“İsana deodorant” için 13 yorum

 1. vanilyalı olanını kullanıyorum¸ kokusu muhteşem. üstelik alüminyum ve alkol de içermiyor. genel olarak orta derecede başarılı diyebiliriz.

 2. Aloa veralıolanı¸ exotic olanını¸ mor renkli kıyafetlerde renk bırakmayan özellikli olanını¸ sade olan fresh isimli olanını ve sport isimli olanını farklı zamanlarda aldım denedim.Aloa veralı¸ yeşil ambalajlı olanını hiç sevmedim. Saçma sapan kaygan bi his bırakıyor koltuk altında ben beğenmedim.Exotic isimli¸ turuncu renkli olan benim favorimdır ve aralarında en iyisidir bence. Tertemiz kokular severim ve bu da aynen tertemiz hafif meyve kokuyor. Misss Mor renkli olanında kokusu iyi. Kendisine ikinciliği veririm denediğim türler arasında.Fresh türü de fena değil ama kokusu kalıcı değil uçup gidiyo yetersiz bi deodorant.Sport olanı kokusuna bakmadan almıştım. Kokusunu erkekler için daha uygun olduğunu düşünüyorum üstünde kadın ya da erkek gibi bi ayrım yok ama bence bu resmen erkek deodorantı. Kokusu erkek deodorantı olarak güzek bence direk babama verdim severek kullandı o da bence.( Rossmann’ı ve ürünlerini seviyorum ah ah eskiden daha da uygundu fiyatları bu değerlendirdiğim deodorantları 3- 4 liradan falan almıştım şimdi hiç görmüyorum bu fiyata düştüklerini)

 3. Vanilyalı çeşidini kullandığım deodoranttır kendileri. Uzun zamandır sağlığa zararı açısından alüminyum içermeyen deodorant kullanıyorum. Niveanin sıvı olanını kullaniyordum daha önceden ve alistigimdan mıdır nedir kokusu kötü gelmeye başladı daha doğrusu kokmayan teri kokutuyor gibi oluyordu. O yüzden bıraktım.Ben karbonatla birlikte bunu kullanıyorum yani 2 günde bir duş aldığım için ilk etapta duştan çıktığım gün karbonat sürüyorum hem sağlıklı hem koku oluşmuyor bende¸ ertesi günse bu deodoranti kullanıyorum kokusu zaten özellikle vanilya hastaları için müthiş.

 4. 2 hafta önce soft blossom olanını aldım. Ben çok terlerim¸ hele stresli¸ heyecanlı gibi durumlarda ekstra ekstra yerlerim ce malesef ekşi ekşi de kokarım. Dolayısıyla çok çeşitli ürünler denedim. Bu ürünü özellikle alüminyumsuz olduğu için denemek istedim. Geçen bu sure zarfında memnun kaldım ben. Terlemeyi durdurma gibi bir vaadi var mi bilmiyorum ama varsa terlemeyi engellemiyor. Ama kokuyu çok iyi engelliyor. Ancak gün içinde bir kere yenilenmek istiyor¸ yoksa koku vermeye başlıyor. Ama ben bunu kullandığım her deodorantta yapıyorum. Tüm bunları göz önüne aldiğimda uygun fiyatli¸ kullanılabilir bir urun olarak öne çıkıyor.

 5. Alerjen madde¸ alkol ve alüminyum içermediği Öko-test onaylı olduğu için tercih edenlerdenim. fakat koku ve terleme gidermek konusunda bana göre orta sıralamada.

 6. Özellikle alüminyum ve alkol içermediği yazdığı için 12 yaşındaki yeğenim için iyi bir başlangıç olması için aldık. Kokuları bana biraz fazla geldi. Ama yeğenim bayıldı.

 7. Rossmann indiriminden 6 liraya aldığım¸ uygun fiyatlı¸ yüksek performanslı hem de aliminyumsuz¸ alkolsüz¸ zararsız deodorant. Daha ne olsun? Çok fazla seçeneği vardı ancak med sensitiv deospray olanını aldım¸ bu çeşidi pudrasız. çok fazla terleyen ya da çok ter kokan birisi değilimdir ancak sıcak yaz günlerinde ihtiyaç duyuyorum ve benim ihtiyacımı kesinlikle karşılıyor. Kokusu gün sonuna doğru uçsa da bu çeşidinin kokusu biraz erkeksi¸ bu açıdan memnun kalmadım. Bu bitince diğer seçeneklerine kesinlikle şans vereceğim

 8. Aşırı güzel kokulara sahip deodorantlardır. Geçen aylarda limited edition olan bi çeşidinden aldım mu-az-zam bir koku gerçekten. Cosy dreams olması lazım adı. Kokusu portakallı bisküvi gibi. Maalesef elimdeki bitmek üzere ve bir daha alamayacak olmak üzücü 🙁

 9. İlk defa test ettim. Farklı bir markanın alimünyum içeren bir deodorantını yıllardır kullanıyordum . Alkolsüz ve alimünyumsuz deodorant arıyordum kendilerini buldum. Öncelikle her İsana deodorant alkosuz ve alimünyumsuz değil dikkatli okuyarak alın. Bende Fresh Sense ve Med Sensitiv olanları mevcut. Alkollü olanlara alıştığım için ilk başta su gibi tozutmadan gelmesi işime yaramaz diye düşündürmüştü ama yanılmışım . Şimdi içime sinerek kullanıyorum.

 10. Şişesi ve kapağı yeşil olanından aldım¸ çok ağır koktuğunu düşünüyorum. Fiyatı diğer deodorantlara göre daha uygundu diye hatırlıyorum¸ güncel fiyatı hakkında pek bilgim yok fakat benim tekrar almayı düşündüğüm ya da tavsiye ettiğim bir ürün değil. Fazlasıyla duman bırakıyor¸ isana nispeten daha temiz içerikli ürünler üretiyor diye tercih etmiştim ancak koltuk altımı acıtıyor¸ yakıyor sıkarken. Ayrıca kokuyu da çok kısa vadeli önlüyor.

 11. İndirimde 7 liraya yeşil olanı almıştım ben de. Temiz kokuyordu ama terlemeyi önleyecek cinsten değil. Her deodorantta da olduğu gibi temiz tene sıkılınca tam etkisini gösteriyor. Acil durumlarda bu yüzden ben pek faydasını görmedim. Diğer cicişler de yazmış dehşet duman çıkarıyor. Ancak geriye bakıldığında güzel kokan uygun fiyatlı içeriği nispeten temiz bir deodorantınız oluyor elinizde. Rexona favorim her zaman bu ondan az kalıcı ama içerik sebebiyle bunu daha bi 2-3 kez daha satın alırım.

Siz ne düşünüyorsunuz?