“La roche posay termal suyu” için 11 yorum

  1. Karma cildim var ve makyajımı çıkardıktan sonra kullandığım temizleme jelinden dolayı cildim geriliyor. Tekrar üstüne nemlendirici sürmek istemediğim zamanlar oluyor. O zaman elim hep buna gidiyor. Hem ferahlatıyor¸ hem de cildi sakinleştiriyor. Ben çok sevdim. Yazında fazlasıyla işe yarayacağını düşünüyorum serinlemek adına.

  2. Yıllardır evin bir köşesinde duran¸ bir kere bile ne işe yaradığına bakmadan(ablamdan duyup öğrenmiştim neden kullanıldığını ) sürekli ferahlamak ve makyajdan sonra sabitlemek için yüzüme sıktığım termal su. Daha dikkatli incelediğimde kuru ciltlere nem yaptığını öğrendim. Özellikle benim gibi kuru ve hassas bir cildiniz varsa bulundurmanız gereken bir ürün.

  3. Roaccutane tedavisinde yüzüm çok kurumadığı ve akşam yüzüme nemlendirici gibi bir şey sürmek istemediğim için almıştım hem de yüzümü rahatlatması için. Nemlendiriciliği çok aşırı iyi olmasa da idare eder seviyede. Ama benim için önemli olan yüzümde oluşan kızarıklıkları daha birkaç gün olmasına rağmen hafifletmesi ve yüzümü daha aydınlık göstermesi. Bitince devamı gelecek ürünlerden biri.

  4. bugüne kadar bir tam boyunu bir de deneme boyunu kullanıp bitirdim ve anlık ferahlık veren¸ yüzdeki gerginliği alan bir ürün oldu benim için. karma ciltliyim ve ankara kuraklığında gerilen yüzüm için çözüm olur umuduyla almıştım ama anladım ki benim bu üründen ziyade etkili bir nemlendiriciye ihtiyacım varmış.  tanım: kısa süreli ferahlık veren¸ gerginliğe iyi gelen termal şu. 

  5. Çok aman aman bir etkisini görmediğim cilt bakım ürünü.Elle beauty box kutusunu aldığımda içinden bu ürünün küçük boyu çıktı. Bu yaz buzdolabına koyup duştan çıktığımda kullandım ben de. Çok bir etkisini görmesem de cildim için güzel bir şey yapmışım gibi hissettirdiği için ve ferahlattığı için kullanmaya devam ediyorum.

  6. Cildi anında rahatlatıp tazeliyor. Karma cildimde kurulukları yatıştırırken¸ t bölgemdeki yağı da alıyor. Cildi makyaja çok güzel hazırladığını düşünüyorum. 

  7. lrp ile bağlarım çok kuvvetlendiği için başka bir markanın termal suyunu kullanmadım¸ direkt bundan başladım. o yüzden kıyas yapamacağım ama etkilerinden bahsedebilirim. bittikçe düzenli aldığım bir ürün¸ yatıştırıcı etkisine bayılıyorum¸ özellikle yüz bölgesi ağda sonralarının kurtarıcısı benim için. bıyıklarımı ağdayla aldığımda önceden 2 gün kızarıklık olur¸ kabuk tutardı. artık ağdadan 10 dk sonra falan pıstlatıyorum¸ ne bir kızarıklık ne bir tahriş kalıyor. nemlendirmesi¸ traş sonrası tahrişini yatıştırmasıyla ufacık şişeye mucizeleri tıkmışlar gibi geliyor bana. cildimde tahriş olmuş bölgeler için de toparlayıcı oldu. nemlendirdi¸ kaşıntıyı azalttı. her derde deva. seviyorum merkez.edit:düzenleme

  8. Yüzümü yıkayıp hafif kuruladıktan sonra yüzüme sıkıp nemlendiricimi sürüyorum. Matlaştırıcı özellikli bir nemlendirici kullandığım için¸ yıkamadan sonra bununla desteklemezsem cildimde ilerleyen saatlerde kuruluğa sebebiyet veriyor. O yüzden kurtarıcı bir ürün oldu benim için. Fiyat/performans ürünü diyemem ama benim için olmazsa olmaz da diyemem.

  9. La roche posay urunlerini severek kullaniyorum. Duo¸ gunes kremi¸ tonik memnun kaldigim urunler. Ama bu urunu sevemedim. Pek bi etkisini goremedim acikcasi

Siz ne düşünüyorsunuz?