“Himalaya herbals arındırıcı neem özlü yüz yıkama jeli” için 16 yorum

 1. Geçen yıl stresten dolayı akne problemi yaşadım¸ doktora gittiğimdeyse bana (bkz: la roche posay effaclar jel ) önerdi¸ kullandım fakat bende kuruluk yaptı ve bıraktım. Bu himalaya yüz yıkama jelini ise bir gratis alışverişi sonrası kasa arkası indirimde rastladım ve denemek için aldım. Ürünü sabah akşam kullandım. Zaten küçük bir miktar tüm yüze yetiyor. Ürün ayrıca çok bereketli¸ bir paketini yaklaşık 5-6 ay kullandım. şu an bitmek üzere¸ yedekledim bu indirimde. Ürün gerçekten mucizevi bir şekilde cildimi daha ilk kullanımdan itibaren rahatlattı¸ nem verdi. Akne problemimi ise büyük bir miktarda azalttı. Ben ürünü ten makyajımı makyaj temizleyicisiyle çıkardıktan sonra yüzümü tekrar temizlerken kullanıyorum ve çok memnunum. İndirimde de 8¸5 tl gibi bir fiyatı vardı. Ben ilk gün gidip aldım¸ bugün gittiğimdeyse stand bomboştu. Kısacası benim gibi karmadan yağlıya dönük bir cildiniz varsa ve büyük akne problemleri yaşamıyorsanız bence çok etkili bir ürün.

 2. Mevsim geçişinden dolayı yüzümde birden çıkmaya başlayan sivilcelerimle kullandım. İritasyon yaratmadı ama cok çok iyi geldi de diyemem ama bu yorumu yaparken bunun bi akne yıkama Jeli olmadığını da düşünmek gerekir tabi. İçerik olarak temiz ve fiyatı da gayet uygun başka bi zaman yine şans vericem .

 3. hassas ve kolay kızaran cildimi kurutsa da almış bulunduğum için kullanmaya devam ettiğim ürün. ben daha az kurutması için köpük temizleyicilerin şişesine koyup suyla seyreltiyorum. birkaç damla da çay ağacı yağı ekliyorum fazladan. hep de kasa arkası indiriminde olduğu için parasızlık anlarında tekrar alırım gibi geliyor. ama ilk tercihim değil.

 4. yaklaşık 4 kutu bitirdim. makyajımı evde gidince duşta temizliyorum (her gün duş alıyorum) yüzümü de bununla yıkıyorum başka hiçbir markada bu kadar güzel makyaj temizleme jeli görmedim. o çıkmıyor dediğiniz maybeline maskaralarını bile bir seferde çıkarıyor. ilk kullandığımda çok şaşırmıştım. cildim karma aşırı bir kurutma gözlemlemedim. pul pul olmadı.

 5. Yüzü çok kuruttuğu için artık fırça ve sünger temizliğinde kullanıyorum. Bitince tekrar alacağım bir ürün kesinlikle değil.

 6. gratis indiriminden almıştım¸jel yapısı ve kokusu hoşuma gitti.içerik olarak da fena değil birkaç haftadır kullanıyorum cildim yağlıya dönük karma. verdiği temizlik hissini sevdim aşırı kurutma yada sivilce problemi yaratmadı bende.

 7. yaklaşık 6 tüp falan bitiridim. Makyajı tek yıkamada çıkarıyor¸ genellikle duşta kullanıyordum. aşırı derecede kurutma falan yapmadı. sonra sıkıldım bioderma’ya geçtim. anladım ki geriyormuş cildimi. üstüne hemen nemlendirici sürdüğüm için anlamıyormuşum. sivilce garip pütürler vs vs gibi şeyler yapmadı. en sevdiğim tarafı ise misel su ile sildiğimde hiç pamuğa makyaj artığı gelmiyordu gerçekten temizliyor yani. cildim karma yağlıya dönük değil. tekrar kullanabilirim.

 8. Köpük formunu kullandım. Çok sevdim. Bir kere çok nazik bir temizleyici. makyaj ve güneş kremi temizlemek için bir ön temizleyici kullanıyorsanız yeterli gelecektir. Ama tek başına makyaj çıkarabilecek yapıda değil. Özellikle gözlerde kalıntı bırakıyor. Ben makyaj temizleme yağı-Himalaya-nemlendirici şeklinde uzun bir süredir kullanıyorum. Sadece gece kullandığım için olsa gerek 1 yıla yakın kullandım. İçeriği nispeten temiz. Benim asıl sevdiğim hassasiyet oluşturmaması ve kurutmaması oldu. Üretildiği sürece alırım.

 9. bu ürünü geçen gün 9 tl’ye gratis’ten aldım. neem özlü maskesinden memnun kalınca denemek istedim. ufacık bir miktarı bile köpürüp yüzü temizlemeye yetiyor. uygun fiyatlı¸ işlevini yerine getiren¸ içeriği temiz bir ürün. bu ürünü kullandıktan sonra yüzümün ve gözeneklerimin gerçekten temizlendiğini hissettim. ürünün ambalajında da neem özlü scrubs ve neem özlü maske ile işlevini daha iyi yerine getireceği yazıyor. bende sadece maske var. scrubs yok. kuru bir cildim yok ve bu yüzden benim için iyi bir ürün. bir aksilik olmazsa¸ ben bu ürünü almaya devam edeceğim gibi görünüyor çünkü yüzümü gerçekten temizlediğini ve ferahlattığını hissedebiliyorum. himalaya herbals neem özlü ne çıkarsa alacağım gibi¸ bakalım.

 10. karma ciltliyim fakat t bölgem gün içinde aşırı yağlanıyor:( bu ürün yüzünüzü yıkadığınız andan itibaren temizlik sağlıyor ferahlık hissi falan falan ama uzun sürüyor mu ? asla. yani sürekli yüzünüzü yıkayabiliyorsanız alın

 11. yaklaşık iki aydır kullanıyorum. cildim karma yazın daha da yağlı hale gelebiliyor. cildim hassas aynı zamanda cildimi yormayacak ve uygun fiyatlı bir şeyler ararken sanıyorum ki yağmur vardar’ın markayı övmesi neticesinde bu ürünü denemeye karar verdim. bir kere ürünü kullandığınız an cildiniz yağdan arınıyor hissini elde ediyorsunuz. o temizlik hissi gerçekten çok güzel. kuruma yapabiliyor ama ben hemen ardından nemlendiriyorum bir sıkıntı yaşamadım. cildimde sivilcelenme yapmadı¸ kokusu da rahatsız etmedi¸ küçücük bir miktarı yetiyor da artıyor bile. fiyat performans açısından başarılı bir ürün. bittikçe alacağım.

 12. cilt makyajını foşur foşur yıkamak suretiyle söküp atmakta üstün başarı gösteriyor. t bölgesi yağlı yanakları zaman zaman kuru zaman zaman normal cildimde herhangi bir irritasyona neden olmadı. gratis indiriminde yaklaşık on liraya edinilebilecek öğrenci dostu¸ başarılı bir yıkama jeli.

 13. Yüzümdeyken verdiği yumuş yumuş etkiye bayıldığım jel. O nazikçe köpürmesini ve temizlenmiş etkisi vermesini çok seviyorum. Bende sivilce yapmadı ancak sonrasında nemlendirmediğimde karma cildimi biraz gerdiğini hissettim. Şimdilik iyi anlaşıyor gibiyiz fakat bitince tekrar alır mıyım düşüneceğim

 14. yüzümdeki makyajı temizlemek için almıştım 8 liraya gratis’teki kasa arkasından. içeriği o fiyattaki bir ürüne nazaran temiz olduğundan denemek istedim. cilt makyajını güzel temizliyor ama gözlerimi yaktığından göz makyajımı bununla çıkarmıyorum. yanaklarım kuru olduğu için sonrasında birazcık geriliyor ama o hissi seviyorum. foşur foşur köpürmüyor. kokusu bulaşık deterjanı gibi . Biterse tekrar alırım.

 15. paraben¸ sls¸ sles¸ fitalat içermeyen yüz yıkama jeli. makyajımı temizlemek için kullanıyorum ve beğendiğim bir yüz yıkama jeli oldu. benim yüzüm genelde yüz yıkama jellerine tepki göstermez çoğuyla iyi anlaşır bu jelle olduğu gibi. fark edilir bir kurutma yaşamadım ama yüzümü yıkadıktan sonra nemlendiririm yine de genelde.

 16. yağlı ciltler için cep dostu bir ürün olduğunu düşünüyorum. Rahatça temizliyor¸ cildi yormuyor¸ kokusu evet bulaşık deterjanı gibi ama rahatsız etmiyor. Dikkatimi çeken bir şey: Cildimi bu ürünle temizlediğimde T bölgesini pek kontrol altına alamıyorum¸ kuruttuğu için cildin daha fazla yağlanmasını tetiklediğinden şüpheleniyorum. Sağlıklı bir görünüm ve kullanım için özellikle Karma ve normal ciltler bu ürün üzerine güzel bi nemlendirici krem ihtiyaç duyarlar zannediyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?