“Lancome hypnose maskara” için 13 yorum

 1. Kirpiklerim uzun ve düz tek beklentim kıvırması ve hacim vermesi ama ne yazık ki bu rimel beklentilerimi boşa çıkardı. Siyahlığı kalıcılığı çok iyi olsa da hacim vermesini son derece vasat buldum. Çok sorunlu kirpikleriniz yoksa maybelline rimelleri aynı işi hatta fazlasını görüyor. Macera aramaya gerek yok. Not: yazmadan geçemiycem bir rimel neden gül kokar kolonya mısın sen

 2. Kısacık sarı kirpiklerimi ne dolgunlaştıran ne ayıran ne de uzatan maskaradır kendisi. Üç tüp bitirdim ama yok arkadaş işe yaramıyor. Bence beğenenlerin zaten kirpikleri uzun ya da dolgun ondan ötürü bu maskara hoşlarına gidiyor. Yok yere paranızdan olmayın. Bundan sonra kendisi yerine maybelline rocket ve lancome grandoise deneyeceğim. Allah büyük.

 3. 2li setine bir arkadaşımla 150 lira verip almıştık başlarda hiçbi işe yaramıyor diye düşünüp her ay sonunda o parayı nasıl verdim diye ağlıyordum ancak sonradan benim maskara süremediğim gerçeği ortaya çıktı ve günlük makyajın olmazsa olmazlarında yerini aldı. Gayet dolgun ve uzun gösteriyor +1

 4. Dramaya göre daha çok beğendiğim bitmek üzere olan maskaram. set hainde aldığımdan şu an elimde drama versiyonu mevcut. Bunu daha çok sevmiştim. Uzun gösteriyor¸ tek tek ayırma olayı pek yok¸ kıvırması da yok ancak simsiyah ve dolgun görüntü veriyor.

 5. 40 yıl geçse¸ gidip para verip almam fakat gediye geldi. Dayanamayıp gece gece denedim. Açıkçası maskarada drugstore ürünlerden vazgeçmem kolay kolay¸ illa ki istediğim görüntüyü yakalıyorum. Bu denli yere vurulmuş bir maskara buralarda fakat ben surmemle beraber şok etkisi yaşadım. Çünkü lash sensational falan bile benim kirpiklerimi böyle uzatmadı. Kirpiklerim kaşımın altına değiyor. Efsane güzel görünüyor bi de. Topaklanma¸ yapıştırma yok. Alerjik bir reaksiyon da yapmadı. Çok şaşkınım. Hayır tabii ki öğrenci butcemle bir daha almayacağım fakat içindeki son damlaya kadar kullanıp fırçasını saklayacağım çünkü ben bir fakirim ve bununla gurur duyuyorum. Ay çıldıracağım ya yurt dışında 3lu kofresi 36 dolar biz burda Max factor anca o kadar veriyoruz. Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu makyaj sevgisi. Ama gerçekten güzel maskaraymis teşekkürler iyi günler..Bu arada kirpiklerimi kivirmamama rağmen hala kıvrık ve uzunlar. Çok acayip bişey. Direkt on dk sonra duzlesmedi kirpiklerim. Çok şaşkınım. Tek katta bi de. Aman allahım. Keşke çok param olsaydı be

 6. Bende Hypnose’un Volume-a-Porter versiyonu var. Dumduz kirpiklere sahip biri olarak bugune kadar cok iyi bir maskarayla karsilasmamistim. Yves Rocher’nin Volume Elixir ini ve benefit’in they are real ini kullanip giderken bir gun sephora da oylesine deneyeyim dedim ve resmen asik oldum.Kirpiklerimi kivirdi ¸tek tek temiz gorunumlu bir sekilde birbirinden ayirdi. Agirlik yapmiyor. Kirpiklerde bir ton mascara varmis gibi durmuyor.Tek Surus yetiyor benim icin. Birkac kat da surulebilir.Cok kalici¸ cikmasi icin cift bazli bir temizleyici lazim.Icinde besleyici yaglar da varmis. Denedigimde o kadar begendim ki indirim falan beklemeden 30 euro bayildim.Cokca tavsiye ederim¸ ozellikle maskara surunce temiz¸ kivrik ¸tane tane bir gorunum isteyenlere.

 7. Bunun hem waterproof olanını hem de doll eyes çeşidini kullandım ikisi de çabuk kuruma yaptı kıvırmasından memnun kaldım ama çabuk kuruduğu için topaklasma yapan görüntüsü hiç hoş durmadı. Aynı şeyi Urban decay perversionda da yaşamıştım. Sıkıca kapaklarını ceviriyorum ve icine hava pompalamiyorum ama anlamadim son şansımı bir de max factor de deneyeceğim.

 8. ben waterproof olmayanını kullandığım için pek verim olamadım ama güzel akma yapmayan bir maskaraydı ancak diğer maskaralara göre daha çabuk bozuldu¸ yapısı değişmese de kokusu değişti. 3 ay gibi bir sürede attım sanırım.

 9. Fiyatı yüksektir ama değer.Birkaç çeşidi var bu maskaranın.Hepsini denedim.Hepsi çok güzel dolgunluk¸hacim veriyor kirpiklere.Uzatıyor da.Diğer maskaralarla aynı kuruma süresi bence.Serideki diğer çeşitler kirpiklerde istediğiniz özelliklere göre : uzun¸tek tek ayrılmış¸dolgun vs.En çok dolgunluk vereni Drama olanıdır.Kirpikleri biraz yapıştırabilir dikkat edilmesi lazım sürülürken.Fakat sonuç şahanedir.Waterproofları da cidden çok dayanıklıdır.Vaat ettikleri her şeyi karşılayan maskaralardır.

 10. 2 yıldır kullandığım ve çok da memnun olduğum maskara. Kirpiklerde ok görüntüsünü sevmiyorum¸ sevemiyorum ya da bana yakışmıyor bilemedim. Beklentim tam olarak örümcek ağı. Bu maskara dolgun gösteriyor¸ uzatıyor ve kıvırıyor. Bunu sürünce ağ ağ geziniyorum gayet. Gözlerim badem olduğu¸ gülünce kaybolduğu için maskaram¸ kalemim çarçabuk akar benim. Bu yüzden ilk olarak waterproof almıştım. Kendi temizleme ürünü de dahil tüm yağlı göz temizleyicileri kullanmama rağmen¸ bunu her çıkartışımda kör olayazıyordum ki kirpiklerimin yarısını yolarak kurtuldum şükür. sonra normal olanına şans verdim kiiii iyi ki vermişim thanks lancome. Akma falan yapmıyor mis.

 11. Beğenerek kullandığım ama bayılmadığım bir maskara oldu hypnose. Fırçası ve kirpiklerdeki etkisi too faced better than sex’e benziyor. Farkları hypnose bts gibi gün içinde dökülme yapmıyor ancak bts kadar da çok uzatmıyor kirpikleri. Benzer oldukları nokta ise ikisinin de etkisinin 2-3 saate geçmesi¸ kat kat da sürsem kısa sürede kirpiklerim tekrar düzleşiyor ikisinde de. Drugstore’da benzer özelliklerde birçok maskara olduğu için bunu tekrar almayacağım.

 12. esteeciyimdir ancak denemek için ikili paketini aldım hypnose’un kıvrıklığı şekil vericiliği güzel ancak tek bir sorun var bazen kirpikler uygularken birbirine yapışıyor. Sanırım bunları bitirince Estee’ye döneceğim.

Siz ne düşünüyorsunuz?