“Gosh boombastic xxl volume maskara” için 14 yorum

 1. bu aralar en severek kullandığım maskaram. kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve simsiyah. simsiyah özelliği özellikle dumanlı makyajlarda harika durmasını sağlıyor. biraz yoğun bir yapısı var o yüzden dikkatli kullanmak gerekiyor. doğru uygulandığında çok iyi sonuç veriyor.

 2. Hayvan deneyi yapmayan firmalardan birisi olan Gosh markasının boombastic rimelini kullandım ve fırçası bence Benefit They’re real’a benzer ama onun kısa tırnıklı hali diyebilirim. Üst kısmındaki tırtıklarıyla kirpiklerimi ayırıp boyamak istediğim kenar köşe kısım ne varsa boyayabildim. Üst kirpiklerimde sevdim mi evet ama alt kirpiklerimden akma yaptı. Dökülme yapmadı. Tekrar alır mıyım? neden olmasın ki? 🙂

 3. Uzun süredir kullandığım rimel. Kıvırmaktan çok kirpikleri uzun ve ayrık gösteriyor. Topaklanmaması sizin yeteneğinize bağlı. İndirim olduğunda stokluyorum.

 4. Kirpik tipimden olsa gerek benim kirpiklerimi dolgunlaştırmayan¸ tek tek ayırıp uzatan maskara. İlk açıldığında insanı maskara sürmekten soğutuyor ama yaklaşık 3-4 defadan sonra kendini sevdirmeyi başardı. Benim maskaradan beklentim tek tek ayrılmış ve taranmış görüntüsü veren kirpikler olduğundan ben 2. Defa aldım. İsteyenler indirim zamanı gratislerden 15.90 gibi bir fiyata alabilirler.

 5. bugüne kadar kullandıklarım arasında en çok hacim veren maskara. başta fazla sıvı gelmişti ama biraz kurumaya yüz tuttuğunda kıvamı daha koyulaşıp kirpiklerin şeklini olduğu gibi koruyor ve ağırlık yapmıyor. waterproof olmamasına rağmen gün içinde dökülme yapmıyor ve ılık suyla ovalayarak bile çıkartabiliyorsunuz. maalesef denediğim bir diğer gosh maskarası allongeant gibi gözümde alerjiye neden olduğu için çok çok nadir¸ yoğun göz makyajı yaptığımda kullanabiliyorum.

 6. Allah belasını versin o maskaranin. Duruyo öyle. Tamamen tüm kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor. Bendeki bozuk olabilir gerçi. Gratis indiriminde almıştım. Tanım: hacim vermeyi her kirpigi birbirine yapıştirmak sanan ve kirpiklere bok sürülmüş hissi yaratan¸ kurumayan¸illallah ettiren canımdan bezdiren maskara. Peceteyle fırçası silinince iyi gibi. Ama sür çık bir maskara değil. Kolay değil. Günlük değil. Zor. Ah maybelline olsaydı..

 7. Büyük hevesle aldığım ama benim kirpiklerimi birbirine yapıştırmış gereksiz ıslak bir ürün. üstüne üstlük akma da yapıyor iki saat sonra göz altlarım simsiyahtı.Beğenmedim efendim

 8. ciddi anlamda berbat bir maskara. birkaç blogger önerisi üzerine aldığım bu maskara zaten kıvrık olan kirpiklerimi uzatmasını ve hacim vermesini beklerken¸ birbirine yapıştırıp¸ örümcek ağı gibi gösterdi. sonuç:rezillik. problem rimelden değil de fırçadan kaynaklanıyor sanırım.

 9. ambalajı yeşil renkli¸ kalın fırçalı olan tam bir felaket. gözün üzerine bulaşıyor¸ eyelinersız sürmek imkansız yani. aşırı sıvı. dolayısıyla sabitlemiyor kirpikleri¸ verdiğiniz şekil kayboluyor. ikinci katı sürdüğünüz an yapışmaya başlıyor. hiç de sevmem yapışkan kirpik. fırçası çok sert¸ dibinden kirpikleri ayırmak için taradığınızda batıyor ve acıtıyor. bir daha asla. maybelline one by one volume’e geri döndüm tabii ki hemen.

 10. annemin essence’in meşhur i love extreme crazy volume maskarasına muadil ilan ettiği maskara. 1 haftadır kullanıyorum ve kirpikleri seyrek olmayan cicişler için gerçekten de muadil sayılabileceğini düşünüyorum. bitene kadar başka maskara kullanmam gibi¸ yoğun olmasına rağmen çıkarması oldukça kolay olduğundan loreal telescopic’ten sonra ilaç gibi geldi.

 11. dümdüz tombul plastik fırçaya sahip¸ saatler geçsede duruşundan birşey kaybetmeyen maskara. ikinci katı sürerken dikkat etmekte fayda vardır¸ gerçekten birbirine yapıştırabiliyor kirpikleri. Ama loreal wings maskarayla kıyaslarsak¸ loreal wings fiyat olarak bunun iki buçuk katı olmasına rağmen kirpikleri daha fazla yapıştırmakta hatta bir kaç saat içinde dökülme bile yapabilmektedir. Ayrıca loreal wings gibi gözden zor temizlenmemektedir. Yani özellikle indirim dönemlerinde bir şans verilebilir. Allerjik olmama rağmen 18-19 saat gözümde kaldığı günlerde dahi hiçbir olumsuzluk yaşamadım kendisiyle.

 12. Benim için berbat bir maskaradır. Kısa aşağıya bakan kirpiklerim var hiç bir işe yaramadı. Kirpiklerimi birbirine yapıştırdı topak topak yaptı bıraktı maybelline push up drama dan sonra kullandığım en kötü maskara budur. Belki kirpiklerine uygun olup verim alanlar olmuştur ama ben onlardan biri değilim maalesef

 13. Blogger tavsiyesi yüzünden aldığım pişman olduğum rimel. Kalın fırçası yüzünde göz kapağıma bulaştırmadan uygulayamıyorum. Sıvı yapısını da sevmedim. Dolgunluk hiç vermiyor. Fırça yüzünden şekil de veremiyorum. Göze yaklaşınca batıyor. İnat edip 1 ay kadar kullandım ama yok etmez değmez.

Siz ne düşünüyorsunuz?