“L’oreal elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem” için 281 yorum

 1. Ben bu ürünü 1 hafta kadar önce yanılmıyorsam 9.45’e bim’den aldım. Daha önce elseve mucizevi yağı kullanıp memnun kalmıştım ama benim kıvırcık ve kuru saçlarıma maalesef yeterli gelmiyordu ve anlık etkiden öte bir şey vermiyordu. Bu sefer kremine şans vermek istedim. Benim elimdeki normal saçlar için olanı. Öncelikle şunu belirteyim ki ürünün ambalajı beni deli etti. Kapağı açmamla bir kilo kremin avcuma boşalması bir oluyor ve ben artık bu işten sıkılmaya başladım. Bence daha iyi bir sıkma sistemi kullanmaları gerek. Fazla ürünü bir yerlere sürmekten illallah ettim. Onun dışında ben şu şekilde kullandım : Saçlarımı yıkayıp havluyla biraz beklettim. Sonra saçım nemliyken kremi elime aldım ve dalgalarımı elimle şekillendirdim. Son olarak da elimde kalan kremi tepemdeki tüy tüy görünümü indirmek amacıyla kullandım. Gelelim sonuca. Açıkçası benim yıkandıktan sonra tüy tüy gözüken kıvırcık saçlarımı oldukça yatıştırdı. Dolaşmalarını da engelledi. Saçımda ağırlık hissi yaratmadı en önemlisi de hacimini bozmadı. Mucizevi yağda yaşadığım en büyük sorun buydu. Ayrıca saçlarım kuru olmasına rağmen yeterince nemlediğine de ikna oldum. Ha normal bir saç kreminden mucizevi farkı var mı ? Bence yok ama en azından benim için yağ versiyonundan daha başarılı. Diğer kullanım önerilerini henüz denemedim ama şu an benim için iş görür bir ürün olduğunu düşünüyorum. Tabii bir de kışın kuruyan ve kendinden geçen saçlarımda denemek lazım. Onu o zaman editlerim. 🙂

 2. Arkadaşımın tavsiyesiyle birkaç gün önce alıp henüz iki defa kullandığım ama şimdiden oldukça memnun kaldığım ürün. yağını almayı da düşündüğüm halde saçımda bırakabileceği ıslak görüntü ve ağırlıktan korktuğum için kremi almayı tercih ettim. sağlıksız saçlarım olmamasına rağmen aradığım tek şey biraz daha yumuşak saçlardı ve voila! kesinlikle hafif¸ temiz¸ güzel kokan ve yumuşacık saçlara kavuştum hatta tüm yorumlardan sonra yağıyla beraber bile kullanabilirim bakım yaparken¸ denemelisiniz

  1
  4
 3. Daha önce yağını kullanıyordum ve de son derece memnundum.Bu sefer Garatis’ten krem formundakini de alayım dedim.Birkaç defadır kullanıyorum¸ benim düz ve çabuk elektriklenen ve kırılan¸ ince telli ve röfleli saçlarıma yağının daha iyi geldiğini söyleyebilirim.Üstelik yağını duştan sonra saçları (diplere degdirmeden) saçlarımı açmak için de kullanıyorum.Oysa ki kreminin böyle bir özelliği yok.Ayrıca kapağı ve dökerken ayarının tutturulamadıģı konusunda söylenenlere de katılıyorum.

 4. Yağından çok daha iyi bence. Saçlarım kıvırcık aşırı kuru ve kuruduğunda kabarır¸ üstüne bi de uçlardaki kırıkları ekleyince kötü bi saç tipi oluyo¸ banyodan sonra saçlarım ıslakken bi güzel saçıma boca ediyorum ve dişer banyoya kadar yumuşak saçlarla beraber oluyorum.

 5. Dalgalı-bukleli saçlarda¸ şekillendirme anlamında yağ versiyonundan daha etkili bir sonuç verebilir¸ ancak benim dümdüz saçlarımda yağın sağladığı yumuşaklık ve ipeksiliği sağlamamış kremdir.Yine de¸ uygun fiyatı göz önüne alındığında aldığıma pişman olmadığım bir ürün oldu.

 6. yağından hiç memnun değildim¸ 1-2 pompa tüm saça eşit dağılmıyor 3-4 pompa da ağır geliyor yağlı görüntü oluşturuyordu. yine de gözümü karartıp bunu aldım dün duştan sonra sürdüm bugün cidden hepinizin övdüğü ve ürünün vaadettiği o parlaklık ve doğal şekil verme etkisini gördüm. saçları yumuşatıyor¸ doğal dalgalar sağlıyor¸ parlatıyor. çok sevdim.

 7. Bayram indiriminde almıştım¸ 2 kere kullandım ve inanılmaz bi şekilde memnun kaldım. Kalın telli ¸ çok gür ve aşırı elektriklenen iri dalgalı saçlarım var. Normalde neler neler denedim tel tel elektriklenip Kabaran saçlara engel olamadım. Bunu Islak saçıma bolca sürdüm¸ saçımı örüp yattım. Sabah kalkınca da yağıyla son bi dokunuşla resmen ilk defa saçlarımı ısıl işlem uygulamadan salık kullandım.

 8. Öncelikle¸ yağı bana göre daha ağır bir formüle sahipti. Diplerim yağlı saç uçlarım kuru. İki akşam önce gratis’ten edindiğim¸ mis kokulu krem. Havluyla ıslaklığını aldığım saçlarıma uyguluyorum ve örüyorum. Kokusu hala burnuma geliyor mis gibi. Bi tık daha iyi gibi. Ağırlaştırma yada yağlı hissetme hissi bana göre yağda vardı. Bu daha hafif. Sevdim

 9. yağ halinin daha besleyici¸ krem halinin şekillendirmede daha yararlı olduğunu düşündüğüm ürün. saçlarım dalgalı ve gür¸ kuru¸ bir de boyattım üstüne üstlük¸ dolayısıyla yıpranmış durumda.banyodan çıktıktan sonra önce gliss sprey kullandıktan sonra bu kremi sürüyorum hem yumuşak oluyor¸ hem kolay taranıyor¸ hem de kolay şekil alıyor. bakım olarak çok fazla birşey vermediğini düşünsem de hiçbirşey kullanmamaktan ve piyasadaki diğer “market” ürünlerinden iyidir diye düşünüyorum.

 10. Yağının hiçbir işe yaramadığını düşünmemden sonra daha tatmin edici yapıya sahip krem. Uygun fiyatlı bir krem¸ fındık büyüklüğünde kullanın denilse de yeterli hissettiğim miktarda kullanıyorum. Fazla ürün kullandığım zaman saç uçlarımda ağırlaşma yaratıyor şekil almasında zorluk çıkarıyor¸ az ürün kullandığım zaman ürün kendini belli etmiyor. Birkaç kullanımdan sonra doğru miktarı öğreniyor insan. Uzun vadede etkisinin çok olduğunu düşünmüyorum. Günü kurtarmaya yönelik bir krem benim için. Kokusu hoş fakat koku hassasiyeti olan insanlar için ağır gelebilir. Duştan sonra saçımın nemini alıp tarayıp uyguladıktan sonra kendi halinde kurunduğunda hafif ama çok tatlı parlak dalgalar elde etmemi sağlıyor. Bence anlık kurtarmalar için oldukça güzel bir ürün.

 11. yağlanmaya eğilimli¸ gür¸ kalın telli¸ elektriklenebilen ama kuru veya yıpranmış olmayan saçlarım var. bugüne kadar hep durulanan saç kremleri kullanmıştım¸ durulanmayan ürünler saçımı yağlandırır diye korkuyordum. bu ürünle birlikte durulanmayan kremlere bakış açım değişti.normal saçlar için olanını saçlarım uzun ve gür olduğu için ben önerilenden biraz fazla kullanıyorum. saçın ucuna biraz da boylarına uyguluyorum. hem duşta hem de kuru saça denedim ama en güzeli nemli saça uygulamak. kremi sürdükten sonra tahta tarakla saçlarımı tarıyorum. bu sırada kremden bir miktar saç diplerime de gidiyordur bence. bu kremi kullandığım zamanlarda saçlarım kesinlikle ağırlaşmıyor¸ elektriklenmesi çok azalıyor¸ daha güzel şekil alıyor. bazen ayarı kaçırdığımda saçlarım sanki daha çabuk yağlanıyor ama yine 2 günü çıkardığı için sorun etmiyorum. kokusu saçta kalıyor.ben 10 liraya almıştım. 150 ml.lik bir ürün ama durulanan saç kremleri kadar çok kullanmaya gerek olmadığı için uzun süre dayanacak bence. 2 aydır kullanıyorum belki çeyreğini ancak bitirmişimdir. bitince de tekrar alırım¸ almamak için bir neden göremiyorum.

 12. Bu ürünün yağ versiyonunu çok sevdiğim ve o sıralar yağı bitmek üzere olduğu için çıktığı gibi aldım. Fakat bana yağı kadar etkili gelmedi¸ yani arada sırada aklıma geldikçe¸ o gün saçım kabarıksa ya da elimi attığımda kuru geliyorsa sürüyorum kokusu yağında olduğu gibi çok güzel.

 13. Üzerinde yazdığı kadar kullanıp bol bol sürmediğiniz sürece yağlanma yapmıyor. Tek başına hem taramayı kolaylaştırıyor hem yumuşatıyor hem elektriklenmeyi önlüyor o yüzden başka bir ürünle kullanmaya gerek yok. Başka bir ürün de kullanınca yağlanma oluyor zaten. Bir de banyodan sonra kullanmayı tercih ediyorum ben kuru saça uygulayınca çok sevmiyorum. 10 liraya aldım gratisten fiyatının çok üstünde performansı var. Alın deneyin birşey kaybetmezsiniz

 14. Kalın telli¸ gür¸ kabarık¸ tülerik ve elektriklenen bir saçım var. Saçıma john frieda’dan kerastase’a kadar birçok ürün kullanmama rağmen bu ürünü ve yağını birlikte kullandığımdaki performansa hiçbir ürün ulaşamadı. Duştan sonra saçıma bu kremi uyguluyorum. Yalnız¸ az değil bir ceviz büyüklüğünde uyguluyorum. bu kadar fazla uygulamaya rağmen hiçbir yağlandırma yapmıyor. Saçımı kurutuktan sonra saçıma kendim fön çekerken ya da düzleştirirken¸ saçımın her tutamına ayrı ayrı az miktarda yağını uyguluyorum. Bu da saçımı inanılmaz parlatıp kuaförden çıkmış gibi yapıyor. Bu ikili hayatımı kurtardı diyebilirim. Şimdi bir de şampuanını aldım onu da deniyorum. tavsiye ederim.

 15. Saçları çok fazla olduğu için bu yüzden 1 fındık büyüklüğü kadar değil bir avuç kullananlar online mı:(

 16. Açıcıdan yanmış saçlarım yumuş yumuş oldu valla. Çok seviyorum. Kıvamı¸ kokusu gayet başarılı. Az bir miktar bütün saç için yeterli oluyor. Farklı kullanım şekilleri olması da güzel bir özellik. Güzel bir parlaklık bırakıyor saçta.

 17. gratiste kasadayken¸ kasiyerin kullanıp memnun kaldığını söylemesi üzerine 50% indirimin de etkisiyle aldığım kremdir. birçok saç bakım markasını denemiş olarak söylüyorum¸ birçoğundan daha fazla yumuşatıcı yatıştırıcı etkisi vardır. birçok saç bakım ürünü gibi bunun da saç derisine temas ettiği durumda gözenek tıkayıcı etkisi olduğundan sadece saç uçlarına uygulanmalıdır. saçınız için kullanmanız gereken miktar kadar kullanın¸ daha fazlası anında yağlandırıp kirli gösteriyor. az kullanıldığı için uzun süre dayanıklı aynı zamanda.

 18. sanırım bu ürünü bir tek ben beğenmedim. resmen saçımı keçe gibi yaptı. argan yağından vazgeçmeyin derim.

 19. ben banyodan çıkınca saçıma köpük sürdükten sonra sürüyorum ve saçımı kurutuyorum. kuru ve dalgalı saçlarımı nemlendiriyor ama çok da mucizevi bir etki vermiyor. indirimde alınabilir bir ürün.

 20. saçlarım ince telli ve çabuk yağlanıyor bi de üstüne dümdüz olunca son zamanlarda saçlarıma ısıyla şekil verme gibi bi karar verip öncesinde koruyucu bi ürün almak için gezinirken bunu gördüm. Hemen aldım çünkü pek bakınacak gibi hissetmiyodum kendimi.Ben yaklaşık bir yıldır yağını kullanıyorum fakat kremini kullanır kullanmaz depoladığım yağlara üzüldüm açıkçası. Benim amacım saçlarımı kırılmadan¸ ısıdan korumak ama zaten saçlarım çok çabuk kırılmaz o yüzden o vaadiyle ilgili bi yorum yapmayayım. Belki krem koruduğu için kırılmıyor belki çabuk kırılan bi yapısı olmadığı için öyle hala. Fakat… saça verdiği yumuşaklık muazzam. Duştan sonra nemli saça çok abartmayacak şekilde uyguluyorum biraz bekleyip saçlarımı tarayıp kurutuyorum ya da fazladan hacim için biraz kurutup hafif nemli bırakıp yatıyorum. Sabah elimi saçlarıma atıyorum çok tatlı bi yumuşaklık hissediyorum¸ hafif de o süper kokusu geliyo burnuma(mucizevi yağ gibi kokuyo tatlı ama hafif) ve bi sonraki yıkamaya kadar da çok hafif bi koku kalıyo bende. Gerçekten özellikle indirimli fiyatına göre çok güzel bi ürün¸ hem de işlevsel.Yapısı kesinlikle hafif. Nedense benim aklımda krem yağdan çok daha ağır gibi canlanıyo ama hiç korktuğum gibi değil gayet emilen ve saçı yağlandırmayan bi ürün. Tabii ne kadar sürdüğünüzle de alakalı yağlandırıp yağlandırmaması.Tek eksisi -saça uygulayıp dağıtmada çok eksi olmasa da- kıvamı. Bugün durduk yere koklayayım içim hoş olsun diye koklarken farketmeden yaklaşık 3 fındık büyüklüğünde ürün sıkmışım(kuru saçlarıma sürdüm ve bi kaç dakika içinde emildi¸ ağırlık yapmadı) burnuma bulaşınca farkettim. Yani ürün almak için açtığınızda yarısı elinize dökülebilir öyle bi kıvamı var. E sıkmak için tüpü başaşağı tutmalısınız bi de.Genel olarak aman aman harika bi şey olmasa da bayağı sevdiğim¸ saç rutinime girmiş ve tekrar alınabilitesi olan bi ürün.

 21. yağlı his bırakmadığını¸ipeksi yumuşaklık ¸ parlaklık ve kolay şekillendirme sağladığını iddia eden yağ bazlı krem. yapısı çok akışkan¸ losyon gibi. kokusu çok güzel çieksi fresh bir kokusu var zaten yağ özlerini çiçeklerden aldığı belirtilmiş. bendeki altın renkli kapaklısı bu daha normal¸ yağlı saçlar için olanı her ne kadar üzerinde her saç tipine uygun dese de. bir de kırmızı kapaklısı var onu denemedim o daha yoğun bakım yapanı. ben önceden yağı da kullanmıştım hem ellerimi yağa sürmekten hoşlanmıyorum¸ hem o bir yağın yapması gereken kadar iş yapmıyor gibi geliyordu. bu daha kem formda olduğu için çok yoğun bir bakım beklemiyorsunuz zaten. saçınızıın kolay açılmasını¸ taranmasını sağlıyor. gerçekten yağlı his ve ağırlık bırakmıyor. saç kremi yerine kullanmak ideal kullanım olur sanıyorum. saç kremiyle birlikte rutininize kattığınızda gerçekten yumuşacık oluyor saçlarınız. ama asıl yoğun bakım istiyorsanız serum veya maske kullanmanız en uygunu. benim saçım çok işlem gördüğü için arada bir serum kullanıyorum¸ ama sanki o iyileştirmiyo sadece bıraktığı silikonlu tabaka yüzünden illüzyon yaratıyor gibi geliyor. ama bu ürünü uzun vadede kullandıkça fayda gördüğümü hissediyorum. tam bir tembel ürünü o yüzden ayrıca seviyorum

 22. Eskiden 5 gun yikamasam yaglanmayan saclarim vardi.keratin bakimi yaptirdiktan sonra ikinci gun yaglanmaya baslayan saclarima yag versiyonu agir gelmeye baslayinca bunu aldimGercekten cok hafif buldum yapisini.agirlastirmadan yumusacik yapiyor.kuru ve sert saclariniz varsa yag olani daha iyi olabilir ama.

 23. İlk kutumu bitirmek üzereyim. Yaklaşık 5 aydır neredeyse hergün kullanıyorum baya bereketli bir ürün. Saçlarıma ıslakken kuruyken nemliyken canım sıkıldıkça uyguluyorum anlayacağınız. Yumuşatıyor¸güzel kokuyor ama ikinci kutuyu almayacağım.

 24. kıvırcık saçlıyım ve saç uçlarım çok kuruydu sonra elseve mucizevi yağı kullanmaya başladım ve saç uçlarımdaki değişikliği saçlarım için nasıl iyi geldiğini gördüm artık saçlarım çok daha yumuşak tavsiye ederim cicişler

 25. bu ürüne aşığım desem yeridir. elimde yağlı his bırakmamasını mı desem¸ saçıma verdiği güzel yumuşaklığı mı desem yoksa dalgalarımın belirginleşmesinde yardımcım mı desem bilemedim. en iyisi hepsini diyorum cicişleer

 26. 3 ay kadar önce kullanmaya başladım ellerime yapışmayıp saçlarımı yumuşacık yapıyor olmasından çok memnundum ta ki içeriğinde alkol olduğunu farkedene kadar…

 27. saçlarınızın dalgasını ortaya çıkaran hafiften parlaklık ve yumuşaklık veren bir saç kremi. Ben kuru saçlar için olanından kullanıyorum yanlışlıkla ondan almıştım şimdi normal versiyonunu deneyeceğim. İndirimde 10 lira gibi bir fiyatı oluyor fiyat performans açısından güzel bir ürün.

 28. Ben bunu yağından daha çok sevdim sanırım. Yuksrda hep belirtilmiş ama kurumaya yakın bi miktar sürüp yediriyorum. Kuruduktan sonrada bi miktar sürüyorum kesinlikle saçları yapıştırmıyor ki ince telli az saçlarım vardır. Saçın görüntüsünü gerçekten düzeltiyor parlaklık veriyor. Bir diğer kullanım yöntemim ise saçlarıma kırık fön çekiyorum. Güzelce spreyliyorum 10 dk kadar bekliyorum. Daha sonra dalgaları açmak için elime biraz bundan döküyorum sonuç muhteşem mutlaka deneyin

 29. Aslan burcuyum ve burcuma yakışır özellikte saçlarım (bkz: yelelerim) var. Kullandığım saç ürünlerinin ucu bucağı yok¸ bunun hem yağını hem kremini kullandım ve fikrim yağı biraz daha beslemeye yönelikken bu daha günü kurtaran ama gerçekten başarılı bir şekilde kurtaran bir ürün. Saçınızın gereksiz elektriklenmesini alır¸ eğer dalgalı/kıvırcık saçlarınız varsa buklelerinizi ortaya çıkartır ve yumuşatır. Bu fiyatta bir üründen bundan fazlasını da beklemiyorum ben zaten. Memnunum¸ bittikçe alırım.

 30. çok severek kullanıyorum. özellikle yazın çok ağır kokulu saç ürünleri beni bayıyor. zaten koku hassasiyetim var. saçı ağırlaştırmıyor. ıslakken değil de kurumaya yakın sürüyorum dalgalı saçlarımda güzel sonuç aldım. elektriklenmeyi önlüyor. ve benim saçıma güzel bir parlaklık verıyor. bitince tekrar alırım.

 31. ablası olan mucizevi yağdan daha kullanışlı olan kremdir. saçlarım elektiriklenip kabarıyor yapmak istemediğim zamanlarda da bu kremi çok az sıkıp elime yayarak özellikle saç uçlarıma uyguluyorum. ve yumuşatıp indiriyor.mucizevi yağı banyo sonrası kullanıyorum bunu ise gündüzleri ihtiyacım olduğunda. kullanışlı olmasının sebebi ise elden kolay silinmesi. yağı sürdükten sonra öyle bir mendille arındıramıyorum elimi yağdan. iki saat yıkamam gerekiyor.

 32. Yağını severek kullanıp bunu da deneyeyim diyerek alıp beğenmediğim krem. Saç dökülmesi yaptığını düşünüyorum diplerine sürmediğim halde. :/ nemlendirme ve bakımda da pek bir fark hissetmedim.

 33. Bildiğiniz yağın krem versiyonu deniyo ama değil. Kokusu bile aynı gibi ama değil. Hissiyatı da aynı değil. Durulanmayan krem. Ben çok sıkıldım şahsen bu mucizevi yağ tırıvırısından hiç de mucizivi değil.

 34. Mucizevi bir etkisini göremedim. Banyodan sonra karışan saçlarımı yıpratarak taramak istemediğim için kullanıyorum ama bitince yenisini almam. Ben yağ olanlarından daha memnun kalmıştım. Kirli bir his bırakıyor bende. Tek olumlu yanı kokusunun güzel olması.

 35. Fena değil¸ bir daha almayacağım¸ günü kurtaran krem der geçerim..İnce telli ve inatçı olmayan kıvırcık saçlarımdaki etkisi:+Parlaklık¸+Kabarıklığı¸ elektriklenmeyi önleme+saçta kalıntı¸ sertlik vs bırakmaması¸sürülmemiş gibi bir etkisinin olması+kolay şekil vermeye yaraması+saçın kolay taranmasını sağlaması+kokusu-saçı sönükleştirmesi-saçın yağlanmasının hızlanması-elektiriklenmeyi geciktirmesi ama ikinci günde bu etkinin çok azalması-Saçın ikinci gününde buklelerin şeklinin bozulmasıEdit: Ağır hakkını yemişim¸ şöyle ki duştan çıktığımda saçlarımı taramak adına büyük kolaylık sağlıyor¸ baktım ikinci tüpü de almışım. Saçlarım kolay şekil aldığından dolayı üzerine bir de krem sürmüş olduğumdan yatıp kalktığımda bile saçlarımın dalgası bozulmuş oluyor¸ doğru. Zaten genelde topuz yapıyorum saçlarımı¸ o yüzden bu kremi kullanmaya devam ettim. Kıvırcık saçlar için etkili çözüm olsun derseniz bunu kullanıp taradıktan sonra üzerine durulanmayan kremlerden kullanın mis.

 36. bu ürünü kısa ve ince telli saçlarımda kullandım. saçlarım çok da kısa değil ama pixie’den bir tık uzun arkadan toplayamıyorsunuz anlayın ürünün kokusunu sevdim. l’oreal kokusu tabi her üründe birazcık değişiyor ama neyse…tüpte gelmesinden hoşlanmadım bir süre sonra kendi başına ayakta duramıyor iğrenç oluyor. gerçi böylece ürünün %100’ünü kullanabiliriz ama neyse.ben bu ürünün aynı serinin saç kreminden farkı nedir anlamadım¸ zira ben bu ürünü yalnız kullanıyorum şampuanı saç kremi falan yok. prozinc şampuan ve bu. sonra watsons marula yağı ve saç kuruyunca prozinc losyon.saç dökülmeme etkisi olmadı. demek istediğim negatif bir etki. yani saçımı dökmedi. roaccutane kullandığım ve saçlarım dökülmeye pek bir yatkın olduğu için dikkatli olmalıyım. güzel miktarda nem veriyor. elektriklenmeyi engelliyor.ama olumsuz yönü saçı ağırlaştırıp tüm hacmini yok etmesi. öyle bir moralim bozuluyor ki sormayın. saçlarım bir anda yok oluyor. saçlarım artık yağlanmadığından yağlanma hakkındaki etkisini söyleyemeyeceğim¸ ama saçlarım yağlı olsa yani roaccutane kullanmasam kesinlikle almam.bir daha alacağım bir ürün olacağını zannetmiyorum. alırdım ama kesenin ağızını açtım organix saç kremi maske ve yağ alıcam

 37. Kokusu muhteşem saç kremi benim için.Ben bu seriyi bir ara şampuanı saç kremi ve bakım yağıyla kullandım o yüzden sanki o dönemde kullandığım bir parfümmüş gibiydi artık.Bu krem de evet saçı yumuşatıyor ama yumuşattığı kadar da ağırlaştırıyor az miktarda uygulanırsa belki daha iyi bir sonuç alınabilir diye düşünüyorum.

 38. muvizevi yağ’dan 2 şişe bitirdikten sonra aldığım ama memnun kalmadığım saç kremi.kuru saçlarımı nemlendiremedi¸ yapısını da sevemedim.

 39. saça eşit bi şekilde yayması zor¸ yağlı olan saçlarda saçı daha da yağlandırabilir. ancak benim kuru¸ kıvırcık¸ ince telli saçlarıma iyi gelmiştir. yumuşatır ve kokusu çok güzeldir bence

 40. Saçlarım ince telli ve çabuk kırılıyor. açıkçası gözle görülür derecede bir etki göremedim. Saçlarımın uçlarına fındık büyüklüğünde sürüp yediriyorum ve yeteri kadar nemlendirmediğini düşünüyorum. Saçlarımı banyodan sonra tararken işimi kolaylaştırıyor açıkçası. Bİr de saçlarımın uçlarının daha çabuk kurumasını sağladı. Fiyatı uygun kokusu güzel bir ürün.

 41. İnce telli saçlarımı ısıdan koruyan ve yumuşacık yapan ürün. Saç kremi kullanmama bile gerek kalmıyor.

 42. bence bu ürün saçı güzelleştirmiyor fakat saçı tararken çok kolaylık sağlıyor. kokusu da gerçekten çok güzel ve benim saçımda kalıyor. saçlarınızda bi etki bırakmasını istiyorsanız tek bırakacağı etki kokusudur.

 43. Yağlı his bırakmıyor¸ saçlarımın kabarıklığını alıyor. Bakım yağı ile birlikte kullanıyorum. İyiler.

 44. benim için sadece saç taramayı kolaylaştıran bir ürün onun dışında herhangi bir yararını göremedim ama güzel kokuyor.

 45. içinde dolu paraben olan ürün¸ mucize falan değil yani kullanırsanız eh işte bitince dön başa tarzında.

 46. Saçlarımı yumuşattığını fark ettim ilk kullandığımda ve sevdim bu kremi daha önce yağını da kullanmıştım onu da sevmiştim kokusu baymıyor fakat elimdeki krem bitince tekrar yağından alicam onu daha çok beğendim.

 47. iddia ettiği gibi mucize yaratmasa da¸ saça yumuşaklık veren ¸ hoş kokan¸ elleri yağlandırmayan bir ürün. ama biraz bereketsiz¸ çocukken yediğimiz tüp çikolatalar gibi 🙁

 48. içerik listesinde Hindistan cevizi yağının 2. Sırada olduğunu görünce aldığım saç kremi. Taramayı kolaylaştırıyor¸ saça yumuşaklık veriyor. Fakat “muciZevi” bir etkisi olduğunu düşünmüyorum. Fiyatının 10 lira civarı olması lazım¸ uygun fiyatlı ve iş gören bir ürün.

 49. saçları hem yumuşatıyor hemde fön çekerken bana kolaylık sağlıyor. en sevdiğim yanı durulanmıyor olması. saçlar ıslakken sürüp başımı sarıp birazda bekletiyorum. ısıl ilemde koruyucu olarak da kullanıyorum. şuan bendeki yeni bitti gidip tekrar almayı düşünüyorum.

 50. Bana cok iyi geldi bu krem. Bunu kullanmadan once(set olarak kullandim gerci) saclarim cok yipranmisti ve cok dokuluyordu. Saclarimi yikarken her yer sac oluyordu¸ cikinca da oyle. Gittigim her yerde dna mi birakiyordum. Sonunda gidip aldim gercekten cok iyi geldi. Kuru saclarim suan parlak ve saglikli. Tek sevmedigim yani cabuk yaglanan saclarimin daha cok yaglanmasina sebep oldu. Bu yuzden sacim sampuana daha cok maruz kaldi. Onun disinda kendisiyle seviyeli bir iliskimiz var

 51. Kokusu yağı ile aynı olan ürün. Vaatlerini yerine getiriyor saç kolay taraniyor¸ yumuşak ve ipeksi bir hal alıyor ¸ama fındık büyüklüğünden fazla kullanırsanız saçta acayip ağırlık yapıyor. Saçlarımı pürüzsüz yaptığı için seviyorum bu ürünü.

 52. l’oreal’i renkli kozmetikten ayrı olarak elseve için daha da çok seviyorum. içerik listesine ultra özen gösteren ve hususi tuzsuz¸ alkolsüz osuz busuz saç bakım ürünleri arayan biri olunmadığı sürece ürünlerinin ‘benim beklentimi’ kesinlikle karşıladığını düşünüyorum. öyle ki şampuan olarak komple onarıcı 5’ini -kırmızı kapaklı beyaz kutu- ve mucizevi saç yağını kullanıyorum. bu ürünü de gratiste 9 liraya görünce kaptım ve 1 haftadır kullanıyorum. duşta şampuanlayıp tarama öncesi mucizevi yağ ile açıp kolayca taradıktan sonra saçlarımı¸ dibine denk getirmeksizin boylarına uyguluyorum. sonra tekrar tarayıp orta ısıda kurutuyorum ve nemli haliyle şekil veriyorum-genelde uyumadan önce örgü ya da buruyorum¸ ertesi gün dalgası için-. verdiğiniz şekli çok güzel tutuyor ve o hafif kabarık pıtır pıtır saçları söndürüyor. uğraşılmış bakımlı saç etkisini veriyor bana göre¸ gayet sağlıklı ve canlı tutuyor görüntüyü. işlem görmemiş veya az işlem görmüş ince telli saç yapıları için yeterli bana kalırsa ama tabii adının hakkı olarak mucizevi güzelleştirme vaadini zor durumdaki saçlarda da yerine getirmeli. aynı anda hem yağını hem de kremini kullanmak beni birazcık da olsa tereddütte bıraktı bi de¸ ağırlaştırma vs. yapmamış olsa da saçıma fazla yüklenmeyi sevmiyorum. var mı benden başka beraber kullanan?bu arada eklemem gerek¸ ben bu mucizevilerin kokularını epey seviyorum. saçta hem uzun süre kalıcı oluyor hem de ciddili bakım yapıyormuş gibi bi his uyandırıyor kokusunu aldıkça. sanki böyle vitaminli bi kokusu var gibi.

 53. Yıpranan saçlarım için hüsrana uğratan bir ürün oldu.Eğer saçlarınız normal ise kolay tarama ve hoş koku için alabilirsiniz. Şayet benim gibi koyu kestaneden sarıya dönen saçlarınız için kesinlikle mucizevi falan diye inanmayın. Bunun yerine biraz pahalı olabilir ama nashi argan yağı bir mucize olabilir gerçekten. Şu an onu kullanıyorum yıpranan saçlarıma çok memnunum.

 54. Saçı çok fazla ve kabarık yapıda olanlar bence severler. Kardeşim kıvırcık ve kabarık saçlara sahip. Yaklaşık bir iki haftadır kullanıyor ve çok memnun. Çok az ürünün yettiğini söylüyor. Görüntü olarak da parlak. Adeta dingin bir deniz gibi saçları ahsdsjgfig

 55. bugün saç modelleri bakmak için girdiğim youtube’da aslı özdel ve aşkım irem aktulga ‘nın reklamını yaptığı krem. yalnız biraz dumur olmadım değil. normalde ambalajının arkasında saça fındık kadar uygulanması gerektiği yazıyor.fakat iki yutup kişisine aynen şöyle tembih etmişler:videoya başlarken ceviz büyüklüğünde 1 kez1. saç modelinden önce ceviz büyüklüğünde 1 kez2. saç modelinden önce ceviz büyüklüğünde 1 kez.o saçlar kafaya yapıştı ama yne sz blrsnz bn bsy dmym. ilaç kullanır gibi krem kullanmalıymışız meğersem. artık uyumadan 1 kez¸ gece tuvalete kalkınca 1 kez derken ben bunu 2 güne bitiririm.

 56. Belime yaklaşan ama gür olmayan saçlarıma talimatında yazdığı gibi fındık büyüklüğü yetmeyen kremdir. 2 fındık büyüklüğünde kullanıyorum bazen duştan sonra. Ama saçımın yağlandırmasını hızlandırıyor bu sefer de. Kokusu harika. Saçlarımın uçlarını yumuşacık yapıyor. Ama adı üstünde güzelleştirici yani bi onarma bakım vb yaptığını sanmıyorum.

 57. Elinizde (ara: Elseve mucizevi yağ) varsa aldığınızda eliniz pek de buna gitmiyor. Yağdan pek bir farkı yok yani ikisinden birini alsanız da idare edersiniz. Krem formlu ürünleri seviyorsanız da bunu alıp yağı almayabilirsiniz. Zaten bu da baya sıvı bir krem formunda.

 58. annemin kuru saçlarına iyi gelen ama benim yağlı saçlarımı daha hızlı yağlandıran krem.saçı taramak için kesinlikle harika. çok kolay açıyor saçı. kokusu güzel. ayrıca bereketli bir ürün¸ kolay kolay bitmez. kuru saçlılar için mucizevi olmasa da iyi bakım yapabileceğini düşünüyorum. yağlı olan saçımın ise daha çabuk yağlanmasına sebep olduğunu düşünüyorum.

 59. saçlarım gür¸ kıvırcık ve ince telli. Dolayısıyla çok kabarır ve bu sebeple kendimi bildiğim bileli durulanmayan krem ürün kullanırım. Çünkü bir nevi kullanmak zorundayım. Bu ürünü yaz başında denedim ilk. saçlarım kuruyken sürdüğümde hiçbir işe yaramadı¸ elektiriklenmeyi almadığı gibi tel tel ayrılmış bukleleri de güzelleştirmedi. Sonra bir de banyodan çıktıktan sonra hafif suyu alınmış ıslak saça sürdüm. fındık kadar değil bildiğin bir avuç kadar ürün kullandım (uzun gür ve kıvırcık saç olunca “fındık kadar” ölçüsü pek işe yarar olmuyor). Ürünü dipten uca bukleleri bozmadan tarar gibi değil de parmaklarımı aralara sokarak saçı sıkıp yedirerek uyguladım. Sonra tabiki kurutmadım malum kıvırcık saç koyun gibi kabarma riski var.Sonuç baya iyi¸ kendiliğinden kuruyan saçlarım öyle tatlı bi dokuya ve parlaklığa sahip oldu ki anlatamam. Üstelik 2 gün boyunca buklelerim bozulmadı¸ elektiriklenmede de baya azalma oldu. Ben çok memnunum¸ kıvırcık kabarık saçlara (anlattığım gibi kullanmak şartıyla) çok çok tavsiye ederim.

 60. Oncelikle Sacimdan bahsedeyim. Saçlarım gümüş gri. Yani yoğun bi açma islemi uygulanmış saçlara sahibim. Bu mucize yle tanisana kadar saçımı taramak cok zor geliyodu bana . Hayatimda bu kadar adının hakkını veren bir urun yok benim için. O nasıl parlaklik vermek? Sürdükten sonra sacta bıraktığı o doku muazzam. Benim kullanim seklim sacim islakken suruyorum tariyorum kurutuyorum. Sonra bi miktar daha suruyorum tüm saça. taragimi ters cevirip yani taragin disleri dışa dönük olucak taraya taraya fon tutuyorum anlatamadim mi ya ama anlayin kizlar super bi yontem hem saca zarari yok hem kuaforden cikmis gibi oluyo. Aile hekimim bile saclarin cok güzel olmus dedi düşünün:/ Bitttikce alirim.com diyorum ben

 61. Yağı çok tutulunca kremini de yapmışlar. Saç üzerine etkileri arasında fark yok. İkiside Elektriklenmeyi¸ kabarmayı azaltıyor. iki ürüne birden gerek yok¸ elinizde biri olsa yeter.Yağı¸ elde yağlı his bırakmazken kremi nasıl bu hissi bırakıyor o da merak konusu tabii.

 62. Kokusunu sevmediğim saça pek bir etkisini de görmediğim yine de bittikçe aldığım saç kremi. Elektriklenmeyi bir nebze azaltıyor ama adındaki mucizevi etkiyi göremedim. Uygun fiyatlı ve her yerde karşıma çıkıyor sanırım bu yüzden alıyorum ben bunu

 63. Ben bunu gittiğim bir iş seyahati sırasında başka birşey bulamadığım içün aceleyle almıştım. İşimi görsün şimdilik diye aldığım ürün gerçekten çok işe yaradı. Saçlarım kuru ve birden canlandı. Kendi seviyesindeki bir çok kremden daha iyi.

 64. banyodan sonra kıvır kıvır olan saçlarımı taramaya yardımcı tek krem şuan elimdeki bitti ama başka markaların kremleri olduğu için şimdilik alamayacağım

 65. Denemek isteyenler için bugün ankara demirtepe rossmann’da testerları vardı. Belki diğer rossmannlarda da vardır¸ bir bakabilirsiniz cicişler.Ben biraz önce kullandım kendisini. saçlarım hafif kuru¸ dalgalı ve ince telli. Tiftik tiftik olurdu hep¸ tamamen olmasa da büyük ölçüde bunu engelledi¸ su gibi akıyor şu an saçlarım. Uçlarının kuruluğuna çok etki etmedi¸ sürekli kullanımla belki edebilir¸ bilemiyorum. Bir de daha evvel de söylendiği gibi kokusu çok hoş. Tam boyunu almayı düşünüyorum.(bkz: tester vermenin ne kadar önemli olması) sjsjdjdEyyorlamam bu kadar.

 66. Uzun zaman boyunca kullandım bunu .ıslakken kullanildiginda pek bi etkisi yok bence yumusatma ve nemlendirme acisindan.sac hafif kuru oldugu zaman kullanildiginda saca guzel bir hacim ve yumusaklik veriyor biraz da şeklini belirginlestiriyor . yapısı sivi gibi cok akiskan ve hemen emiliyor o konuda cok iyi pek yaglandirmiyor.

 67. sözlükten görüp merak ettiğim¸ sonunda alıp ince telli ve yıpranmış saçlarıma kullandığım mis kokulu ürün. çok fazla işlem görmekten yorulan saçlarıma ilaç gibi gelmiştir kendileri. nohut büyüklüğünde bir parçayı ikiye ayırıp¸ yarısını kurutmadan önce -ısıya karşı korusun diye- yarısını da kurutma işleminden sonra elektriklenmeler düzelsin diye uyguluyorum. saçlarımı ağırlaştırmıyor hem de. ayrıca bir tüpü çok uzun süre yetebilir ortalama bir cicişye.

 68. Bu ürünü banyodan çıktıktan sonra ıslak saç uçlarıma sürmek için almıştım. Saçıma başka bir şey kullanmıyorum şu aralar. Saç tipim yağlı ve bu ürün kesinlikle saçı ağırlaştırıp hacimsiz bir görüntüye sebep olmuyor. Saçınız kremi emiyor sanki 🙂 Kırılmaların önüne geçmiş oluyorum bu şekilde¸hem de saçımın hacminden bir şey kaybetmiyorum. Kokusu ilk başta garip gelmişti¸erkek parfümü gibi. Şuan seviyorum kendisini¸tavsiyemdir. Kuru saçlıysanız yağ versiyonunu almanızı öneririm.

 69. Kıvırcık ve kabaran saçlarımı dizginlemeyi başarmış güzel kokulu kremdir. Duştan sonra havluyla nemi alınmış saçlarıma uygulayıp ardından difüzör kullanarak saçlarımı kurutuyorum. Jöle veya köpük gibi ek ürünlere gerek kalmadan hem dalgalarımı koruyup şekillendiriyor hem de kabarıklığı dengeliyor. Saçlarım çok kuruysa yağıyla birlikte kullanıyorum saçı ağırlaştırmadan şekillendiriyorlar.

 70. Baya baya sevdiğim ürün. Mucizevi yağa karşın verdiği nemi ve yumuşaklığı gün boyu hissedebiliyorum ben. Yıpranmış ince saç uçlarımı olduğundan daha dolgun daha tok gösteriyor. Bittikçe alıyorum.

 71. Eğer market ürünü kullanıyorsanız en iyisidir.fakat ben bakım ürünlerine ne kadar yatırım yaparsak o kadar güzel köftelerini yiyeceğimizi düşünüyorum.o yüzden kerastase öneririm.verdiğiniz paranın karşılığını alacağınızın garantisini veririm.

 72. Onarıcı bir etki beklemek saçma olur zaten ama 3 senedir açtırdığım-boyattırdığım haliyle baya bir yıpranmış saçlarımı yumuşacık yapıyor¸ nemlendiriyor. Bereketli de aynı zamanda. Bolca sürüyorum her duştan sonra 3-4 ay oldu daha yarısı duruyor.

 73. Uzun zamandır¸ banyo sonrası kullandığım ürün. Kuru ve sert saçlar için olanını saç uçlarıma uyguluyorum. Nemlendiriciliği güzel

 74. Hiç bir işe yaramayan üründür kendileri. Boyalı saçlar için olanını kullanıyorum. Saçlarımı tararken açmama yardımcı oluyor. Onun dışında vaadettiği gibi bakım¸parlaklık gibi bir etkilerini görmedim. Güzel kokuyor kokmasına ancak hiç bir kalıcılığı yok. Anlık kokuyor. 2 tane bitirdim ¸ bi üçüncüsünü almaya niyetim yok. Onun yerine saç açıcı ürün kullanırım daha iyi.

 75. bir yerel kozmetikci alisverisimde kasadaki beyefendinin neredeyse tam boy urun miktarina yakin numuneler vermesiyle kullanmaya basladim. duzlestirici veya masa kullanmadigim icin koruyuculugu hakkinda bir sey soyleyemeyecegim ama yumusacik yapiyor ve cok kolay taraniyor saclarim.

 76. Kuru saçlar için olanını her duştan sonra nemli saçlarıma uyguluyorum. Bundan sonra da çok kuru olan saçlarıma argan-keratin yağı sürüyorum. Saçlarım gerçekten çok yıpranmış haldeydi¸ bunları düzenli yaparak gözle görülür şekilde düzeldi

 77. Önce bu ürünü değerlendireyim¸ALMAYIN.hatta bu serinin hiç bir ürününü almayın.neden¸ çünkü saçı ağırlaştırıyorlar¸yağlandırıyorlar¸vaad ettikleri repair etkisini yerine getiremiyorlar.saç tipiniz zaten ince telli ise özellikle faydasızlar.kremin yapısı oldukça rahatsız edici.kokusu güzel olmasa zaten asla saça uygulanamayacak bir yapısı var.islak saçta da kuru saçta da herhangi bir sonuç alamadım.saç kremi ya da yağı alırken 10 kere düşünmek gerekiyor çünkü sonuçları çok acı olabiliyor¸aman dikkat.

 78. Saçlarım bu aralar iyice kuruduğu için denemek istedim bu ürünü.Gerçekten çok başarılı bir sonuç çıkararak beni şaşırttı.Ayrıca kokusu da çok güzel.Ben bunu kuru saçlarıma uygulamadım duştayken ıslak saçlarımın uç kısımlarına özellikle kuru olan yerlere sürüp bir süre bekletip çıkarken ılık suyla saçlarımı yıkayarak kullandım.Yumuşacık yaptı ve ince telli saçlarımı yapıştırmadı bu yöntemle.

 79. Ben de kivircik sacliyim ve bu urun saclarimi inanilmaz yumusatiyor.. yaninda bir de serum kullaninca bukleler baya hos oluyor..

 80. Çok seviyorum ve bence çok yararlı bir ürün. Özellikle Düzleştirici kullanmadan önce saç uçlarıma sürüyorum ve saçlarımı ondan sonra düzleştiriyorum. müthiş derecede yumuşatıyor brnim tahta gibi nemsiz sert saçlarımı. Çevremde en az 5 arkadaşıma önermişimdir¸ şuan müptelası oldu onlarda. Ve kesinlikle bereketli. Benim gibi boyadan kurumuş saçlarınız varsa mutlaka öneririm¸ yumuşatıcaktır.

 81. Hafif dalgalı saçlarım var ve yumuşatma dışında bir esprisi yokturKolay tarama sağlamaz ki öyle bir vaadi de yok

 82. bugün ikincisini edindiğim saç güzelleştirici krem. kokusu ve saçıma verdiği yumuşaklık hissi çok güzel¸ saç tipim yağlı¸ alırken çekinmiştim daha da yağlandırır mı diye hiç de öyle bi şey olmadı özetle beğendim bittikçe alırım.

 83. saçlarıma çok iyi gelmiş bakım kremi. saçlarımın boyu göğüs hizamda. küçücük bir miktarı bile saç uçlarıma yetiyor benim. yumuşacık yapıyor¸ kolayca taranmasına yardım ediyor¸ güzel de kokuyor. saç diplerim yağlıdır benim. bu tarz ürünlerde tek korkum saçımı ağırlaştırması¸ yağ yağ kokutması. eğer ürünün miktarını kaçırırsam gerçekleşiyor bu durum. ama miktar ayarlaması yapar da uçlarıma yeterli miktarda sürersem tadından yenmiyor.

 84. saciniz kalin telli ve gurse hicbir ise yaramayandir. Bosuna para verip almayin bunun yerine yagini alin daha iyi bi sonuc veriyor kalin saclarda. Ince telli saclar icin uygun bi krem.

 85. kokusuna aşık olduğum¸ en sevdiğim saç bakım kremi.saçımda çok harika bir etki yaratmadı. biraz nem¸ müthiş koku ve biraz da yumuşaklık.sırf kokusu için tekrar tekrar alınası bir ürün.bunu saçlarıma sürdüğümde¸ parfümün çok güzel kokuyor diyenler bile oldu.

 86. buradaki olumlu yorumların gazına gelip indirime girmesini bekleyemeden gidip aldım. aslında durulanmayan krem tarzı ürünlerle aram hiç iyi değildir. şu ana kadar saçlarımı ağırlaştırmayan bir ürüne rastlamadım. bu krem hariç! yalnızca bir kez kullanmış olsam da benim için vadettiklerinin çoğunu karşılayan bir ürün oldu. bu ürünü almamdaki en önemli neden saçlarımın hayatımın her döneminde çok mat görünmesiydi ve tam tahmin ettiğim gibi bu ürün de saçlarımın parlak görünmesine yardımcı olmadı. parlaklık konusunda bir etkisi olmasa da her daim kupkuru görünen tülerik saçlarımı şahane bir şekilde dizginlemeyi başardı. saçlarımın bu kadar yumuşak ve ipek gibi olmasına alışkın olmadığım için saçlarıma şekil verirken bu durumu çok yadırgadım zira saçlarım elime çok az (miktar anlamında) geldi gibi hissettim. sanki saçlarım yarı yarıya azaldı. meğer saçlarımın çok görünmesini sağlayan saçlarımın o doğal kuru ve kabarık haliymiş asgsh. şimdi üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum. ellerimde akış akış yumuş yumuş¸ lakin azıcık saçla kalakaldım.

 87. Çok bereketli¸ güzel kokulu ve saçı yumuşatıyor. Garip bir şekilde pek bir numarası olmamasına rağmen kendini tekrar aldıran bir ürün.

 88. Zaten yağlı olan saçlarımı daha da yağlandıran güzel kokulu ürün. Etkilerini yok sayamam ama sabah yıkadığım saç akşama yağlandığı için istesem de tercih edemiyorum 🙁

 89. saçlarımın elektriklenmesini engelliyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor. ıslak saça uçlardan yukarıya doğru az miktarda uyguluyorum. diplere asla değdirmiyorum. kullandığım miktarın ayarını kaçırırsam yağlandırabiliyor.

 90. geçen sene her yıkamadan sonra saçlarımın nemini alıp bu kremi sürüyordum hem saçlarımı yumuşacık yapıyordu hem de çok güzel kokuyordu. bitince tekrar almadım diğer ürünlerimi eritmek için ama dayanamadım yeniden kullanmaya başladım. çok çok inanılmaz fark yaratıyor diyemem ama yararı olduğuna inanıyorum. boyalı saçlarımı süreklı ısıyla şekillendiriyorum ve ısıdan gelen zararı çok güzel önlüyordu o dönem başka ürün kullanmamama rağmen saçlarım inanılmaz sağlıklıydı.

 91. dördüncü¸ beşinci paketini aldığım tek ürün. ömrümün sonuna kadar da alacağımı düşünüyorum. olur da piyasadan kaldırırlarsa diye korkuyorum. her sabah saçlarıma sürmeden evden çıkamıyorum. elektriklenmeyi önlüyor¸ parlaklık veriyor (ama asla yağlı bir görüntü değil)¸ şekil veriyor ve en önemlisi mükemmel kokuyor.

 92. Önceleri bir kutusunu bitirmem sadece iki haftamı alıyordu. Bu ürünü kullanmayı yeni öğrendim. Şimdi 2 ay önce aldığım kutunun yarısına yeni geldim ve çok memnunum. Hemen anlatayım¸ duşta herhangi bir saç kremiyle tarıyorum saçlarımı¸ banyodan çıkıp saçlarımdaki fazla suyu alıp bu kremden fındık büyüklüğünde (tamam belki iki fındıktır o) alıp saçlarımın boy ve uçlarına yediriyorum. Sonra saçlarımı eğip yukarı doğru avuçluyorum. Saçlarım kuruduğunda (saç kurutma makinesiyle kurutmuyorum genelde ama öyle yaptığımda da) hem yumuşacık oluyor hem güzel kokuyor hem de hoş¸ doğal dalgalara sahip oluyor. -Bu dalgaları gün boyu sabit tutmuyor tabi onun için başka bir ürün kullanıyorum¸ (bkz: Urban care shake n repair 7/24 curl milk treatment mousse) 

 93. Saçları çok güzel yumuşatan bir saç kremi. Kokusu aşırı aşırı güzel. Sürdükten sonra bile gayet güzel kalıyor kokusu.Ancak bunun iki versiyonu varmış¸ normal saçlar versiyonunu almam gerekirken kuru ve sert saçlar için olanını almışım.Etkisi gerçekten güzel ve kremin yapısı yumuşacık ancak şekillendirici olduğundan mıdır nedir dalga vermesini sevmedim. Düz saç seven biriyim ve bu özelliği hoş olmamış.

 94. çoğu yerde yağından daha güzel etkilerini okuduktan sonra aldığım saç bakım kremi. çok mu fazla olumlu yorum okudum ya da bu yorumlar mı beklentimi yükseltti bilmiyorum ama beklentimi hiç karşılamadı. ne kokusu¸ ne yapısı ne de verdiği etkiyi hiç sevemedim. ne çok sıvı ne de çok çok yoğun bir yapıda. kokusu evet hoş ama yağı bana daha güzel kokuyor gibi geldi sanki. normalde kullandığımız saç bakım kremi miktarından biraz daha fazla kullanmak gerekiyor çünkü yetmiyor ki benim saçım çok değildir ama yine de yeterli gelmiyor. sürüyorum kurutuyorum. sonraki sabaha evet hafif yumuşaklığı kalıyor ama yağından aldığım verimi alamıyorum. saça parlaklık etkisi bence yok. yine yağını kullandığımda 2.güne bıraktığı yumuşaklık hissini özlüyorum. aklımda pantene’in 3 dakikada etki eden miydi o kremi ve organix’in hindistancevizi yağlı serumu var. bu ürünlerden de deneyeceğim eğer istediğim etkiyi yakalayamazsam mucizevi yağa dönerim. ( tabii bu süre içinde piyasadan kalkmazsa )

 95. Haha bu başlığı görünce aklıma hep gratise gitmiştim şampuan bakarken elseve standının önünde sırt çantalı 2 küçük kız ellerinde bu krem biri diğerine “ya kıZım al bence bak görkem karmanın favorisiymiş öyle dedi.” O da ses çıkarmadı kız yine “görkemin en sevdiği krem bence indirimde al” dedi tekrardan. Vay be dedim içimden ve uzaklaştım. Kreme gelirsek 2-3 yıl önce 2 şişe bitirdim ama bir etkisini hatırlayamıyorum. 

 96. Bu ürünü gratis çalışanlarının kasada verdikleri testerlar sayesinde tanıdım Üzerinden biraz zaman geçti ama 1-2 defa duştan sonra kullanmışlığım var. Üründen yeterli randımanı alamadığımı hatırlıyorum Saçımı sanki diğer kullandığım saç yağlarına nazaran daha çok ağırlaştırıp daha erken yağlandırmıştı. Tabi bende kullanmayı bıraktım. Ne diyebilirim ki yola bu saç kremini de kullanmadan devam edebilirim

 97. Yaklaşık olarak 1 senedir kullanıyorum. Elektriklenmeyi önlüyor¸ daha parlak bir görünüm sağlıyor¸ ve taramayı kolaylaştırıyor. Ancak saçı çok yağlı olanların seveceğini düşünmüyorum. normal-kuru saçlarda etkisi cidden güzel.

 98. Gerçekten bereketli bir ürün 1 kutu 3-4 ay gidiyor kokusu verdiği yumuşaklık ve saçın taranmasını kolaylaştırma güzel özellikleri ancak etkileri kalıcı değil yinede hangi kremi alsam diye karar verilemeyince elin gittiği üründür kendisi

 99. saçlarımı miss kokulu yumuş yumuş yapıyor ❤️ haftada 1 kullanıyorum ama yoksa yağlandırıyor benim ince telli saçlarımı

 100. Sevdiğim bir ürün. Saçlarım çok kabarık ve kuru ama bu krem sayesinde kabarıklığı biraz da olsa azalıyor gibi. Kokusu da çok güzel.

 101. Kuru ve sert saçlarım için şekillendirmeden önce yatıştırmamı sağlayan güzel bir ürün. Etkisinin çok kalıcı olduğunu söyleyemiycem fakat kokusu ve verdiği yumuşaklık çok güzel

 102. yıllardır dalgalı olan saçlarımdaki dalgaları bebek lülelerine dönüştürmüş üründür. bayılarak kullanıyorum. genelde banyodan çıktıktan sonra ıslak saçıma uyguluyorum ya da saçlarımı es kaza tarayıp aynada elektrik çarpmış görüntüsüyle karşılaşırsam kuru saça da sürdüğüm oluyor. dalgalı saç için bir sürü ucuz pahalı krem denedim ama bu krem fiyat performans olarak en başarılılarından.

 103. çok başarılı bulduğum ürün neden mi saçta güzel bir koku bırakıyor¸uyguladıktan sonra ellerimde yağ gibi kötü bir his bırakmıyor¸gayet yumuşacık yapıyor özellikle ince telli saçlarda daha belirgin¸gerçekten saç uçlarımı onardığını hissettim bir hafta kullanmayla memmnun kaldım çok.

 104. hiçbir faydasını göremediğim krem. ne saçı parlatıyor¸ne de yumuşatıyor. şans vermek adına saçıma 3-4 kez sürdüm fakat hiçbirinde sevemedim bu ürünü. 

 105. kıvırcık saçlı cicişler için kesinlikle tavsiye edebileceğim¸ buklelerı belirginleştiren¸ saçı çok güzel yumuşatıp nemlendiren ve doğal bı ışıltı veren harika ürün. ayrıca kokusu hoş ve yağlı bir his yaratmıyor.

 106. Harika kokusu olan saç kremi. Saçlarımı yumuşacık yapıyor gerçekten ve parlaklık etkisini de görebiliyorum. Kuru saçlarıma çok iyi geliyor tavsiye ederim.

 107. kendi saçım kuru olduğu için kuru saçlar için adeta can kurtarıcı görevi gördüğünü söyleyebilirim. Duştan çıktıktan sonra nemli saça az bir miktar uygulamak yumuşacık saçlarınız olması için yeterli.

 108. Kokusunu ve elimde biraktigi hissi hic sevmedigim durulanmayan sac kremi. Ben sacim hafif nemliyken kullanmayi tercih ediyorum. Islak uyguladigimda hic etki etmiyormus gibi geliyor. Sac uclarimi yumusatip daha derli toplu gozukmesini sagliyor. 

 109. Bu kremden çok memnunum saçlarımı yumuşacık yapıyor. Ayrıca bu kremi kullandığından beri saçlarım daha hızlı uzadı

 110. Saçım geçen sene yandığı için saç bakımıyla çok haşır neşir olmaya başladım. Bu ürünü de testerını dağıtıyorlardı o zaman deneme şansım oldu. Tabiki yanmış saçta bir işe yaramaz ama benim gibi yeni yeni toplanan kuru çatallaşmış saçlara çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Şu an her saç tipi için olanı kullanıyorum¸ nemli saça az miktar sürüyorum¸ saçım daha sağlıklı görünüyor

 111. 2 tane bitirdim bile.Saçlarım uzun ve uçları çok kuru.bu ürün hiç ağırlaştırmıyor saça gerekli nemi veriyor ayrıca çok güzel kokuyor.Fakat saçlarıma sürdükten sonra elimde kalan kremin çok çabuk emildiğini farkettim.üstelik hiç yapış yapış his de bırakmıyor.Yani benim için hem saç hem de el kremi

 112. Saçlarım kuru ve kıvırcık öncelikle onu belirteyim.Duştan sonra nemli saçıma sürüyorum gerçekten buklelerimi çok güzel belirginleştiriyor ve  kokusu çok kalıcı.Saç tipi kuru kıvırcık olan cicişlere öneririm diğerlerine fazla yağlı bi his verebilir çünkü

 113. Aynı serinin lila başlıklı mucizevi saç yağından sonra ki favorim. O yoksa bunu alıyorum bazen de dönüşümlü kullanıyorum. Saçımı çok güzel yumuşatıp kolay taranmasını sağlıyor¸kokusu da güzel. Yağ versiyonu daha da kalın bi tabakayla besleyip parlaklık verdiği için onu daha çok seviyorum ama saçınız çok kuru değilse ağırlık yapmadan severek kullanırsınız krem versiyonunu.

 114. ilk kez bugün kullandım. durulanmayan saç yağı¸ krem ya da köpük ürünü olsun¸ her zaman banyodan sonra nemli saçıma uygular¸ tarar ve kuruturum. ürünün taramayı kolaylaştırması önemli. bu ürünün verdiği yumuşaklığı¸ saç yağlarından çok daha başarılı buldum. kurutma sonrasında bile o yumuşaklığı hissedebiliyorsam¸ olmuştur. kokusu da hafif ve rahatsız etmiyor. uzun vadede olumsuzluklarını görürsem yazarım. kısaca ilk gözlemlerim başarılı bir ürün olduğu yönünde.edit: boyalı¸ ince telli¸ düz ama dolaşmaya müsait saçlarım var.banyo sonrası papaz gibi gözüken saçlarımı yatıştırdı

 115. Pırasa gibi saçlarımda yalnızca yumuşatmasını ve kokusunu beğendiğim krem. Saçlarımın dolgun dolgun olmasını isterken daha da kafama yapıştırdığı için pek beğenemiyorum ama diğer saç tiplerinde iyi olacağına eminim 

 116. bu krem elime geçtiğinden beri elim başka hiçbir duş sonrası saç ürününe gitmez oldu. her duştan sonra kullanıyorum ve sonuç pırıl pırıl yumuşacık saçlar! yalnız şunu da belirtmeliyim ki¸ bence saç ısı işlemi gördükten sonra da (maşa-düzleştirici) parlaklığını kaybedip bir ürün istiyor¸ yalnızca o zamanlarda kuru saçımda kötü durduğu için başka yağlar kullanıyorum fakat ıslak saçta mükemmel sonuç!

 117. Kuru saç ve her saç tipine uygun olmak üzere iki versiyonu var. Ben ikisine de kullandım. İçerik olarak fark var gibi görünse de yarattığı etkiler arasında ciddi farklar göremedim. Ama yağlı saçlıların kullanmaması gereken bir ürün. Kuru saçlı olduğum için ben bayıldım. Saçların kolay açılmasını sağlıyor ve bununla birlikte kokusu muhteşem yahu. Hiçbir işe yaramasaydı bile sırf kokusu için alırdım. Ama ürünü az kullanmak gerekiyor ıslak saça yoksa çok vicik vicik kalabilir. Ben sevdim dediğim gibi. Suana kadar 4 kutu bitirdim. Elimdeki bitince yine alacağım.Edit:imla

 118. lorealin uygun fiyatlı ve güzel bir saç ürünü.çok amaçlı kullanabilirsiniz. banyodan cıkınca ıslak saça¸ beslemek ve yumuşatmak için. nemli saça şekil vermeden önce uygularsanız daha kalıcı olmasını sağlıyor. ısıdan önce saçı bir nebze korumak için. saç kremi yerine de kullanabilirsiniz¸ çok kolay saçınızı açmanızı sağlıyor ve yine yumuşacık yapıyor. aynı isimli yağın aksine başarılı bir ürün.

 119. Ben bu ürünü¸ saçımın dalgalarını belirginleştirmek için köpük yerine kullaniyorum. Yumuşacık ve daha dalgali saçlara sahip oluyorum. Çok sevdiğim¸ her daim benimle olan bir ürün. Ben kuru saçli oldugum için bir sorun yasamadim ama yağlı saçları olanlara iyi gelmeyecegini düşünüyorum.

 120. Bir tek benim saçıma mı iyi gelmedi acaba diye düşünüyorum. Saçlarımı yaglandıran ağırlık yapan bir ürün 

 121. Ben bu ürünü çok seviyorum saçlarıma çok iyi geliyor falan filan ama saçımı erken yağlandırıyor 🙁 

 122. Çok güzel yumuşattığı bir gerçek. Ama düz saç sevenler tercih etmeyecektir çünkü ürün saçı baya dalgalandırıyor. Üstünde şekillendirici yazıyor zaten¸ sırf bu yüzden kullanamıyorum. 

 123. Saçları güzel bi yumaşaklık ve kolay tarama sağladığı doğrudur. Ama bıdaha bidaha alınacak bi ürün değil bence. Bu ara doğal şeylere taktığım için Hindistan cevizi yağı yeterde artar bile saçı güzelleştirmek için. O yoksa tatlı badem yağından azıcık alıp kuru uçlara pıtı pıtı sürmek yeterli ve güzel bi bakımdan yapmış olursunuz. Kimyasala boğmaya gerek yok bende saçı.

 124. normalde bunun yağ versiyonunu kullanıyordum krem halini deniyim dedim ilk kullanımdan saçlarımı yumuşacık yaptı kokusuna bayıldım cidden genel olarak zaten elseve in saçla ilgili ürünlerinde yumuşatma özelliğini beğeniyorum pek de bişey beklemiyorum açıkçası fiyat pweformans olarak da iyi o yüzden her bittiğinde alıyorum.

 125. Rastgele tanıştım ben bu kremle¸ resmen aşık oldum. Keşke daha önce tanışsaymışiz meğer saçlarimin tek ihtiyaci bu kremmiş. Saçlarim bahsetmem gerekirse deli kalın telli¸ kupkuru ve kabardikca kabaran lanet bir saçtir. Ama artik duştan sonra kolayca tarayabiliyorum¸ gün içinde kabarirsa yatiştirabiliyorum¸ sekillendirmeden önce bunu uygulayip daha düzgün tutabiliyorum saçlarımı şekillendirdikten sonra da kullaniyorum bazen. 2 cesidi de var bende kuru ve normal saçlar için şeklinde. Eğer saçlariniz kuruysa kuruyu tercih edin hem kokusu daha güzel hem de daha etkili. Normalse hiçbirine bulaşmayın ağırlaştırıyor kardeşimden biliyorum. 10 lira gibi bir fiyata almıştim 4 ay gibi bir süre geçti bitti sayilir bence fiyat/performans bayağı iyi yani. Paket üzerindeki vaatleri: ipeksi yumuşaklık¸ muhteşem parlaklık¸ kusursuz şekillendirme¸ saçı ağırlaştırmaz.Bende tüm vaatlerini yerine getirdin tebrikler loreal paris jsjdjdjfjfj

 126. Kokusu ve saçlarıma verdiği etkiyi çok sevdim.Kokusu çok kalıcı olmadı bende ama yinede severek kullandığım bir ürün oldu.Saç tarama kolaylığı sağladı

 127. Yaklaşık 4-5 ay kullanmayı bıraktıktan sonda indirimde 13 liraya tekrar aldım. Gerçekten çook güzel bir ürün. Hani saçınızın kuru olduğunu hissedersiniz ama bakım yağı sürüp de yağlı bir görünümler dışarı çıkmak istemezsiniz ya tam öyle zamanlarda saçı çok güzel nemlendiriyor. Kokusu da o kadar güzel kii zaten değerli çiçek özlerinden faydalanıldığı yazıyor üzerinde de

 128. başlarda yağ formülünde olanı kullanırdım ama krem versiyonu çıktığından beri aralıksız kullandığım¸ saçlarımı yumuşacık yapan saç kremi

 129. Çok güzel kokusu olan bir krem… Sadece yazları denizin tuzlu suyu saçlarımı koyun tüyüne çevirdiği için kullanıyorum… Gür ve kalın telli saçlarda etkili… 

 130. Arkadaşımın önerisiyle almıştım¸ iyi ki de almışım. Saçları ağırkaştırmıyor ve çok güzel kokuyor. 230 dereceye kadar saçları ısıdan koruduğunu vaad ediyor. Açıkçası koruyor mu bilemiyorum¸ bu öyle bir şey ki koruyor desen kanıtlayamazsın ama korumuyor desen de iftira atmış olursun. Yani ısıdan koruma kısmına hiç girmiyorum.. Son olarak ürünün böyle bir vaadi bulunmasa bile az da olsa kolay taranmaya etkisi olduğunu düşünüyorum

 131. Duştan sonra hafif ıslak saça çok abartısız bir miktarda sürünce sanki o nemi saça hapsediyormuş hissi uyandırıyor umarım öyledir yani 

 132. Gür ve kalın telli saçlarımı varlığıyla sakinleştirip yumuşatan ismini sonuna kadar hak eden mucizevi krem. Sırf kokusu için bile almaya değer.

 133. İçinde 6 bitkisel yağ bulunduran¸ krem formda¸ kuru ve normal saçlar için iki farklı çeşidi olan saç bakım ürünü. Ben kuru saçlar için olanını kullanıyorum ve memnunum. Ancak benim kullanım şeklim biraz farklı. Banyo yaptıktan sonra ıslakken köpüklediğim saçlarım kurumaya ve dolayısıyla da elektriklenmeye başladığında sürüyorum. Böylece hem elektriklenmesini alıyor hem de köpüğün verdiği o sertliği hafifletiyor. Ben yağ versiyonuna göre bunu daha çok beğendim. Hele ki kokusu muazzam. Şuan ikinci tüpteyim¸ benzer etkiyi veren bir şey bulmadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum.

 134. Duştan sonra ve kabarık saçlarımı yatıştırmak için kullanıyorum. Güzel bir kokusu var ve fiyatı da uygun sayılabilir. Kullanmaya devam ediyorum.

 135. Banyodan sonra saça sürülen ve cidden güzel bir koku ve yumuşaklık veren ¸ durulanmayan krem.Ben bu ürünü öylesine almıştım ve etkisini beğendim. Bakım yapmıyor bence . Sadece banyodan sonra saçım kabarmasın ¸ güzel koksun ¸ yumuşasın diye kullandığım bir şeydi benim için. Diğer banyodan sonra kullanmadığında eski kabarık saçın geri geliyor. Kalıcı etkisi yok yani. Ben bir daha almadım o yüzden. Bir kere deneyimlemek yetti. 

 136. Az ve kararında sürüldüğünde hafif nemlendiren¸yumuşatan krem.Fazla kaçırırsanız yıkanmamış gibi kafanıza yapışıyor saçlarınız.

 137. Yağ olanını yalnızca kokusu güzel diye kullanıyordum kremini indirimdeyken görüp öylesine denemek için aldım ve çok memnunum. Boyadan yıpranan ve yapısı iyice plastik gibi duran saçlarımı bile yumuşacık yaptı bazı saç kremleri gibi sürüldüğü zaman yağlı bir görüntü oluşturmuyor¸ ağırlık yapmıyor ¸ kokusu çok güzel ve kalıcı . Fiyat/performans açısından oldukça başarılı.

 138. Yemin ediyorum saçımdaki 10yıldır sırrı çözülemeyen kabarıklığa son verdi. 4.sınıftan beri saç düzleştiririm. Ama asla 10dakika sonrasına bile kalmaz uçları kıvrılır ve kabarır. Hiç düzleştirip de dışarı çıktığım olmadı. Asla! Geçen gün bununla tanıştım çünkü artık düzleştiriciyle 10kere üstünden geçmekten bıktım (işe de yaramıyordu) düzleştirdikten sonra saçıma bunu sürdüm. +şekli uzun süre kaldı +düzleştirdikten sonraki yanık kokusu yerini güzel bir kokuya bıraktı +ASLA KABARTMADI (bunu ciddi ciddi söylüyorum) +yumuşacık olduKısacası stoklayacağım. Bye!

 139. Nemli saça uygulandığında güzel sonuç veriyor ancak çok fazla kullanmamak lazım saçları ağırlaştırıyor ve yapıştırıyor

 140. Nereden elime geldiğini hatırlamadığım testerını bir duş sonrası deneyip çok sevdiğim gidip hemen aldığım üründür. Saçlarım kuru ve kıvırcık¸ kuru ve sert saçlar için olanını almıştım. Gün içinde kuru olduğunu hissettiğim an sürüyorum bir sorunla karşılaşmadım ha etkisi çok uzun gitmiyor o ayrı. Duştan çıktığımda nemli saçıma sürdüğümde ise buklelerime gerçekten hem yumuşaklık katıyor hem belirginleştiriyor. Bukle belirginleştiririz aradığım bu dönemde tam olarak karşılamasa da sevdim etkisini. Daha iyisini bulana veya bitirene kadar kullanırım. 

 141. loreal ürünlerinin ağır kokusundan nefret eden bir insan olarak söylüyorum ki Oldukça güzel bir kokusu olan saç kremi.Ürünü uygularken en önemli noktanın miktarın ayarını kaçırmamak olduğunu düşünüyorum. Çünkü Bir kere ayarı kaçırınca ertesi gün saçımın yağ içinde kaldığını çok net hatırlıyorum asdfghjklSaçları taramayı kolaylaştırıyor ve güzel bir yumuşaklık veriyor. Onun dışında çok gerekli mi? Bence hayır. Ben de zaten indirimde yakalayınca almıştım.

 142. duştan sonra saçlarım biraz nemliyken sürdüğüm¸ saçlarımın kabarıklığını almasını ve yumuşatmasını çok sevdiğim kremdir kendisi

 143. Kokusu çok güzel fakat anlık bir yumuşaklık veriyor saçlarım kuru ertesi gün daha da kurutup sertleştiriyor¸ banyo sonrası bu ürünü kullandığımda ısıya karşı koruduğuna da inanmıyorum hatta daha geç kuruyor saçlarım bu ürünü uyguladığında daha çok ısıya maruz kalmış oluyor. Bir kampanya döneminde 2 tane birden almışım biri bitti 2. Açtım sırf bitsin diye kullanıyorum daha da almam.

 144. Dipleri yağlı uçları kuru ve ince telli olan saçlarımın uçlarına dahi uyguladığımda fazlasıyla ağırlaşma yapan¸ saçlarımı hacimsiz gösteren krem. Bitirebilmek adına ayda bir maske gibi uyguluyorum. İçeriğine bakmadım alkol varsa uzun vadede saçımı kurutup kırar ancak ağırlaştırmasından ve saçımın parlamasından yola çıkarak bence saçlarıma nem veriyor. 

 145. Benim için olmasa da olur dediğim saç kremidir.Kokusu gayet güzel yumuşatması da güzel fakat kalıcı değil.Anlık bir yumuşaklık veriyor.Bir de biraz fazla sürünce saçlarınız ertesi gün yağlanmış oluyor.Yani en azından bende öyle oldu.

 146. Bir tek bende mi kaşıntı yaptı bu ürün anlamadım. Saç diplerim yağlı¸ uçları da kırık. Belki benim saç tipimden kaynaklıdır¸ orasını bilemiyorum. Yumuşatması diğer aynı fiyatlı ürünlere göre başarılı ama hafif bir ürün değil¸ orası kesin.  Ben daha iyi bir ürün bulana kadar urban care argan oil serumdan devam edeceğim sanırım. 

 147. Saç diplerim yağlı¸ uçları kuru olduğundan sadece  saç uçlarına kuruttuktan sonra uyguluyorum. Kabarıklığını ve elektriklenmesini alıyor ancak yumuşaklık namına bana pek katkısı olduğunu görmedim. İndirimde almıştım ama bitince alacağımı hiç sanmıyorum. 

 148. Önce saçlarımdan bahsedeyim: İnce telli seyrek ve havadan nem kapan hemen tüleren cinsten. Kepek problemim yok ve 2.günün sonunda yağlanır. Çok parlak değiller. Boya yok işlem görmemiş.Bu kremi de kabarmasını önlemek amacıyla almıştım ama doğru mu kullanamadım bilemiyorum tam istediğim gibi almadı kabarıklığını fakaaattt çok güzel yumuşattı saçlarım yapısı olarak yumuşaktırlar zaten ama bu krem de ayrı bir yumuşaklık verdi. Yumuşaklığın yanı sıra parlattı ki bunu çevremdeki herkes fark etti. Daha kolay tarayabildim¸ tarak su gibi aktı gitti saçlarımdan. Kokusu çiçek gibi kokuyor zaten 6 tane çiçeğin özünden yapıldığından bahsediyor. Kokusunun kalıcılığı hakkında bir şey diyemem çünkü benim saçlarımda koku hemen uçar¸ kalmaz.

 149. Sırf kokusunu çok beğendiğim için almıştım ama kullandıça da memnun kaldım. Duştan sonra şekil vermek için kullanıyorum (bu arada saçlarım hafif kabarık ve kıvırcık) daha sonra kurtuma makinesiyle kurutuyorum ve istediğim gibi oluyor. Duşta şampuanı ve kremi ile birlikte kullanıyorum tek şeyi kokusunun kalıcı olmaması:( ama saçları da yumuşak yapıyor 🙂

 150. çok çok seviyorum..efenim size yoluk saçlarımı tanıtayım önce.benim oldum olası çok kabaran saçlarım vardı.kıvırcık ayrıca.ilkokul fotolarında bile ordan burdan fırlamış hallerim var.bide üstüne senelerdir platin renk sevdası son boyada yanması derken hiç şekil almaz¸kupkuru¸yoluk yoluk oldular.evde sürekli bakım yapıyorum ama duştan sonra bu tür yağ vs muhakkak kullanmam gerekşiyor.en pahalısınıda kullandım en ucuzunuda ama bence benim saçlarımı dize getiren bi bu ürün.bakım konusu tartışılır ama kesinlikle saçlarımı yatıştırıyor.yanlız fazla kullanılmamsı lazım.zira benim kuru saçlarımda bile fazlası yağlı görünmeye sebep olmuştu.

 151. Yine bloggerların tuzağına düşüp aldığım bir ürün oldu benim için 🙂 Kuru ve kıvırcık saçlarım için duş esnasında ve duş sonrasında mutlaka nemlendirici¸ şekline zeval vermeyip bir de belirginleştirecek ürünlere ihtiyacım oluyor. Ancak anladım ki krem ürünlerin hiç birinden bana fayda yok. Durulanmayan yağ ürünlere devam kıvırcık dostlarım…

 152. benim bebeğim kendisi. saçlarım kıvırcık ve kuru. baya kıvırcık bukle bukle. herkeste gördüğüm zamanlar dedim alayım ne kaybederim. aldım kullandım ilk tüpte 4-5 kullanımda birşey farkedemedim açıkçası. ama sonrasında saçlarım yumuşacık oldu. tülerme sorunumun önüne geçti. hoş bir kokusu da var. durulanmaması da + oldu benim için. buklelerim sert değil ipek gibi yumuşacık oluyor bunu kullandığım zaman. ama geçen hafta kuzenimde kaldım saçlarımı yıkadım ve krem yanımda değildi kullanamadım. sabah kalktığımda buklelerim çok sertti ve saçlarım çok tülermişti. bir kere daha anladım değerini. hemde uygun fiyatlı daha ne olsun

 153. benim saçım dalgalı¸ kabarmaya gayet müsait¸ kalın telli.bunu 2 kez aldım.ilk kullandığınızda aa nolmuş harika felan diyorsunuz ama sonralarda saçınız o kadar hacimsiz oluyor ki.üstelik ürünü az miktarda uygulamama rağmen.tamam eyvallah parlak ve yumuşak yapıyorsun ama o saç benim kafama yapışmış gibi gözükecekse bir önemi olmaz ki.

 154. saçlarım uzun¸ kabarmaya yatkın¸ dalgalı ve kuru. boyasız.duştan sonra saçlarımı tarıyorum¸ yarı kuru yarı ıslakken ürünü bir miktar alıp elimde ısıtıyorum¸ kafamı öne eğiyorum ve uçlardan ortalara doğru bir güzel yoğurur gibi yukarı doğru şekkilendiriyorum. böyle bir hacim olamaz.. saçlarım akşama kadar aynı öyle kalıyor ve her saniye kabarmaya çalışan saçlarımı dize getiriyor bayağı..fiyat performans açısından ben sevdim. şampuanın yanında hediyeliydi¸ uyguna gelmişti

 155. Uzun zamandır bitirip bitirip adeta aşık olduğum üründür. Kabarık saçlılara özellikle tavsiye ederim ben çok memnunum. Nemli saça fındık kadar sürüp yediriyorum sonra saçı biraz havluya sarıp bekleyip kurutuyorum. Voila bye bye kabarık korkunç saçlar

 156. 6 değerli çiçek özüyle zenginleştirilmiş bir içeriği olduğu yazıyor ambalajında. Kokusu asla çiçek gibi değil¸ daha çok sıradan bir el kremi gibi diyebilirim.Buldukları her yere saçı ağırlaştırmıyor yazsalar da bal gibi ağırlaştırıyor. Çok minimal düzeyde kullanmak gerekiyor. Aksi halde yağlı bir görüntü bırakıyor. Saçı çok güzel açıyor¸ elektriklenme varsa söndürüyor¸ gerçekten yumuşacık yapıyor. Ama parlaklıkmış¸ saç beslemeymiş…öyle bir etkisini görmedim. Çok problemli olmayan saçlar için günlük bir ürün.

 157. Yapısı çok vıcık vıcık hiç sevmiyorum. Kokusunu herkes çok övmüş ama ben pek beğenmedim abartılacak bir kokusu yok. Onun dışında ıslakken uyguladığımda buklelerimi belirginleştirdiğini fark ettim fakat bir süre sonra ağırlaştırıyor saçı.

 158. Eskiden severek kullandığım ve 2 kutu bitirdiğim üründü. Saçları yumuşacık yapıyor¸ kokusu güzel ama ağır değil¸ saçlara doğal bir ışıltı katıyor. Zaten altın ışıltılı saçlarımın içindeki altın tonlarını güçlendirdiğini düşünüyorum. Şu son bir kaç aydır ürünlerde daha doğal seçenekler aradığım için o kanserojen dolu içeriği ve plastik ambalajı nedeniyle kullanmadığım saç kremi. Ama ben dünyadaki kirliliği önemsemiyorum¸ içindeki mikropartiküller suları kirletsin benim derdim değil¸ hayvan üstünde denendiyse bana ne diyenlere tavsiye edebileceğim parasının hakkını sonuna kadar veren bir ürün.

 159. saçlarımda hem yağlı hem de özellikle uçlarında keçe görütüntüsüne sebep olarak saç bakımında çığır açmış bir ürün benim için.l’oreal seni hiç sevmiyorum¸ babanı da sevmezdim. denediğim bütün bakım ürünlerin fiyasko.

 160. başlıkta okuduğum kadarıyla seveni de çok sevmeyeni de ben seven taraftanım. Saç uçlarım çok kuru ve kırılmaya müsait haliyle duştan çıktıktan sonra bunu sürüp öyle kurutuyorum saçlarımı ısıya karşı koruyucusu etkisi de varmış galiba ama onun tam etkisini gözlemleyemedim.Genel olarak saçlarımı yumoş yumoş yapan elektriklenmesini alan etkisini seviyorum ben.

 161. Uçlarını iki elimle sıksam 1 haftalık kızartmaya yağ çıkaracak olan saçlarımı resmen bambaşka seviyelere taşıyan muhteşem derecesinde bir ürün şuan saçlarım resmen barbie bebek saçları kupkuru ve capcansız.teşekkürler l’oreal elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem(muck)

 162. ya seviyorum falan ama cidden hiçbir saç kreminden farkı yok¸ ekstra bir yumuşaklık ya da parlaklık verdiği yok. kokusu hoş ama o da saçta kalmıyor. ben duştan çıkınca inecto’nun hindistan cevizli saç yağını sürüyorum ıslak saçlarıma¸ tarıyorum biraz kurutuyorum¸ hafif nemliyken saçlarım elektriklenmesini alsın diye bu kremi sürüyorum ve tamamen kurutuyorum. kullanmasam daha kötü olur saçlarım evet ama gerçekten herhangi bir saç kreminden farkı yok. pantene’in yıllardır piyasada olan 7/24 saç kremleri de aynı işlevi görüyor ve çok daha bereketli. ayrıca kokusu çok daha kalıcı.

 163. Ben saçlarımı kuruttuktan sonra kullanıyorum. İnce telli ve hızlı yağlanan saçlarım var. Kabarmasını aldı¸ uçları canlı geliyor elime ve kurutma işlemi uygulamadığım için kokusu da uzun süreli kalıyor. Beğenmeyenler bu şekilde bir daha şans verebilir.

 164. Saçlarına takmış bir insan olarak kaç farklı markadan bir ton ürün olmasına rağmen duştan sonra elim her zaman ona gidiyor. Saçları yumuşacık yapıyor. Kokusu bence çok güzel¸ kolay yaranmasını sağlıyor¸ yağlandırmıyorda aynı zamanda ısı koruması da var bence denenmesi gereken bir ürün.

 165. Bebeğim oldu daha ilk günden <3 Saçlarımı yumuşacık yaptı. Ben de yağlandırma ve ağırlaştırma yapmadı bundan dolayıda çok sevdim.

 166. Uzun bir süre önce alıp bir kenarda bekletmiştim¸ birkaç ay önce kullanayım bakalım işe yarayacak mı dedim¸ beklentimi de düşük tuttum fakat beni çok şaşırttı. Şöyle ki saçlarım ince telli ve yağlıdır¸ çok sertleşme sorunu da yoktur ancak duştan sonra ıslak saçıma uygulayıp kuruttuktan sonra saçımın hiç görmediğim kadar yumuşacık olduğunu ve çok güzel koktuğunu fark ettim. Bariz bir etkisi vardı. Saç ucu kırıklarında iyileştirici bir etkisi var mıdır ya da ısı koruması sağlıyor mu emin değilim ama sadece yumuşaklığı için bile bundan sonra kullanacağım bir ürün¸ yedekledim bile!

 167. L’oreal’in 6 değerli yağdan oluşan saça bakım yapmayı vaad eden kremi. Benim saçlarım normalde dalgalı ama duştan sonra bu tarz ürünler kullanınca şekli ortaya çıkıyor. Ürünün kokusu çok güzel ama hassas olanlar rahatsız olabilir. Benim beklentimi karşıladı saçlarımı yumuşacık yaptı dalgalarını belirginleştirdi. Bittikçe aldığım bir ürün.

 168. açıkçası bu ürün herkesin yazdığı gibi saçlarımı yağlandırmadı¸kokusunu da beğendim ve benim saçlarımı yumuşacık yaptı.bence alınabilecek bir ürün.

 169. kokusu çok güzel ¸ turuncu bir rengi var çok akışkan olduğunu söyleyemeyeceğim . ama saçlarımı güzelleştirdiğini pek göremedim ben ya ¸ banyodan sonra nemli saçlarıma sürüyorum ¸ saçlarım kıvırcık ve kabarık . pek etki etmiyor sanki yani bilemedim . 7/24 gibi saçlarımı ağırlaştırmıyor ama buklelerimide belli etmiyor saç elektriklenmeye devam ediyoır ve ışıl ışıl parlamıyor ne yazık ki .

 170. Tek kelimeyle nefret ettim. Bu serinin yağı çok olmasada normal bir düzeyde nem veriyordu saçıma ve açabiliyordum lakin bu ürün hiç bir şey yapmadı. Ne nem verdi ne ışıltı verdi ne kolay tarayabildim ve param çöpe gitti. Hiç bir işe yaramadığını fark ettiğimden beri kullanmıyorum yüzde doksanı hala duruyor ve canımı sıkıyor. Yeni bir saç serumu arayışındayım sachajuanı denemek istiyorum ama fiyatı gerçekten yakar geçer cinsten-203 lira küçücük şişe- Kısacası bende işe yaramamıştır bir daha hayatta almam.

 171. Ben baya severek kullanıyorum. Yazları saçımın nemini havluyla aldıktan sonra elime fındık tanesi kadar sıkıp ellerimi ovuşturup saç uçlarımdan başlayarak üstlere doğru sürüyorum. Diplere sürmüyorum. Hem yumuşacık yapıyor saçlarımı hemde kurutmadığım için oluşan elektriklenmeyi önlüyor. Kışın da saç kurutup hemen çıkacaksam elektriklenmesini önlesin diye kullanıyorum. Ayrıca maşa yapmadan önce azıcık uygulayıp maşa sonrasında da hafifçe tekrar uygularsanız maşanın kalıcılığını arttırıyor. Hem öncesinde ısıdan koruyoruz hemde sonrasında kalıcılığı artıyor. Çift taraflı kazanç 😀 Benim saçımda 2 saat durmayan maşa bunu kullanınca gayet duruyor şaşırıyorum

 172. İkinci ürünü bitirmek üzereyim. Aman aman bir etkisi yok¸ tulermeyi yaglandirmadan engellemesi benim için artısı. Saçlar fonlu gibi durmuyor kullandıktan sonra tabiki. Saça yapılacak işleme güzel bir zemin hazırlar gibi bir hâli var. Muadilleri arasında en başarılı olanı¸ bu kesin. Tiftik keçisi gibi saçlarım olduğunu da belirteyim tabi.

 173. Saç tipim ince telli¸ yağlı . Saclarimin uçları boya işleminden sertleşmis ve ince telli olmasi dolayısıyla da çatallasmis durumda . Ben saçlarım nemliyken kullanıyorum ve açıkçası herhangi bir etkisini göremedim. Saçlarım aynı sertlikte ve yine birbirine dolaşıyor. Tek artısı ağırlık yapmaması olabilir . Bitince tekrar almam dediğim bir ürün oldu. Dusta kullanılan herhangi bir saç kreminden daha fazla sonuç almanız muhtemel .

 174. Mucizevi yağla dönüşümlü kullandığım krem. Sadece kolay taramaya yardımcı oluyor başka bir etkisini gözlemlemedim.

 175. Ne kadar sevdiğimi yokluğunda anladığım krem. Ben nerdeyse 5 paket bitirdim bu üründen ve artık saçıma ne etki yaptığını da anlayamıyordum. Saçlarım ince telli çok gür olmayan¸kabarmaya çok müsait düz saçlar. En son indirimde de kalmayınca dedim almayayım nolacak bu fiyatı hakeder mi? Ama hakedermiş. Kullanmadığım sürede başka hiç bir değişiklik yapmama rağmen saçlarım o kadar kötü göründü ki. Kabardı elektriklendi uçlarda daha önce görmediğim kırıklar görünmeye başladı. Koşa koşa gidip indirimi bile beklemeden almak zorunda kaldım. Sanırım satıldığı sürece de alacağım bir ürün olacak.

 176. Çok bi bakım yaptığını falan söyleyemem.  Evden çıkmadan böyle elektriklenmesini kabarmasını önlemek için kullanıyorum. Eh bi ürün çok abartılcak yanı yok bence anlık bi etkisi var

 177. Saçlarım kalın telli ve serttir onu belirteyim hiçbir işime yaramayan ürün. Saclarima vaad ettiği hiçbir şeyi vermedi. Param boşa gitti bu ürünü de diğer isime yaramayan kremler gibi banyoda saç kremi yerine kullanip bitirmek niyetindeyim. Biz kabarık dalgalilar icin en uygun şekillendirici köpük duzlestireceksek de saç yağı çok macera aramamak lazım

 178. Bir seneden fazladır kullanıyorum. Geçenlerde dedim ki bunun bir etkisi olmuyor galiba biraz ara vereyim dedim. Ara verince anladım ki parlaklık veriyormuş. Saçlarım birden bire matlaştı kullanmayı bırakınca. Hemen geri döndüm. Kuru gür saçlarım var. Ağırlaştırma gibi bir etkisini görmedim. Epey de bereketli bir ürün¸ yağlar kadar olmasa da

 179. çok ama çok memnun kaldığım saç kremi. ben kahverengi kapaklı olanını kullanıyorum¸ diğerine göre bunu daha çok seviyorum. yine aynı serinin şampuanı ile birlikte kullanmaya özen gösteriyorum. şampuan saçlarımı güzel temizliyor¸ güzel kokuyor ve yumuşacık yapıyor. duştan sonra saçlarımı ikiye ayırıp iki taraf için de ayrı ayrı fındık büyüklüğünde bu kremi uyguluyorum. (sonuç olarak güzel koku ve harika parlaklık) ardından panten’in argan yağını kullanıyorum iki taraf için de ayrı ayrı iki pompa. bu işlemleri saçlarım ıslakken yapıyorum bu arada. saçlarım dalgalı olduğu için dalgaların daha belirgin görünmesini istediğimden son olarak panten’in anında bukle şekillendirici kreminden elime bir miktar sıkıp saçlarımı şekillendiriyorum ve öylece kendi halinde kurumaya bırakıyorum. ertesi güne saçlarım o kadar yumuşak o kadar kadifemsi oluyor ki size anlatamam. dalgamsı bukleler ise 10 dakika önce maşalanmış gibi görünüyor. not: saçlarım ince telli.

 180. Kendisini her saça uygun olanını ilk aldığımda noldu ki yani saçlarıma ne yaptı yani dedim ve kullanmayı bıraktım. Amma ve lakin o zaman anladım ki saçlarım onunla yumuşacık oluyor dökülmüyor ve dolgun duruyor. Sonra tekrar kullandım ama sonlara doğru canım sıkıldı elimden çıkardım. Sonra kuru saçlar için olanını aldım ama saçlarımı aşırı yağlandırdı onu da elimden çıkarttım. Sonra gittim yeniden aldım 🙂 şuan tatildeyim çok yer kaplamasın diye bir kaba biraz bu kremden biraz da restorex banyo sonrası yağından ekledim ve karıştırdım. Saçlarıma aşırı  iyi geldi çok memnunum. Bırakmayı düşünmüyorum. Tanım: saçlarımı erken yağlandıran ama yumuşacık ve düpdümdüz yapan durulanmayan saç kremi. 

 181. boyadan yıpranmış saçlarımı toparlayan krem.ağırlık ve yağlanma yapmıyor.kokusu güzel.bereketli bitmek bilmeyen bir ürün.saçıma sağlıklı bir parlaklık veriyor.duştan sonra ıslak saçımın boy ve uçlarına uyguluyorum.saçlarımın boy ve uçlarını yumuş yumuş yapıyor.biterse alırım.

 182. cicişler ben bu ürünü her ne kadar arkasında yazmasa da maske olarak kullanıyorum. Duşa girmeden saçlarıma iyice yediriyorum¸ yarım saat bekletip yıkıyorum. Yumuşacık oluyor saçlarım. Normal kullandığımda saçlarımı çok ağırlaştırmıştı ama bu şekilde çok sevdim. Özellikle ertesi gün güzel görünmek istiyorsam bunu maske yapıyorum ve saçlarım istisnasız çok güzel oluyor. Alıp kullanamayanlara bu şekilde denemelerini de tavsiye ederim.

 183. Yaklaşık bir yıldır saç bakım rutinimin vazgeçilmez parçası olan saç bakım kremi. Saçlarım bakım yapmadığımda kuru ve sert¸ çok kalın sayılmaz ama ince de denemez ancak yıllardır kızıla boyamanın verdiği bir yıpranmışlık söz konusu. Yıkandıktan sonraki 3.gunde yaglanmaya başlıyor. Yıllarca saçlarımın yapısının sert ve kuru olduğunu kabullenip dışarıdan müdahale yapmanın faydasının olmadığını düşündüm ta ki doğru ürünleri kullanmanın önemini fark edene dek. Erkek arkadaşım için şampuan alırken şampuan+bakım kremi setini görünce aldım denedim ve o gün bu gündür ne zaman indirimde görsem alıyorum bu seti. Kuru ve sert saçlar için olanı daha yoğun normal saçlar için olanı daha hafif bir yapıya sahip. Ben her duştan sonra nemli saçlarıma Avon Argan yağlı saç bakım yağı ile beraber avucumda karıştırarak en az iki fındık büyüklüğünde uyguluyorum. Saçlarım hiç olmadığı kadar yumuşak ve parlak. Bittikçe aldığım bir ürün. Hatta indirimlerde yakalarsam stok yaptığım nadir ürünlerden kendisi.

 184. 3 kutusunu bitirdiğim cidden efsane olan saç yağıdır. Tatilde deniz sonrası saçımın yıpranmasını gerçekten minimuma indirdi ve cook güzel kokuyor.Düzenli kullanımda saç boyunu onardığını düşünüyorum ama ürün saç dibine yaklaştığında ağırlaşma yapabilir. 🙂

 185. Ana-kız kullanarak farklı sonuçlar çıkardığımız ürün. Anneme göre boyalı saçını çok güzel şekilde yumuşatıp toparladığı yönünde ve bir eksisini görmemiş kendisinde. Bana kalırsa aşırı saçımı yağlandıran bir krem oldu. Normalde saçım 2-3 günde yağlanırdı. Ama bu krem 3 saat içinde yağlandırdı saçımı. Kendimdeki mucizevi kremi de anneme verdim baya sevindi. Pantene argan yağı ve gliss sıvı saç kremi ile yola devam edeceğim. Ha bu arada koku hassasiyeti olan cicişler baksınlar alırken bana yoğun bir kokusu geldi çünkü.

 186. İlk sürdüğünüz zaman muhteşem bir krem tararken çok güzel şekil verdi diyorsunuzda sonradan işleri rayından çıkartıyor benim saçım 3-4 günden önce yağlanmaz ama bu kremi saçlarımı yıkadıktan sonra sadece uçlarına sürmeme rağmen ( nohut kadar alıp bütün saçıma uyguladım)saçım akşama kadar bir yağlandı bir ağırlaştı anlatamam sadece elektriklenme etkisini azalttı bende.

 187. kullanabilmeyi çok istediğim ürün. her gördüğümde almak istiyorum. saçlarımla aynı renk kutusu cok albenili duruyor ama bugüne kadar zaten yağlı olan saçlarımı daha da yağlandırmaktan başka bir işe yarayan bir tane bile kreme rastlamadım o yüzden kullanmaya cesaret edemedim. kullanıp beğendim diye ince telli yağlı saçlılar varsa deneyeceğim.

 188. Özellikle bulunduğum yerde indirim zamanı o kadar hızlı tükeniyor ki buradaki gratislere her gidişimde elim boş döndüğüm ürün.Bu başarıdır bence. Ama ambalajı rengini bir kaç farklı markada gördüm. Karıştırılabilir bence tüpün rengi değişmeli.

 189. Demiştim ki kesin abartılıyor¸ placebo etkisi var. Değil. F/p olarak çok başarılı bir ürün. 2 haftadır kahverengi kapaklı olanı kullanıyorum. Saçım normal ve düz. Saça pürüzsüz bir doku veriyor. Saç kuruyken kullanınca sevmedim ama duştan çıkınca bi süre havluya sarıp bekletip kullanınca çok iyi. İlk kullandığımda bol keseden sürmüştüm yine de ağırlık yapmamıştı. Loreal sırf bu üründen bile servetine servet katabilir :DEkleme: kokusu bence çok güzel. Ama kalıcı değil. Keşke olsa. Zaten her saç ürününe aynı şeyi yazmaktan sıkıldım artık 😀  ilgili medya: 1

 190. Elseve’i çok da tercih etmiyorum¸halı şampuanı gibi geliyor şampuanları ama bu fena değil.bu saç kremi zaten ama¸ısıdan koruma amaçlı ıslak saçlarıma sürüyorum¸düzleştirici yaptığımda uzun sure koruyor o düzlüğü¸elektriklenmiyor saçlarım.kokusu ve dokusu da güzel¸banyo çıkışı kullanılabilir.

 191. Sanırım saçıma sürdüğüm onca şey arasındaki en güzel şey¸ bayılıyorum bu ürüne. Duştan sonra iğrenç dalgalı saçlarıma uyguluyorum be dalgaları kendine geliyor. Bence çok güzel nemlendiriyor. Bugün sürmedim resmen saçımdan nefret ettim saçımdan. Saçımı yağlandırmıyor ayrıca. Ve en güzel artılarından biride 230 dereceye kadar koruyor. İndirim 15 falan düşüyor. Denemeyen kalmadı diye düşünüyorum ama yine de bence indirimde alın ve kullanın.

 192. bu kadar çok hakkında konuşulunca denemek istediğim ve ne beğendiğim ne beğenmediğim bir ürün oldu kendisi. kulllanmadığımda eksikliğini hissetmiyorum ama yinede kullanıyorum 🙂 yazın saçımı kurutmadan kullandığım için duştan sonra elim bu tarz ürünlere gidiyor. iyi yanı hafif bir yapısı var saçı ağırlaştırmıyor. Kötü yanı ise çok da bir işe yaramıyor

 193. Saçlarım düz ve kısmen hacimsiz. Ben pek beğenmedim. Bir artısı yok hatta benim saçımı biraz daha ağırlaştırıp yapıştırdı. Gerçi ben zaten durulanmayan saç ürünlerinin neredeyse hepsiyle aynı sorunu yaşadım. Saçımda kabarma¸ karışma sorunu olmadığından duştan çıkmadan kullandığım saç kremi bana yetiyor da artıyor bile. 

 194. Abartıldığı kadar olay bir krem değil. Saçların daha kolay taranmasını sağlaması kalıcı bir etkisi. Onun dışında saçları yumuşatması ve elektriğini alması etkileri birkaç kullanımda azalıyor. Tüm saç ürünleri için geçerli olan bir şey. Saç ürüne alıştı mı eski verimi alamıyorsun. Piyasada bu kadar övülmesinin sebebini sağlam reklam çalışmasına bağlıyorum.

 195. İnce telli saçlarımı ağırlaştıran bakım ürünü.Sevip sevmediğimi tam anlayamadım açıkçası. O kadar çok reklamı yapıldiği için beklentilerimi artırdı belki de o yüzden bilemiyorum. Saçlarım çok kuru ve hacimsiz. Islakken az bir miktar tüm saçıma uyguladım iyice yedirdim. Saçım kuruyunca da yağlı bir his bıraktı. Normalde yağlanmayan saçım bu ürünle yağlanmaya başladı. Benim beklentim saçımın nemlenmesi ve kuruluğun gitmesiydi ama bu kadar yağ ve ağırlık çok fazla. 

 196. Ne zaman tv izlesem reklamını görüyorum. Ya gerçekten bu kadar geri zekalıca bi reklam yapmak zorunda mıydınız? Bir insanın hayatının en güzel günü kremle tanıştığı gün olabilir yani? Hayır tabii ki ürünü parlatın da bu kadar aptalca reklam görünce gözüm seğiriyor. Ayrıca kullandım hiçbir işe yaramadığı gibi saçımı ağırlaştırdı. 

 197. sürdüğümde ne yağlı¸ ne ağır ne de yumuşak hissettiren bakım kremi. f/p bazında düşününce fena mı? değil¸ fakat olmazsa olmaz da değil. eğer aynı anda elseve’in şampuanını¸ saç kremini kullanıyorsanız kesinlikle gerek duyulmaması gerekendir.

 198. kuru saçlar için olanını gratis indiriminden 9.90 tlye aldım. yaklaşık 3-4 kez kullanma fırsatım oldu. kuru saça da nemli saça da kullanılabiliyor. saçlarımı yumuşacık yapıyor (bu etki ertesi güne kalmadı bende her gün sürmek gerekiyor) ve biraz da parlatıyor. kokusunu sevmedim yine lorealin mucizevi yağıyla birebir aynı¸ o kokudan da hoşlanmıyordum zaten. genel olarak bakarsak verdiği geçici yumuşaklık ve parlaklık için kullanacağım fakat diğer saç ürünlerinden aşırı farkı olduğunu düşünmüyorum. tekrar tekrar alacağım bir ürün olmayacaktır muhtemelen. kısacası çok beklenti içine girmeden denenebilir¸ aman aman bir ürün değil.

 199. Abartıldığını düşündüğüm krem. Nemli saçıma uyguladığımda kolay tarama haricinde pek bir faydasını görmedim kokusu hoş¸ yapısını beğenmedim fazla yağlı ama pek nemlendirdiğini düşünmüyorum

 200. Tatile gitmeden önce sıfır beklenti ile aldım. Bugün denizden sonra yemeğe gitmek zorunda kaldığım için saçlarımı sadece su ile arindirip plajda bunu sürdüm. Saçlarım kurudugunda sanki hiç tuzlu suya girmemiş gibi yumuşak ve durgun görünüyordu. 13 TL ye alınabilecek ideal  bir saç bakımı ürünü bence. *benim Saçlarım oldukça işlem görmüş ve ince telli. Yaglandirma Yapıp yapmadığını da bir kaç gün içinde gözlemleyececegim.

 201. Kıvırcık saçlarıma banyodan sonra kullandım. Biraz yumuşattı ve ışıltı verdi. Vaad ettiğinden fazla bir şey yapmadı¸ kendisinden bekleneni yaptı. Mucizevi bir ürün değil ancak alınır. Durulanmayan saç kremi daha önce kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ancak daha iyi ve ucuz muadili bulunduğuna eminim.

 202. Diğer saç yağları ve kremlerle kıyasladığımda bana yarayan sadece bu. Elime Fındık büyüklüğünde alıp saç uçlarıma yediriyorum. Saçlarım gür olmasına rağmen gayet yeterli geliyor. Kokusu hoş¸ fiyat olarak ise uygun. Özellikle yaz aylarında güneşten kuruyan saçlara kurtarıcı bir seçenek diyebilirim. 

 203. benim saçlarıma yumuşaklık verdi ve taramayı kolaylaştırdı. ancak düzenli olarak kullanmıyorum. sadece saçlarıma maşa örgü vs şekillendirmeden önce kullanıyorum. böylelikle elektiriklenmeyi¸ arada çıkan saçlarımı yatıştırmış oluyor. 

 204. Gerçekten mucizevi mi tartışılır ama kıvırcık saçları yatıştırıp bi yumuşaklık verdiği kesin. Ben çok sevdim. Saçlarınız dalgalı/kıvırcıksa saçınıza sürdüğünüz kreminizle karıştırıp bi nebze olsun o ipeksi yumuşaklığa kavuşabiliyosunuz

 205. İlk sürdüğümde saçlarımı yatıştırdı ama birkaç saat sonra etkisini yitidi bende.anı kurtarır ama günü malesef kurtarmadı .

 206. Miktarını iyi ayarlayamayınca saçı ağırlaştıran saç bakım ürünü. Benim elimin ayarı olmadığı için bu tip ürünleri “oh oh biraz da şöyle süreyim” diye kullanıyorum. Gerçekten çok az bir miktarı orta boy ince telli düz saçlarıma yetiyor. Saçın kolay taranması ve biraz yumuşaması bendeki etkisi¸ Saç uçlarımda orial olduğu için durum böyle. 

 207. Miktarina gore vezir ya da rezil edebilen durulanmayan sac urunu. Fazla kullanmamak gerekiyor. Fazla kullanildiginda saci agirlastiriyor ve yaglandiriyor. Ama hafif minicik surup tararsaniz sert saclarin kolay taranmasi adina basarili.

 208. Az kullanınca hiç bir etki göremiyorum. Çok kullanınca da ağırlaştırıyor. Ortasını bulamadım ama duşta saca boca edip durulayarak kullanmaya başladım ve banyo sonrası gayet güzel bir yumuşaklık verdi. Bu şekilde kullanarak bitecek artık.

 209. ben çok çok beğendim hatta 4. paketim olması lazım. roaccutane kullanırken saçlarım çok kurumuştu bu ürünü ve seriyi kullandım hala da kullanmaya devam ediyorum. kuru saçlara iyi geldiğini gözlemledim. yıpranmalara iyi gelip gelmediğini tam bilemiyorum maalesef.

 210. Gür ve kalın telli saçlar sevebilir.Fakat ince telli saçlari sönükleştiriyor ve biraz yapış yapış tabaka bırakıyor arkasında ince telli saçlara tavsiye etmem

 211. Yaz başında kuru ve sert saçlar için olanını aldım bir süre düzenli kullandım pek bi artısını göremedim tatildeyken deniz sonrası saçlarıma sürdüm saçımın sertliğini aldı bitsin diye uğraşıyorum bir daha alır mıyım almam

 212. Kuru saçımdaki tülermiş görüntüyü almasını ve nemlendirmesini seviyorum.Kokusu da çok hoşuma gidiyor.Sürekli aradığım bir ürün değil ama kullandığım zaman memnun kalıyorum.Gratis indiriminde 12 lira civarındaydı.

 213. Vazgeçemediğim duş sonra saç kremim. Saçları hem yumuşatıyor hem de güzel kokutuyor fiyatı da uygun sayılır daha ne olsun

 214. Aslında güzel bir ürün fakat yapısının kremsi olması sebebiyle de elimin hiç gitmedigi bir ürün. Kullandığım zaman kivirciklarim daha belirginlesiyormus gibi hissediyorum.

 215. bu üründen kaç tane bitidim hatırlamıyorum. saçlarım ince telli¸ yıkanınca birbirine dolaşmayan¸ kendi halinde takılan türdeler. kızıl üstüne siyah boyadığım dönemde çok yıpranmışlardı ve normalde banyodan çıkıp ceviz tanesi büyüklüğünde rutin olarak kullandığım kremin faydasını asıl o zaman anladım. saçı inanılmaz yumuşatıyor¸ asla ağırlaştırmıyor ve gerçekten güzelleştiriyor.fiyatı tabi ki arttı¸ hatta maalesef gramajı da küçüldü fakat indirimde 11e düştüğü çok oluyor. denemeyen varsa bir şans versin derim. ben çok sevdim.

 216. bir tane bitirdim. ikinciyi almayı düşünüyorum. ama belki başka yağlar denerim diye daha almadım. her duştan sonra bunu uyguluyordum bir fındık büyüklüğü yetiyordu. saçlarımı daha güzel ve biraz daha az elektriklenmiş gösterdiğini düşünüyorum sonrada köpük falan kullanıp devam ediyordum şekillendirmeye. ısıya karşı korumasıda var bu özelliğinide baya sevmiştim ve aşırı bereketli benimki 1 seneye yakın gitti. çok küçük parçası yetiyor. saçımda ekstra yağlandırma yapış yapış yapma gibi bir durum olmadı. 11 tlye almıştım şu anki güncel fiyatını hiç bilmiyorum ama indirimleri beklemek her zaman daha iyidir. bunu beğenince şampuanınıda denemek istemiştim ama ondan hiç memnun kalmadım. bitmeden attım inanılmaz yağlandırmıştı saçımı dokunamıyordum bile.

 217. boyalı saçlarıma krem sürsem de¸ duştan sora pek kolay tarayamıyordum. Kremi benim gibi 2-3 dakika bekletmeye dayanamayanlardansanız¸ ıslak saça sürdüğünüzde kolayca taranmasını sağlıyor bu arkadaş. Ve fakat kuruluğa filan bir faydasını ben göremedim. Saç kuruduktan sonra yine gayet elenktrünklü yine gayet uçuş uçuş

 218. Sevmek ve sevmemek arasında kaldığım krem. Vaddettiği şeyleri sağlıyor mu? Evet. Saçı yumuşacık yapıyor. Ama sonraki gün yine aynı saçla berabersiniz. İkinci gün sürerseniz¸ yağlandırıyor. Bunun yanında saçımı aşırı söndürüyor. Saça bir şekil veriyim biraz şurdan kapartıyım derseniz imkanı yok tutmuyor. Ama kendisinin şu an ikinci tüpündeyim :)) çok azar azar sadece şaçım ıslakken kullanıyorum¸çünkü uygun fiyatlı tercihleri arasından yine de en iyisi cicişler

 219. ben bunu sosyaleczacı nın tavsiyesi üzerine almıştım. İyiki de almışım iyiki de sosyaleczacı yı takip ediyorum. Carrefour da ¸ gratis de ¸ gittigidiyor da heryerde bulabilirsiniz. Zaten azıcık kullanılıyor ve kocaman tüp. Yani bitmiyor. ewt biraz saçı ağırlaştırıyor biraz yapış yapış yapıyor ama kuruyana kdr . Kıvırcık ve dalgalı saçlar için bu fiyata alınabilecek içeriği temiz heryerde kolayca bulunabilinen süper bir ürün. Elektiriklenmesini ve kabarmasını önlüyor¸ parlatıyorHatta duş alın saçınıza bunu sürün ve direk çıkın¸ ben öyle yapıyorum daKendimi şampuan reklamlarındaki ” kızlarrrrrrr o zmn b planı” diyen kızlar gibi hissediyorum.

 220. gerçekten kullanıldığında saçları yumuşatan bir ürün.eğer saçlarınız boyalı veya kalın telli ise saçlarınızdaki yumuşaklığı birkaç kullanımdan sonra hissediyorsunuz.ürünün kokusu da oldukça güzel.şampuanı da çıkmış ancak onu henüz denemedim.kullanıp yorumlarını sizinle paylaşacağım.

 221. Sanırım şekillendirici bir özelliği olduğundandır ama benim saçımda yumuşak his vermiyor açıkçası buklelerimi tutuyor. Bundan şikayet edemem aradığım şey ama saça bakım yaptığından çok emin olamıyorum. Sanırım saçım ümitsiz vaka. 

 222. Açıkçası saçıma pek bir etkisini görmedim kolay taranması hariç fakat bittikçe alıyorum bende anlamadım sanırım bir bağımlılık yaptı.

 223. Ben bunu duştan çıkınca¸ tarayıp kuruttuğum saçıma sürüyorum (2-3 fındık boyutunda krem¸ gür ve orta boy saça) Güzel bir parlaklık ve yumuşaklık veriyor. Parfümü bana ağır geliyor¸ özellikle şampuanın en yoğun koktuğu duş sonrası için…Genel olarak: olmazsa olmaz bir bakım sağlayamayan¸ saçta yumuşaklık ve parlaklık hariç bir etkisini gözlemleyemediğim durulanmayan saç kremi.

 224. Haftasonu gratisten aldım tüm saç tipleri için olanını. Şimdilik çok beğendim ve gerçekten ağırlık yapmadı saçımda aksine daha hafif hissettim. Düzleştirici kullanmadım buna rağmen saçım oldukça bakımlı ve doğal durdu gün boyu. Ayrıca saçlarımı daha yoğun göstermesi hoşuma gitti. Ben sevdim bu ürünü niye daha geç kullandığıma gelirsek kuaförden almıştım bakım ürünlerini onların bitmesini bekledim. Kuaförlerin sattığı ürünlerden hem daha ucuz hem de daha olumlu sonuç aldım. Son bişey saçlarımı parlak göstermesini de unutmamak gerekir. 

 225. Kuru saçlar için olan versiyonunu yazdan beri kullanıyorum ve düz kalın telli saçlarımda son derece memnun kaldım. Özellikle de düzleştirici veya fönden önce kullanıyorum. gerçekten de saçlarımı koruduğunu gözlemledim ve bu harika bir şey zira bugüne kadar hiç bir koruyucu spreyin bu kadar etkili olduğunu görmemiştim. Üstüne bir de saçı yumuşatması ve beslemesi de cabası.

 226. Saçlarım dalgalı ve ince telli olduğu için ıslandıktan sonra yumak olur ve tarayamazdım. Kışın kurutup tarıyordum argan yağı ile ama yazın bunu sürmeye başladım. Saçlarımı kesinlikle daha kolay taradım. Yumuşattı diyebilirim ama çok abartılacak ve uzun süreli değil tabi ki. Dün indirimde gratise baktığımda indirimsiz hali 16 tl idi.

 227. adı gibi mucizevi bir krem. sabah saçın mı kötü azcık ıslat ve sür harika kokulu ve güzel saçlarla gününe devam et. 

 228. Yeni çıktığı sıralar kullanmıştım. Daha kutu tam bitmeden boş diyerek çöpe atmış canım anam. Bendeki etkilerine gelecek olursak¸ saçlarımı biraz yumuşattı ve geriye güzel bir koku bıraktı. Bunun dışında hiçbir etkisi olmadı. Saçlarım kıvırcık ve ara sıra boya görüyor. Bendeki her saç tipi için olandı.

 229. Tüm cilt tipleri için olanını satın almıştım tek etkisi saçlarımı biraz daha yumuşattı bariz bir fark göremedim

 230. 3. tüpü kullandığım saç kremi. bu kremi duştan sonra saçımı taramak için kullanıyorum. saçlarım belime kadar ve ince telli. duşta saç kremi kullanmadığım için az miktarda ürünü boylarına ve uçlarına yedirerek sürdüğüm taktirde çok kolay tarıyorum saçlarımı ve yumuşacık yapıyor. uzun saatler dışarı da olduğum zamanlarda da yanıma alıyorum ¸ saçlarım çok fazla kabarıp elektriklendiğinde az miktarda uygulayıp taradığım zaman çok güzel yatıştırıyor ve ağırlaştırmıyor. bu şekilde 1 tüpü yaklaşık 2¸5-3 ay kadar kullanabiliyorum.

 231. Ben tek kelimeyle “bayıldım” yumuşacık yapıyor saçların hoş doğal bir dalgası oluyor elektriklenme tamamen kalkıyor yagındansa kremi diyorum. 

 232. Çok güzel bir kokusu var. Ayrıca saçtaki elektriklenmeyi anında yok ediyor. Bende kuru saçlar için olanı var. 

 233. Dönüp dolaşıp tekrar döndüğüm ürün. 1 kutusu zaten bana 1 yıl yetiyor nerdeyse. Kokusu¸ saçlarıma ağırlık vermemesi¸ verdiği parlaklık ve yumuşaklık çok güzel.

 234. yeni çıktığı zaman pek işlevini göremediğim ancak şimdilerde iki haftadır kullanarak iyi sonuç aldığım beni şaşırtan krem. En iyi sonuca banyodan sonra saça ıslakların ve kuruduktan sonra alabilirsiniz. İçeriği çok sevimli olmasa da kokusu için kesinlikle katlanabilir. 

 235. Keşke parfümü olsa dediğim saç kremi. Saçımda bıraktığı mükemmel kokunun yanında elektriklenmenin de önüne geçti. Kolay tarama ve parlaklık sağladı bundan sonra favori saç ürünüm

 236. Ben bu kremi daha yeni deneyimledim.Esasen saçla alakalı şeyleri çok almam bilmem önemsemem ki ince telli zayıf saçlarım vardır ona rağmen bakmam ama saçımı kestirdiğimden beri gerek şekillendirici gerekse güçlendirici ürün arayışına girdim ve bunu buldum.İyi ki de bulmuşum her saç tipine uygun olanını kullanıyorum tek kelimeyle harika!Kokusu ayrı güzel saçı fön makinesinin zararlarına karşı koruması ayrı güzel.Elektriklenmeyi önlüyor ve saçımı fönlemeden sürdüğümde sanki fönü daha kalıcı hale getiriyor ve daha kolay fön çekebiliyorum.Çok iyi bir ürün kesinlikle.

 237. banyodan sonra kabaran saçlarıma iyi geldiğini düşündüğüm krem.daha önce yağ olanını kullanmıştım ama krem daha iyi kesinlikle.kokusunu ve elektriklenmeyi azaltmasını seviyorum.

 238. kuru¸karışık dalgalı ve kabarık saçlarım var.gün içinde o kadar kabarıp elektrikleniyordu ki anlatamam.saçlarım normal hacminin 2 katına falan çıkıyordu neredeyse.ne sürersem süreyim yine de kabarıyodu taa ki bu ürünü kullanana kadar.ben çok memnun kaldım.eğer benim saçımın bile kabarmasını engellediyse herkesinkini engeller diye düşünüyorum.performansına göre de fiyatı oldukça iyi.

 239. Sanırım bunu tek sevmeyen ben olmuşum. çok sürsem ağırlık yaptı az sürsem kabarıklığıma deva olamadı. Kokusu mükemmel ama bir daha almazdım. 

 240. Sanırım saçları kabarık olan ve elektriklenen hatunlar daha çok sevecektir. Benim saçlarımı yapıştırıyor¸ hacimli saç sevdiğimden ben bi iki kullanımda bıraktım. Saçıma ısı uygulamadan önce vicdan azabından olsa gerek uyguluyorum ama ^^

 241. öncesinde elidorun bukle belirginleştirici kremini kullanıyordum. bu ürün de çok övüldüğü için şans vermek istedim . Belki ben yanlış kullandım ama pek beğenemedim çok çok az almama rağmen yağlı bir his bıraktı . ara sıra duştan çıkınca saç uçlarına çok hafif uyguluyorum ya da ısı gerektiren işlemlerden önce kullanıyorum

 242. boyadan yıpranmış saçlarımı gayet güzel nemlendiren¸ canlandıran krem. kokusunu çok seviyorum¸ saçta da kalıyor gün içinde belki birilerini rahatsız edebilir kokması ama ben memnunum. banyo sonrası ıslak saça uygulayıp kurutuyorum¸ elektriklenmeyi önlediğini düşündüğüm için ben bu şekilde kullanıyorum.

 243. ince telli ve düz saçlarıma her banyodan sonra kullanıyorum. daha önce bunun yağ olanını kullanıyordum ve hiç memnun değildim. saçı ağırlaştırıyordu bence. üstelik çok çabuk dibini de yağlandırıyordu. ama ben bu ürüne hastayım ya. 3 kez bitirdim. kokusu falan müthiş. yumuşacık yapıyor saçları. çocukluğumdaki gibi. taraması falan çok kolay oluyor. hatta kimi zaman saç kremi uygulamayı unutuyorum o derece işe yarıyor. düşünün.

 244. ben tester boyunu kullandım 2 tane.hoş bir koku ve hafif bir nemlendirme sağlıyor.kokusu çok kalıcı değil.ben elseve 6 mucizevi yağ saç maskesini tercih ederim bunun yerine.kötü bir ürün değil ama ahım şahım bir üründe değil kendisi.not:denemek isteyen cicişlerin bilgisine gratis’te krem+saç fırçası 10 tl’ydi.

 245. Hafif nemli saça uygulandığında daha fazla yumuşaklık verdiğini düşünüyorum¸ kokusu muhteşem ne zaman kullansam parfümüm soruluyor¸ çok da bereketli bir ürün f/p açısından başarılı buluyorum.

 246. Saçlarımın kabarıklığına pek etki etmedi ama yumuşaklık sağladığını söyleyebilirim ayrıca inanılmaz güzel kokusu var.

 247. Saçlarım çoook kez boyanmış uçları oryalle açılmış bu yüzden özellikle uçları kurumaya kırılmaya çok meyilli. Duştan sonra saçlarıma sadece bu ürünü kullanıyorum¸ saçlarım kolay taranıyor yumuşacık oluyor. Isıyla şekil vermeden önce tekrar sürüyorum koruduğunu düşünüyorum. Şekillendirme işlemi bittikten sonrada yağ olan versiyonunu sürüyorum saçlarıma pürüzsüz¸ parlak ve şekli daha belirgin oluyor. Bu ikisini daha iyi bir ürün bulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Ne zaman başka bir şey denesem elim geri bu ikisine gidiyor.

 248. adını hak eden¸ gerçekten mucizevi krem.özellikle duştan sonra saçlarım çok kabarıyor. gel gör ki bu ürünü kullandıktan sonra kabaran saçlar anında yatışıyor. sigara içilen bir ortamda kaldıktan sonra da saçıma uyguluyorum ve sonuç harika. mis gibi kokan saçlar.rüzgarda birbirine dolaşmış saçlara uygulandığında da yumuşacık saçlar elde ediyorsunuz.

 249. gerçekten saçları çok çok yumuşak yapıyor. kokusu çok güzel. verdiği his çok güzel. bunu kullanmadığım zaman saçlarımı nedense hiç beğenmiyorum. dalgalı ve kabarık saçlarımı ehlileştiriyor. üç tane bitirdim bu zamana kadar. önceden daha uygun fiyatlıydı tabii. fakat aşırı bereketli bir ürün. ıslak saçıma iki fındık büyüklüğü kadar uyguluyorum her duştan sonra.

 250. Ben de bunun kuru ve sert saçlar için olanını her gece yıkayıp kuruttuğum saçlarımda kullanıyorum. Pek bir vaadi yok zaten¸ benim için olan vaatlerini de yerine getiriyor. Dipleri yağlanmaya müsait boy ve uçları oldukça kuru saçlarım var¸ kullanmaya başladığımdan beri herkes saçımın ne kadar güzel göründüğünü söylüyor. Kolay taranıp kolay şekil almasını da sağlıyor¸ ağırlaştırmıyor. Gece kuruttuğum saçlarıma sürüp saçlarımı elimle burarak toplayıp yatıyorum sabah pürüzsüz¸ dalgalı saçlarla uyanıyorum.

 251. uzun bir süredir severek kullandığım¸ saçlarımı yumuşacık yapan ve saçlarıma parlaklık veren kremdir. bittikçe alınası.

 252. çok fazla saç kremi kullanma alışkanlığı olmayan biri için yeterince kullanışlı olan krem. bazen duştan çıkınca saçlarımı kurutmadan önce ısıdan korumak için sürüyorum¸ saçlarımı kuruturken elektriklenmesini önlüyor. bazen de dışarı çıkacağımda saçlarım gözüme kuru ve mat göründüğünde uyguluyorum¸ saçlarımı sakinleştirip parlak gösteriyor. kokusu da güzel. yalnız çok az kullanmak gerekiyor¸ biraz fazla kaçırırsanız saç dipleriniz çok çabuk yağlanabilir. az kullanınca bereketli de oluyor hem.

 253. Saçlarımı güzelleştirmiş fakat uzun vadede kepek yapmış kremdir. Sadece uçlarına uyguladığım halde nasıl böyle bir durum gelişti bilmiyorum ama ben yağını daha çok sevdim diyebilirim.

 254. Geçen gratis indiriminde gözüme takıldığında almıştım.Saçlarımın dipleri yağlı ancak uçları baya kuru olduğu için ıslak saça sadece uçlara uygulayarak kullanıyorum.O zamandan beri saçlarımda bir yumuşaklık ve hafif bir parıltı var ama bununla beraber başka bir saç maskesi de kullandığımdan hangisinin etkisi olduğunu bilmiyorum.Büyük ihtimal maskedendir ancak yine de kokusu¸saça verdiği dalga gayet hoşuma gitti.Görürsem yine alırım büyük ihtimalle.

 255. Büyük beklentiyle almadığım ancak etkisiyle beni utandıran krem.Kokusu güzel¸ ıslak saçıma uyguladığımda uzun süre kalıyor.Benim saçlarımdaki etkisi yumuşatması¸ elektiriğini alması ve şeklini belirginleştirmesi şeklinde oldu.Tarayarak kuruttuğumda düz ancak denizden çıktığımda tuzlu suyla dalgalanan saçlarım var. Bu kremi kullandığımda saçlarım denizden çıkmış gibi dalgalı oluyor.Fakat en önemli etkisi saçı parlatması. Saçlarım uzun ve siyah. Renginin yeterince parlak olmamasından şikayetçiydim fakat bu kremi kullanmaya başladığımdan beri saçlarım ışıldıyor.Tavsiyem nemli¸ ıslaklığı alınmış saçlar yerine tamamen ıslak saçta kullanılması. Islaklık kremin etkisini artırıyor.Tek eksisi ise ne kadar sürersem süreyim az gelmesi. Bereketli bir ürün değil benim için ama bu tamamen saçlarımın uzunluğuyla ve kullanım şeklimle alakalı. 🙂

 256. Az miktarda alınca ince telli ve seyrek saçlarımdaki elektriklenmeyi önleyemeyen fakat fazla miktarda kullanınca da saçlarımı ağırlaştıran¸ nemliyken ya da kuruyken sürdüğümde temiz ve parlak değil¸ yağlı bir görünüm veren¸ benim için en uygun kullanım şeklinin az nemli saçıma birazcık sürüp aşağıdan iki¸ yukarıdan iki olmak üzere dört topuz yaptığım saçlarımı bir gece öylece bırakıp sabah uyandığımda açarak düzgün dalgalı saçlara kavuşmak olduğuna karar verdiğim¸ muhteşem kokulu saç kremi.

 257. kokusuna tahammül edemediğim için kullanamadığım kremdir kendisi. çok ağır bitkisel kokuyor böyle yararlı bitkilerden macun falan yapılır ya sanki onun gibi.

 258. İndirimden 13 liraya ikinci şişesini alarak yedeklediğim saç kremim. Düz saçlıyım ve saçlarım normalde kabarmaya çok meyillidir. Tararken bu ürünü kullandığımda hem saçımdaki düğümler kolayca açılıyor¸ hem de saçım kuruduğu zaman parlak ve yumuşak görünüyor. Saçtaki elektriklenmeyi ve kabarıklığı önlüyor evet fakat eğer saçlarınız çok gür değilse bu durum sönük bir görüntüye yol açabilir.

 259. Ben bu kremi duştan sonra ıslak saçıma uyguladım ve saçımı ağırlaştırıp sönmesine neden oldu. Saçlarımın açılmasına yardımcı olsa da eksileri artılarından fazla. Bir daha almam.

 260. Kuru ve sert saçlar için olanını kullandım. Her banyo sonrası saçımdaki ıslaklığın fazlasını havluyla alıp saçımın boyuna ve uçlarına fındık büyüklüğünde uyguladım. Saçlarıma gerçekten de yumuşaklık ve parlaklık kazandırdı. Yalnız çoğu kişi kokusunu beğenmiş ama ben pek beğenmedim. Saç kuruyunca zaten kokusu kalmıyor. Fiyatı 20 lira ama ben alacaksanız indirime girince almanızı tavsiye ederim.

 261. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı¸ yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

 262. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım ve memnun kaldığım ürün. Saçı gerçekten güzelleştiriyor. Ağırlık ve yağlanma yapmadı¸ yumuşacık oldu ve kolay taranır hale geldi. Isıya karşı koruyor ve tel tel kabarmıyor. İndirimle 13tlye kadar düşüyor almanızı tavsiye ederim. 1.5 fındık tanesi kadar aldığımda tüm saçıma yetiyor (saçım köprücük kemiğimin hizasında).

 263. Daha önce 6 mucizevi yağ şampuanını kullanıp kokusu ve saçlarıma etkisini çok sevmiştim sonra ne olduysa araya başka şampuanlar girdi ve saçlarım anlamsız bir şekilde kabarıp elektriklendi. Şimdi tekrar aynı şampuana döndüm ve bu kremle beraber kullanıyorum. koku hala muazzam ve saçlarım kendine geldi. her banyondan sonra fındık kadar alıp saçlarıma uçlardan yediriyorum. koku çok kalıcı değil ne yazık ki ama kuru saçıma da istediğim zaman kullanıp kokuyu alabiliyorum¸ kesinlikle saçlarımda ağır ve yağlı bir his bırakmadı.

 264. İkinci girdim olacak açılın yeniden keşfediyorum daha iyi sonuç verecek bir şey denedim¸ daha doğrusu duşta kullandığım kremim bittiği için 1 günlük idareten duşta kullanayım dedim. cicişler normalde saçlarım boyalı ve güçsüz olduğu için tülüş tülüş olmaya meyilli uçları var ve yıpranmış olduğu için sert.Bunu tüm duş ritüellerimiz bittikten sonra ama banyodan çıkmadan saçlar öyle ıslakken uyguluyorum durulamadan ve sıktırmadan çıkıyorum sonra havluyla 5-10 dakika bırakıyorum ardından kurutup yumuş yumuş yumuşacık saçlara sahip oluyoruz ¸ benim inatçı saçlarımda bile işe yaradı . Fiyatı da 18 tl gibi bir şeydi sanırım bu şekilde denemenizi tavsiye ederim.

 265. Ben de bu kremden memnun kalmayan azınlıktanım. Kokusu herkes tarafından çok sevilmiş ama yok ben kokusunu da sevemedim. Saçlarımı çok sönük gösterdi bu krem. Elseve S.O.S bakım kremi forever <3

 266. henüz ilk defa deneme amaçlı aldım¸ saç uçlarım çok kurumaya başladı kullandığım seboreik şampuan dolayısıyla. bu nedenle uygun fiyatlı nemlendirme ve yumuşaklık sağlayacak bir ürün arıyordum¸ indirimde elim buna gitti bir kullanıp denerim en azından dedim. benim beklentilerimi karşıladı açıkçası¸ ıslak saçıma boydan uçlara kadar uyguluyorum daha sonra kurutuyorum. o dolaşık kupkuru saç hem yumuşacık oluyor ve daha güzel hacimli görünüyor kokusunu da beğendim. 

 267. Elma sirkesiyle muhteşem anlaşan krem. ilk kez denebunu kutusundan testerı çıktığında deneme fırsatı buldum ve inanamadım¸ saçlarıma müthiş bir hacim ve yumuşaklık veriyor. Böyle elidor kızları gibi dolanıyorum¸ keyfim acayip yerinde. Sonra gidip normal boyunu aldım sürüyorum sürüyorum bir şey olmuyor. Farklı sürme şekilleri deniyorum ama asla hacim falan yok. Birden aklıma tester kullandığım dönemde elma sirkesi de kullandığım ama sirke bitince gidip tekrar almadığım geldi ve sorunu çözdüm. Dün tekrar elma sirkesiyle buluşturdum kendisini ve böyle dolgun dolgun saçlarla uyandım. İkisinin de tek başına böyle bir etkisini görmedim ama birleşince harikalar. Tavsiyem olsun.Bu arada elma sirkesiyle karıştırıp falan sürmüyorum tabii ki¸ klasik duştan çıkmadan suya elma sirkesi katma numarası.

Siz ne düşünüyorsunuz?