduğundan bu üç maskara benzer sonuç verdi.

 22. Cidden çok güzel kıvırıyor kirpiklerim baya baya uzadı sayesinde. Kirpik kıvırıcı kullanmıyorum ona rağmen dümdüz kirpiklerimi kıvırıyor. Ama şöyle bir sorun var kirpiklerim az. Hiç hacim vermiyor bu maskara. İki kat da süremiyorum çok kötü duruyor. Yapıştırma olayını şöyle çözgüm¸ fırçadaki tüm maskarayı güzelce sıyırıyorum sonra kalanı sürüyorum kirpiklerime. Böyle yapınca da hacim olayı baya baya sıfır oluyor. Ama yine de bitince alırım düz kirpikli cicişlere de öneririm.

 23. kirpiklerim uzun ve düz. istediğim şey ise daha da uzatıp hacimli göstermesibu maskaraya gelirsek giden 30 tl’nin ardından ağlamak istiyorum. uzatması ne lash paradise ne de lash sensational ile yarışamaz. kirpiklerimi yapıştırdı. 2. katı süremiyoruz zaten. ben maskarayı sürdükten sonra üstünden başka fırçayla tarayarak geçiyorum bu sefer de maskara temizleniyor. asıl üzücü noktası ise eğer hassas bir göz yapınız varsa uzak durun. benim gözlerimi hafiften yaktı ve bir göz kapağım biraz şişti.

 24. Kirpiklerim kısa düz ve orta gürlükte.bu maskara kirpiklerimi gayet iyi kıvırdı.ve oldukça da kalıcı .benim gözümde 12 saat boyunca oynamadı.opaklığı da gayet güzel.fakat maskara 2 den fazla kata izin vermiyor anında yapıştırıyor.eğer maskarayı tek kat sürüyosanız indirimden alabilirsiniz.

 25. Akma yapmıyor ki benim en önem verdiğim şeylerden biridir maskarada. Kirpiklerinizi çok güzel şekilde kıvırıyor. Açıldığında çok ıslak bir yapısı olmadığından kirpikleri yapıştırmıyor birbirine. Ben beğendim.

 26. Renkli maskara seveni olarak bunun mavisini edindim fakat orta uzunlukta ve sık olan kirpiklerimi 3 kirpik haline getirmekten başka birşey yapmadı malesef. Bizimle değilsin babyroll.

 27. sevgililer günü indiriminde aldığım maskara. alalı iki hafta falan oluyor hala biraz ıslak ama çok fazla yapıştırmıyor ve güzel uzatıyor.ben kirpik kıvırıcıyla kullandığım için kıvırması hakkında pek bir fikrim yok ama kıvırdığım kirpiklerimi düşürmüyor en azından.

 28. 473844 tane uygun fiyatlı maskara denedim¸ bu sa 473845.ci galiba :d ama bu da “o” değil :c kirpikleri yapıştırıyor ve bende dökülme yaptı. bitsin artık. 

 29. 0.Bi lash sensational değil malesef. Sevmedim sevemeyeceğim sanırsam. Essence I Love Extreme ile birlikte uygulayınca çıkan görüntüyü seviyorum sadece. Tek başına bir hiç malesef👎🏻

 30. Gerçekten çok güzel kıvırıyor. Verdiği kıvrıklık sanki mizacımı yumuşatıyor. Hacim vermesi ve uzatması ise beni tatmin etti. beğendiğim bir maskara oldu. İndirimli fiyatını da hak ediyor bence. 

 31. kirpiklerim gür uzun ama düz de değil kıvrık da değil baya saçma bir kirpik yapısına sahibim¸ ilk kullandigim zamanlarda çok beğendiğim bir rimel oldu güzel kıvırdı ve uzattı ancak hızlı kurudu çok sık kullanmamama rağmen. yeniden alacağımı sanmıyorum çünkü maybelline lash sensationel daha uygun fiyatlı ve tek tek ayırma konusunda daha başarılı bir ürün bence 

 32. Alıp bir kenara koymuştum uzun zamandır da yeni aldığım maskaralardan ona sıra gelmiyordu . Bugün sabah bir sürdüm ki ¸ kirpikler kıvrıldı ayrıldı uzadı Allah’ım hem de yapışmadan oraya buraya bulaşmadan ve kirpikleri ağırlaştırmadan. Böyle olunca insan düşünüyor ¸ böyle bir ürün bulmuşum diğerlerini zorlamak niyeydi diye. Hacim asla vermiyor bunu da belirtmem gerekli.

 33. hacim vermeyen ama uzatan ve biraz da kıvıran güzel bir rimel. akma dökülme yapmıyor. bunu tek başına kullandığımda kirpiklerim cılız gözüküyor ama essence i love extreme’in üstüne geçiyorum ve essence’in yapıştırdığı kirpiklerimi gayet iyi ayırıyor¸ tarıyor. bence indirimde şans verilebilecek bir rimel.

 34. benim kirpiklerim orta uzunlukta¸ cılız ve düz. bende etkisi ise uzatma ve biraz kıvırma oluyor. ama kirpiklerimi kıvırıp sürdüğümde etkisini beğenmiyorum kıvırdığım kirpiklerimi üç dakika sonra hiç kıvırmamışım gibi düzleştiriyor ve sadece siyaha boyanmış gibi duruyor. güzel bi rimel ama bir daha almam sanırım.

 35. en sevdiğim maskaram. ne zaman sürsem biri mutlaka soruyor . adında hacim geçmesine rağmen bence uzatma özelliği ön planda kesinlikle. 2 kat sürüyorum dökülme topaklanma yapmadı . %50 indirimde görünce yedekledim hemen( dolar da artıyo ühü ühü kesin zam gelir)

 36. Yumuşak dokusunu ve fırçasını beğendiğim ama hacim konusunda zayıf bulduğum maskara. Aynı markanın collagen 24h modelini daha başarılı buluyorum

 37. Uzun zamandır günlük kullandığım maskaramı (bkz: l’oreal volume million lashes) sonunda değiştirmemi sağlayan ürün. Kirpikleri tek tek ayırıyor¸ maskara kirpiklerde topaklanmıyor ve çabuk kuruyup göz çevresine bulaşma sorununa neden olmuyor. Fiyatı 53 TL. Daha yüksek fiyatlı sırf markaları yüzünden ünlenmiş maskaraların çoğundan daha iyi.

 38. Watsons da 15 TL alışveriş yapana 23 TL ye düşmüştü. Favori maskaram olan lash sensational ‘ ı tahtından etti. Aynı onun gibi uzatıyor kaldırıyor ve ek olarak çok güzel kıvırıyor. Kirpik kıvırıcya ihtiyaç yok. İlk açtığımda fazla ıslak da gelmedi. Şimdilik favori maskaram oldu kendileri.Kıvıran kaldıran uzatan ama ambalajında yazdığı gibi hacim vermeyen maskara.

 39. hacim vadedip¸ uzatan maskaradır. dümdüz¸ seyrek diyebileceğimiz kumral kirpik sahibi ben¸ indirimden 27 tl’ye almıştım (sanırım bayram indirimiydi gratis’te). üff bir hevesle eve koştum sürmeye çalışıyorum¸ kirpikciklerim kıvrılsın da hacmi artsın da sevineyim. ağlamak istedim sözlük¸ koca l’oreal firmasına çok kırıldım. hayallerim vardı benim swh beş tel kıl yapıştı birbirine 3 örümcek bacağı oldu¸ boyanın ağırlığından daha da aşağı düştüler falan attım gözümden uzaklara.her neyse¸ bugün yeni bir kirpik kıvırıcı aldım¸ sırayla elimdeki maskaraları deneyem¸ eğlenem dedim (vurmayın biri deneme boy toplam 3 maskaram var bu dahil). aman tanrıım meğer benim kirpiklerimin baby roll’dan önce kıvrılması lazımmış -benim akıl edemeyişim- belki biraz da kendi kıvamı koyulaştı. şu an kendimi adeta bir türkan şoray bir megan fox bakışlı hissediyorum. neymiş para verdiğimiz ürüne bir kaç farklı yöntemle şans vermek lazımmış.

 40. etkisi çok iyi volumse volum veriyor da fırçasının kılları rahatsız edici derecede sert ve ara ara gözümü yakıp akıttığı oldu tabi bunun olmasının etkisinde gözlerimin çok hassas olması da vardır ancak fırçasını doğru kullandığınız da pek sorun çıkarmıyor yani sürmesi baya uğraştıyor ve sevip sevmemek arasındayım bu arada sadece volum veriyor uzunluk etkisi az.

 41. maskarayı ilk açtığımda o kadar sulu bi yapısı vardı ki kendini toparlaması 2-3 gün sürdü. lakin maskara 1 ayın sonunda kullanılamayacak kadar kurudu. ağzına açık tutmayıp pompa hareketi yapmamama rağmen bu kadar hızlı kurumasına şaşırdım açıkçası.volüm konusunda oldukça iyi olsa da gün sonunda dökülme yaptı. kötü yanlarından birisi de 3-4 saat sonra bütün tutuculuğu kaybetmesi¸ kirpiklerimin kıvrık bi yapıda olmasına rağmen yukarıda tutmadı. İyi yönüyse kirpiklerimi dökmedi ve gözden çıkarma konusunda da çok uğraştırmadı beni ama yine de bir daha almayı düşünmüyorum.

 42. Fırçası toz pembe renkte¸ burgu makarna şeklinde olan maskara. Verdiği hacim ve uzunluktan memnunum. Gratis’ten 29 tl.ye almıştım.1 aydır kullanıyorum.

 43. kısa ve düz kirpiklerim için maskara arayışım bununla son buldu. kıvırma¸ uzatma biraz da hacim. bayılıyorum bu maskaraya!

 44. Bunca zamandır nerelerdeydin çiçeğim diye sızlanmama sebebiyet vermiş maskaradır. Öncelikle kirpiklerimin yapısından bahsedeyim ki eğer benimle aynı sorundan muzdarip cicişler varsa onlara da bir yardımım dokunmuş olsun. Çok katlı¸ siyah¸ sürekli birbirlerine giren¸ karman çorman¸ uzun ama dümdüz kirpiklerim var. Şu ana kadar onlarca maskara denemiş olmama rağmen ilk kez kirpiklerimi bu kadar güzel tutabilen bir maskarayla karşılaştım. Buna kadar kullandığım hiçbir maskara kirpiklerimi düzeltip kendilerini o karman çorman görüntüden kurtaramamıştı ama bu hem çok güzel toparladı¸ hem de inanılmaz güzel kaldırdı. Kullandığım ilk dönemlerde çok ıslak olduğunu ancak birkaç haftaya yapısını toparladığını söyleyebilirim ancak bu sanırım maskaranın tek problemi. Zaten o da geçici. Onun dışında her şey misss gibi¸ akmıyor¸ bulaşmıyor¸ kolay çıkıyor ve kirpiklerimi dökmüyor. Daha ne istenir ki bir maskaradan? Kullanın kullandırtın cicişler benden söylemesi.

 45. Başta hiç sevmediğim ama kullandıkça elimden düşmeyen bir maskara. Çok ıslak yapılı ve kurumuyor(kaptaki üründen bahsediyorum) yani bende bitene kadar nerdeyse kurumadı diyebilirim. İlk başta hem yapısı çok ıslak olduğu için hem de fırçasına elim alışmadığı için alışamadım ve beğenmedim sürerken bulaşıyordu her yere ben de biraz kuruması için bir kaç gün 2-3 dk açık beklettim sonra kullanmaya tekrar başladım ve maskara tam kıvamına geldi zamanla ve benimde elim alışınca inanılmaz beğendim. Benim kirpiklerim dümdüz¸ hacimsiz orta uzunlukta diyebilirim. Maskara o kadar güzel kıvırıyor ki bu özelliğini çok çok seviyorum¸ uzunluk etkisi fena değil 5/10 diyebilirim hacim için ise 6/10 diyebilirim yani güzel hacimde veriyor ama bir takma kirpik etkisi değil¸ ama güzel. Benim genel olarak beğendiğim bir maskara. Akma¸ kokma¸ dökülme yapmıyor gün içinde ama kirpikleri biraz sert tutabilir. Çıkarmasıda klasik bir maskara gibi. Bir daha eğer %50 indirim falan olursa belki alabilirim ama kullandıkça sevdiğim bir ürün oldu. Gecede gündüzde rahatlıkla kullanılır. Tek katta bile çok güzel etki etmişti bende. 

 46. ilk olarak biraz ambalaja dikkat ediyorum ürünlerde çok tatlı bir görüntüsü var ve diğer maskaralar da pek görmediğim kıvrım kıvrım bir fırçası var ve kirpikleri güzel olarak kavrayıp hoş bir görüntü sunuyor

 47. Fazla ıslak yapılı olduğu için kirpikleri biraz yapıştırabiliyor. Bu sorunu bitmiş bir maskara fırçasıyla üzerinden geçip ayırarak çözüyorum. Onun dışında çok severek kullanıyorum. İnanılmaz güzel uzatıyor. Sırf bu yüzdem bittikçe almayı düşünüyorum.

 48. Birkaç yıldır aradığım rimeli bulmak için çıktığım macera Baby Roll Türkiye’de satışa girdiği gün bitti.Benim kirpiklerim oldukça uzun ancak kıvrılmak için çok çaba isteyen¸ dümdüz kirpiklerdi. Baby Roll kirpik kıvırtıcısıyla olan ilişkimi oldukça azalttı¸ ayrıca temizlemesi de oldukça kolay. Her zaman stoklarımda!

 49. Bütün bloggerların neden bu kadar nefret ettiğini aylardır düşünüyorum. Rival de young xxl mascara bazıyla birlikte efsane bir sonuç ortaya çıkarıyor. Eski favorim Rocket Volume den nefret ettirdi kendisi. 1 sene onun yüzünden işkence çektikten sonra hem sürüş kolaylığı hem yapısı hem temizlenmesi hem de verdiği mükemmel takma kirpik etkisi sayesinde başka hiçbir mascarayı kullanamaz oldum. Hiç bir zaman favorilerimden çıkmayacak.

 50. Kullandığım en iyi maskaralardan biri. İnanılmaz güzel kıvırıyor hacim veriyor. Takma kirpik etkisi olan maskaraları seviyorsanız youtuber sophdoesnails’in önerilerine bakın. Bunu da onun sayesinde almıştım çok memnunum. İndirimlerde kaçırılmaması gerekiyor. Tek olumsuz yanı çabuk bitmesi.

 51. en sevdiğim maskaram. kirpiklerimi tek tek ayırıyor¸ topaklanma yapmıyor. Düzgün maskara arayışından sonra bana uygun olanı buldum diyebilirim. bittikçe stoklayacağım ürünlerdendir kendisi.

 52. uzun ve düz kirpiklerim var. şimdiye kadar neredeyse kıvırıcı ile birlikte her maskarayı seviyordum. akma bulaşma yapanlar vs tabi vardı ama hiçbiri bende istemediğim rahatsız olduğum bir görüntü oluşturmuyordu.indirim zamanı yakın bir arkadaşımın “yaa çok güzel al” demesiyle gaza geldim ve deneyemedim tester yoktu gratiste. bir daha hangi ürünü net almazsın sorusunun cevabı bu ürün benim için. tüm kirpiklerim birbirine giriyor. örümcek bacağını geçti tanım olarak gerçekten. farklı yöntemlerle denedim¸ bazlı¸ bazsız¸ hindistan cevizi yağı ile¸ kıvırarak¸ kıvırmadan… yok. her sonuç hüsran. mecbur bana tavsiye eden arkadaşıma verdim al sen kullan diye.

 53. Hakkında yazılan övgüleri hak etmediğini düşündüğüm maskara. Fırçası plastik. İddiası mega volume ve haliyle hacim verdi ama öyle mega falan değil. Kirpiklerimi uzattı ama çoğu maskara kadar. Evet¸ kıvamı oturduktan sonra kirpiklerimi de yapıştırmadı ama güzel de taramadı. Siyahlığı da süper değil. Her şeyiyle eh bir ürün oldu benim için. Günlük kullanılacak¸ sıradan bir maskara yani. Fiyatı da über süper uygun değil. Artı özelliği olmadığı gibi bitmeye yakınken bile bir türlü tam sabitlenemedi. Sürdükten dört beş saat sonra bile gözümü ovuştursam tüm kirpiklerim yapışırmış gibi ıslak kalıyor yani. Haliyle gözlerim sulandığında akıyor da. Her haliyle güzel pr yaptılar ama güzel ürün yapamamışlar dedirtti bana.

 54. ben bu maskarayı gerçekten seviyorum çok güzel tek tek ayırıyor ve hacim veriyor. takma kirpik kadar değil ama günlük makyaja gayet uygun. fiyatı da bence pahalı sayılmaz. uzun süredir kullanıyorum.

 55. Kirpikleri böyle güzel tek tek ayıran¸ siyah¸ dolgunluk veren bir rimel bulamadım. Bulsam onu da alacağım ama yok yani. Özellikle drugstoreda daha iyisi olduğunu düşünmediğimdir. Maybelline lash sensational övmeyi bırakıp bunu övmeye başlamanın vakti gelmiş geçiyordur

 56. Dün gratis indiriminden aldığım ve gerçekten bayıldığım maskara. Yıllardır lash sensational kullanırım ondan başka 9-10 tane de maskaram vardır ama elim hep ona gider fakat bence bu maskara onu tahtından edecek. Ben yeni açmama rağmen yapısı ıslak değil kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı¸ tek tek ayırdı¸ uzattı ve efsane kıvırdı. Bir maskaradan hacim vermesini umut etmeyi bırakalı çok oldu öyle bir beklenti içinde olmadığım için hacim konusunda orta derecede diyebilirim. Seveni kadar sevmeyeni de çok¸ bu beklentiye göre değişir çünkü. Farklı bir maskara denemek isteyenler şans verebilir bence.

 57. Bu maskarayi sadece testerken deneyebilme fırsatı bulabildim ne kadar doğru olur bilmiyorum ama ben denediğimde kirpikleri yapıştıran ve katman katman duran bir görüntü verdi begenmedim.

 58. Kirpikleri etkisi gerçekten çok güzel olan maskara. Benim kirpiklerim oldukça uzun ve sık fakat maalesef düzler. Bir maskaradan beklentim kirpiklerimi kıvrık tutmasi. Genelde maskara sürdükten bir iki saat sonra benim kirpiklerimde düşme oluyor ama bu maskara çok daha uzun süre dayaniyor. Kirpikleri yapıştırma¸ topaklanma gibi bir sıkıntısı da yok fakat bir daha almam. Çünkü kirpiklerimi inanılmaz döküyor. Etkisinden memnun kalsam bile kullanmaya cesaret edemiyorum. Bir daha almayı da düşünmüyorum.

 59. Bu maskara sadece benim kirpiklerimi yapıştırıyor sanırım. Yoğun kirpik görünümüne aşığım o yüzden kat kat uygulama yapmayı çok seviyorum. Genelde aynı rimeli kat kat sürmek yerine farklı fırçalı rimelleri üst üste sürerek daha iyi bir görünüm elde ettiğimi düşünüyorum. Kıvrılmış kirpiklerimi lash sensetional ile olabildiğince uzatıp tek tek ayırıp mükemmelliğine mükemmellik katmak (hacim vermek :ddd) için bu maskarayı geçtiğimde resmen o güzelim görüntü yerini örümcek bacağı gibi saçma sapan bir görüntüye bırakıyor. Bende uygulama hatamdan oluyor sanıyordum kısa zaman önce miss baby roll’dan kaynaklandığını fark ettim 🙁

 60. çok iyi maskara. 3-4 tüp bitirdim sanırım. kirpikleri çok iyi kıvırıyor ve çok iyi uzatıyor. rengi de gayet kolay. çok daha pahalı olup daha kötü olan maskaralar da denedim¸ fiyat performans olarak da çok iyi olduğunu düşünüyorum.

 61. Şu zamana kadar kullandığım en iyi maskara¸ el ayariniza göre ister uzun¸ ister kıvrık¸ ister hacimli kirpik elde edebiliyorsunuz¸ uzun bir süre kullanacağım bittikçe alacağım.

 62. Çok büyük beklentilerle aldığım maskara. Bir maskaradan beklentilerim çok mu bilmem ama birbirine yapıştırmadan kıvırması sarı kirpiklerime dokunması ve gün içinde dökülme akma kokma yapmaması. Bu beklentilerle büyük bir hevesle aldım tamam kıvırıyor ama yapışıyor yaa. O örümcek bacağı görüntüsünden hiç hoşlanmıyorum tek katta bile böyle olmamalı. Kenarlara sıyırıp kullanıyorum ürün fazla mı geliyor diye bu seferde eşit yayılmıyor. Beceremedim gitti. 

 63. Arkadaşımın önermesi sonucu almıştım baby roll maskarayı.İlk açtığımda aşırı cıvık bir haldeydi ve sürmeye çalışırken mutlaka göz kapaklarıma bulaşma yapıyordu.Ve bu benim en sinir olduğum şeydir çünkü genelde hızlı hazırlanmak zorunda kalırım.Her neyse bunun dışında kirpiklerime ekstra dolgunluk ve uzunluk veriyor ama dolgunluk daha baskın özelliği.Zamanla maskara kuruyor ve bence daha iyi bir görünüm kazandırıyor.Ayrıca fırçasının şekline hayranım. Fırçasını diğer maskaralarımda kullanmayı düşünüyorum.Kullandığım maskaralar arasında birkaç eksisi ile birlikte top 5’te yer alabilir.

 64. sanırım aradığım maskarayı buldum. kirpiklerim uzun fakat düz. bu maskara kirpik kıvırıcı olmadan kirpiklerimi gayet güzel kıvırdı. ilk açıldığı zamanlarda kirpiklerimi yapıştırsa da artık öyle bir sorun yok. gayet memnunum. 

 65. En sevdiğim maskara. Orta boy¸ açık renk¸ ince ve seyrek kirpiklerim var. Beklentim uzatması¸ belirginleştirmesi. İlk katta dahi uzatıyor¸ kesinlikle simsiyah yapıyor benim kirpiklerimi yapıştırmıyor ve kıvırıyor. Kalıcığı da çok iyi. Yedeğimi açmak için tekrar yedeklemeyi bekliyorum o derece seviyorum yani

 66. Çok underrated bir ürün. Hem simsiyah hem uzatıyor hemde kirpikleri ayırıyor gerçekten çok iyi ama kirpikleri kısa kişide nasıl bir performans sergiler bilemiyorum. bitirince tekrar almadım çünkü piyasada denenecek çok fazla rimel var.

 67. Fırçasını sevmedim. Kirpiklerimi dibinden tarayamiyorum¸ kısa geliyor sanki fırça. Tek tek ayırıyor¸ kaldırıyor. O konuda gerçekten başarılı.

Siz ne düşünüyorsunuz?