“Lancome grandiose maskara” için 13 yorum

 1. ilk aldığımda heyecanla eve gelip denediğim ve hüsrana uğradığım maskara. çok sıvıydı her yerime bulaşıyordu ve sonuçtan hiç memnun kalmadım verdiğim paraya acıyordum. ancak kullandıkça sıvılığı gitti sanırım bu tüm maskaralarda oluyor ürün olgunlaştı. kirpikleri çok güzel tek tek ayırıyor inanılmaz bir hacim ve kıvrıklık sağlıyor en önemlisi gün boyunca şekli bozulmuyor. ama birkaç kötü görüşüm var ki bence maskara seçiminde hele de böyle yüksek fiyatlıysa dikkat etmek gerekir. 1-sürüm esnasında göz kapağına fazlaca bulaşıyor2-gün boyunca kaş diplerime değdikçe leke yapıyor. Görüşlerim böyle gülü seven dikenine katlanır derseniz alabilirsiniz. benim birinci şişem bitti ama ikinciyi almayı düşünmüyorum.bu arada bir tavsiye bence her nerede satılıyorsa gidip bir deneyin ürünü görün ama internetten satın alın çünkü mağazalardan çok daha uygun alabilirsiniz.

 2. They are real maskara almayı düşünürken sephora çalışanı tarafından önerilmesi üzerine almıştım.Tek başarılı bulduğum noktası yamuk fırçasını çıkarmaya çalışırken ürün fazlaca çıkmıyor ve kapakta birikme yapmıyor. Daha önce defalarca hypnose maskara kullanan bir şahıs olarak performasından hiç memnun kalmadım bende tüm kirpikleri yapıştırıp ağırlaştırdı. Genel olarak ilerleyen kullanımlarda düzeldiği söylense de ben açalı baya oldu bir değişiklik göremiyorum.

 3. fırçasının estetiği ve o güzel çiçeği için bile alınası¸ kirpikleri güzelce tarayıp istenilen dolgunluğu sağlayan güzellik :)ama benimki çabuk kurudu maalesef masamın süsü oldu…

 4. Ben bunu lancome’un her yılbaşı boynerda sattığı parfüm alımına hediye olarak verilen setiyle denedim. evet¸ çok güzel bir maskara¸ rengi çok doyurucu¸ topaklanmıyor fakat sizce de lancome’un rimelleri genel olarak fazla sıvı değil mi bana mı öyle geliyor? ben 10 üzerinden 6 verdim.

 5. En sevdiğim maskara muadil olarak maybelline lash sensational olabilir ama yine de grandiose u tek geçerim. Hem upuzun¸kıvrık ve yoğun kirpikler elde ediyorsunuz hem de ürün çok gidiyor.

 6. gerek ambalaj gerekse fırça tasarımı ile ilk kullanımda bile sizi elegan hissettiren maskara. ürün görseli o kadar güzel ki¸ bugsbunny gibi süs diye atmaya kıyamam!

 7. Kesinlikle parasını hakeden bir ürün¸ şekilli şukullu fırça sapı hiçbir avantaj sağlamıyor sürerken fakat bir şekilde sürebilmeyi becerdiğinizde wow dedirtiyor. İlk kullanımlarında değil de 1-2 ay sonrasında daha çok verim alıyorsunuz¸ yapısı yoğunlaşıyor ve dolgun kıvrık bi görünüme yol açıyor bu yoğunluk. Çook uzun süre gidiyor¸ alınız¸ aldırınız.

 8. Maskarayı yeniyıl seti halinde edindim. Sürmesi kolay evet ama çok bulaşıyor özellikle kirpik diplerine performansına diyecek yok kirpiklerimi çok güzel uzattı ve ayırdı. Gün boyu da aynı hacmi korudu. Bulaşıcılığı dışında kullandığım en iyi maskara bugüne kadar

 9. yaklaşık 1 sene önce kullanmıştım. Hatırladığım kadarıyla ıslak bir yapısı vardı ama maybelline push up drama kadar değildi. Fırçası gerçekten çok kullanışlı detay çalışmak isteyenler için. Hayatımın maskarasıydı diyemem ama güzeldi. Bir de herkesin beklentisi ve kirpik yapısına göre değişiyor maskara tercihi.

 10. genel olarak olumlu yorum alan bu maskarayı ben beğenemedim. ambalaj falan şahane tabi. ama o fırça uyuz etti beni. ben maskarayı diplerden başlayarak kirpiklerimi tarar gibi kullanıyorum ve dipten uca sürerken aynı anda fırçayı da kendi etrafında döndürüyorum. böylece maskara kirpiğin her yanına eşit dağılıyor¸ kirpiklerim kıvrılıyor ve kalkıyor. ama bu fırçada o hareketi yapmak mümkün değil. kirpiklerimi ayırmadı 3’er 5’er topladı. ayrıca maskara çok çok ıslak¸ ne kadar dikkat edersem edeyim kirpik diplerine mutlaka bulaşıyor. ne volume ne uzunluk açısından hiç memnun kalmadım. neyse ki hediye gelmişti.*edit: imla.

 11. İlk açıldığında bir hafta kirpiklerimi yapıştırıyor fakat daha sonra istediğimiz kıvama geliyor. Bu maskara aliskanlik yapiyor resmen diger maskaralara elim gitmiyor kullandigimda tatmin olmuyorum.

 12. Farklı formlarda rimel fırçalarıyla anlaşabilen cicişlere önerebileceğim maskaradır. Bundan önceki fantastik fırça deneyimimi Gosh Boombastic XXL Volume Mascara’yla yaşamıştım (oldukça kalın alengirli bir fırçası var) onu kullanmayı başardıysam Grandiose’u de kullanırım diyerek gözümü karartıp aldım. Fırçası birkaç denemeden sonra kolaylıkla alışılabilen bir yapıda¸ bu konuda çok zorluk çekeceğinizi düşünmüyorum. İçeriğine gelecek olursak¸ benim iyi bir rimelden beklentim kirpikleri gün içinde düşürmemesi¸ topaklanmaması ve akmaması. Grandiose bunların hepsini fazlasıyla karşılıyor. Dolgunluk ve uzatma konusunda da Lancome’un diğer maskaraları gibi oldukça başarılı. Bir de gün içinde kirpikleri ağırlaştıran rimel hissi yok¸ uzun süre taşısam da rahatsızlık vermiyor. Daha ne olsun diyerek girdimi sonlandırıyor¸ denemek isteyen cicişlere kesinlikle bir şans vermelerini öneriyorum. Happy Grandiose ladies!

 13. Lancome markasının 2015 yılında çıkardığı maskara olup hacim¸ kıvrım ve uzatma vaat ediyor. Daha önce high end maskara kullanmamıştım hiç.maybelline¸ yves rocher ve mac in rimellerini kullanmıştım aralarından sadece yves rocher ın sexy pulp maskarasını beğenmiştim.ikinci paketini kullanıyordum daha sonra morhipoda o çok meşhur juicy Shaker ile set halinde görünce aldım. Deneyimlerime gelirsek diğer maskaralara göre (kullandıklarıma)vaatlerini yerine getiriyor.sexy pulp da hacim ve kıvrım veriyor ama grandiose daha çok uzatıyor ve benim göz bitişimdeki kirpiklerimi tek bu kaldırdı diyebilirim.kullanımı çok pratik¸ ben büyük fırçalarla hep göz kapağıma bulaştırıyordum rimeli¸ ama bu rimel ile tek bulaşma olmadan tek tek kirpiklere uygulayabiliyorum.benim için en büyük artısı çok sıvı olmaması¸ küçük ve pratik uygulama sağlaması ve uzatması oldu.kaşıma kadar çıktı ilk defa bir maskara ile kirpiklerim. indirim döneminde ucuza bulursam yine alacağım bir ürün olur.

Siz ne düşünüyorsunuz?