“Golden rose velvet matte 22 ruj” için 29 yorum

 1. indirimi fırsat bilip golden rose velvet matte rujlarım arasında yerini almış ruj.bende koyu bir tarçın rengi yani kızıla dönük koyu kahverengi olarak duruyor. çok sevdim mi emin değilim açıkçası. evet güzel bir renk ama öyle sürmek için can atıyorum durumum da yok henüz. aramızdaki ilişkiyi zamana bırakıyorum kendisiyle…

 2. ben bu rengi hiç aklımda yokken şöyle bir golden rose standına bakarken fark ettim. ilk gördüğümde çok kahve gibi gelmişti ve bana yakışmaz dedim. ama sürdüğümde kahve gibi değildi¸ böyle kahve ve kırmızı arası¸ tam bir kiremit rengiydi. uzun zamandır koyu¸ kırmızılı ama çok da patlamayan bir renk arıyodum. bunu görünce de hemen attım cebime. hatta bu kadar kıyıda köşede kalan bir renk olmasına da şaşırdım açıkçası. en kısa zamanda da görseli yüklücem. :>

 3. Hayatımın ruju desem abartmış olmam. İnanılmaz güzel bir kiremit-kahve. Herkes sonbahar ruju demiş ama ben yaz kış dinlemeden sürüyorum¸elim direkt bu ruja gidiyor.Sürmeden önce muhakkak ıslak bir havlu ile dudaklarımı ölü deriden arındırıyorum. Kimi Zaman uğraşıp fırçayla sürüyorum ama çoğuNlukla fırçayla uğraşmıyorum.Eksi yanı kolayca bulaşması ama rengi o kadar guzel ki çok umursamıyorum açıkçası. Bir de golden Rose zamanında burada da gündeme gelen birtakım nedenlerden ötürü pek de alışveriş yapmak istediğim bir marka değil. Aynı renkte ve matlıkta muadil tavsiyeleri alsam pek guzel olur ^^

 4. indirimden alıp bayıldığım ruj. dudağımdaki tadı özellikle beni mest ediyor. yaz günleri değil de sonbahar’da kullanmayı daha çok tercih ediyorum.

 5. Sonbahara yakışan kahve – borda tonlarında mat bir ruj. Diğer Golden Rose Velvet Matte rujları gibi sürümü kolay. Hem mat hem sürümü kolay <3 Yaz mevsimini yavaş yavaş geride bıraktığımız için biraz üzülsem de bu ruju sürmek için sabırsızlanıyorum 🙂

 6. Bugday ve esmer tenlere ozellikle onerdigim ruj. Nolur alin yok boyle bi guzellik. Bugun arkadasim rujun cok yakismis cok farkli durmus sende deyince daha da emin oldum guzelliginden. Arkadaslar alin.

 7. Sonbaharın en güzel rujudur. <3 Gerçekten de bordo desek değil kahverengi desek değil. İçerisinde hafif kırmızılık ve tarçın bulunduran bir kahverengi tanımını yaptım kendimce. Kesinlikle koyu renk modundaysanız ama dudağınızda bağıran bir ruj istemiyorsanız ideal. Benim için hayatımın ruju oldu 🙂

 8. bazı arkadaşlarımda tam kahve bazılarında kırmızı duruyor¸ bende tam arası ne süreyim diye düşününce elim ya buna ya da 16 numaraya gidiyor. rengi çok güzel. ben bu tonları nude ruj olarak kullanıyorum genelde parmağımla hafifçe sürerek. Çünkü açık tonlar çok yakışmıyor gibi geliyor. Kalıcılık orta seviye bence. İlk sürüldüğünde daha saten bitiş gibi dursa da dudağa oturunca tamamen mat oluyor. yapısı¸ sürülüşü¸ her şeyi güzel. bendeki bitmek üzere¸ yakında yenisini alacağım.

 9. Velvet matte rujların hemen hemen tüm popüler rengi elimde var. Fakat içime sinen ve kendime yakıştırdığım 22 numara oldu. bende kırmızı değil de daha çok kahvemsi duruyor. Yalnız her tende farklı duracak bir renk¸ tek olumsuz özelliği dudakları çok kurutması oluyor. Onu da daha yoğun nemlendiriciler ile dengede tutmaya çalışıyorum. Görsel paylaşacaktım fakat bugün yanımda değil¸ ilk sürdüğümde görsel paylaşacağım.

 10. bende asla bordo veya kahve durmayan¸ dudak rengimden bir-bir buçuk ton koyu marsalamsı bir kiremitli gül kurusu rengi olan ruj¸ anladınız siz onu. işte bu siteyi bu yüzden çok seviyorum¸ dışarda birine bu renk betimlemesini yapsam anlamaz ama siz anlıyorsunuz :d neyse efendim ben bu ruja bayıldım koyu dudaklı cicişler için ideal¸ günlükte olur şık makyajlara da.

 11. seride 16’nın gölgesinde kaldığını düşündüğüm ton¸ çok güzel bir renk bana kalırsa¸ elimde buna yakın pek çok marka ve yapıda ruj olmasına rağmen dayanamadım¸ çok da memnun kaldım. tavsiye ediyorum cicişler¸ pek çok gratis watsonsta bulamayıp¸ golden rose mağazasında da fiyat artışını görünce cosmeticadan 12¸90’a kaptığımı da belirtmiş olayım.

 12. Bugün aldığım bordomsu kızıl kahve ruj. İlk bakıldığında kırmızı duruyo yani kızıllık kahvelikten daha baskın. Esmerle acayip yakışacak bir renk ve Günlük kullanılabilecek bir ruj bence o kadar iddialı durmuyor. Benim gibi nude rujdan başka renk kullanamayıp kırmızı bordolara az da olsa geçiş yapmak isterseniz kesinlikle öneriyorum. Buna bir de dudak kalemi alacaktım ama Ucundaki sivrilik var nasıl olsa diye almadım. Sivriliği gidince alırım bir tane. Buna uygun dudak kalemi de golden rose dream lips 519 isteyenler bakabilir.

 13. beyaz tenliyim¸ dudaklarım çok açık pembe. rengi kızıl kahve ama bende kızıllığı daha baskın durdu. biraz da yaşlı gösterdi gibi. buğday tenliler ve esmerlere daha çok yakışacağını düşünüyorum. rengi seven beyaz tenliler için 16 numara daha uygun sanki¸ bu rengin biraz daha açığı gibi görünüyor.

 14. Dudaklarıma yalnızca pıt pıt dokundurup dağıtarak çok doğal kızarmış gibi bir görünüm elde ediyorum. Bu halini direkt ruju dudağa uyguladığım halinden çok daha fazla sevdim¸ elinde olanlar bir de böyle denesin derim ^^

 15. Bu seriden aldığım ilk rujdur.ilk kez aldığım zaman bayılmış¸gündüz gece demeden başka ruj sürmez olmuştum.tam denildiği gibi¸kırmızı bordo rujlar kadar iddialı olmayan canlı bir renk isteyenler için birebir.canlı diyorum çünkü bende öyle kahverengi gibi durmuyor kırmızı kiremit arası canlı bir renk oluyor.kalıcılığı gayet iyi¸bir peçete üzerinden pudra geçme yöntemiyle de tam mat ve kurşun geçirmez bi ruj elde ediyorsunuz.16 numara ve bu serinin en sevdiğim iki rengi ancak dudakları serideki diğer rujlara göre 1 tık daha fazla kuruttuğu doğrudur

 16. bu yıl yaz kış en çok kullandığım ruj bu oldu. çok doğal durması¸ ruj ruj bağırmaması tercih sebebim. bu bayram indiriminde yenilemeyi düşünüyorum kendisini.

 17. Tam bu ayların ruju. Beyaz tenlilerde kiremit dursa da esmerlerde narçiçeğine kaçabiliyor tuhaf bi şekilde. Normalde velvet matte’ların yapılarını sevmem ama bununki fena değil yine. Sadece biraz dikkat istiyor sürerken.

 18. Koyu renk olmasına rağmen ben buradayım diye bağırmayan ruj. Normalde pek kullanmam bu tonları ama ilginç şekilde yakıştırdım kendime¸ hafif gül kurusu gibi duruyor bende o yüzden hoşuma gitmiş olabilir. Dudaklarımı fazla kurutmuyor. Çok fazla yiyip içmediğim sürece kalıcılığı da fena değil..

 19. her mevsim sürdüğüm canım rujum. benmle bütünleşti resmen. farklı farklı renklerde bi sürü rujum var ama bende en doğal duran renk bu. sıcak alt ton buğday tenliyim. ama dudaklarım bildiğiniz mor renktedir. benim gibi sıcak alt tonlu buğday tenli bi arkadaşım rujumun rengini çok beğendiği için aynısından almak istemişti ama onda resmen turuncu durmuştu o yüzden almadı. 23 numarayı daha doğal buldu. dudak rengi de önemli yani.

 20. Kendisi benim kurtarıcı rujumdur. En sevdiğim rujlardan birisi. 16 numarayı başta biraz andırsa da 16 içinde daha çok kahvelik barındırırken 22 daha çok bordoluk barındırıyor. ne süreceğime karar veremediğim günlerde elimin ilk gittiği rujlardan 🙂

 21. bu rujların yapıları¸ duruşları¸ kalıcılıkları hakkında yorum yapmaya zaten gerek yok ama şu rengin güzelliğine bi bakar mısınız? resmen gel beni sür¸ sonbahar/kış boyunca da hiç silme diyo resmen.

 22. bende kiremit kırmızısı¸ benden daha esmer arkadaşımda ise daha canlı bir kırmızı duran¸ mat bitişli ve güzel yapılı ruj. aynı renk fakat parlak bitişlisi için¸(bkz: maybelline hydra supreme 590 burgundy ruj).birebir uyumlu dudak kalemi için¸ golden rose dream lips 519 numaralı dudak kalemi.

 23. Kiremit kahve arası tam da bu mevsimin şahane ruju. Nostaljik bir havası da var¸ ince veya kalın her dudağa yakışıyor.

 24. Serinin 16 numarası dudağımda morumsu tuhaf bir renk alirken sarı alt tonlu buğday tenimde tam da aradığım kiremit kahve tonunda durmuştur.

 25. Bugün aldığım ve bende tamamen kahverengi duran ruj. Çok beğendim¸ zaten bu seri yapı olarak çok iyi. Kalıcılık da idare eder¸ bu renkler için katlanılır.  Görsel ekliyorum.  ilgili medya: 1

Siz ne düşünüyorsunuz?