“Kylie lip kit by kylie jenner” için 12 yorum

  1. yeni çıkan renklerinden 22’ye adeta vurulduğum seri. görselleri ekliyorum¸ muadilini bilen bulan varsa mesaj kutuma bekliyorum :>

  2. kylie’nin snapchatinde gördüm kylizzlemynizzle snapchati metalik renkleri de çıkmış. Son çıkan metalik renkleri pek kullanışlı bulmadım ama true brown¸ kourt k ve dolce k i delicesine istiyoruuuumm

  3. Dedikodu sayfalarında üretiminin çok da hijyenik olmadığı ortaya çıkmış diye okudum. Günahı yazanın boynuna…

  4. Türkiyeye gönderim yapmıyor kyle hanım kızımız. Az önce bir ciciş beni bilgilendirdi¸ stokları yenikeyecek diye. Heyecanla girip¸ koko k sepete ekleyip¸ adres kısmına gelince türkiye olmadığını hüsranla fark ettim. :/

  5. Aslında Türkiyeye gönderim yapılıyordu. Hatta fashiolalada almıştı benim arkadaşlarımda aldı ve ellerine ulaştı. Bende aldım fakat bendeki şansa gümrüğe takıldı… Belkide bu gümrük sorunu sık yaşanmaya başladıysa gönderim kalkmış olabilir.

  6. Karadashianların aile dramalarını takip eden biri olarak Kylie’nin ailesi tarafından hiçbir işe yaramıyorsun kendini marka yap artık diye eleştirildiği günleri dün gibi hatırlarım. Şimdiyse tüm ailesini ezip geçti bu kız helal olsun bu başarıdır. Üstelik ne kim gibi seks kasedi ne de kendall gibi güzel olan o…Bu ruj kitleri de güzel. Parası benim için fazla ama düşününce bu kızın adını taşıyan rujlar bu fiyata olur. Ne yazık ki piyasa bu.Renkleri açıkçası bu kızdan önce bulunmazdı. Hele de o metalikler. Bu kızdan sonraysa muadilleri bolca bulunmaya başladı.Ben o yüzden muadiline kaçar.Nikkie isimli vlogger da bu kızı çok eleştirdi. Kusura bakmayın ama bence bildiğiniz düpe düz kıskançlık krizi. Oradan çalıntıymış falan filan. Dediğim gibi makyaj ürünleri bu kadar fazlayken denk bile gelebilirdi. Nikkie kendini son senelerde iyice diva zannetmeye başladı.Neyse ki bülent ersoyun kürk takıntısı gibi uzamadı.Bir zamanlar hülya avşarın beyaz fanilaları vardı zamanın parasıyla baya yüksekti aslında bu rujlarda onun laciverti biraz.

  7. bence renk seçenekleri çok başarılı olan kylie jenner’in kendi adını taşıyan lip kitleri. üstelik rujun yanında aynı renk bir dudak kalemi çıkması da güzel bir detayaynı zamanda kendileri çok pahalılar o yüzden almayı hiç düşünmem¸ kardashian+jenner ailesinden de kimse ucuz bir şey beklememişti¸ zaten bilidiğim kadarıyla türkiye’ye gönderimi yok. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla likit rujların aplıkatörü kıl kıl yani nikkietutorials ve jeffree star’ın eleştirilerine katılıyorum bence sürüm için berbat bir aplıkatör yani sırf renge de o kadar para verilmez.

  8. abartıyorsunuz dense de kızın işi gayet başarılı yaptığını düşünüyorum. rujlarını önce kendisi sürüp fotoğrafını yayınlıyor¸ kutusuyla içindeki notu ve sanırım kitapçığıyla göze hitap kısmı da iyi düşünülmüş. zaten tanınan biri¸ dudaklarını yaptırıp birde bu ruj işine girmesi gayet normal kazançlı olacağı belli. birçok ünlünün parfümü¸ kremleri varken eksik kalmamış yapmış¸ iyi yapmış.

  9. Bu rujlar hakkında sanki herkes begeniyor gibi bir kanı oluşmuş galiba kafamda. Geçen gün adını hatirlayamadiğım yabancı bir youtuberın videosunda bu rujlar için söylediği şeyleri duyunca şaşırdım. Iki tane metalik likit ruj almış bir tanesi çekiliş için ama aldığı rujlardan bir tüpün içi boş çıkmış ve bunu takipçileriyle paylaşınca aynı sıkıntının bazı takipçilerinde de olduğunu farketmiş ablamız. Youtuberın adını hatırlayabilirsem burayı editleyeceğim. Ha bir de bu ürünlerin de sahtesini yapmaya başlamışlar aman dikkat.

Siz ne düşünüyorsunuz?