“Golden rose dipliner” için 105 yorum

 1. ilk eyelinerım. üniversitedeyken bir golden rose standına gidip¸ “ben hiç eyeliner çekmedim¸ başlangıç için ne önerirsiniz” dememle çalışanın tavsiyesiyle aldım.iki şişe bitirdim. sonra normal göz kalemine¸ oradan keçe uçlu eyelinera¸ bir süre farı eyeliner olarak kullanmaya en son da jel eyelinera geçtim.sanırım hala yeni başlayanlara öneriliyor ama bence kullanımı nispeten zor ve çabuk sabitlenmediğinden bulaşma ihtimali var. keçe uçlu eyeliner veya fırça ve jel eyeliner kavrayabilme ve kontrol açısından bence yeni başlayanlar için daha uygun.

 2. Ucuz ve yeni eyeliner kullanmaya başlayacaklara kolay uygulama yaptıran bir eyeliner. Vazgeçilmez.Akmaz dagılmaz. Nasıl sürdüysem öyle kalır.Ve benim gibi beceriksiz birine eşit kuyruk yaptıran eyeliner yapmışlar daha ne olsun.

 3. bir kutusunu kullanıp siyahın eyelinerın bana yakışmadığını anlayınca azaltarak bıraktığım ürün. alırken benimle ilgilenen çalışana ne kadar zamanda kuruyor diye sorunca 2 ay demişti ki ben 4 ay falan kullandım. sürerken boşluk oluşmasını beceriksizliğime yoruyordum zamanında fakat başlıktaki diğer girdileri okuyunca yalnız olmadığımı anladım. çabuk kurumaması da bir diğer falsosu. sürerken kolay kontrol edilebilmesi ¸ net siyah rengi ve fiyatı ise artıları.

 4. Eyliner namına ilk bunu kullanmıştım. Verdiği siyah renk güzel de bende cok çabuk dağıldı. Biterse bir daha alacağım bir ürün değil.

 5. waterproof olsa seve seve kullanacağım uygun fiyatlı eyelinerlikit eyeliner görüntüsünü pek bir seviyorum fakat şu yağmurlu bahar günlerinde kesinlikle uzak durmak gerek zira suda bildiğiniz çözünüyor

 6. fırça ucunda yaptığı topaklanma yüzünden bir hışım vazgeçtiğim ürün ama siyahlığı oldukça güzel. ancak fiyatı uygun olmasına rağmen indirimlerde yakalarsanız alın bence. artık değmezmiş gibi¸ herkesmiş gibi…

 7. Benim pek sevemediğim dipliner.Hem ambalağı adi hemen çatlıyor ve makyaj çantama akar korkusuyla yanıma taşıyamıyorum.Hem de bana çok sıvı geldi cekerken hep ortaları boşluk boşluk kalıyor onları dolduriyim derken de kirpiklerim mafoluyor. Flormarın diplinerını tercih ederim

 8. Adamı sinir eder. Aşırı sıvı yapısı var. Bir kat sürüyorsun¸ tam renk vermiyor¸ üstünden geçeyim desen siliniyor gözünden.Parlak bitişli olmasını da sevmiyorum zaten. Bunu kullanan herkesi golden rose’un keçe uçlu kalem eyeliner’ına davet ediyorum. O da hesaplı. Hem daha güzel.Alıştıktan sonra Kullanımı rahat¸ dilediğince kuyruk yap¸ kalın istersen kalın ¸ ince istersen ince sür. Hem de mat bitişli. Bir asaleti var hatunlar. Yıkın artık eyeliner tabularını.

 9. Beni çıldırtan ürün. Arkadaşımın tavsiyesi ve uygun fiyatlı olması nedeniyle aldım fakat cidden suluboya gibi yapısıyla beni çıldırtıyor. En az 4 kat geçmem gerekiyor ve kuruması inanılmaz uzun sürüyor. tek avantajı fırçası güzel ama inanın değmez. Bunun yerine piyasada çok daha ucuz ve güzel diplinerlar mevcut.

 10. ben sevmedim. sürdüğümde orta kısmı gri duruyor¸ yeterince ürün sürülmüyor bilmiyorum nasıl anlatsam. ayrıca mat siyah bir görüntüsü yok¸ parlıyor gözümün üstünde.gratis indiriminden almıştım. ya direk çöpe gidecek ya da üzerine mat bir far geçerek dağıtıp o şekilde kullanacağım.

 11. Aksine yıllardır kullandığım tek eyelinerımdır kendisi ve ne alırsam alayım tekrar buna döndüm. Bende hiç bir şekilde akma¸bulaşma yapmıyor ve simsiyah duruyor tabi ben en son yaklaşık 5 ay önce almıştım. Acaba yeni üretimlerinde mi bir sorun var ki…

 12. kullanımı bence çok pratik. normalde jel eyeliner kullanmama rağmen hemen hazırlanmam gerekince bunu kullanıyorum. çok fazla kalıcı olduğunu söyleyemem. bazen unutup da elim gözümü gidince hemen elime bulaşıyor. ambalajı dandik bir ürün görüntüsü çizse de deneyin derim ben.

 13. indirimdeyken 6¸5 tl e almıştım ve f/p açısından gayet kaliteli bir ürün.artı yönleri- simsiyah- temizlemesi kolay – fiyatı uyguneksi yönleri-fırçasına alışmak gerekiyor ilk başlarda göz kapağımı yanlışlıkla boyadım hep- elimle gözümü çok ovuşturduğumdan akşama doğru bir kısmı bozuluyor

 14. Senelerdir kullandığım ve memnun olduğum bir ürün.. dipliner sürmek korkutsa da golden rose’un fırçası kullanışlı.. sürdükten sonra elinizi göz kapağınıza götürmezseniz uzun süre akmadan kalıyor..

 15. uygun fiyatlı¸ simsiyah renk veren eyeliner. ancak yağlı göz kapaklarınız varsa özellikle yaz aylarında bulaşma yapabilir.

 16. İlk aldığım eyelinerim tisisi. Şikayetlerim arasında ucunun çok kalın olması tabii ki var göz pınarını asla mükemmel yapamıyordum ben. Bir de ucunda tüyler oluyor¸ nerden geliyor hiç bir fikrim yok. Ama rengi duruşu güzel. Yazın da kışın da çok zorlarsam akıyordu.

 17. ilk başta yapısını çok sevdiğim ama ucu kısa sürede deforme olunca “sen de mi brütüs” diyerek vedalaştığım dipliner.

 18. Daha önce gördüğüm ama almaya cesaret edemediğim dipliner.Diplinere karşıyım başta¸ fırçası kalın. Sürülüşü kolay ama kalın sevmeyene sıkıntı. Çok çok mükemmel sonuçlar elde edemedim zira. (oldukça uzun süre de kullandım.)Herkesin sonunda eyelinere döneceğini düşünüyorum.

 19. Diplinerların şahıdır. Eyeliner sürüşüne hasta olduğum 3 kişiye kullandığı eyelinerı sorduğumda cevabı bu dipliner oldu. Ben de kullanırım severek ama acemilere biraz zor gibi sanki.

 20. Tanıştığım ilk dipliner. Kapağı çok hassas olduğundan sert bir kapatışınızda aniden ikiye ayrılabilme ihtimali bulunur. Tabi zamanla açık kapaktan dolayı kuruyup gider. Genelde herkesin tutuşuna uyumluluk sağlar ve kimseye yamuk yapmaz. Hoşlanmadığım tarafı tamamen mat olmayışı. Yine de fiyatına göre hakkını fazlasıyla veren bi ürün.

 21. kuzenimde vardı¸ o sürmüştü bana bayıldım. hemen edindim. ilk başlarda elim alışkın olmadığı için süremiyordum fakat şimdi öğrendim. gerçekten makyajım vazgeçilmez parçalarından biri oldu. göz makyajı sevenlere şiddetle tavsiye edilir.

 22. İlk eyelinerımdır kendisi. Severek 3 sene kullandim tabii sonra eyeliner üzerine farkli kozmetik markaları farklı ürünlerle birbiriyle yarışmaya başlayınca ben de diğer ürünleri denemeye başladım. Ama golden rose hala makyaj çantamda bulunur.

 23. Rahat sürülebilen ¸ renginden de memnun kaldığım ürün .Fakat benim gibi makyaj bazı kullanmayanlarda akma yapabiliyor.Yakın fiyattaki benzer ürünleri denesem de en iyisinin bu olduğuna karar verdim .Bir artısı da kolay temizlenebilmesi.

 24. İlk aldığım makyaj malzemeleri arasında¸ yarı cahillikle alınmış buna rağmen çok da fena olmayan dipliner. Ben a101’den 7 tl ye almıştım¸ bu yüzden fiyat-performans açısından gayet başarılı diyebilirim. Beyaz tenliyim ve bende simsiyah duruyor yalnız bu yaz aylarında sıcak havanın da etkisiyle kuyruğu hemen bozuluyor¸ sürekli kontrol etmek zorunda kalıyorum. ayrıca ambalajı da sağlam değil¸ kapatırken çatlamalar oluyor. siyahlığını çok sevmeme rağmen akması¸ ambalajı yüzünden aşk-nefret ilişkimiz var kendisiyle 🙂

 25. Beğenmediğim bir dipliner. İlk başta mat değil ki bu benim için büyük bir eksi. Az bir kullanımda fırçası hemen deforme oluyor. Kabı çok dandik bir iki kullanımda kırılıyor. Üzerindeki yazı da hemen siliniyor. Olumlu tek tarafı gün içinde akma yapmaması onun haricinde kötü bir ürün ama fiyat bakımından uygun olduğu için belki tercih edilebilir.

 26. Yıllardır kullanıyorum kendisini. Çok güzel duruyor gözde. İnce de yapabilirsiniz kalın da¸ keçe-kalem-ucu buna müsait. Gözlerim rüzgar ile çok aktığından biraz akma yapabiliyor. Fiyatına oranla çok iyi¸ ama o ambalaj berbat. Bunları eskiden gümüş saplı yapıyorlardı. O zaman yazıları siliniyordu¸ gümüş yerleri atıyordu sanırım tam hatırlamıyorum. Sonra altın rengi saplı yapmaya başladılar¸ kapak döndürürken kırılıyordu falan¸ tabii yazılar hep siliniyordu. Yakın bir zamanda tekrar aldım sapları siyah olmuş¸ şaşırdım falan. Sonra anladım ki ben water resistant olanını almışım. (bkz: gratis çalışanları ) Nete baktım hiçbir yerde yok böyle birşey. Aynı altın rekli saplının siyah saplısı. Daha mat bir de.

 27. Ucu mükemmel olan eyeliner çeşidi. Siyahlığı yeterince tatmin edici.. Ucuda eyeliner süremeyenlere kolaylık sağlıyor. Gerçi ben Elimi bu eyelinerda alıştırıp Sonrasında siyahlığı daha iyi olan bir eyeliner çeşidine geçtim.

 28. Benim T bölgem ve göz kapaklarım gün içinde çok fazla yağlanır ve kullandığım her eyeliner bir şekilde göz kapaklarıma bulaştı ancak bu ürün kesinlikle fiyatının üstünde performans gösteriyor. Bütün gün hiç bir şekilde akma¸ bulaşma yapmıyor göz kapaklarıma. O yüzden genelde bu ürünü kullanmayı tercih ediyorum. Ayrıca eyeliner çekme konusunda da çok başarılı değilim ancak bu ürünle hiç bir sıkıntı yaşamıyorum kullanırken. Fırçası çok kullanışlı.

 29. babelisk ile aynı fikirdeyim ¸ iki gün önce aldım ama hiç beğenmedim ya benim göz kapağımın dokusu fazla emici ya da bunun kıvamı olmamış. Sürüyorum sürüyorum ortada boşluk kalacak şekilde kenarlarda yoğunlaşıyor ama bir türlü koyu kıvamda ve kapatıcı bir hal almıyor. Ben almayın derim ama siz bilirsiniz.

 30. Ben zamanında kullandım tekrar aldım ama unutmuşum yapısını resmen. Silik silik kalıyor bende. Bikaç kere üstünden geçmem gerekiyor. Jel eyelinera daha alışamadım kalemdende yorulduğum için bitene kadar kullanacağım şimdilik.

 31. Fiyat performans açısından çok başarılı bi ürün.. Rengi koyu siyah sürüşü kolay akma falan da yapmıyor. Ben memnun olduğum halde bloglar merak vs derken başka başka markaları aldım tabii

 32. ilk kullandığım eyeliner. üniversite 1. ya da 2. sınıftayken almıştım uzunca bir süre de dayanmıştı ama sonra jel eyeliner kullanmaya başladım ve bir daha almadım. fiyat performans açısından oldukça tatmin edici bir ürün.

 33. Üniversite de her kızın bundan vardı bir tane. Benimde ilk eyelinerımdır kendisi. Bunun yerine sürümü kolay onlarca eyeliner var ve benim gibi yağlı ve düşük göz kapaklarından muzdaripseniz¸ pandaya dönme ihtimaliniz çok yüksek. Yalnız simsiyah bir bitişi var¸ oda en büyük artısı sanırım.

 34. simsiyah ve benimde ilk eyelinerim hala da arada jer eyelinerin üzerinden koyalaştırmak için bununla geçiyorum tek eksisi kabı çok dandik ve çok geç kuruyor

 35. gözlerim kışın soğuktan¸ yazın güneşten¸ baharda da polenden yaşardığı için¸ siyahlığına¸parlaklığına ve sürüş rahatlığına bayılmama rağmen kullanamadığım diplinerdır. En ufak sıvı temasında dağılıyor. Keşke golden rose waterproof versiyonunu da piyasaya sürse.

 36. Bir kere uygun fiyatlı diye almıştım. Memnun kaldım diyebilirim. Biraz daha dayanıklı olup göz çevremi karartmasaydı sürekli alabilirdim. Bütçesine göre performası gayet yerinde.

 37. herhangi bir project pan listem olmamasına rağmen¸ bu dipliner bitmeden yeni bir eyeliner almayacağıma and içtim¸ kanımla da imzaladım. fakat bitmiyor allah kahretsin bitmiyor! 8 aydır kullanıyorum¸ hemen hemen her gün! üstüne kalem çek kullan altına kalem çek kullan¸ göz üstüne sür¸ daha ince bir fırçayla kuyruk yap kullan. türlü türlü naneler yedim. ama yok efendim¸ ne bereketli şeymiş hay maşşallah! aslında fena değil¸ sürümü kolay ama kalın. özellikle göz pınarı ve kuyruk kısmında keçe ucu sıkıntı yaratıyor¸ çok kalın sürülüyor o kısımlar. kalıcılığı enfes¸ altına sür wet’n wild bluree yi¸ tüm gün türkan şoray gibi bak bak bak daha çok bak¸ şuraya da bak¸neyse cıvıdım. bitsin hakkaten.

 38. sürümü kolay oluşundan mütevellit kullandığım bir ürün. ancak kalıcılığı istenen seviyelerde değil maalesef.

 39. önceden hep keçeli kalem şeklinde olan eyelinerları kullanmıştım ama çoookk çabuk bitiyorlardı ve soluk bir sonuç alıyordum. daha sonra bu minnoşu aldım. simsiyah bir görüntü veriyor ve bitmiyor evet. ama bilmiyorum ben mi beceremiyorum ama o keçeli kalemlerle yaptığım incecik çizgiyi bununla yapamıyorum¸ hep orta kalınlıkta oluyor çizgilerim.

 40. Keçeli eyelinerlara göre kullanımı biraz daha zordur ama benim maybelline jel eyeliner ile kullandığım eyeliner bu. Bittikçe ikisini alıyorum zaten birlikte kullanıyorum ilk jel eyeliner ile kesik uçlu fırça ile yerini belirleyip güzelce kuyruğunu veriyorum sonra bunu kullanıyorum çok da dayanıklı ve simsiyah oluyor.

 41. günlük makyajımda sürekli eyeliner çekiyorum ve bu ürünü kullanıyorum. fiyatına göre gayet iyi olduğunu düşünüyorum tabii daha belirgin olması için bi kaç kere üstünden geçmek gerekiyor onun haricinde sürümü kolay¸ benim gözlerimde akma¸ bulaşma yapmadı. severek kullanıyorum

 42. Uygun fiyatlı¸ gün içinde çok dağilmayan¸ pul pul olmayan¸ rengi durdukça goz kapaklarinizda solan ama guzel bir siyahlık veren¸ fırçasi fazla kullanilinca ip gibi seyler cikan yine de tum olumsuzluklara ragmen ve de eyeliner ozurlu oldugumdan vazgecemedigim dipliner.

 43. Her gün eyeliner süren biriyseniz kesinlikle tavsiye ediyorum. en güzel yanı mat olması. gayet doğal duruyor. fiyatı da çok iyi bence gereksiz yere daha iyi¸ pahalı markalar almak anlamsız. 3¸5 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.

 44. 2 senedir bittikçe aldığım¸ fiyat performans açısından başarılı bir ürün. yapısı mat değil. sürümü çok kolay fakat ucu çok ince olmadığı için kuyruk yapmak sizin başarınıza kalmış golden rose ürünü.

 45. Benim de ilk eyelinerım. Bende akma yapmıyor¸ çabuk kuruyor¸ istediğim kalınlığı vermemi sağlıyor. Fırçasından memnunum.Evet ambalajı çok adi¸ bu üçüncü oldu. Üçünün de kullanmaya başladıktan bir ay sonra kapağı kırıldı. Tesadüf olamaz. Ama kırık olsa da akma yapmıyorBen seviyorum. Ama jel eyeliner da denemek istiyorum

 46. daha önce 4 yıl kadar flormar diplinerı her gün bayılarak kullandım. bir süredir de eyeliner sürmektense smokey eyes makyajına kafayı takmıştım. daha sonra da bu golden rose diplinerı aldım ve bugün denedim. fırçanın ucuna çok fazla ürün geliyor biraz sıyırmak gerekiyor. tam opak değil ilk katta¸ 2 kat sürmek gerekiyor ki tamamen belirgin olsun.. ama hoşuma gitti bakalım şimdilik akma bulaşma yapmadı 7 saattir falan gözümde.

 47. fiyatına göre çok iyi. ilk bununla başladım 1-2 marka daha denedim ama yok bence en iyisi bu. tek eksisi fırçası. yani belli bir zaman sonra deforme oluyor. o da benim için çok sorun olmuyor alacak olanlara şiddetle tavsiyemdir.

 48. kullanımı¸ bulaştığında düzeltilmesi çok kolay topuzu kaçırdıysam panda gibi olmuyorum en sevdiğim yanı bu sanırım.üstelik mat naif klasik bir dipliner makyaj çantamın en eski üyesi olabilir 5-6 tane bitirmişimdir deneyin bence cicişler.

 49. Yoğun ve bir o kadar da basarili bir ürün.tam siyah bir görüntü veriyor ve güzel bir şekilde sabitleniyor. Sürümü de kolay. Güzel güzel¸ bir daha alınır mı? Alınır.

 50. aldıktan kısa süre sonra çamurlu su gibi bi kıvama geldi halbuki başta sevmiştim.bi daha almam gözüm şu an maybelline in fırçalı eyelinerinda

 51. Uzun uzun yıllardır severek kullanıyordum. Fiyatı uygundu. Sonra fiyatı biraz biraz artınca her indirimde yedeklediklerim arasına girdi. Benim için bereketliydi de ama son 1 yıldır sanırım her paketi değiştiğinde (bir ara kapak siyahtı¸ sarı oldu¸ üstündeki yazıların rengi değişti vs vs.) fiyat da arttı eski kalitesi de kalması. Şimdi her kullanımdan önce iyice sallasam da eskiye nazaran simsiyah değil. Golden rose’dan kullandığım tek üründü galiba¸ üzdü.

 52. yıllardır kullandığım¸ en kolay uygulama yaptığım severek kullandığım eyelinerim. 5TLye aldığım zamanları bilirim. Şimdi Golden Rose markasının kalitesi ve fiyatlarının yükselmesi ile değeri artmıştır. Tek geçişte yoğun siyahlık veriyor¸ ikinci katı sürmenize gerek kalmıyor. Çabuk kuruduğu için pratik bir ürün. Severek kullanıyorum.

 53. fiyatına göre çok güzel bir ürün simsiyah.. çok kalıcı değil tabii elim sürekli gözüme gittiği için de olabilir..silerken çok fazla dağılıyor ipçikler halinde¸ temizlemek zorunda kalıyorum gözümün içinden¸ bu yüzden çok kullanmıyorum¸ sadece biraz daha net bir görüntü istediğimde kalem eyelinerımın üstüne geçiyorum¸ böyle sürdüğümde o gözüme dağılması da azalıyor..fırça tarafının tutma yeri çok dayanıksız benimki kırıldı hep ama hava almadı içi heralde ki kurumadı..

 54. Herkesin övgüler yağdırdığı o ürünler bir tek bende mi ters etki yapiyor. Bununla nasil kuyruk yapiyorsunuz allah askina.ikinci kez üstunden gecerken altta kalan urunu toplamiyor mu sizin eyelineriniz? Bazen ucu kupkuruymus gibi durup sonra fircanin yaninda biriken boya kirpiginize dusup yapisip kalmiyor mu orda?Kisaca felaket bir urun. Gercekten kotu.Günler sonra gelen edit: Galiba kullana kullana sevmeye başlıyorum. Aslında o kadar da zor cizilmiyormus kuyruk. Hatta bir sey itiraf edeyim. Şu son 3 4 gündür hayatimda cizdigim en guzel eyeliner cizgilerini cekiyorum bu urunle. Aman masallah.

 55. Fiyat performans oranına bakılarak alınabilecek en güzel ürünlerden ben bi arkadaşım da gorup markasını duyunca sasirmistim ama bittikce aldığım nadir ürünlerden diyebilirim

 56. kullandığım ilk eyeliner’dı. o zamanlar kozmetiği yeni yeni öğrenmeye başladığım için başka bir eyeliner denemedim. ama kullandığım en dandik üründü. ne adam akıllı sürülüyordu¸ ne de kuyruk yapılıyordu. sürdükten 2 saat sonra göz pınarlarım ve kaz ayakları hizası dağılmaya başlıyordu¸ ondan da tam 1 saat sonra bildiğin kendi kendine siliniyordu

 57. Ilk kullandığımda bayağı seviyordum ama ambalajını değiştirdikten sonra son entrylerdeki durumları ben de yaşadım. ikinci katı geçerken ilk katı alıp götürüyor resmen. ama tuhaf bir şekilde sadece sol gözümde oluştu bu sorunlar :d yeni eyeliner arayışına gireceğim muhtemelen.

 58. Kesinlikle çok kötü bir ürün buradaki yorumlara aldanıp aldım ama hiç beğenmedim. Sürerken altında kalan boya hemen topaklanıyor simsiyah bi görüntü vermiyor. ve kısa sürede dağılmaya başlıyor

 59. Eyelinera ilk bununla başladım hala da devam ediyorum.ediyordum yani bu seferlik başka bir eyeliner aldım ama muhtemelen geri dönerim.benim için çok başarılı bir ürün ucu olsun siyahlığı olsun fazlasıyla memnunum.bende hiçbir şekilde akma bozulma vs yapmıyor .evet bazen aldığınız ürüne göre ucu yumuşak veya sert olabiliyor ama ben genelde yumuşaklara denk geliyorum.sert uçlusuna denk gelsemde bu diplinera elim o kadar alışmış ki bi problem olmuyor.hatta bu kalın uca o kadar alışmışım ki korkuma ince uçlu eyeliner alıp deneyemiyorum beceremem diye :d kısacası işte canım canım diplinerım benim diyorum anlayın.bu arada yaklaşık 6 ay öncesinde 7-8 liraya alıyordum şimdi 12-13 olmuş be heyyy sende popülerliğin kurbanı mı oldun anacım yapma üzüyorsun beni

 60. Yaklaşık üç¸ dört yıl önce şişe şişe kullandığım bir üründü fakat renkli gözümde yansıma yaptığına karar verdiğimde kullanmayı bıraktım. ıslak ve keskin bir siyahlık barındırıyor zira renkli göze parlak siyahları yakıştırmıyorum.

 61. bir aralar bundan başka bir şey kullanmıyordum açıkçası. Kullanırken çok hoşuma gidiyordu fakat zamanla daha güzel eyelinerler keşfettikçe beğenmemeye başladığım ürün.Birincisi kirpiklerinize bulaştırmadan sürmek çok zor. Kirpiklere değdirince de birbirine yapışıyor kuruyor filan üzerine rimel sürmek imkansızlaşıyor. Rimeli sürüyorsun kirpikler ayrılmıyor üç tane kirpiğin varmış gibi görünüyor.İkincisi de zamanla eyeliner topaklanıp göz altlarına siyah siyah akıyor hiç hoş bir durum değil.Artılarıysa kolay çıkması¸ makyaj temizleyicisiyle çabucak çıkıveriyor.Aslında matlığı filan fena değil ama ben daha mat eyeliner seviyorum.E tabi bir de fiyatı var 6 tlye filan alıyordum ben bu eyelinerı.

 62. Bir gratis indiriminde 2 yıl önce aldım. Çok sevdim hergün kullandım. Ama hala bitmedi. Bitiremedim bitirilemiyor. O minnacık şişe nasıl 2 yıldır ısrarla bitmedi bilemiyorum. istediginiz incelikte ve rahatca çekebilirsiniz hemen sabitlenmediği için üstünden geçtiğinizde çizgi çizgi olmuyor. Yeni başlayan biri icin uygulamak oldukça kolay. Gayet siyah ve mat. İlk sürüldüğünde ıslak duruyor ama 5-10 saniye içinde matlaşıyor. Ağladığım¸ sıraya kafayı koyup uyukladığım zamanlarda kuyruk kısmı yok oluyor hatta bir gözüm makyajli bir gözüm boş gezmisliğim var ama bunlar dışında akmadı.

 63. bir kere denediğim ve nedense göz kapağımı yakan eyeliner. tekrar denemek istiyorum ama korkuyorum cicişler. gözümü yakma sebebi muhtemelen tarihinin geçmiş olmasıydı çünkü kısa bir süre sonra kurudu. abimin eşi “al senin olsun” diyip vermişti bana da zaten. asdfgharkadaşım bunu kullanıyordu¸ memnundu da. ama bağzı (!) aktiviteler sonucu tamamen siliniyor dedi. bir gün annesininkini kullandı ve o aktiviteyi yapmaya gitti. “inanır mısın gram oynamadı” dedi. o günden sonra kendisi de bir tane aldı.geçen buluştuk¸ dedi ki “bak bu gözümde duranı dün sürdüm¸ hem de hiç akmadı!”

 64. sürümü kolay¸istenilen siyahlıkta.biraz ıslak ancak hemen kuruyor.üzerinden tekrar geçilebiliyor.benim başka eyelinera ihtiyaç duymadan birkaç yıldır severek kullandığım ürün.

 65. 10-13₺ arası değişebilen¸ waterproof olduğunu iddia eden ürün. Bana göre en fazla 7₺ hak ediyor. Piyasada 10-13₺ ye daha iyi diplinerlar var. Ayrıca bu ürün waterproof falan değil. Dünyanın en büyük yalanı bence.Gün içinde bozulma süresi 5-10 dakika. Gözde pürüzsüz dümdüz duramıyor. Özellikle ya kuyruk kısmı hemen gidiyor¸ yada baş kısmı akıp mahvoluyor¸ ya da ikisi birden. Bir kaç saate de orta kısmında bozulmalar görebilirsiniz.Çabuk deforme olan bir uçu var diplenırın. İllaki bu uçta bir şeyle sürecekseniz eyelinerınızı flormar alın bence. Tabiki daha iyileri var ama fiyat olarak yakınlığı göz önünde bulundurunca¸ flormar>golden rose.Waterproof yalanı+gözde duruşunu beğenmediğimden 10/4.

 66. Kalıcılığı olsun siyahligi matligi falan tam bana hitap ediyor aplikatoru biraz daha ince olsa daha iyi olurdu tabi.

 67. siyahlığı ve kalıcılığı iyi olmayan¸ gün içinde siyahlığı daha da kaybolan ve silinen eyeliner. sürüşü kolay olsa da tek çizgide kesinlikle koyu bir siyahlık olmuyor¸ üstünden tekrar geçince de siliniyor bunu yerine kalem kullanırım daha iyi.

 68. Sürmesi kolay ve gayet koyu renkli. Ayrıca anında kuruma gibi bir özelliği var. A101 fırsat ürünlerine geldiği an abanıyorum 🙂

 69. Üzerinden 5 kat da geçsem asla siyah olmuyor su gibi bi ürün hiç memnun kalmadım sanırım benim ürünümde bi sorun var

 70. Renginde bir sıkıntı yok¸ yeterince siyah. Uygulaması ve çıkarması da zor değil ancak sürerken hafiften dağılıyor. Aralarda boşluklar oluşuyor¸ tekrar üzerinden geçmeniz gerekiyor. Bu da hoşuma gitmedi. Kuruduktan sonra herhangi bir sorun olmuyor¸ benimki aynen kalıyor. Olmazsa olmaz ve vazgeçilmez değil. Bitince tekrar almam.

 71. 6 ay oldu alalı başlarda hiç bir sıkıntı yoktu fakat şuan gözüme ne zaman dokundursam deli gibi yakıyor¸ çöpe gidecek maalesef ki :/

 72. indirimde 7¸5 liraya aldığım dipliner. rengi simsiyah ancak fırçası biraz kalın ve kıvamı çok sıvı. kuruması çok zaman alıyor ve ben hareket etmeden duramıyorum. bu yüzden sürdükten sonra göz kapağımda yayılıyor¸ akıyor ve rakuna dönüyorum. benim için tekrar alınmayacak bir ürün.

 73. Bir süredir elimdeydi fakat kullanmıyodum. Jel eyelinerdan daha pratik olacağını düşünerek kullanayım bari dedim. Dedim de ben bunu kullanamıyorumki. Renk verme konusunda çok başarısız. Hem verdiği renk kötü hem de onu bile zor veriyo. Üstelik çok fazla boşluk bırakıyı. Boşlukları doldurayım diye üstünden geçerseniz boyadığınız yerdeki boyayı da siliyo falan. Saçma sapan bişey işte. Gerçekten neden kullanmadığımı çözmüş oldum.

 74. ben de bir indirimde almıştım çok ucuz diye. kesinlikle kullanamadım¸ çok kötü. çok çok kötü. rengini vermiyor¸ sürdüğünüz yerde kalıyor dipliner gidince rengini açarak çiziyor. böyle bir saçmalık görmedim.

 75. iğrenç bir eyeliner dipliner likit her neyse. suyu ve rengi ayrılmış gibi çıkıyor fırça kutudan soluk boyuyor¸ çalkalasan da çok bir şey fark etmiyor flormar ve pastelinki daha iyi.

 76. Hiç önermem. Bir keresinde soğuktan gözlerim yaşarmıştı. Mağazada aynaya bir baktım eyeliner gözümün altına inmiş. Bir daha kullanmadım.

 77. Hemen akıp hem gözümün altını simsiyah yapan hem de göz kapaklarıma bulaşan ürün. kaç yıl kullandım bilmiyorum ama kesinlikle önermiyorum. bunu alacağınıza yakınınızda bir avon satıcısı bulun gidin ondan avonun göz kalemini alın daha iyi eğer ucuz ürün arıyorsanız. hele bir de teniniz beyazsa akınca pandomimciye dönüyorsunuz benden söylemesi

 78. Yorumlarina cok sasirdigim dipliner. Ben bu diplinerin renginden de sürüm kolayligindan da cok memnunum. Kac adet bitirdim bilmiyorum. Bende kesinlikle denildigi gibi ayrışma yapmadi. Ayrica cok net bir siyahlığı vardi. Acaba yeni ambalajlari ile yapisi mi değişti merak ettim. Ben en son altın rengi kapakli ürününü kullandim. Sonrakiler tamamen siyah kapakli olarak uretildi. Hatta ondan da bi adet elimde mevcut. Su an note un diplinerini kullandigim icin onu açmadım. kullandigimda editlerim artık.Edit: bugün elimde bekleyen¸ yenilenmiş ambalajli bu diplineri denedim ve yorumlara bir kez daha sasirdim. Simsiyah bir dipliner. Sürümü cok rahat. Eski ambalajli halinden hic bir fark yok hatta daha da iyi olmus. ambalajı cok dandikti önceden. note ile karşılaştıracak olursam note’un ucu cok uzun ve sivri oldugu icin kullanmakta güçlük cekiyordum. Kac aydir işkence cekmisim onunla bugün anladim. Golden rose markasını tarz olarak sevmesem de bu diplineri bana fiyat ve kullanim olarak büyük kolaylik sağlıyor. Bazi ürünleri cok iyi performans sağlıyor fiyatina göre.

 79. yorumlara ağzım açık kaldı.ben uzun zamandır kullanıyorum¸ bittikçe de alıyorum.acaba ben başka bir şey mi kullanıyorum diye kendimden şüphelenmedim değil hani.gayet simmsiyah sürümü de bana çok kolay geliyor.jel eyeliner’a göre de daha pratik geliyor bana.ne yalan söyleyeyim severek kullanıyorum

 80. farklı markaları da denesem vazgeçemediğim üründür. gratis indiriminde yakalayıp birkaç tane de stok yapmıştım.ucu keçeli kalem gibi olduğu için kullanımı kolay. hala eyeliner’a geçemediğim için kendisiyle mutluyum. biraz geç kuruyor ona dikkat edilebilir. siyahlığı ve yoğunluğu bana yetiyor. günlük kullanım için ideal.

 81. Kullandığım en kötü dipliner. Renginin siyahla alakası yok¸ gri görünüyor. Gün içinde silinip gidiyor¸ aldigima pişman oldum.

 82. Uygun fiyatlı bir alternatif olmasına rağmen bir daha satın alacağımı sanmıyorum. Benim için eksikleri¸ fırçasının çok kalın ve tombul olması¸ aynı yere 2 kez fırça sürdüğünüzde mevcut bölgedeki ürünü silmesi ve maalesef siyahlık konusunda tatmin edici olmaması.

 83. Kullanmadan önce hep çalkalamama rağmen sulu ve opak çıkmıyor¸ kalıcılığı da iyi değil. Dipliner sevenler bir de catrice waterproof diplinerı deneyin net siyah ve çok kalıcı¸ şimdiye kadar bir çok dipliner kullandım¸ en iyisi. 

 84. a101 de ucuza görünce almıştım. çok beğendim. gayet siyah¸ sürümü kolay¸ akma kokma yapmayan bir dipliner. yeni yeni sürmeye başlayacaklara ideal bence. yorumlara şaşırdım açıkçası. çalkalamadan kullanıyor olabilir misiniz cicişler :/

 85. bir adet iyi¸ bir adet de vasat olmak üzere iki ayrı versiyonu olan dipliner. şöyle açıklayayım¸ bundan yıllar önce sap kısmının gold renkte olanından almıştım ve kaç tane bitirdim bilmiyorum. simsiyah¸ sürümü kolay¸ matlık açısından da tatmin edici bir diplinerdı. gün içerisinde akmasa da matlığından dolayı yer yer çatlamalar oluyordu. e o kadarını da göz ardı ediyordum sevdiğim için. ki biz kadınlar sırf seviyoruz diye neleri göz ardı etmiyoruz onu mu dert edecektim?konuyu dağıtmadan ikinci versiyonuna geçmek istiyorum. bir müddet sonra bu ürünün ambalajı değişti ve tamamen simsiyah oldu. yani fırçasının yer aldığı sap kısmının gold değil siyah renkte olan bir çeşidi sürüldü piyasaya. bu da aynısıdır herhalde diyerek attım sepete -ki kasa arkası indirimli fiyatından 7 küsur tl ye almış olmam lazım¸ sonuç gerçek bir rezalet. birçok cicişnün de belirttiği gibi resmen su. sallamaktan tutun açık bırakmaya¸ oje misali buzdolabına atmaya kadar birçok şey denedim ama nafile. siyah-gold ambalajlı olanını epeydir göremiyorum raflarda. sanırım ambalajıyla birlikte formülasyonunu da değiştirdiler ve ürünün yapısı bozuldu.balm schwing¸ pastel waterproof gibi daha kaliteli alternatifleri varken tercih edilmese de olur bu yapıda bir ürün.

 86. ambalajı her ne kadar pazar malı gibi dursada kendisi başarılı bir ürün fırçasını ve tam siyahlığını seviyorum

 87. Bu ürünü kolay kullanıldığı yönündeki tavsiyeler üzerine aldım ama ben beceremedim açıkçası. Büyük ihtimalle sıkıntı bendeydi çünkü normalde aşırı el titremesine sahip bir insanım. Arada evde kendi kendime deneme yaptıktan sonra çıkarmaya çalışırken her yere bulaştırdım yani bana çok dayanacak bir ürün gibi gelmedi. Bu bittikten sonra jel eyeliner almak istiyorum. 

 88. A101 den 9.90 a aldığımı belirterek başlamak istiyorumSürümü ve şekil vermesi çok kolay bir dipliner¸ yıllardır likit kullanan biri olarak söylüyorumFiyat performans açısından bakıldığında şaşırtacak derecede kaliteli bir ürünÇoğu kişi soruyor sürdüğümde çok güzel olduğunu markasını merak ediyorlar Sürdükten sonra matlasiyor Dokunmadan durursaniz 15 saat yerinde durmuşlugu var bende akma olmadıEliniz giderse bulaşır

 89. Fiyat performans olarak başarılı bulduğum eyeliner. Ambalajını sevmiyorum ilk bakıldığında çok kalitesiz bir ürünmüş izlenimi veriyor. Ama verdiği siyahlık¸ gün içinde akmaması ve kolay bir şekilde temizlenebilmesi benim için artı olan yönleri.

 90. Bir türlü vazgeçemediğim dipliner. Bazen sıkılıp farklı markalar deneyeyim dedim ama yok bir türlü bu dipliner dan vazgeçemedim. Hem indirimlerde fiyatı oldukça uygun hem simsiyah hemde asla dağılmıyor. Sabah sürüyorum akşam geldiğimde tamamen aynı duruyo gözümde. Ayrıca sürmesi çok kolay bence eyeliner çekemeyenler ilk olarak bu ürünle deneyip öğrensinler.

 91. Seveni cok seviyor ama ben bir türlü anlaşamadım ne sürebiliyorum sursemde dökülüyor teyzem cok sevdigi ona verdim. Gel linerleri daha cok seviyorum 

 92. severek kullandığım nadir makyaj ürünlerimden.çantamın vazgeçilmezi.öyle aman aman siyah da değil rengi.hoş ve cool duran bir rengi var.saatlerce dayanıyor¸akmıyor.ve gayet de uygun fiyatı.tavsiye ederim cicişler :*

 93. Fiyatına göre performansı harika bir ürün. Siyahlığı ve sürümü oldukça başarılı.Tek sıkıntısı biraz fazla sıktığımızda çatlayıp kırılan kapağı.

Siz ne düşünüyorsunuz?