“Golden rose soft matte creamy lipcolor” için 26 yorum

 1. Yakın zamanda pastelin 15 ve 20 numaralı likit matları gibi¸ 103 ve 118 numaralarının karaborsa olacağı ruj serisi. Buradaki girdileri okumam ve 103 numarayı gözüme kestirmem sonucu dün başlayan gratis indiriminden mütevellit bugün koşarak gidip aldım. Benden önce yazılan tüm girdilere katılıyor ve kesinlikle serinin renklerine göz atmanızı¸ kendinize yakın bulduğunuz rengi 14.90’a almanızı tavsiye ediyorum. Yapısına gelirsek¸ ne likit mat kadar kurutuyor ne de normal mat rujlar kadar kremsi. Böyle ikisinin tam arası¸ çok çok kıvamında bir ruj. Golden rose’u tebrik ediyor¸ rujun kokusuna hayran kalarak girdiyi kapatıyorum.

 2. Golden rose’un yeni çıkan kremsi yapıdaki likit mat ruju. Burada görünce hazır indirim de varken gidip alayım dedim. 106’yı denedim soğuk kaçtı¸ 103 ve 118’e baktım neredeyse aynılardı ve elimde halihazırda bulunan rujlara çok benziyorlardı bu yüzden almadım ancak denediğim kadarıyla yapıları çok güzel. Klasik likit mat rujlar gibi kurutmuyor¸ kalıp gibi durmuyor ama aynı zamanda o kadifemsi görünümü ve hissi de sağlıyor. ilk sürüşte flormar’ınkiler gibi bir his uyandırsa da sonrasında bıraktığı etki daha olumlu zira flormar köpüksü yapıda olmasına¸ kurutmayacakmış gibi bir hissiyat uyandırmasına rağmen kurutuyor. Ama bence kalıcılığı bir nebze daha az diğerlerine göre. Tazelenebilirliği hakkında yorum yapamayacağım çünkü satın almadım ancak kolayca tazelenebileceğini düşünüyorum. indirimli fiyatı 15 liraydı¸ bence fiyatını hak ediyor. Elimdeki benzer renkleri bitirebilirsem 103 numarasını almayı düşünebilirim.

 3. sevdim mi sevemedim mi anlayamadığım ruj serisi. Öncelikle renklerini çok beğendim. Likit mat ruj olmasına rağmen sabitlendikten sonra dudakları birbirine yapıştırmıyor ve kurutmuyor. Adının hakkını veriyor gerçekten. Fakat diğer likit rujlara kıyasla sabitlenmesi çok uzun sürüyor ve dudaktan çok kolay transfer oluyor. indirimde şans verilebileceğini düşünüyorum. 

 4. Mezuniyetim için kırmızı ruj arayışındaydım (tek kırmızı rujum inbalm paletimde olduğu için :d) kalıcı olsun¸ sivilce ilacı kullandığım dudaklarımı kurutmasın kriterlerimle almış bulundum çünkü canım sözlük <3 bendeki 114 rengi ve gerçekten tam nokta atışı yapmışım. Bu kadar güzel bir kırmızı olabilir mi? Tam bir kırmızı. Kendini bangır bangır belli ediyor ama öyle güzel belli ediyor ki hayran kalıyorsunuz. Sıcak alt tonlu tenimle gayet güzel uyum sağladı¸ dişlerimi daha beyaz gösterdi. Arada kendimi şımartmak için sürüyorum dışarı çıkarken (yazar burda kendini Noora’yla karıştırır) Elimdeki tek kırmızı dudak kalemiyle yani flormar 233 ile kullanıyorum ve güzel bir uyum sağlıyorlar.Yapısına gelirsek yumuşacık¸ biraz sıvı bile diyebilirim (pastellerdeki gibi) ama peçeteyi hafifçe öpünce tamamen dudakla bütünleşiyor. Hafif¸ dudakta yok gibi hissettiriyor. Fakat yapısıyla ilgili ilginç bulduğum bir tarafı var. Dudağıma dokununca ya da ten ile temas edince dudaktan transfer oluyor renk (ama dudaktaki renkte asla azalma görmüyorum) fakat su içince¸ yemek falan yiyince ne bardağa ne de çatal kaşığa transfer olmuş oluyor. Evet biraz garip ama yine de çok beğendim. Performansından bir eksikliğe neden olmuyor bu özellik. 118’de gözüm var şimdilik.

 5. 102 numarasına sahip olduğum¸ dudaklarıma çok çok hafif bir pembelik veren¸ çok doğal duran ve sürümü çok kolay olan canım rujum. tek sıkıntısı bende kalıcılığının az olması. 15 lira gibi bir fiyata almıştım¸ fiyatına göre performansı çok iyi.

 6. 108 rengini satın aldım. sürümü¸ duruşu ve rengi efffsane güzel. kalıcılığı orta diyebiliriz bence. gün boyu dudaklarımı hic kurutmadı ve tazelenmeye müsait. çok güzel başka renkleri de vardı bence indirim dönemlerinde havada kapılması gereken bir ürün.

 7. hayatımın rujunu buldum. gerçekten çok yumuşak¸ bulaşan bir yapısı olmasına rağmen kalıcığı fena değil direkt silinip gitmiyor dudaktan¸ hafifçe silinerek gidiyor ki öyle de ayrı güzel görünüyor. tazelemesi kolay. kurutmuyor¸ benim dudaklarım gerçekten çok ama çok kurur. mat rujlardan sonra ilaç gibi geldi. bendeki 118 ve 103 renkleri görsellere duruşunu ekliyorum. her indirimde birer tane alırım.

 8. Benim gibi çölden hallice dudaklara sahip olan ama yine de likit mat ruj kullanmak isteyen cicişlerin bayılacağı¸ müptelası olacağı ruj. Kupkuru dudaklarımda en kurutmayan likit mat ruj bile kalıp gibi durur¸ aşırı rahatsız bir his yaratır fazla dayanamam silerim zaten. Bu ruj bildiğimiz likit mat rujlara göre daha az kalıcı ama daha yumuşak¸ daha köpüksü¸ kremsi bir hisse sahip. Görünüm olarak matlık seviyesi kişiye göre değişecektir ama benim için yeterince mat.

 9. 104 numarasına sahibim. sürülümü çok rahat. 104 numara içinde kahvelik barındıran nude bir pembe. ben de tam my lips but better ruju durdu. kesinlikle tavsiye ederim tüm cicişlere

 10. Golden rose un rujları arasında hakettiği değeri göremediğine inandığım seri . Yapısı ¸ dudakları kurutmaması ve renk seçenekleri açısından çok severek kullanıyorum . Her indirimde birer tane almışım resmen . Bendeki numaraları 102¸106¸113¸115 ve 118 . Özellikle 115  nasıl tatlış bir kırmızıdır böyle 🙂 Birde kokuları yok mu tofita gibi yememek için kendimi zor tutuyorum 🙂  Kesinlikle öneririm cicişler gidip bir bakmalısınız bu seriye.

 11. Gül kurusu pembe bir ruja ciddi anlamda ihtyacım vardı. Elimdeki bütüm rujlar kızıl kahve kiremit. Rossman da 113 numaralı rengi denedim yapısına bayıldım. Mat ruj nefretinizi unutturur cinsten. Esmerim dudaklarım küçük her rengi yakıştıramıyorum kendime pembe gül kurusu renkleri arasında en joker renk bu. Hafif dokunuşla pıt pıt sürüp makyajsız bile kullanabilirsiniz dudak rengi gibi görünüyor. İsterseniz dudakları çerçeveleyip içini tamamen doldurup bronzlaşan teninizle şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Tam yaz akşamı ruju <3

 12. yapısına bayıldığım ruj serisi. ilk denediğimde kurumayacak bu ya yok almıyorum diyip bırakmıştım ama sonra geri dönüp iki rengini aldım çünkü yemek yememe rağmen içlerden minik dağılmalar haricinde çıkmamıştı. fiyatını yanlış hatırlamıyorsam gratiste indirimde 17-18 liraydı.

 13. 107 rengine sahip olduğum ruj.likit mat rujum olmadığından almak için almıştım.Fakat yapısının bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum.dudağıma yeterli ürün geliyor fırçaya¸kolay uygulanıyor.içindeki yağlardan sanırım oldukça kremsi¸gün boyu nemli kalıyor ama aynı zamanda mat görünüyor.böyle kadife gibi bir hissi var¸çok güzel bir yapısı var.hem kurutmuyor¸hem de mat.renk ise koyu pembeyle kahvenin karışımı muhteşem bir renk.indirimden 15 liraya almıştım.ideal bir likit mat ruj…

 14. Hiçbir likit mat rujdan hoşlanmıyordum¸ ta ki bu ürünle tanışana kadar. 113 numaralı rengine sahibim¸ dudaklarım pigmentsiz tenim beyaz. Bende nudedan biraz daha dikkat çekici durdu¸ net bir gül kurusu gibi. Sürümü çok kolay¸ dalgalanma topaklanma yapmıyor¸ sabitlenme süresi ideal ne çok geç ne düzeltmeye mahal vermeyecek kadar çabuk. En güzeli ise dudakları asla kurutmaması. O kadar rahat bir kullanımı var ki dudağınızda olduğunu kolaylıkla unutabilirsiniz. Kalıcılığı klasik bir likit mat kadar ekstrem olmasa da normal bir rujdan oldukça daha kalıcı. Ek olarak¸ paketlemesini çok şık buluyorum. 26 tl gibi bir fiyata almıştım¸ bence almaya kesinlikle değen bir ürün.

 15. 107 numarasına tutulup 111 numarasını aldığım ruj serisi Aradık taradık gratiste yardımcı kızla ama 107 numara yok. Diğer renklere bakayım en azından dedim. 111 çarptı gözüme. Orada baktım renk baya güzel. Eve geldim denedim biraz daha farklı gibi geldi. Yapısı çok güzel hızlıca kurumuyor bu yüzden de taşırma olan yerleri düzeltmenize fırsat veriyor. Kuruduğunda ise dudağı kurutmuyor diğer likit mat rujlar gibi. Yumuşacık bir yapısı var. Yemek yiyerek denedim kendisini (renkten dolayı birazcık da sanırım) çeneme veya yanağıma bulaşma olmadı ancak bulaşmaya müsait bir yapıda dikkat edin. Yemekten sonra yer yer silinmeler olmuş. Üstüne tekrar aynı şekilde tazeleyebilme imkanı veren bir ruj. Aldığıma pişman değilim. Ben çok seviyorum ama kokusu bazı cicişlere ağır gelebilir. Fiyatına göre performansı gayet güzel. Bir dahakine bulursam 107 numarayı alacağım. ilgili medya: 3

 16. 102¸ 106 ve 112 renklerini aldım. Yumuşacık dokusu var. Dudağı asla kurutmuyor¸ catlama goruntusu olusmuyor. Sürerken taşırsanız bile kolayca silebiliyorsanız. Kaliciligi da gayet iyi. Yaz gunlerinde siklikla 112 rengini tercih ediyorum.

 17. 106 numarasiyla ask yasiyoruz resmen.İlk bas surunce fazla renk vermiyor¸ dudagi biraz dolgun gosteriyor¸ sonrasinda biraz koyulasiyor ve mukemmel sonuc resmen. Mac velvet teddy’ye muadil olarak Wetn wild-bare it all gosterilmesi bir o kadar sacma ki bu ruj dururken. Bittikce yenisi alinicaklara eklendi coktan. Surerken yumusacik ve kurudugunda bile asla dudaginizda agirlik hissetmiyorsunuz. Alin aldirin susluler¸ daha sonra tesekkur edersiniz :))

 18. Bugün 107 ve 111 numarası kargodan geldi elime eve gelince hemen denedim 111 numarası pembe ile Gül kurusu arası bi renk ilk sürdüğünüzde çok pembe gibi hissediyorsunuz ama sonra oturuyor. Oluru var rengin 107 numarasına bayıldım ne öyle ölü bir nude ne de kahverengi çok güzel bir renk ama denemelerimde şunu farkettim ki golden rose markasının longstay serisi kadar kalıcı olmayacak inşallah olur ama sanmıyorum 

 19. hoş bir yapısı var evet ama renk tonları sizde nasıl durur bilemiyorsunuz çünkü dışarıdan göründüğü gibi değil renkler. ten rengi¸ dudak rengi tonları yok geçişleri çok keskin ara tonlarını bulamadım ben. olan renkler güzel ama günlük kullanıma pek uygun değil bence.

 20. hayatımın serisi herhalde. üç rengini aldım. sürümü kolay¸ ağırlık kuruluk yapmıyor. rengi mükemmel. boyutu gayet yerinde. küçük makyaj çantalarına kolayca sığıyor. ya daha ne diyebilirim de övebilirim bilmiyorum. fiyatı 24 tl. 111¸ 104 renklerine bayıldım aşık oldum bittim. alın kızlar. fiyatları yükselmeden zam gelmeden mutlaka deneyin. inşallah balmın charmingi gibi bozmaz¸ ya da direkt o seri gibi fiyatı artmaz. ilk çıktığında 25 liraya aldığım rujlar şimdi 54 lira vallahi koyuyor önünden geçerken.

 21. 111 numarasını aldım. Renk çok güzel lakin sürdükten en az 10 dakika sonra dudakta matlaşıp sabitleniyor. Diğer likit mat serisi böyle değildi.

 22. Açık renklerinden 107 numarasını edinmiştim.en dudağıma uyan ölü gibi göstermeyen renk bu numarası olduğu için tercih ettim. Krem köpük yapıda bir ürün. Mat olup dudağı kurutmamasını beğendim¸ ancak çabuk sabitlenmedi. Bu sebeple sürdüğüm zaman dudağımdaki rujun sınırlarını kestiremiyorum¸ çünkü yayılma yapıyor. Yayılma problemini çözebilirsem günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek bir sonbahar rengi.

 23. Kullandığım en şahane likit mat ruj olabilir misin acaba sen ? Sürekli kuruyan ve çatlayan dudaklarıma mat ruj sürmeyeceğim yemini bozdurdu bana. Yapısı o kadar muhteşem ki sanki dudaklarinizda kadife bir kumaş var. Asla çatlamıyor¸ dökülmüyor ve dudakları kurutmuyor. Rengini şahane veriyor. Içinde jojoba ve avokado yağı var ki sanırım o şahane kadifelik bundan kaynaklanıyor. Kalıcılığı da benim için ideal. Sabah sürdüğüm ruj¸ kahvaltı çay ve kahve fasillarindan sonra bile öğlene kadar dudagimdaydi. Ictiginiz bardakta izini görüyorsunuz ama ne renginden ne de yapısından bir şey kaybetmiyor. Asla yapis yapis degil. Kokusu cok baskin degil ama marshmallow gibi kokuyor. Golden rose sen ne yaptin böyle demek istiyorum. Renk skalası da şahane. Bende ki rengi 102 fakat indirimde bir çok rengini alacağım. 27.90 tl ye aldim. Hic düşünmeden alınacak¸ uygun fiyatlı tek likit mat ruj diyebilirim. ilgili medya: 1

 24. 103 ve 118 numaralarina sahibim. Ikisi birbirine cok benziyor sadece biri daha koyu ama alirken secemedim cunku iki renge de bayildim. Yapilari kaliciliklari harika. Nude ruj arayisiniz varsa bu ikisine bakin derim.

 25. 106’yı bulamadığım için 102 numarasını arkadaşımın kardeşine aldım. 102 biraz daha açık pembe tonlu bir renk. Bende de 106 rengi var. Severek kullanıyorum. Yumuşak yapısı¸ kalıcılığı ve rengini çok seviyorum. Herkes 103 numaradan bahsetmiş. Yılbaşı indirimine girerse 103’ü de alıp denemeyi çok istiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?