“İnecto coconut shampoo” için 11 yorum

 1. hindistan cevizi kokan her şeyi çok sevdiğim için¸ hindistan cevizi kokulu şampuan arayışına girip bunu almıştım. benim saçlarımda fazla köpürmedi ve kokusu da kalıcı değildi. sertleştirme¸ kepek vs. yapmadı.  %90 doğal içerikliymiş.

 2. Temiz içerikli yapısı jöle gibi olan şampuan. İlk defa bu yapıda bir şampuanı kullandım¸ saçlarımı sertleştirdi¸ dolandırdı. Beğenmedim¸ nedense büyük umutlarla almıştım saçımı çok iyi nemlendireceğini düşünmüştüm. Tekrar almam neyse ki 4 lira civarında bir fiyata almıştım indirimden¸ saç kremi daha başarılı bu arada.

  1
  1
 3. geçen sene bir ara farklı bir şampuan arıyorum dediğim zaman gratiste görüp indirimli fiyatına ve içeriğine kanarak alıp denemek istemiştim. kullanıp bitirdim ama hiç de öyle super moistur bir şampuan değil bence. kokusuna diyecek lafım yok ama ince telli ve seyrek saçlarımı keçe gibi yaptı her yıkadığımda. 

  2
  1
 4. Üçüncü şişemi bitirmek üzereyken ürünle ilgili fikrimi yazmak istedim. Saç tipim normal. Boyasız¸ sorunlu olmayan¸ düz saçlarım var. Bu şampuanın kokusuna bayılıyorum. Ekstra kalıcı değil ama duştan çıktıktan sonra bile hafif hafif kokması hoşuma gidiyor. Güzel köpürüyor ve köpürdüğünde biraz kremsi bir yapısı oluyor. Yapısı jel gibi. Saçlarımı iyi bir şekilde temizlediğini düşünüyorum. Saçtan arındırması kolay. Oldukça da bereketli bir ürün. Saçları ekstra bakım istemeyen cicişler için çok memnun kalacakları bir alternatif olabilir.

  1
  1
 5. Banyodan sonra tüm serisini uyguluyorum.Saçlarım normalde banyodan çıkınca çok sert oluyor ve birbirine karşıyor.Ürünü uygulayınca hem kolay taranıyor hem de yumuşacık oluyor birde mis gibi kalıcı bir kokusu var .

  1
  1
 6. .Çoğu kişi gibi ben de kokusunu beğenerek almıştım. Ikinci şişeye geçtikten sonra nedense kokusu bayık gelmeye başladı. Ince telli¸ seyrek¸ dipleri ikinci güne yağsız çıkamayan¸ uçlarıysa nemini kaybetmiş saçlarım için başlarda beğenmiştim. Aynı markanın saç kremini saç uçlarımda kullanıyordum. Zaman geçtikçe saçlarım daha çok sönmeye ve yıkadığım günün akşamında yağlanmaya¸ zaten dökülmekten muzdaripken sapır sapır elime gelmeye başladığı için kullanmayı bıraktım. Şişede kalan ürünü makyaj fırçalarını yıkamak için kullanabilirim. 🤷

  2
  2
 7. Her ne kadar kokusu gayet cezbedici de olsa¸ saçlarımı çok sertleştirdi ve gıcır gıcır bir his bırakıyor saçta.

  4
  1
 8. saç açma işleminden dolayı epey kuruyan saçlarımı 1 şişe kullanımdan sonra müthiş bi şekilde nemlendirdi. 1 şişe sonrasındaysa ağırlaştırmaya başladı çünkü çok nem annecim… çok fazla köpürmüyor olması sebepsiz bi şekilde hoşuma gidiyor.

 9. Cruelty free olmasi ve kokusu benide cok cezbetti aldim  bende ama gercekten cok degisik hindistan cevizi yagi¸ icerigine ragmen benim de saclarim cok kuru bir halaldi¸ kuruturken hissedebileceginiz bir agirlik yaratti. Degisik kalip gibi. 

 10. Özel olarak almak istediğim bir şampuan yoksa elimdeki şampuan bittikçe bunu ve Urban Care şampuanlarını alıyorum. Hem içeriği temiz hem de vegan. Hindistan cevizi kokusunu sevmeyen bana bile çok güzel geliyor kokusu¸  çok da güzel nemlendiriyor. Saç kremi ile birlikte kullanıyorum. Fiyat olarak da çok uygun.

Siz ne düşünüyorsunuz?