“L’oreal color riche collection exclusive pure reds ruj serisi” için 20 yorum

 1. indirimde bir adet jlosunu ışık hızı ile kaptığım ruj serisi. diğer renklerini bilemicem ama jlo biraz kalın¸ inceltmek için pıt pıt hareketlerle sürüp dudak kalemi ile çerçevelemek gerekiyor… fikri çok beğendiğimi söylemeliyim¸ seri halde renk koleksiyonları çok seviyorum¸ loreal daha önce de nude serisi yapmıştı.. keşke bir de bordolar koleksiyonu yapsa… mürdüm-koyu bordo- koyu kahvemsi bordo gibi.. nasıl alınır.

 2. doutzen’s pure red rengine sahip olduğum seri. Mükemmel bir mercan rengi ve çocukken annelerimizin sahip olduğu rujlar gibi kokuyorlar:)

 3. sevdim ben bu seriyi¸ ilk coffeeycuo sezende görmüştüm¸ dedim ki ben de alayım¸ j-lo rengine sahibim¸ mac in viva glam kırmızı rujuna benziyor doku olarak¸ yeterince mat¸ bir kırmızı ruj için de normal kalıcılıkta.. alınabilir..

 4. Normalde bana kırmızı ruj hiç yakışmaz diye düşünürdüm taa ki eva’s red’i sürene kadar. Kadınlar Günü öncesi watsons’ta denenmemiş Tester görünce sürdüm. hem arkadaşım hem de ben çok beğendik. Neyse indirimde hemen aldım¸ yakışanı kaçırmak istemedim. O günden sonra epey kullandım hatta annem bile bu ruju sür diyor çoğunlukla. Kalıcılığı ise¸ eğer bir şey yemezseniz 4-5 saat yoğun bir şekilde duruyor. Sürümü kolay illa kalemle zemin oluşturmaya gerek yok. Ben sarı alt tonlu olduğumdan çok sevdim. Bende de koyu bir nar çiçeği gibi duruyor. Bazen de dudak kremi üzerine hafifçe sürüp canlı kanlı dudaklar elde ediyorum.

 5. eva’s red var olan en güzel kırmızılardandır. yapısı¸ sürümü harika. ama zaman geçtikçe kenarlardan dağılıp salça görüntüsü oluşturuyor bende¸ bilemedim.

 6. Doutzen’s pure red bendeki. Rengi tam yazlık bana kalırsa. Yapısı çok yumuşak hatta o kadar yumuşak ki kendi kendine etrafa bulaşıyor. biraz kurutma yaptı. ama rengine bayıldığımdan görmezden gelebiliyorum.

 7. Blakes red rengine sonunda kavuştuğum ruj serisi¸ yardımcı olan suslulere çok teşekkürler¸ ankamall avmye yeni açılan rossmandan aldım ben.

 8. Bazı kullananlar bu rujun dudakları kuruttuğunu söylemiş ama¸ bende tam aksi işliyor ya da benim aldığım renkten sanırım.tam tersine hafif nemlendirdiğini bile hissediyorum.

 9. adından da anlaşıldığı gibi kırmızı rujları barındıran seri. öncelikle siz silmediğiniz sürece dudağınızdan çıkmıyor. yapısı biraz kuru¸ dudakları kurutuyor sanki.bendeki rengi serideki en koyu kırmızı olan cp14 laetitia’s pure red. rengi kırmızıdan çok bordoya yakın.

 10. eva’yı aldım ben de bayram indiriminde güzel bir kırmızı sarı alt tonlu hafif bronz tenimle güzel oldu. çarpıcı olmayan günlük kullanıma gayet uygun bir renk. pek dikkat çekmiyor rahat rahat kullanılır.

 11. Laetitia’sını aldığım kokusuna hasta olduğum tek ruj. Bordo mat ruj istediğim an watsons çalışanı elime tutuşturdu. Sorun şu ki mat ruj nasıl sürülür bilmiyorum. Ben sürdüğümde dudaklarımın iç kısmı boyasız kalıyor.

 12. turuncu rengini sevmeme rağmen turuncu ruj arayışına girmiş olduğum dönemde doutzen’s pure red olanı aldım. rengi¸ yapısı¸ duruşu çok güzel bir ruj. benim dudaklarım kurumaya aşırı müsait olduğu için biraz kurutuyor malesef. kokusunu ise nedensizce seviyorum

 13. isim isim bilmesem de bende s 402 ve s 502 kodlu olan rujları olan seri. s402 daha turuncuya kayan bir kırmızı ve gündelik kullanıma uygun olmakla beraber s502 can alıcı bir kırmızı (bkz: mac ruby woo ruj).

 14. Fellik fellik ruby woo ya dupe olabilecek ruj ararken karşıma çıkan güzelliktir kendisi. Mavi alt tonlu kırmızı arıyorsanız blake’s red. Jlo’s red le çok benziyor ama sanırım o biraz daha koyu.Ayrıca rujun yapısı bence tebeşirden halllice olan ruby woo ya on basar. Vesselam mat kırmızı ruj arayanlar bu seride mutlaka kendine uygun bir kırmızı tonu bulacaktır. O kadar para veremem diyorsanız da wet n wild stoplight red.

 15. Kırmızı ruj hastasıyım. bu serinin de jlo olanını almıştım. Rengine bayıldım. Tam bir kırmızı. İçinde ne turunculuk ne pembelik var. Pigmentasyonunu da beğendim. Buğday tenime de çok yakıştırıyorum. Essence’in femme fatal dudak kalemiyle birlikte kullanıyorum. Bir ruj süreceksem o ruj mutlaka bu oluyor. Yalnız gün içinde dudaklarımın kenarlarında parça parça duruyor¸ dudak hatlarımın belirginliği kayboluyor. Ama rengi için katlanıyorum buna da. Bir de mac’in russian red’ini merak ediyorum. Bunun tahtını o sallar belki kim bilir (bkz: swh)

 16. tam bir kırmızı ruj tutkunuyum¸ elimde mac ruby woo ve mac russian red var diğer markaları saymıyorum bile fakat bu serinin jlo olanı ile aşk yaşıyorum¸ sürümü¸ rengi on puan kalıcılığı ise mac rujları ile aynı…

 17. laetita’s olanına sahip olduğum ruj serisi.vallahi benim dudak ve ten rengime bağlı olarak bende bordo duruyor ben zaten bordo ararken deneyip beğenip aldım. arkadaşlarımda bende gördüğünde özenip denediler ama onlarda bendeki gibi olmadı. o yüzden siz kendi istekleriniz doğrultusunda deneyin. tabi tester bulabilirseniz.neyse kalıcığı şahsen bende 10 numara ruju resmen 10 dk da öğüten birisi olduğum için sevinçten çiftetelli oynadığım oluyor. nemliliği de oldukça iyi. çok kuru bir yapı oluşturmuyor o yüzden. aşırı mat bir görüntü oluşturmuyor fakat bu bende dudağımın daha iri gözükmesine yol açıyor.

 18. Ben bu rujlara aşık oldum:d.Watsonsdan oje almak için dolanırken l’oreal standının önünde mola verdim.Ve eva’s pure redi denedim öylesine.O kadar beğendim ki rengini duruşunu bayıldım.Tam istediğim günlük kullanım kırmızısı.Sürümü kolay kalıcılığı orta seviyede.Ben rujdan gün boyu kalıcılık performansı beklemiyorum.Önemli olan tazelemesi kolay olsun.Mesela pastel day long yenilemesi zor geliyor.Kısaca elimde ki zibilyon tane ruju hibe edip sırf bu rujlardan alacağım.Fiyatı 26.90 tl.Eva’s pure red’e dayanamadım o kadar güzeldi ki¸aldım.Diğerleri için indirimi bekleyeceğim.

Siz ne düşünüyorsunuz?