“Lancome bi facil” için 15 yorum

 1. hypnose doll eyes’ın yanında küçük boyu çıkmıştı. açıkçası ben pek ısınamadım. çok yağlı bir etki bırakıyor ve bu çok rahatsız edici üzerinden temizleme sütü ile geçmeme rağmen. sephora ile karşılaştırdığımda¸ bunun daha başarısız ve daha uğraştırıcı buluyorum. zaten fiyatı da bende almalıyım etkisi yapmıyor.

 2. Yıllardır kullandığım göz makyaj temizleyicisi. Fiyatı diğer bazı markalara göre biraz pahalı fakat makyajı çıkarmakta çok başarılı bulduğum bir ürün.

 3. İki sene boyunca kullandığım favori göz makyajı temizleyicimdi fakat fiyatından ötürü artık daha ucuz ürünlere yöneldim :/ sad but true.

 4. kesinlikle oldukça iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum ama o parayı da vermek istemiyorum biliyorsunuz ki loreal lancome aynı tarlanın mahsülü o sebeple loreal in kini alıyorum. mantığım şu : muhtemelen bi facil in formülasyonuna en yakını budur. yanlışım varsa eksileme düzelt sayın ciciş 😀

 5. çift fazlı¸ yağlı ve çok kuvvetli göz makyaj çıkarıcı ürün. son dönemlerde moda olan ve gayet kullanışlı miseller solüsyonlardan önce ben bunu kullanırdım cicişler. şuan hala kenarda bir adet bulunur her gün kullanmasam da. çünkü koyu¸ ağır makyajlarda bundan daha başarılısı yok bence. Ayrıca lens kullanananların da gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri bir ürün

 6. en iyi göz makyajı temizleyicisi olduğunu düşünüyorum. yağ gibi akıyor ve makyajda kalıntı bırakmadan direkt olarak tertemiz bir bitiş sağlıyor.

 7. Neutrogena ve garnier versiyonlarini da kullanmis biri olarak muadillerinden cok da bir farkini gormedigim guzel bir temizleyici. Temizleme gucu biraz daha yuksek olabilir ancak fiyat olarak bakilinca hak ettigini dusunmuyorum. Benim icin tek eksisi yogun gul kokusu. Gozume surdugum urunun kokusuz olmasini tercih ederdim. Su an sephora cift fazliyi kullaniyorum cok da basarili.

 8. Bunun yaptığı işi neutrogena ve sephoranın ürünleri de yapıyor. Üstelik bifacil de gül kokusu da var ki benim gibi sevmeyeni olabilir.

 9. Lancome markasına güvenerek aldığım bu ürün şimdiye kadar kullandığım en yağlı his bırakan temizleyici. Amacını yerine getiriyor makyajı çıkarıyor ama ardında bıraktığı his çok rahatsız edici.

 10. gerçekten (bakın gerçekten diyorum) hassas gözleriniz varsa¸ kesinlikle hiçbir taklidi bunun yerini tutmuyor. bifacil kalp ben sahiden! piyasada nice iki fazlı temizleyici var¸ ama hassas göZleriniz varsA¸ 3 gün üst üste herhangi biriyle temizlerseniz gözleriniz bayaa bayaa kızarıyor ve acıyor. (buna tek istisna olarak gördüğüm clinique’inki¸ ama onu bile bifacil’le dönüşümlü kullanırım doğrusu.) bu güzelin de tek kusuru¸ gözde yağlı bir his bırakması. onun için de ne yapıyoruz¸ gözümüzü ve yüzümüzü temizledikten sonra bioderma sensibio h2o solution micellaire temizleyici ile üstünden geçiyoruz. bitti¸ bu kadar.benim açımdan taklitleri aslını yaşatmaya devam edecek yani.

 11. Çok farklı markalarda ürün kullandım gözlerim hassas olduğu için. Be facil’ i internetten sipariş verdim. Başlangıçta çok tereddütüm vardı ama sonra da ‘iyi ki almışım’ dedim. ciciş arkadaşlarımızın anlattığı gibi¸ güzelce çalkalayıp¸ pamukla uyguladım¸ suya dayanıklı makyajı zorlanmadan çıkardım. Diğer ürünlerde¸ ne kadar makyajımı temizlersem temizleyeyim¸ illa ki¸ uyurken yastığımda gözlerimden bir iz olurdu:) Artık bakıyorum¸ ne kalem¸ ne rimel izi yok… Gerçekten hem gözü yakmıyor¸ hem de çok fazla ovalamaya gerek kalmıyor.

 12. Her türlü su geçirmez maskarayı¸ zamk gibi yapışan kalem ve eyelinerları yumuşacık temizleyen en iyi göz makyaj temizleyicilerimden. Bunu kullanırken göz çevremin daha aydınlık durduğunu farkettim. Diğer make-up remover ürünler gibi pamukla gözlerinize birden fazla bastırmak suretiyle o narin hassas göz çevrenizi hırpalamanızın önüne geçmek için üretilmiş adeta. Ayrıca da Allure magazin tarafından en iyi güzellik ödülüne layık görülmüş. Bu tarz temizleyicilerde en büyük korkum ortaokuldan beri göz çevremde var olan yağ butoncuklarımı artırması¸ ama bu ürün hiçbir şekilde yağ bezesi çıkarmadı. Tek sıkıntısı¸ biraz pahalı olması. Şimdilik Rival de Loop vitamin B5li yağsız göz makyaj temizleyicisiyle devam edicem. Ama dönüp dönüp alacağım Bi-facili.

 13. geçen kuzenimde bir kaç gün kullandım ve hayran kaldım. gerçekten çok başarılı ama arkasında açıklamalarda yazan “yağ içermez.” açıklaması beni şok etti. güncel fiyatı 105tl ve 125ml bir ürün. gerçekten çok pahalı…

 14. Yagsiz yazdigi halde nasil bu kadar yagli his biraktigini anlayamadigim ama¸ cok iyi makyaj temizleyen¸ benim icin en buyuk artisi göz yakmamasi olan¸ ama biraz cep yakan temizleyici ürün

Siz ne düşünüyorsunuz?