“Hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi” için 17 yorum

 1. Geçen yazdan beri seve seve kullandığım güneş kremim. Cildim akneye meyilli ve karma bana asla sivilce-yağlanma gibi sorunlar yaşatmadı.En sevdiğim özellikleri hafifliği¸ beyaz-çiğ güneş kremi rengi bırakmayışı ve çabuk emilmesi¸ bu sayede her gün güneş kremi kullanma alışkanlığı edindim bu yaşıma kadar ilk kez¸ oldukça da gecikmişim. Bundan önce “solante acnes” kullanmış ve nefret etmiştim o ağır yapış yapış yapısından. Üstelik sivilce yapmıştı.Ben öneririm¸ biterse de alırım. Tişikkirlir himiltin.

 2. uzun yıllar solante acnesi yapısını ve duruşunu hiç sevmememe rağmen sırf sivilce yapmadığı için kullanmıştım. fakat beyaz kalıntılardan dolayı yeni bir arayışa girdim uzun bir düşünme süreci sonucu hamilton da karar kıldım ve fikir beyan edebilecek kadar uzun bir süredir kullanıyorum. Kesinlikle sivilce yapmadı¸ duruşu tam anlamıyla mat değil ama kesinlikle ekstra bir yağlanmaya ve parlamaya sebep olmuyor¸ hafif renkli ancak yüze herhangi bir kapatıcılık sağlamıyor. makyaj altına çok iyi bir baz sağlıyor. tüm cilt tiplerinin seveceği yüzünüzde ağırlık oluşturmayan ve gözenek tıkanmasına sebep olmayan bir güneş kremi arayanlar deneyebilirler.

 3. Son iki aydır severek kullandığım güneş kremi. Sivilceye meyıllı cildimde sivilce yapmadı. Ağır¸ parfümlü bir kokusu yok. Hatta kokusu yok sanırım hiç burnuma gelmedi. Cildimde parlama da yapmadı. Üstüne pudra sürme ihtiyacı duymuyorum. Makyaj altına kullanmak için de elverişli. Topaklanma¸ dalgalanma yapmıyor. Hafif krem renkli ama yüzme renk vermedi. Beyazlık¸ yapış yapıslık hiç yok. Çok hızlı emiliyor¸ ağırlık hissi vermiyor. Yüzümde olduğunu unutuyorum diyebilirim. Sanki hiç bir şey sürmemişim gibi hissediyorum. Bu güne kadar kullandığım en iyi güneş kremi. Üretimden kalkana kadar kullanacağım.

 4. harika bir güneş kremi. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. doktorum solante yi önerdi ama ben cildim çok kuru o emilmez¸ yüzümde beyaz beyaz durur diye hamilton aldım. iyi ki almışım gayet memnunum yalnız pahalı olduğu için ve ben de cimri olduğum için az az kullanıyorum. yine de nemlendirme özelliği var¸ rahatsız edici görüntüsü ya da kokusu yok daha ne olsun..

 5. son demlerini yaşıyoruz. Az önce doa kozmetikten güneş kremi sipariş verdim sırf meraktan sivilce vs çıkartmazsa kışın kullanırım. Bir kere koruması çok iyi. Hafif bir kapatıcılığı mevcut. Sürdükten 10 dakika sonra makyaj yapıyorum emilmesi önemli. Pul pul durma¸ ciltte akma bulaşma gibi sorunlara neden olmadı. Cildim yağlı olmadığı için matlık konusunu bilemiyorum. Fiyatına değer. Her yaz 2-3 ben leke çıkardı bu yaz dikkat ettim yok gibi sanki. Ben kışın da yüksek koruma kullanmak zorundayım cilt rengim ve alerjik hastalığım yüzünden o yüzden uzun süre dayanıyor.

 6. Annemin çekmecesinde keşfettiğim güneş kremidir.koruyuculuğu ve beyaz renkte olmaması çok güzel hatta önce bioderma photoderm gibi renkli güneş kremi zannetmiştim ama hiç renk vermiyor sadece beyaz güneş kremleri gibi suratı kireç gibi yapmıyor ¸beyaz kalıntılar bırakmıyor dolayısıyla.  kokusunu hiiç sevemedim bence çöp suyu gibi kokuyo.mat bitiş hakkında bir şey söyleyemem Zaten kuru ciltliyim ama daha da kurutup pul pul olmadı diyebilirim.aynı zamanda kolay emildiğini¸ince yapılı olduğunu söyleyebilirim.avene’in şu goo.gl/images/7cZY6q kremini kullanmış biri olarak ona kıyasla hayli ince.

 7. Son üç aydır bol bol sürdüğüm güneş kremim¸ çok memnunum nemlendirici krem gibi çabuk emiliyor yüzümde olduğunu hiç hissetmiyorum. Benim için sivilce yapmaması çok önemliydi¸ yapmadı da tek eksi yanı mat bitişli değil yarı mat bir bitişi var tabii ki diğer güneş kremleri gibi parlatmıyor ama yağlı ciltli olan beni bir miktar üzdü bu yine de aşk yaşamamıza engel değil

 8. Dermatolog tavsiyesiyle son 3 yıldır yüz için kullandığım tek güneş kremi.hassas ve kılcal damarları belirgin bir cildim var çok çok memnunum. Öyle koruyor ki tatilde yüze düzenli kullandığımda yüzde gram bronzlaşma yapmadı¸ baktım vücut rengi değişiyor yüz öyle kalmasın diye mecbur bikaç gün sürmedim. Kaliteli bi güneş kremi arayanlara rahatlıkla tavsiyemdir :)Lazer sonrası içinde vücut için olan yeşil bi kutulu olan hamilton var o da vücut için baya iyi. 

 9. çok severek kullandığım güneş kremim. renk verdiğini sanmıyorum. çok iyi bir makyaj bazıdır kendisi. hiç bi iritasyon yapmadı bende 2 yıldır. hem de kimyasal güneş kremi olmasına rağmen. bence fiyatı da iyi sayılır. alın aldırın

 10. Bu sabah ilk kez kullandım. ilk izlenimim baya olumlu. Yves rocher in spf50 sini kullanıyordum. Evet birazcık agır bir his veriyor ama ne beyaz bir tabaka bırakıyor ne de üzerine bir sey sürünce silgi gibi yüzden soyuluyor. Ben roc kahverengi leke karsıtı olan güneş kreminde ve cyrene markasının güneş kreminde bunları yasadım. Cok sinir bozucu verdiğim paraya üzüldüm gercekten. Ve her seferinde tekrar yves rocher aldım. 30 ml en uygun 53 liraya alabildim indirimde. Her gün kullandığım için 1 bucuk ayda bir artık para vermek istemiyordum açıkcası. Hamilton hem gramaj olarak cok iyi 75 ml¸ hem de yapısı incecik. Mat diyor ama çok mat değil kuru cildimde baya iyi durdu yalnız altına günlük nemlendiricimi de sürdüm. Üzerine sadece lekelerimi kapatması için kapatıcı kullandım biraz herhangi bi soyulma yapmadı en cok bundan korkuyordum. Hissiyatından baya memnunum. Recete.comdan 71 tl ye aldım.İlk izleninimim baya olumlu fikrimde bi değişiklik olursa sivilce vs yaparsa (allah kotu yarabbimm) girdiyi güncellerimm.

 11. suslulerin tavsiyesi ile aldım bu ürünü. 1 haftadır kullanıyorum. daha önce kullandığım tüm güneş kremleri gözümü o kadar yakardı ki¸ makyajımı maskarasız tamamlardım. hamilton everyday face’de böyle bir durumla karşılaşmadım. çok ince bir yapısı var. içindeki renk pigmentlerinden dolayı bembeyaz kireç gibi duruşu olan bir güneş kremi de değil. hem göz yakmıyor¸ hem de ince. daha ne olsun ki. ha evet güneş koruyuculuğu derseniz. onun yorumunu da güneş gerçekten etkisini göstermeye başladığında yaparım. henüz deneyimlemedim.

 12. yaklaşık 6 aydır oldukça severek kullanıyorum. ASLA AMA ASLA renk vermemesi bir yana bahsedildiği gibi müthiş bir makyaj bazı aynı zamanda. Nemlendirmesi de başarılı¸ çabuk emiliyor. Tek eksisi kapağında biriken ürünler bir süre sonra mumlaşıyor ve hijyenik olmayan bir görüntü meydana geliyor. her kullanımdan sonra peçeteyle kapağından şöyle bir geçmenizi öneririm.

 13. karma cildimle bütünleşiyor bu güneş kremini sürdüğümde yüzümde bir ağırlık hissetmiyorum yüzüme renk verdiğini düşünmüyorum.Parlama ve sivilce yapmadı.Normalde güneş kremleri cildimde parlama ve sivilce yapıyor.Gayet memnunum.

 14. Sivilce problemim olmasa da T bölgem yağlı. Buradaki yorumlar üzerine bu ürünü aldım ve yıllardır yüzüm yağlandığı için güneş kremi sürmeyerek resmen boşa zaman kaybettiğimi gördüm. Üzerine makyaj da yapsam hiç rahatsız etmiyor beni¸ parlama yapmadı ve kalıcılığı harika. Yaz-kış elimin altında olacak artık.

 15. Buradaki yorumlardan cesaret alarak satın aldığım ve kesinlikle çok beğendiğim bir güneş kremi oldu. Karma bir cilde sahibim ve özellikle yanak bölgemde sivilcelerim kistik şekilde olmasa da mevcut. Bu ürün bende daha çok sivilceye sebep olmadı¸ cildim her zaman nasılsa yine öyle. Sonuç olarak gayet memnun kaldığım¸ makyaj altında kötü durmayan ve cildimi de ekstra yağlandırmayan bir güneş kremi. Bitince tekrar satın alırım gibi duruyor şimdilik.

 16. Bu kremi almadan önce  5-6 tane güneş kremi denedim (hepsi de çok övülen dermokozmetik markaların ürünleriydi) ve kesinlikle kullandığım en başarılı yüz güneş kremi. Uygulamadan önce yüzümü nemlendirmeme gerek kalmıyor¸ yapısı yoğun ama cildim hemen emiyor¸ cildim kuru-karma bende sivilce yapmadı¸ parlama yapmıyor ve üzerine rahatlıkla fondöten sürebiliyorum. Daha ne olsun <3

Siz ne düşünüyorsunuz?