“Kalyon oje kurutucu” için 22 yorum

 1. Evet biraz yağlı ama gayet başarılı bir ürün. Gerçek anlamda işe yarıyor. Fazla yağı da iyice ellerime yedirdikten sonra kalanıyla da topuklarımı ovuyorum. Tatlı bir yumuşaklık veriyor.

 2. çok başarılı bir ürün. hemen kurutuyor ¸ tırnak kenarlarını yumuşatıyor ¸ mis gibi kokuyor ¸ ambalajı güzel…

 3. Bir ben mi kurutmadığını düşünüyorum. Eğer oje sürüp yatarsanız Yine yastık¸ yorgan izi çıkıyor. Yine bir süre dikkat etmek gerekiyor. Bence bu konuda iş görmüyor. Hee tırnak etlerini nemlendiriyor güzel. Kokusunu da ağır buluyorum ben. Dakikalarca da geçmiyo kokusu. Aldığıma pişman olduğum bir ürün oldu benim. Tırnak etlerimi nemlendirmek için kullanıp bitireceğim.

  4
  1
 4. Tırnak eti nemlendirici yazan kısmını farkedemeden alıp kullanamadığım oje kurutucuHer sürdüğümde aman keşke sıkmasaydım diyorum. Nemlendirmiyor güreşe çıkacakmışım gibi yağlıyorFlormarın oje kurutucu spreyine bakacağım birde

 5. maalesef hiçbir işe yaramayan ürün. ojenin kuruma süresini kısaltmıyor¸ ayrıca yağlı bir ürün olmasına rağmen tırnak etlerini yumuşatma vaadini de yerine getirmiyor. tek artısı şişesinin sprey olması.

  1
  2
 6. Flormar’ınkini çok daha başarılı buluyorum ama bunun da kokusunu çok seviyordum. Sırf kokusu için sıkarak bitirdim sonra da kalan şişe boşa gitmesin diye yıkayıp içini parfüm ile doldurdum böylece atomizer yapmış oldum.

 7. çok yağlı. essence’in damlalıklı kurutucusuna geçtim¸ o bir nebze daha iyi (hem yapı olarak¸ hem de kurutma açısından). daha iyisini bulmadıkça sanırım essence ile devam ederim.

 8. Yağlı yapısını önemsemezseniz ki¸ altına kağıt havlu koyup üzerine uyguluyorum¸ sizi pişman etmeyecek ürün.2 şişem bitti¸ 3. Sünü alsam mı almasam mı kararsızım.Farklı bir ürün deneyip pişman olmak da var işin ucunda.

 9. Çok başarılı bir ürün. Açıkcası aldığım gün buradaki çok yağlı yorumlarını okuduğumda biraz çekinmiştim ancak yağlı bir yapı bırakmadı yada benim tırnaklarım etrafı kuru demekki ihtiyacı varmış çekti resmen yağı resmen. Kurutma işimi o kadar kolaylaştırdı ki bu kadarını beklememiştim. Ben ki oje sonrası kıpır kıpır sürekli ojeleri bozan bir insanım ve bozmadım saatler oldu bozulmadı çok mutluyum hayatımın ürününü buldum

 10. Tek nefret eden ben miyim ? O kadar yağlı bırakıyor ki çıldırmak istiyorum. Tamam kurutuyor ama o kadar yağlı bıraktıktan sonra kurutmasa da olur bana göre.

 11. duştan çıkıp manikür-oje faslına girmeyi çok seviyorum. saçlarımı kurutsun¸ ojem bozulmasın diye sürekli eşime nazlanmam üzerine bana alıp getirdiği üründür kendisi. evet biraz yağlı bir yapısı var ama ben zaten ojemi sürerken de bir havlu kağıt serdiğimden bulaşma problemi yaşamadım. aynı saniyede kurutmuyor¸ 1-2 dakika daha temkinli davranmakta fayda var¸ özellikle 2. kat ojeden sonra.genel olarak memnunum ama kapağı çok problemli. 3. şişemin yarısı çantama dökülmek suretiyle ziyan oldu. taşımaya pek müsait değil. zaten spreyli¸ kapak açmaya ihtiyaç duyulmuyor¸ keşke daha sağlam bir kapak yapsalar

 12. İlk aldığım oje kurutucu¸ çünkü işe yaradıklarına inanmıyordum gratiste indirimden almıştım. Oje sürdükten sonra kullandım bir süre ama tırnak etlerimde ve ellerimde kalan o hissi sevmedim. Elleri yumuşatacığını söylüyor ama elleri çok kurutup beyaz pudra gibi bir şey bırakıyor. Sırf bu yüzden bir kere zaten işe yaramıyor diye sürmedim ve hemen ojem bozuldu bir yere değince¸ o gün anladım ki gerçekten işe yarıyormuş. Elimdeki bitince bir daha almayı düşünmüyorum çünkü damla şeklinde olanları denemek istiyorum. Bir de bunu elime sıkarken yere gelmiş ve kurumamış terlikle oradan geçerken ayağım kaydı düşüyordum dikkat edin.

 13. Sozlugun en cok yari seveni yari sevmeyeni olan urun bu galiba. Cumle cok sacma oldu farkindayim ama¸ seven cok sevmis sevmeyen de hic sevmemis. Essence’in damlalikli oje kurutucusunu kullaniyordum. 7.25 vermedim de gittim buna 6 lira verdim. Eve gidip deneyecegim. Niye macera aradim onu da bi bilsem 🙁 tanim: ojeyi hizli kurutmasi beklenen sprey.

 14. Oje sürdükten sonra fırçanın ucundaki damlayi tirnagima dokunduruyorum o da yayılıyor zaten ama abartıp tüm parmagima yayılıyor. Kurulması iyi ama mat ojeler matligini yitiriyor

 15. bir kaç kere deneyip memnun kalamadığım üründür. bildiğimiz vıcık vıcık yağ¸ belki 1-2 dakika kazandırıyorsa da “evet ojemi kuruttu” denebilecek bir özelliği yok. bakım niyetine kullanıyorum artık.

 16. Daha önce neden kullanmadığım dediğim bir ürün oldu kendisi. Oje sürdükten hemen sonra uyguladım çok az bir miktar ile iki elimin parmaklarını da kuruttum. Yağlı his ilk başta biraz fazla geliyor ama kuruması da hızlı olduğu için beni rahatsız etmedi. Boyutu küçük gelmişti diğer oje kurutuculara göre ama baya bereketli olacağı ilk kullanımdan belli oldu.

 17. nefret ettiğim oje kurutucusu! bir ürün hiç mi amacını yerine getirmez! ojeyi kurutmamakla birlikte daha da bozuyor bence.

 18. ojeyi kesinlikle kurutmayan bir ürün. 3-4 defa denedim¸ yok. “çöp ürün” diyorum ben bunlara¸ belki daha önceden denmiştir. para israfı¸ dünyaya gereksiz kimyasal salımı.

 19. oje kurutmak için üretilmediği kesin ama kokusu ve nemlendirmesi mükemmel¸ ben deniz sonrası bakım ürünü olarak ayaklarıma ve ellerime uyguluyorum kızlar tavsiye ederim¸ içinde bir kaç vitamin olduğu için nemlendirici alacağınıza bunu alın keyfinize bakın cicişler.

 20. hiçbir zaman ojelerimi kurutamamış oje kurutucu. hemen sıktığım gibi kurumayacağının farkındayım ama 15dk bile beklesem kurumamış oluyor en ufak bir temasta iz kalıyor. hatta kurumasını geciktirdiğini bile söyleyebilirim. zaten bir oje kurutucuyu kullanıp yarım saat bekleyeceksem ne anlamı var? ojeler kendi kendine daha hızlı bile kurur. bu ürünü oje kurutucu olarak beğenmiyorum ancak yağlı bir yapısı olduğu için tırnak etlerimi yumuşatmasını seviyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?