“Hask monoi oil serisi” için 19 yorum

 1. Mavi ambalajlı¸ hindistan cevizli saç bakım maskesini kullandım. Hatta kullanır kullanmaz direkt buraya yazmak istedim. Paketi açar açmaz mükemmel kokusu banyoya yayıldı. Saçlarım kolay yağlandığı için biraz tereddüt edip diplerine kullanmadım. Paketin arkasında dediği gibi bol miktarda alıp saçlarıma güzelce yedirdim. 10 dk bekledikten sonra da yine güzelce duruladım. Kurutunca ilk dikkatimi çeken şey saçlarıma parlaklık kazandırmasıydı. Ayrıca saçlarıma her dokumduğumda aşırı yumuşak bi his yaratıyor. Kullanmaya devam edeceğim

 2. Bu serinin şampuanını¸ maskesini ve yağını kullandım. Saç kremini içeriğinden dolayı tercih etmemiştim. Şampuanın içeriği göreceli olarak temiz gibi. Kremi içerik olarak bana temiz gelmedi ama maddeler hakkında çok bilgi sahibi birisi değilim. Maske ve yağın içeriğini ise bilmiyorum. Bu nasıl güzel bir kokudur. Parfümü olsa keşke. Kokusu saçta ilk gün kalıcı. Yumuşatmasına gelince maskesi yumuşacık yapıyor. Ben 4 kere kullandım maskesini. Çok bereketli gelmedi bana. Yağı o küçük şişesine kıyasla bereketli. 15 kereden fazla kullandım ve hala var. Fiyat performans açısından değerlendirince ben çok memnun kaldım. Özellikle indirim zamanında 11- 12 tl’ye alınabilecek en güzel şampuanlardan biri. Maskesi ve yağı kalp ben ayrıca.

 3. Hem monoi oil yağını hem macadamia’yı deneyen biri olarak monoi oil’i daha çok beğendim. 3 tüp kullandım. Hafif hindistan cevizimsi bir kokusu var. Yada bana öyle geliyor olabilir¸ malum burnumun çok koku aldığını söyleyemem. Bir tüpü 6-7 kere kullandım. Gözünüze küçük gelebilir ama bereketli bir ürün. Saçımdaki kabarıklığı alıyor¸ saçımın daha güzel şekil almasını sağlıyor ve yumuşaklık veriyor. Tavsiye ederim.

 4. buradaki yorumlar üzerine gratis indiriminden şampuanını 11.25 almıştım fakat yeni kullanmaya başladım. ilk izlenime göre kokusu bana duşta ağır geldi ama saçlarım kuruduktan sonra hoş bir kokuya bıraktı yerini. normal market şampuanları gibi çok çok köpürmüyor¸ bu da sanki temizlenmiyormuş hissi verse de güzel temizliyor. şimdilik memnun kaldım. yazılan güzel etkileri görecek miyim bakalım? saç yağını da ayrıca merak ediyorum¸ ilk indirimde elimde ürün olmazsa onu da deneyeceğim.

 5. sonbahar gibi ben de kepekten muzdaribim. Saç derisinde kaşıntı da cabası. Bunun yanı sıra bıraksan 4 günde yağlanmayan saçlarımı 2. günün sonunda yağlı hale getirdi. sevmedim açıkçası.

 6. Evde testeri olmasına rağmen elimin gidip deneyemediğim ürün. Sanırım ki gold’dan o kadar memnunum ki hiç denemeyerek hibe edeceğim.

 7. Saç kremini saçlarım açılmışken deneyip memnun kaldığım seridir¸ iyi yumuşattı ve elektriklenme yapmadı¸bitince arkasından kullandığım¸ bir ara çok popüler olan Watsons’ın kavanozdaki birali wax ürününden aynı verimi alamadım misal.

 8. uzun zamandır merak ettiğim bir markaydı ve çok övüldüğünü okuyunca denemek amaçlı maskesini aldım. paketi küçük görünüyor ancak 4-5 kullanıma yetiyor. ancak düzenli olarak kullandıktan sonra bana göre olmadığını fark ettim.saçlarım kuru ancak kolay açılan bir yapıda¸ maskeleri bakım amaçlı yumuşatsın diye kullanıyorum ancak bu maskede yumuşatma etkisi bile göremedim. serinin sadece tek bir ürününü kullandığım için etkisi görememiş olabilirim ancak saçlarıma verdiği yumuşaklık banyodan çıktıktan sonra kayboldu hatta saçlarım daha bir kuru hale geldi. sanırım saçlarıma iyi gelmedi.hindistan cevizi kokusu gerçekten güzel¸ saçta baya kokusu kalıyor bu anlamda sevdim. yağını merak ediyorum ancak maskesini bir daha almam sanırım. herkeste farklı etki gösterdiği için indirim döneminde alınması daha iyi olur sanıyorum. bu arada ambalajları başarılı¸ almama bir sebep de o oldu.

 9. Saç maskesi ve sac bakım yağını satin almış olduğum marka.Saç bakım yaği muhteşem kokuyor ve saçları yumuşacık yapıyor¸ avcunuza 10 kr büyüklüğünde dökmeniz saç uçlarıniza yeterli olacaktır.Bu ürünün kokusu yüzünden bir de gidip hindistan cevizi yağına para bayilacağım çünkü saçlar için hindistan cevizi mükemmel bir bitki.Sac maskesini henüz denemedim.6Sac bakım yağı da saç maskesi de 8.90 tl.Bunu okuyan yetkililer indirim yapsın belki ünlü bir blogger olurum.

 10. Hindistan cevizli şampuanını ve onun saç bakım yağını kullanıyorum. Yağını ne kadar sevsem de şampuanını sevemedim. Yıkanırken ne kadar saçma yıkanıyorsam saçım kadar gözlerim ve ağzım da tatmış oldu bu ürünü. Öyle bir gözümü yaktı ki daha önce hiç bir şampuan bu kadar yakmamıştı. 10 dk gözlerimi açamadım. Her neyse bunlar önemsiz detaylar tabiki. Şampuan saçı yumuşacık yapıyor güzel de kokuyor kokmasına ama 2.gününe geldiğimde saçlarım öyle hacimsiz gözüküyor ki. Yapışıyor resmen saçlarım. Yıkama ihtiyacı hissediyorum fakat saçım 3-4 gün idare eder yapıda. Onun için şampuanını bir daha almayı düşünmüyorum. Yağına gelecek olursak ne zaman kullansam saçların parlıyor yumuşacık olmuş sözlerini duyuyorum. Tek eksi yani ambalajı. Daha kullanışlı bir ambalajı olabilirmiş. Sprey veya pompa cinsinden.

 11. Hindistan cevizli şampuanını ve minik tüpteki bakım yağını kullanıyorum. yalnız saçlarımı taramak kullanmaya başladığımdan beri benim için gerçekten işkenceye dönüştü. yine de bitince kokusu için tekrar alırım muhtemelen.

 12. miss gibi seri vallahi kızlar¸ saç diplerim oldukça kuru¸ kepeklenmeye müsait¸ uçlarda ombre var. gratis indiriminden 15 küsür fiyata aldım iyi ki de almışım diyorum¸ duştan çıktıktan sonra gerilen saç derim şimdi hiç gerilmedi şampuanıyla¸ uçlara paket içinde olan saç kremiyle tarak saçlarımda yağ gibi kaydı ve misler gibi koktu. küçük şişe içindeki yağı hüpletilmişti indirimde ama onu da bulursam kapacağım 🙂 kuru saçları elektriklenmeden nemlendirdi ve kepek de yapmadı. kuru¸ mısır püskülü gibi¸ ve kepeklenen saçlara benim önerimdir¸ hiç beklemeden kapsınlar bu seriyi :)edit: ayrıca bonusu da var: sülfatsız ve parabensiz bir seri.

 13. Saç bakım yağı çok silikonlu dolasıyla sürünce saçım kirlenmiş gibi hissediyorum. Bu nedenle çok beğendiğim bir ürün olmadı ben genelde daha hafif yapılı bakım ürünlerini seviyorum. Bu nedenle bitince tekrar almayacağım.

 14. Hindistan cevizli saç kremine bayıldığım seri. Harika kokuyor¸ harika nemlendiriyor¸ parıltılı¸ elektriklenmeyen ve şekilli buklelere sahip olmanızı sağlıyor. İndirimde stoklamayı düşünüyorum.

 15. Şampuanı saçlarımı sertleştiren seri. İçeriğindeki yağ varlığından dolayı bir şans vermek istedim kendisine ancak otacı argan şampuandan sonra saçlarımı karıştırıp sertleştirdi¸ aynı zamanda söndürdü. Nemsizlikten tiftik tiftik görünüme yeniden kavuştu saçlarım. Kepek de yaptı. Her şeyi yapmış yahu.

 16. saç maskesi hariç tüm ürünlerini kullandığım seridir. Öncelikle herkesin dediği gibi kokusu harika. Koku hassasiyetim var parfüm dahi kullanamıyorum. Fakat saçlarımın rahatsız etmeden güzel kokması benim için çok önemli ve kokusu beni asla rahatsız etmedi. Hatta kokusunu eda taşpınar bronzlaştırıcı yağın kokusuna benzettim. Kokusu dışında ürün saçlarıma iyi geldi yumuşacık yapıyor evet. Fakat ambalajlarından memnun değilim kullanışlı değil bence yağların pompalı şişede büyük ve jumbo boyları da var aslında ama tr’de yok keşke bir el atsalar… (hask’ın instagram sayfasından merak edenler bakabilir.)

 17. severek kullandığım saç bakım serisi. saçlarım dipleri yağlı¸ uçları kuru yapıda ve ince telli denilebilecek cinsten. uçlardaki kuruluklara çok çok iyi geldi¸ saçımı ekstra olarak yağlandırmadı diyebilirim. kokusuna zaten bayılıyorum. fakat saçlarımın bu seriye alıştığını farkettiğimden beri başka bir markanın serisi ile dönüşümlü olarak kullanıyorum. 3 ay x markası 3 ay hask gibi. böylelikle kendisinden daha çok yararlandığımı düşünüyorum. fiyatı giderek artmasa çok güzel olacak tabii ki ama değer mi? kesinlikle.

Siz ne düşünüyorsunuz?