“Himalaya herbals” için 50 yorum

 1. ambalajı çok tatlı göründüğü için dudak nemlendiricisini bir deneyeyim diye aldığım ve çok da beğendiğim üründür. uyumadan önce kupkuru dudağa sürüldüğünde sabah yumuşacık yapmış oluyor.

  2
  1
 2. gerçekten çok başarılı bir marka. cruelty-free olmasıyla zaten gözüme girmişti ama ürünlerini kullandıktan sonra cilt bakımı için kullandığım tek marka olmaya hak kazandı. kakaolu lip balmı¸ demir eksikliği sebebiyle dört günlük ekmekten daha kuru olan dudaklarımı bildiğiniz yumuşattı. tüm cilt tipleri için olan ince taneli peeling/yüz yıkama jeli kuru olan cildimi yırtmayan nadir peelinglerden. ve bir ilk ile karşılaştım¸ kuru ciltliler için olan aloe vera ve salatalıklı yüz yıkama jeli sahiden cildimi kurutmak yerine nemlendirdi. normalde yüz yıkama jelinden sonra krem kullanmazsam balon gibi gergin hissederdim ama bu sefer hayatımda ilk defa tonca krem sürmeden uyuyabildim. ayrıca vejeteryan diş macunları var¸ daha ne olsun?

  1
  2
 3. Toniğini alkol içermiyor diye denemek için almıştım ve üç tane bitirdim. Hem uygun fiyatlı olması hem de cildime çok iyi gelmesiyle cilt temizleme rutinimin uzun süre değişmeyecek parçası oldu.

  2
  3
 4. nispeten temiz içerikli yüz yıkama jeli araken gratis indirimi nedeniye ( 25 tl alışverişe 5.90 tl ) dün alıp 2 kez kullandım. herhangi bir olumsuz reaksiyona yol açmadı. bence temizlemesi gayet güzel¸ kurutma da yapmadı. cildim karma bu arada. durularken de çok bir sıkıntı yaşamadım¸ ki benim biraz elim boldur ürün alırken. pareben¸ sabun¸ sls ve pthaletes içermiyor. ( sonuncunun ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok. )yanında da alkolsüz tonik arayışım nedeniye aynı serinim alkolsüz toniğini aldım. yine da benzer temiz içerik ertılarına sahip. tonikte sentetik boya da yok. tonikten de memnun kaldım. belki alkollü tonikleri kadar çok kir çözümü görmüyoruz pamukta ama özellikle benim gibi gözenenk sorunu olanlar için alkollü tonikler yarardan çok zarar veridği için sonuçtan memnun kaldım. hem de gerim gerim germedi suratımı. nemlendirici sürenen kadar yırtılacakmış gibi hissetmedim. evet¸ kısa vadede düşüncelerim bunlar. uzun vadede tekrar değerlendiriyor olurum başıma bir iş açarlarsa.

  1
  1
 5. Ben neem özlü yüz yıkama jeli ve köpüğünü kullandım (köpüğünü hala kullanıyorum) ikisini de beğendim köpüğünün kullanımı daha pratik diye onu almıştım içeriği temiz ve güzel temizliyor cildimde gerginlik yaratmıyor. Fiyatı 16 tl gratislerde var 🙂

 6. Purifying neem maskından çok memnunum eğer siyah nokta probleminiz varsa ve gözeneklerdeki kirlerden şikayetçiyseniz kesinlikle öneriyorum¸ elimde bir de almond&cucember peel-off maskesi var bu maskenin marifetini bir türlü anlayamadım¸ ağda gibi bir kıvamı var yüzünüzde kuruyor kurumadan suyla çok zor çıkıyor zaten¸ soyarken de tüylerinizi çekiyor 🙁 eğer cildiniz hassas ise aklınızdan bile geçirmeyin derim -.- bu arada marka hayvanlar üzerinde test yapmıyor.

 7. Hindistan’a gittiğimde talan ettiğim kozmetik markası. Jellerini beğeniyorum ve her aldığımda kullanıyorum. Sıvı lip balmları bana fazla sıvı geldi. Losyonları ve kremleri ise çok başarılıdır. Toniği güzeldi¸ alkolsüzdü ama ziyan ettim gitti. Ayak kremleri kullanmam için dolapta bekliyor. Fazlasıyla ürününü kullandığım için doydum artık almam.

  1
  4
 8. maskelerini artık gratis de bulamadığım yüz nemlendirici ve maskelerine toniklerine¸ tam not verebileceğim hindistan dan gelen kozmetik markası.bu markayı gratis getirmeden önce uçuş ekiplerinin hindistana gittiklerinde favorisiydi

  1
  1
 9. bu markanın yüz yıkama jelini ve neem maskını kullandım ikisinden de epey memnun kaldım fiyatına göre çok çok iyi performans çıkardıklarını düşünüyorum.Temizleme jelinin iki çeşidini kullandım biri karma/yağlı ciltler için olanı diğeri de peeling etkili olanıydı ikisi de benim cildime iyi geldi ama asıl neem mask favorim oldu gerçekten siyah noktalar için güzel bir maske olduğunu düşünüyorum

 10. Bugün purifying neem mask adlı maskesini almak için gittim ki satış danışmanını yine kıramayınca gentle exfoliating apricot scrub adlı kayısılı nemlendiricili peelingini de aldım. Iyi ki de almışım. Ikisine de bayıldım. Ilk kullanımda hiç bir yan etkiyle karşılaşmadım.Kayısılı olanı uyguladım önce. Ben garnier peelingden çok memnun olduğumdan hiç başkasını sevemedim. O biraz katı himalaya’nınki biraz cıvık olunca partiküller elimden ilk önce kaydı ama sonra alıştım. Gayet güzel peeling işlevini yerine getirdi. Asıl yıkadıktan sonra hayran kaldım. Çünkü vadettiği nemi öyle güzel verdiki şaşkınlıkla suratıma dokundum durdum. Bu arada cildim karma ama normalden çok uzak değil. Kesinlikle rutinlerim arasına girdi. (tabii garnier de ilk göz ağrım ve peeling ve en önemlisi kil maskesi olması sebebiyle onu da bırakmam)Gelelim asıl merak ettiğim maskeye. Bloglardaki resimler enteresan gelmişti bana. Milletin yüzündeki siyah noktalar maskenin üzerine çıkmış. Ben de bu yüzden merak ettim. Bakalım benimkinde ne kadar çıkacak diyerek uyguladım. Bende hiç siyah siyah olmadı. Sadece burnumdaki gözenekler birazcık maskeden belli oldu o kadar. Sanırım benim gözenekler sıkı ve temiz çıktı sevindim valla. Zaten ten makyajı yapan biri değilim. Maskeyi arındırmak oldukça güç ama buna değdi. Özellikle burnumun üstünü hiç bu kadar temiz ve beyaz görmemiştim.Sonuca gelirsek uzun vadede sorun yaşamazsam vazgeçilmezlerim arasına girerler. Şiddetle tavsiye ederim. (bu sözlük de olmasa bu mutluluğumu kim dinlerdi ki 🙂 iyi ki varsın.)not: maske sonrası gözenek sıkılaştırıcı çok yararlı olur kanaatindeyim. Uygun ucuz birşey bulamadım o yüzden elma sirkesi deneyeceğim.

 11. karma ciltler için olan toniğini kullanmaya başladım. normalde yüzüme tonik sürdüğümde cayır cayır yanan yüzümde ferah bir his bıraktı. evet diğer tonikler gibi pamukta çok fazla kir bırakmıyor ama bence alkollü toniklere göre cilde daha iyi geldiği kesin. yüz yıkama jelinin de deneme boyunu aldım ve memnun kaldım. yalnız büyük boyunu bulamadım henüz :/

 12. Bitkisel içerikli doğala yakın ürün arayışlarımda sıra diş macunlarına gelmişti ve Gratis indiriminden Himalaya Herbals’ın iki çeşidini aldım. Complete Care olanını kullanıyorum şu an. Bayıldım. Rengi sizi yanıltmasın sakın. Doğal bir tat bırakıyor ağzınızda hafif nane eşliğinde. Sanki dişlerimi de beyazlattı gibi geldi bana. Misvak¸ nar¸ sakız¸ neem özleri ¸ bitkisel içerik daha ne olsun. Bittikçe alırım¸ aldıkça alırım.

 13. Diş macununu ve lip balmını kullanıyorum. Diş macunu bana etki olarak paradontaxı anımsatıyor ancak bunun tadı güzel. Lip balmını ise o kadar sevemedim. Yatmadan sürüyorum sabaha hala dudağımda oluyor ama dudağım yumuş yumuş olmuyor yine de

 14. her yerde temiz içerikli vegan vs diye tanıtılır¸ hele ki gratis çalışanları daha ürünlerin arkasını okumaktan habersizken bunu överler. içinde paraben¸ lanolin var ya bir çok ürününün. kör olması lazım bir insanın bunu görememesi için. aynı şey bitkisel denilen bir diş macunu için de başıma gelmişti gratiste¸ çok temiz içerikli zaten bitkisel diyor içinde yok yok. evet içeriği bitkisel olabilir tabii ama bu tamamen doğal anlamına gelmiyor. bu firmaların bir oyunu resmen bitkisel vs diyip insanları tamamen temiz olduğuna inandırmaya çalışıyorlar.

 15. Yüz yıkama jellerini beğendiğim marka. Makyajımı güzel çıkartıyor ve kokuları çok güzel. Diğer ürünlerini denemedim daha. Bir adet nemlendiricisi¸ diş macunu ve toniğini aldım ama daha deneme fırsatım olmadı.

 16. hindistanlı bir firma. bu yüzden vegan¸ bitkisel içeriği çok vurguluyor¸ hintliler inanın parabene falan bakmıyor ancak nasıl neredeyse helal sebze falan noktasına geldiysek onlarda da her şeyin vegan olmasını isteyen büyük bi kesim var. h0511’in de bahsettiği gibi bir çok ürünü vegandır¸ ancak içeriği temiz olduğu anlamına da gelmez.

 17. besin takviyelerini çok başarılı buluyorum ama iş bakım ürüne geldiğinde ben çok bir ürününü denemedim ama arkadaşım sağ olsun bir çoğunu denedi ve memnun kalmadı.

 18. Yağlı bir yüze sahibim¸ minik boy yüz temizleme jelini gratis’ten aldım tatilde kullanmak için ve yüzümü kuruttu. Ben bile inanamadım yüzümü kurutabilen bir temizleyici ilk defa karşılaştığım bir şeydir. 2 saat kadar kuru kalır ama sonra yağlanırdı. bütün gün kuru kaldı hatta iyicene kurutmaya başlayınca kullanmayı bıraktım. Tekrar alabilirim¸ yağlı yüzü hiç sevmiyorum çünkü.Diş macunu da kahverengimsi bir tuhaf bir şey. dişleri beyazlatır bembeyaz yapar demişlerdi de hiçbir etkisi olmadı. onu bir daha almam ama.

 19. bu markanın birkaç ürününü denedim hepsinden de memnun kaldım diyebilirim. en azından indirim dönemlerinde aldığım için¸ fiyatları da zaten normalde de uygun¸ benim için fiyatına göre iyi iş çıkardılar.hassas tazeleyici yüz temizleme jeli ve peeling etkili yüz temizleme jelini kullandım. benim için ikisi de birbirine yakın performans gösterdi. cildime temizlik hissini verdi¸ yüzümde bir gerilme¸ kuruluk hissi yaşamadım¸ kokusunu da çok beğendim. tonikle yüzümü sildiğimde herhangi bir kalıntı bırakmadı. memnun kaldığım iki ürün oldu.neem özlü maskesi ise gerçekten siyah noktalar için etkili bir maske diye düşünüyorum. kullandıktan sonra siyah noktalarımda gözle görülür bir azalma gözlemledim fakat daha sonrasında gözenekler açılacağı için mutlaka tonik kullanılması gerekir diye düşünüyorum. sonrasındaki kullanımlarımda ilk günkü azalmayı gözlemleyemesem de yine de severek kullandığım bir maske.refreshing&clarifying tonik ise standart bir tonik gibi yüzümü temizleme jeliyle temizledikten sonra tonikle siliyorum. benim için en büyük artısı alkol olmaması.

 20. son zamanlarda herkesin -ben dahil- himalaya herbals’tan bir çok ürün kullandığını gördüm ve bir şeytan dürtmesiyle cosdna’dan ürünlerinin içeriklerine baktım. bakmaz olaydım¸ herbal diye milleti gandiriysiniz…neyse efendim yüz yıkama jelinin içeriğine girdim ve oradaki bazı içerikleri -gözüme çarpanları- araştırdım ve bulduklarımı buraya da yazayım ki bilinçlenelim:Sodyum Laureth Sulfate: Kimyasal bir köpürtücüdür. Yağı emmek gibi gibi bir özelliği vardır ve şampuandan diş macununa bir çok üründe bulunur (Çünkü maliyeti azdır) Cilt ve ağız yoluyla kan dolaşımına geçer¸ kanser oluşumunu hızlandırmak¸ hormonları ve gözleri bozmak¸ saç dökmek ve ciltte sorun yaratmak gibi yan etkileri vardır. Ciltte sivilce ve iritasyona neden olabilir. Triethanol amine: Zararlı bir pH düzenleyicidir. Göz problemleri¸ saç ve cilt kuruluğu¸ ve uzun süre kullanıldığında vücutta toksik -hücrelere ve yaşayan dokulara kimyasal¸ biyokimyasal ya da radyoaktif nitelikte maddelere verilen genel ad- birikimine neden olabilir. Deride kabarma ve kaşınmaya neden olabilir. Ayrıca içinde parfüm ve sarı-mavi renk pigmentleri vardır. Sarı ve mavi karıştığında yeşil olur ve bu görüntü bize doğal bir ürün kullanıyormuşuz hissini verir.

 21. şimdiye kadar hiçbir ürünü düzenli kullanamadığımdan en faydalı ürünü seçemeyen ben çanakkale istanbul yolculuğunda bütün gece araştırma yaparak himalaya herbals’ı keşfetti. ilk önce neem özlü temizleyiciyle toniğinden başladım. baktım bildiğin arındırıyor neem özlü maskeyi uyguladım. sonuç enfes. en son scrubını da alınca tamamdır. zaten bu bakıma fiyatları gayet uygun üstüne bir de gratis indiriminde daha da düşüyor fiyatları. ben şimdilik çok memnunum. tavsiyeler şelale cicişler 🙂

 22. Sudocrem¸ hametan¸ bepanthol ve normal market kremlerinin içinde kuru cildimi harika nemlendiren en etkili krem oldu. Kutusunun üstünde tam olarak Himalaya Herbals Intensive Moisturizing Cream With Natural Vitamin E yazıyor. Başkasında alerji yapar mı bilmiyorum¸ ben şimdilik çok sevdim.

 23. Kremlerinde edta bulunuyor eminim çok doğaldır ! Ayrıca bu kadar ucuz cilt bakım ürünlerinin bir şeylerden feragat ederek üretildiğini düşünüyorum. Bu tarz kremlerinin incecik hindistancevizi yağı sürün kızlar.edit: Peelingini bir kere denedim yüzümde eşek kadar 2 tane ağrılı sivilce çıkardı. Marka da hint markasıymış pardon da hintli güzel ciltli biri yok ki zaten referansları da kötü :/ Bir kore markasının güvenini asla veremez.

 24. İçeriğinde paraben ve benzeri koruyucuların bulunduğu doğal olarak adlandırılan marka. Birkaç ürününü ben de kullandım ama bahsedilen kadar beğenmedim

 25. bugün ilk defa diş macununu alarak tanıştığım marka. ayrıca ciciş sözlük’le tanışmama da vesile oldu. ne zamandır cruelty free ve bitkisel içerikli bir diş macunu arıyordum ve gratis’te buna rastladım. ancak eve gelip açtığımda karşılaştığım kokunun çocukluktaki kabusum ben-gay kokusuyla aynı olduğunu görünce biraz hayal kırıklığına uğradım. yine de iyi tarafından bakıyorum ve kokunun doğal içerikten kaynaklandığını düşünüyorum.

 26. Himalaya herbals nemlendiricisini Gratis’ta tester’ını poşetime atmaları sonucu gece yatmadan önce iki kez denedim ve çok memnun kaldım. Nemlendiricisinden en kısa zamanda bir tane edinmeyi düşünüyorum.

 27. Bende bu markanın temizleme jelini Bulgaristan’dan aldim. Uzun zamandır yüzümü temizlemek icin hacisakir sabunu kullanıyordum ve sırf almış olmak icin aldim ucuzdu cunku 7 leva gibi birşey . Burda da varmış gratislerde gecen farkettim. Temizleyiciden cok birşey beklemiyorum makyajımı iyi temizlesin yeter zaten ama biraz bulaşık deterjanı gibi geliyor neden bilmiyorum. Tekrar almam muhtemelen.

 28. cildimin problemli olduğu bir zaman diliminde hostes bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştığım marka. nasıl gaza geldiysem üç ürününü birden aldım¸ temizleyici¸ beyazlatıcı ve renk dengeleyici. o dönem hiç iyi gelmemişti memnun değildim hatta elden çıkarmayı düşünüyordum. cildim düzelince (meğerse kılcal damarlarımdan bazıları çatlamış ve yüzüm bu nedenle kızarıp kabarmış) tekrar bir şans verdim ve ürünleri beğendim. temizleyicisi biraz keskin kokuyor deterjan gibi. bunun haricinde ürünlerden memnunum.

 29. Elimde neem özlü maskesi ve göz altı kremi olan marka. Maskeden inanılmaz memnunum. Yedeklediğim bi ürün. Vazgeçilmez oldu benim için. Alternatif denemiyorum bile.Göz altı kremini 1 haftadır kullanıyorum. Kendisi göz için ilk bölgesel kremim. Ne beklemem gerektiğini tam olarak bilmemekle beraber¸ ben sadece nemlendirme amaçlı aldığım için üründen memnunum. Şimdilik başka da bi etkisini görmedim.

 30. Geçen gün yüzümdeki pürüzler için cilt doktoruna gittim yüz temizleme jeli olarak ne kullanıyorsun dedi himalaya dedim doktor da o ne ya ilk defa duyuyorum dedi bi anda markadan soğudum istemsizce. Ne kadar seveni olsa da aslında dandik bir marka aslında yüz yıkama jeli zaten deterjan gibi kokuyor doğal diye kandırıyorlar bece milleti

 31. Neem özlü maskesini¸ aynı serinin yüz temizleme köpüğünü ve proteinli şampuanını kullandığım marka. Köpüğünü sevmemiştim çok kurutuyordu. Şampuanı iyidir¸ hoştur¸ yağlandırmaz¸ yumuşatır. Ancak maskenin yeri benim için ayrı¸ çook çok memnunum. Üstteki bir girdide okuyunca içeriğine bakayım dedim¸ paraben içeriyor maske. Şampuan ve köpüğü bilemiyorum attım kutularını. Alırken hiç dikkat etmemiştim. Ama kullanmaya devam edecek miyim? Evet. Gözeneklerimi çok iyi temizliyor napayım..

 32. bugün büyük Gratis bayram indiriminden Himalaya Under Eye kremini aldım. Çalışan bir kız içeriğinden habersiz bir şekilde tamamen bitkisel ve içinde zararsız madde yok dedi. Eyvallah dedim. İçeriğine baktım. Ama yanında barkod olduğu için tam göremedim. Çalışana güvenerek aldım. Eve geldim kutuyu açtım. İçeriğine baktım ve paraben benzin ne ararsanız var malesef… Evet ürünü kullandım. Güzel ama zararsız değil. 12.80 gibi bir fiyatı vardı. Bir süre daha kullanıp zararsız bir şey alacağım cicişler.

 33. lip balmı 6¸5 lira ve piyasadaki en iyilerden.bunu kullandıktan sonra blistex i çöpe attım. himalaya onarıcı blistex anlık etkili.

 34. bu markanın yüz temizleme jeli¸ peeling ve son olarak meşhur kil maskesini deneyimledim. hiçbirini sevmedim ne zaman kullansam minik minik sivilce yaptı. kil maskesi için ayrıca bir şey söylemek istiyorum: ilk başta gözenekleri çok güzel temizliyor oha falan demiştim yüzümü tamamen yıkayıp kuruladığımda aslında o kadar da temizlemediğini farkettim. Yani benim için diğer kil maskelerinden hiçbir farkı yok temizleme konusunda

 35. Yüz temizleme köpüğünün 3.şişesindeyim ilk kullandığım zamanlar yüzümü gıcır gıcır yapmıştı fakat daha sonra aynı performansı elde edemedim ama vazgeçemedim de sonuç olarak ilk kullandığım zamanlardaki kadar begenmesemde daha iyisini bulana kadar almaya devam edeceğim ürün olur kendisi

 36. türkiye’deki ürünleri markanın asya ayağından geldiği için cruelty free olmama ihtimali  şurada çok güzel açıklanmış olan kişisel bakım markası

 37. Daha önce kayısılı scrubini satın aldığımdan bahsetmiştim.Ben bunu hiç beğenmedim.Kokusu berbat aynı bebek kusmuğu gibi bir kere.Kullandıktan sonra yüzümde tuhaf¸küçük küçük sivilceler çıkardı.Bitkisel falan demeleri de hikaye¸içerik olarak çok kötü.Bir daha asla almam.

 38. Aloe Veralı el kremi kokusunu ben sevdim kremde meyveli aromalı koku tercih etmeyenlere tavsiye ederim.İçinde Aloe Vera extratı ¸(withamnia somnifere)kış kirazı ve (centella asiatica) gotu kola extratları da var zaten ozellikle Aloe Vera ve gotu kola ekstreleri cilt bakımında kanıtlanmış etkilere sahip ama dikkat edilmesi gereken nokta var kapak açıldıktan sonra 6 aya kadar kullanmak gerek bitki ekstreleri diğer içeriklere göre daha çabuk bozulmakta.

 39. Bitkisel içeriğinin yalan olmasının yanı sıra hayvanlarda test etmedikleri iddiasıyla çelişen  açıklamaları da bulunuyor.

 40. Geçenlerde bu himalaya yüzünden başıma gelmeyen kalmadı sevgili sözlük..Gratisten scrup almistim neemli olani¸bir de yuz temizleme sungeri..Kasadaysa 25 tl ve uzerine himalayanin maskesi 5.50 a dusuyor almak ister misiniz dediler.Ben gerizekalı oldugum icin o an param da kalmadigi icin hayir dedim.Ertesi gunlerde sırf o maskeyi almak icin tekrar alisveris yapmak durumunda kaldim.O gun de bi ton aksilikten sonra nihayet yaptim aldim ve .denedim.Sonuç:HÜSRAN salatalik ve bademli olan maskesi bozulmus bisey gibi cok kotu kokuyor.O kadar ovulen maske bu muydu ?dedim..Aman aman da bi etkisini göremedim sanıyorum ki bir daha almam.Scrup biraz daha idare ederdi ama ona da o parayi vermem indirim de belki ..

 41. yüzümü köpükle temizlemeyi seviyorum. önceden (bkz: nivea canlandırıcı yüz temizleme köpüğü ) kullanıyordum. bir gratis alışverişimde bu markanın yüz temizleme köpüğünü denemek istedim. (arındırıcı neem özlü yüz temizleme köpüğü) cildim hassas¸ bende herhangi bir kızarıklığa¸ sivilceye vb. sebep olmadı. sevdim. lakin asla ve asla küçük seyahatlerinizde çantanıza atıp çıkmayın. ben minik bir poşete koymuştum neyseki. arkadaş ilk şişede de aynı şey olmuştu şimdi ikinci şişeyi kullanıyorum onda da aynı şey başıma geldi. çantayı bi açıyorsunuz o koyduğunuz minik poşet tamamen ıslak. ürünün yarısı akmış. kısaca¸ yüzünü köpükle temizlemeyi sevenler ve arada bir dışarıda kalanlar için nivea’yı¸ ben hep evde kullanacağım diyenler için her ikisini de öneririm.

 42. kepeğe karşı etkili şampuanını kullanıyorum ve çok beğeniyorum. kokusu çok güzel annem de bayılıyor. bende ara ara kocaman kocaman kepekler oluyor. saç derim kuru diye sanırım. öyle zamanlarda alıyorum bunu 3-4 yıkamada kepek yok denecek kadar azalıyor ama sonra bırakıyorum. belki etki göstermez alışırsa saç derim diye. henüz saç kremini bulamadım. üretilmiyor galiba. fiyatı da çok uygun. bence kepek problemi olanlar mutlaka almalı.

 43. Diş macunlarına ba-yı-lı-yo-rum. Hem fiyatları gayet uygun¸ hem de alttaki o bantları yeşil¸ buradan da içlerinde daha az kimyasal olduğuna güveniyorum. Renkleri ise mükemmel¸ kil renginde var¸ şeffaf-neon yeşil var¸ bilmiyorum benim çok hoşuma gidiyor. Ağızda bıraktığı son his de çok ferah.

 44. Önce yüz temizleme jelini kullanmıştım. Normal ve karma ciltler için olanını. Fiyatına göre gayet iyi temizliyor¸ t bölgemdeki yağlanmayı dengeliyordu. Tek eksi yanı kullandıktan sonra nemlendirici sürmezsem cildimi gerdirdiğini hissediyodum. İki ürün bitirdim tekrar gratise gittiğimde köpüğünü denemek istedim. Bence köpüğü jel kadar başarılı değil¸ temizlik hissini bana pek vermedi¸ çok çabuk bitti ve bikaç kez çantamda taşımam gerektiğinde her seferinde aktı dikkat edin derim.

 45. yüz yıkama jeli ve köpüğünü kullandığım ve bana nedense çok dandik gelen cilt bakımı/kozmetik markası.kendisine karşı bu önyargımdan kurtulup¸ o ünlü peelingini denemek istiyorum ama başarılı olamıyorum. bi tek ben mi böyle hissediyorum diye ara ara düşünmüyor değilim^^

 46. annem ve ben  kepeğe karşı etkili şampuanını kullanıyoruz.2 gün içinde yağlanmayla birlikte saç derimdeki kaşıntıya ilaveten oluşan kepeği ciddi anlamda önlediğini söyleyebilirim. saç derim ferahlıyor ve arınıyor. annemin boyalı saçlarına da iyi gelmiş¸ arınmış ve yumuşamış. tavsiye ederim cicişler¸ indirimlerde 5 tlye kadar düşüyor.  bir de bu sitede anlatılmış ayrıca bir de  mint fresh diş macununu kullanmıştım. ferahlatıyordu ve içeriği temizdi.

 47. Cam kavanozda olan bir krem serisi var. Orada aydınlatıcı etkili bir krem var. Başlığını bulamadım ama dünyanın en güzel uygun fiyatlı kremi olabilir. Meyan kökü özlü ilk zamanlar biraz kötü kokuyor ama sonra alışıyorsunuz tamamen doğal içerikliymis. böyle beyaz degil ten renginde bir krem. Karma ciltliyim sivilce vs çıkarmadan yüzümü hem nemlendirdi hemde çok güzel bir duruluk kattı. Hafif olan sivilce lekelerini de soluklastirdi. İndirim zamanında bakın susluler

Siz ne düşünüyorsunuz?