“Golden rose color expert oje” için 14 yorum

  1. bende 06 numarasi bulunan seri. nude renkli ojelere zaafim oldugundan bunu tercih ettim. fircasi kalin ve uygulamasi epey kolay. rengini ilk katta cok guzel veriyor 2. kata gerek bile duymadim ben. normalde golden rose ojeleri sevmem ama basarili olmus kesinlikle oneriyorum.

  2. geçen hafta sonu gri bir tonunu aldım ¸ şuan anımsayamadım numarasını . çok ama çok başarılı buldum . hızlı kuruması bir yana kalın fırçası sayesinde tek katta olayı özetliyor size . dayanıklılığı nasıl diye de bugün çıkarmadım . normalde bu tür sür ¸ çık ve git ojeler dayanıksız olabiliyor ama görünen o ki gerçekten bu konuda da başarılı . her rengini almaya değer ama oje bu kadar dayanıklı ve yormayan türden olunca ¸ açıkçası mevsim de kışa girerken koyu tonları tercih edeceğim bol bol .

  3. 98 numarasını hem oje hem de baz olarak kullanıyorum. rengin kendisi zaten çok güzel. sürünce tırnaklar tertemiz duruyor. üzerine sürdüğüm rengi de tek seferde ortaya çıkartıyor ve koyu renk ojelerin tırnakta iz yapmasını engelliyor.

  4. geçende iki kat bordo ve üzerine yine aynı markanın oje kurutucusunu sürdüm . normal şartlarda beni 3. gün değil ¸ 2. gün aynı renk ojeyle gören pek azdır . hm minnacık bir soyulmaya dahi tahammül edemiyorum hem de renkleri seviyorum . ama bordo vazgeçilmez . bu markanın bu ürünü de bambaşka bişiy .. 3. gün o ellerle gezdim ¸ hiç mi deforme olmaz ¸ soyulmaz . . her markanın koyu renk ojesi alınmıyor gerçekten . ya kapatıcılığı azdır ya da çabuk soyulur . haa bu arada önemli bir ayrıntı da aseton ile temizlerken ellerinize bulaşmıyor . bu da büyük bir artıdır benim için .

  5. 74 numarası sürülmek için sırada bekliyor. Kahve tonlarinda hafif pırıltı içeren bir oje. Çok beğenerek aldim bu kış favorilerimden olacak sanırım. Fırçası da color rich serisine göre daha iyi gibi..

  6. 92 numarasını dün aldım¸ bugün kendisiyle aşk yaşıyorum. Evet kıvamı biraz koyu ancak ilk katta güzel renk veriyor. Ben 2 kat uyguladim ve tek kelimeyle harika. Rengi duruşu fırça yapısı çok güzel. Ayrıca bu ojeler dün gratiste 3.90 iken izmir karşıyaka yücel parfümeride 2.25 tl idi. İzmirli cicişlerin haberi olsun<3 görsel ekliyorum.

  7. 96 numarasını her yerde arayıp bulamadığım oje serisi. kışın kullanabileceğim çok hoş temiz gösteren açık bir gri tonu. yapısı hakkında da hep iyi şeyler duydum. ama hiçbir yerde bulamıyorum.

  8. Başta sanki asırlardır rafta duruyormuş da artık bozulmuş gibi bir intiba uyandırmıştı bende. İlk önce Harika bir kızıl yansımalı kahve olan 74 numarasını sadece rengi için almıştım. Fakat yapısı¸ opaklığı¸ hızlı kuruması ve kalıcılığı o kadar harika ki artık tüm ojelerimi bu seriden alıyorum. *74 numara merak edebilecekler için görsellere eklendi.

  9. İnternette görüp albenisine kapılarak az önce 43 numara açık mavi rengini aldığım oje. Oje deyince ilk aklıma gelen markalardan golden rose. Yeni serisi çok tatlı renklere sahip ancak zaten bende her renk oje mevcut olduğu için deneme amaçlı bir tane aldım şimdilik. Tam aradığım tonu mavinin ve kapatıcılığı çok iyi. Yassı fırçaya sahip ve normalde çok kullanışlı oluyor ancak bu serinin fırçasını ben hiç beğenmedim. Tırnaklarım biraz küçük belki bundan dolayı rahat sürüm sağlayamadım. Fırçadan dolayı çok tercih etmeyebilirim.

  10. Paris serisinden çok istediğim 226 numarasını hiçbir mağazada bulamıyodum¸ son olarak taksim’deki golden rose’a sordum ve rengi tarif ettim. kadın color expert serisindeki 73 numarayı gösterdi¸ kaptım tabi resmen hayatımın ojesi. 1 haftada çeyreği gitti desem? tek katta gayet güzel renk veriyo¸ ışıltılı bi rengi olduğu için ama ben 2. Kattaki sonucunu daha çok beğeniyorum. bu arada fırçası da kalın ve sürümü kolay.

Siz ne düşünüyorsunuz?