“L’oreal false lash wings maskara” için 22 yorum

 1. dünyanın en güzel rimeli olabilir.kıl fırça sevmeyen kişileri için oldukça ideal ve şekil olarak son derece kullanışlı¸ gür kirpiklere sahip olduğum için o konuda yorum yapamıyorum fakat kıvırması son derece mükemmel. biraz fazla sıvı olduğu için kurumasını beklemek zaman aldığı gibi uygulama sırasında da bulaşmalar oluyo. sıvı özelliğinden dolayı göz pınarına yakın kirpiklere uygulama da zorluk yaşamak mümkün.fakat kıvırma ve uzatma konusunda tek kelimeyle mükemmel. fiyat olarak pahalı olsa bile indirimlerde yakalamak mümkün.

 2. Maskara alırken fırçasının plastik olmasına özen gösteriyorum¸ zira kirpiklerim hacimli değil ve hemen birbirlerine yapışıyorlar. Bu maskarayı özellikle açılı¸ kirpikleri tek tek ayıran ve kıvıran fırçası için satın alıyorum. Black versiyonu¸ standart versiyondan gerçekten daha kıvamlı ve koyu. Maskarada drugstore’dan kolay vazgeçmediğim için¸ özellikle de Watson’s gibi yerlerde 50% indirimleri bol olduğu için favori maskaram diyebilirim.

 3. favori maskaralarımdan birisi bitince tekrar almayı düşünüyorum. temizlemesi çok rahat pandaya dönmüyorsunuz. topaklanma da yapmadı şimdiye kadar ama fırçasına alışmakta gerçekten zorlandım. sadece 4 taraflı olması sıkıntılı bi durum. döndürerek sürünce boşlukta kalıyorum böyle bi garip oluyor.

 4. 2 gün önce aldığım iyi mi kötü mü karar veremediğim ürün. kirpiklerim seyrek değildir fakat bu rimel seyrek ama uzun gösterdi. nerdeyse kaşlarıma değiyor kirpiklerim. benim gözümde kaşıntıya sebep olmadı ama dökülme durumu tedirgin etti beni.

 5. uzun bir süredir kullandığım gerçekten başarılı bir maskara. kirpiklerim uzun olduğu için günlük makyajda çok sık kullanmadığımdan mıdır nedir¸ kaşıntı¸ dökülme vs. gibi olumsuz etkilerini yaşamadım.

 6. Hayatımın rimeli. 2 yıldır düzenli bir ilişkimiz var arada sırada onu aldatsam da tekrar buluyoruz birbirimizi. Benim hiç kirpiklerimi dökmedi¸ kaşıntı yapmadı Ve ben gözümle uğraşmayı seven birisiyim¸ yüzümde tek beğendiğim yer malum gözüm olunca illa çok büyük olmalı. Kelebek etkisi harika harika¸ indirimde görürseniz kaçırmayın kızlar.

 7. İlk kullandığımda harikalar yaratan¸ kirpiklerimi dolgunlaştıran¸ ki benim kirpiklerim sarı ve çok zayıf yapıdalar¸ fakat daha sonra yani dört aylık bir süreç boyunca sürdüğümde topaklanma yaratan maskara. 🙁

 8. bir zamanlar favori rimelimdi. düşünüyorum da cidden bu rimeli sevdiğim kadar hiçbir rimeli sevemedim. bitince gidip midnight versiyonunu aldım. ama ne bileyim bunun yerini tutmadı sanki.kirpiklerim düz¸ açık renk¸ seyrek ve orta uzunlukta. ahım şahım kirpiklerim yok yani ama bu rimelle tek tek ayrlmış¸ uzun ve dolgun kirpiklere sahip oluyordum. indirimi yakaladığım an tekrar alacağım.

 9. bunu ilk aldığımda kirpiklerimi gür göstermişti ya da farklı bir versiyonunu aldım¸ hatırlamıyorum. memnun kaldım deyip ikinci bir kaz daha aldım ama bu sefer kaşlarımı gür değil¸ uzun gösteriyor¸ ayrıca tel tel ayırıyor. seyrek kirpikleri olan biri olarak¸ bu seferki tel tel ayırışı pek hoşuma gitmedi.

 10. Hiç beğenmediğim rimel. Kirpiklerimide topaklar oluşturuluyor ve dökülüyor. Üstelik hacim de katmıyor. Kimsenin sevmediği miss manga da benim en sevdiğim rimel. Belki de beklentiler farklıdır.

 11. Kirpiklere hacim ve uzunluk kattığı doğru ve topaklanma yapmadı bende. Fırçanın uç kısmındaki tarak ile kirpikleri tek tek ayırıyor. Fakat tek başına yeterli gelmediğinden iki rimeli karıştırdığımda istediğim sonuçlara ulaşabiliyorum.

 12. İlk kullandığımda hayran kaldığım maskara. ah bir de akma yapmasa… kullandıkça gözüm alıştı sanırım¸ nedense beklentilerimi karşımamaya başladı. 47 tl civarında fiyatı¸ indirimden 27 tl’ye alıp denemenizi tavsiye ederim. aynı olmasa da ona yakın alternatiflerde bulunabilir.

 13. l’orealin türkiyeye böyle bi maskara getirdiğinden haberim bile yoktu. yani standda falan hep görürdüm ama nedense testerını açıp bakacak kadar cezbetmedi hiç beni. bugün gratiste öylesine testerını açtım ve fırçasını görmemle beraber kendimi kasada bulmam bir oldu. bi maskara fırçasından ne istediğimi o kadar biliyorum ki hiç hakkındaki yorumları bile okumadım 😀

 14. çıkar çıkmaz aldığım¸ kullandığım ve memnun kalmadığım maskara. kirpiklerim kısadır. uzun kirpikliler memnun kalıyordur belki. kıs kirpiklerin çok memnun kalmayacağını düşünmekteyim şahsi tecrübemden ötürü.

 15. İlk çıktığında farklı bir plastik fırçası olduğu için saldırıp indirim beklemeden aldığım maskara. Ancak kendisi bitiremediğim nadir maskaralardan oldu ve bayatlayıp çöpe gitti. Anlatabilecek miyim bilemedim¸ ama kirpikleri fırçasının uzun kıllı bölümüne oturtup¸ kirpikleri tararken bir yandan da fırçayı kısa kılların olduğu yöne doğru döndürürseniz bu maskara amacına ulaşıyor. Aksi takdirde sıradan maskara. Benim gibi evden hızlı hazırlanıp çıkanların harcı değil.

 16. yurtdışından aldım bunu. lancome estee lauder vs markalar varken niye aldım bilmiyorum işte ama kokusuna gerçekten bayılıyorum! performansına gelirsek benim kirpiklerimi yapıştırıyor ve onu temizleyeyim derken iyice batırıyorum 🙁

 17. indirimli fiyatı çok uygun olan bu maskara uzun zamandır kullandıklarım içerisinde en iyisi ki geçmişte dior show dahil bir çok ürün kullanmama rağmen fiyat performans olarak en çok övgüyü hak eden oldu. kirpiklerin daha gür görünmesi konusunda bir faydası yok ama daha uzun gösteriyor ve tel tel ayırarak oyuncak bebek bakışlarına sahip olmanızı sağlıyor. ben yarattığı etkiyi çok beğendim ama tabi bu bir maskaradan ne beklediğinize göre de değişir.

 18. Kırmızı intenza olanını kullanıyorum. Gönül rahatlığıyla harika bi rimel diyebilirim. kirpikleri uzatıyor ve kalıcılığı çok iyi. Başarılı bir rimel.

 19. en iyi en mükemmel maskara. indirimlerden makul bi fiyata alacağınız bi kere kullanınca başka maskaraya elinizin gitmeyeceği bi maskara. midnight black rengini kullanıyorum. kirpiklerim oldukça uzun ve ince ucuyla istediğim gibi kavrayıp şekil verebiliyorum. özellikle o kelebek etkisi veren çıkıntısı gerçekten işe yarıyor. 3-4 yıldır kullandığım kaç paket bitirdiğimi hatırlamadığım şiddetle önerdiğim maskara.

 20. Bu maskara bitince indirimde bulamadığım için almamıştım ama hata etmişim. Maybelline¸ rimmel vs.. aynı başarıyı bulamadım.Kirpiklerim kısa ve çok gür değil¸ ama fırça yapısından mıdır nedir tek katta mükemmele yakın sonuç elde ediyordum. Uzun saatler akma da olmadı bende. Normalde bu gibi ürünlerde prensip olarak wstsons gratis indirimini beklerim¸ ama beklemeyebilirim diyecegim bir ürün. 50tl ye yakın bir fiyatı var. Standlarda indirimlerde ilk biten ürünlerden oluyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?