“Kiehl’s ultra facial cream” için 24 yorum

 1. bu zamana kadar kullandığım nemlendiriciler içinde en iyisi diyebileceğim kiehl’s ürünü. yaz aylarında çok fazla cildimi nemlendirme ihtiyacı duymuyorum ancak kışın yanaklarımda¸ burun kenarlarımda olan kuruluğa inanılmaz iyi geldi. öyle ki uzun bir süre kullanmasam yine nem oranı düşmeyecekmiş gibi yumuşacık yüzüm 🙂 bittikçe aldığım ve alacağım nadir ürünlerden olmayı başardı bu sebeple.

 2. 152 lira verilince değip değmeyeceğini çok merak ettiğim krem. Almayı düşünüyorum ama fos çıkmasından da korkmuyor değilim.

 3. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Cilt tipim kuru olmakla birlikte rouccataune tedavisi görüyorum. Ürün gerçekten cildinizi nemlendiriyor ve şöyle söyleyeyim¸ ışığa doğru döndüğünüzde cildinizin ışıldadığını görebiliyorsunuz. Üzerine makyaj yaptığınızda da cildiniz alttan parlıyor. Onarıcı¸ iyileştirici bir vaadi yok zannediyorum ama nemlendirme işlevini hakkıyla yerine getiriyor.

 4. Bundan 2 yıl önce bir kavanozunu ayıla bayıla kullanmış sabah akşam yüzüme boca etmiştim¸ yağlandırmıyor bildiğin cildimi su içmiş gibi derin derin nemlendiriyordu.Bu arada cildim sivilcelenmeye meğilli yanaklardan ve alındam zaman zaman kuruyup pullanan karma.Sonra aradan zaman geçti yine çok büyük bi sevinçle aldım ama o da ne ertesi gün bir kaç tane sivilce çıkarttım.Sonra dedim ki yok bu krem yapmaz öyle şeyler ama yaptı. Kullandığım her günün sabahında yüzümde yeni sivilceler gördüm ve anında bıraktım. Haliyle bırakmamla birlikte sivilcelerim de geçti¸ bir daha asla dokunmadım. Bu sefer üzdü.

 5. Etkisini bence kesinlikle 2-3 hafta içinde gösteriyor¸ kesinlikle de bir etki gösteriyor. ben bu krem sayesinde nemlendirici kullandığımı ilk kez hissettim ve garip bir şekilde normalde her hafta peeling yapma ihtiyacı hissederdim ama bu kremin verdiği pürüzsüzlükten midir nedir 2 haftada bir yapsam da olacak gibi.

 6. Cildimi inanılmaz yağlı hissettiren bir ürün¸ buradaki övgülerden dolayı almay niyetlendim. Ancak önce mağazadan bir adet tester aldım. İyi ki öyle yapmışım! Cildime ağır geldi¸ kaşındırdı beni ki alnım yağlanınca kaşınır. Maalsefe yıldızımın barışmadığı bir diğee kiehl’s ürünü oldu:/

 7. şu ana kadar kullandığım en iyi nemlendirici diyebilirim. ciciş sözlükteki yorumlardan etkilenerek almıştım iyikide almışım çok güzel nemlendiriyor cildim daha sağlıklı görünüyor

 8. pul pul olan seboreik dermatitli cildime çok iyi geldi. hafif bir parlama yaptıysa da pudrayla sabitliyorum. ben kiehls’in kullandığım tüm ürünlerinden memnun kaldım.

 9. terracity’deki yeni açılan mağazasından bana önerilen¸ yanımda yeterli para olmadığı için testerini istediğim krem. çenemde geçmeyen bir alerjiyi geçerken tekrar azdıran¸ cildim her yıkamada gerilecek ve pul pul dökülecek kadar kuru olmasına rağmen gece yüzümü yıkayıp¸ bu ürünü sürüp yattığımda burun kenarlarımı yağlandıran ürün¸ iyi mi kötü mü karar veremedim açıkçası¸ karar verdiğimde editlerim burayı-_-

 10. Ben başta yüz olmak üzere ne elde ne de vücutta krem sürdükten sonra kalan yağlı histen hoşlanmıyorum ve krem seçerken benim için en önemli kriter bu. Bu anlamda benim için başarılı bir krem sanki cilde içeriden nem vermiş¸ su içirmiş gibi bir his bırakıyor ve benim cildimde yağlı bir görüntüye neden olmadı. Makyaj öncesi için kullanıma da oldukça uygun bence. Sivilce falan da yapmadı ben de. Kırışık önleme falan gibi beklentileriniz olmadan makyaj öncesinde de kullanabileceğiniz güzel bir nemlendirici.

 11. kupkuru yüzümde yağlanmaya meyilli tek yer olan t bölgemin yağ dengesini düzeltip cildimi neme doyuran krem.6 aydır her gece bu kremi kullanıyorum. birtakım sebeplerden ötürü yaklaşık 3 hafta günlük cilt bakımımı aksattım ve haliyle kremi süremedim ve sonucunda her sabah t bölgesi vıcık vıcık yağlı bir cilde uyanmaya başladım. meğer bu krem nemlendirmesinin yanında karma cildimde yağlanmayı da dengeliyormuş. tabii bu söylediğim herkeste geçerli olmayacaktır ancak bende böyle bir etkisi olduğunu keşfettim¸ paylaşmak istedim.

 12. Yağlıya dönük karma bir cilt yapısını sahibim özellikle t bölgem gün sonuna doğru oldukça yağlanır. Bu nemlendiriciyi bu sebeple önce yanaklarıma ardından burun ve alnıma dağıtıyorum. Eğer kremi bütün yüze yayarsanız cildinize ağır gelebilir. Ancak ben yine de size yazın değil ama kışın kullanmanızı öneririm.

 13. aslında yağ deposu cildim roaccutane yüzünden kuruluktan mecnunun düştüğü çöllere dönünce yoğun nemlendirici arama çalışmalarına girmiş ve en iyi oylamayı bu kremde bulmuştum. fakat duyar sayısı 18bin katına çıkan cildimde sivilcelenme yaptı üstelik roac kullandığım halde. kullanımını anında kestim şu an hayatıma el kremi olarak devam etmekte. eğer çok hassas bir cildiniz var ise önermiyorum.

 14. Karmadan yağlıya dönük cildim için kullanmakla hata yaptığım ürün. Cildim yağlı ancak çok nemsiz olduğu için genelde yağlı ciltlere uygun kremler bana yeterli gelmiyor. Ancak bu da siyah nokta ve minik minik sivilceler oluşturdu cildimde.

 15. Karma bir cildim var uzun bir süredir nemlendirici arayışındaydım. Bundan önce neutrogena yağsız nemlendirici yi kullanıyordum. Yüzümü tahriş etti yanma yapıyordu. Çok çaresiz kalınca ve yüzümü riske atmamak adına bu markaya başvurdum. İlk olarak mağzada cilt analizi yaptılar yüzüm nemsiz çıktı. Bu nemlendiriciyi ve yüz temizleme jelini aldım. Sonuç inanılmaz kısa sürede cildimi toparladı¸ nemlendirdi ve eskiden makyaj yapmadığım dönemlerdeki gibi bebeksi hissediyorum. Bol bol tester da veriyorlar denemek istediğiniz ürünleri gidip isteyin hiç çekinmeyin. Denemeden hiç bir cilt ürünü almayın. Cildi nemlendirmek ile ilgili çok sorun yaşamış biri olarak size tavsiyem : cildinizde çok çok büyük bir sorun olmadıkça yeterli bir cilt bakımıyla sadece güneş kremi nemlendirici veya çok hafif bir pudrayla bile cildiniz zaten harika görünecektir. Doğal güzelliği no makeup makeup ı dışarlarda aramayın cildinize iyi bakın¸ geleceğe yatırım yapın. Fiyat konusunda pahalı ürünleri var haklısınız fakat ürünler çok yoğun benim yüzüme çok az bir miktarı yetiyor. Uzun süre kullanılabilir. Makyajda sadeliğe yönelmeye başladım biraz bu yüzden saçma renkli kozmetiklere o kadar para vereceğime cildime yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor. Diğer ürünlerini de denemeyi 4 gözle bekliyorum.

 16. En sevdiğim nemlendirici.Cildim normal .Ne kupkuru ne yağlı.Kremi sürdüğünüz de hemen emiliyor ve cildinizde bi yağ tabakası oluşturmuyor.ama emilip de sanki hiç bişey sürmemiş gibi de olmuyor cildinize dokunduğunuz da yumuşacık alttan alttan ışıldıyor.Nemini uzun saatler koruyor.Makyaj altında da çok hoş duruyor.ben genelde mat fondotenler kullanıyorum.fondoten kendine hep bi yerlerden belli ediyor pul pul duruyordu.bu kremle bu sorunum ortadan kalktı.sanki mat değil de saten bitişli fondoten efekti veriyor.Cildi neme doyuran parlak görüntü veren bir nemlendirici.Sivilcelenme yapmadı .50 ml lik fiyatı 99 tl .

 17. şubat ayında alıp çoktan bitirdiğim kiehl’s’in kremi. Cilt tipim kuru¸ hassas ve alerjiktir. hiçbir nemlendirici cildim kuru olduğu halde emilmez. bu emildi ve ilk başta benden artıyı kazandı. sonrasında hafif bir karıncalandırma ve sürdüğüm yerlerde kızarıklık yaptı. ertesi gün sivilce çıkmayan cildimin sürdüğüm her yeri sivilceli olmuştu. konduramadım bu kreme . sonra yine bu kremi kullandım ve yine sürdüğüm her yer sivilce olup bir gram nemlendirme olmayınca bıraktım. zaten az bir miktar kaldı diye bitirdim. normalde kolay kolay yerden yere vurmam ama bu baya faciaydı benim için.

 18. aldığımdan beri bir gün olsun cildim kurumadı cansızlaşmadı¸ haftalar geçtikçe daha da içten parlayan sağlıklı nemli bir görünüme kavuşturdu cildimi¸ resmen hayatımın kremi alın aldırın.

 19. incecik yapıda¸ hızlı emilen¸ cildi hafiften onarma gibi bir etkisini bile gözlemlediğim¸ 50 ml lik kutusu bana altı ay kadar yeten yüz kremi. kuru-karma cildimi yumuşacık yapıyordu ama an itibariyle bitti. bir ara o parayı bir kreme vermeye hazır olduğumda tekrardan alabilirim. 🙂

 20. Geçenlerde yaptığım online kiehls alışverişimde tester olarak gönderilen ürün. Öncesinde yıkama jelimi kullanıp hemen ardından sürdüm bu kremi yaklaşık 2-3 gün. Öncelikle cildimin karma-yağlı arasında gidip geldiğini söyleyeyim baştan ama kış ayında olmamıza rağmen alnımda acayip parlama yaptı maalesef. Ama sürdüğünüz an emilmesi¸ kokusuz olması ¸ verdiği pürüzsüzlük ve yumuşaklık hissi harika ona diyecek lafım yok. Havalar biraz daha soğuduktan sonra bir şans daha vermeyi düşünüyorum kendisine. Yine aynı sorunu yaparsa kullanabileceğim bir ürün değil.

 21. Su bazlı olanını kullanıyordum kutusu beyaz değil mavi olan. cildim yağlı/karma gibiyken benim için en iyisiydi. Ama cildim normalden kuruya dönmeye başlayınca yetersiz kaldı. Şimdi la Roche posay richie serisinin nemlendiricisi deniyorum. Hassas/ normalden kuruya dönük cildime çok iyi geldi.

 22. kupkuru¸ ne yapsam nemlendiremediğim baş belası cildime bir mucize buldum. yağlı bir his bırakmadan öyle bir nemlendiriyor ki gece yatmadan önce sürdüğümde ertesi gün makyajın altına krem sürmeme bile gerek kalmıyor. yapısı yağlı ve ağır değil¸ tam tersine yumuşacık. bu kadar hafif dokunuşlu bir kremin bu kadar etkili olacağını söyleseler inanmazdım. fiyatı biraz pahalı ama hiç düşünmeyin paraya kıyıp alın derim. ben önce 50ml olanını almıştım fakat 125ml olanın fiyatı aslında daha uygun. ikinci alışımda büyük boyunu aldım¸ tam 6 ay götürdü beni.

 23. karma cildimle bir türlü anlaşamayan krem. ne kadar ince sürersem süreyim yüzümde terlemeye sebep oldu. kuru bölgeleri nemlendirmesi güzel fakat yağlı olan t bölgem için aynı şeyi söyleyemeceğim. bence o bölgeleri normalden daha çabuk yağlandırdı. bütün bu eksilerine rağmen geçtiğimiz aylarda bir de güneş koruyuculu versiyonunu aldım. onda terleme problemi olmadı. kullanmaya başladığımda havalar soğuktu¸ nemlendirmesinden memnun kalmıştım. havaların ısınmasıyla yağlandırma etkisini göstermeye başladı. bu sebeple onunla da yolları ayırdık. yağlı¸ yağsız¸ güneş koruyuculu bütün ultra facial kremleri denedikten sonra nihai kararım cildimle anlaşamadığı oldu asdasf.

Siz ne düşünüyorsunuz?