“Golden rose city style maskara” için 24 yorum

 1. fiyat performans oranı oldukça yüksek. a101 den 7 liraya satın alabilirsiniz. golden rose un kendi mağazasında 12.75 tl fiyatı. çoğu maskara gibi birkaç gün sonra kuruyunca kıvama geliyor. yalnız dolgunluk arayanları tatmin etmeyebilir. tek tek ayırıyor¸ şahane uzatıyor ve kaldırıyor kirpikleri. waterproof olmamasına rağmen kirpikleri kıvrık tutması muhteşem¸ kolay da temizleniyor. e bu fiyata daha ne olsun…

 2. a101de kasanın oralarda gördüm fiyatıda 6¸90 gibi bişeydi. fırça yapısı aynı maybelline lash sensationalınkine benziyor. ilk aldığımda kapağını açık bıraktım biraz kurusun diye fazla sıvıydı. biraz kurudultan sonra o kadar çok sevdim kiii sadece bunu kullanıyorum diyebilirim. kirpiklerim uzun ama ne hacimi var ne kıvrıklığı. bunu sürünce tek tek ayırıp kıvırıyor. dökülme falan yapmadı bende. çıkartırken de hiç zorlanmadım.

 3. Bugün ilk kez kullandim ve etkisine bayıldım. Kirpiklerin yapismasini engelliyor ve kat kat uygulasan da agirlik yapmıyor. Kattığı hacim de hoşuma gitti. Gercekten fiyatina gore cok guzel bir maskara. Golden rose un bu silikon fırçalı maskaralarıni genel olarak begendim özellikle bu ve yeşil olanı.

 4. bu maskarayı a101 de tam da elimdeki maskaranın bittiği bir zamanda görmüştüm.fiyatı 7 lira gibi bir şeydi¸alayım dedim.eve gidip denediğimde ise etkisine gerçekten bayıldım.kirpiklerimi tek tek ayırmış¸uzatmıştı.birkaç sefer sadece uzun kıllı tarafını kullandıktan sonra dur ya şu kısa kıllı tarafı da kullanayım dedim.önce uzun kıllı tarafla kirpiklerimi tek tek ayırdıktan sonra kısa kıllı tarafla zigzag hareketlere 2.katı sürdüm ve o zaman dedim bu maskarayı böyle kullanmalıymışım diye gshdgds¸yine uzun¸tel tel ayrılmış kirpikler vardı ama kıvrık ve biraz da hacimli gözüküyolardı.1 tüp bitirince başka maskaralar da kullandım ama sonunda yenisini alabildim.bitirdikçe de almayı düşünüyorum.

 5. Bu maskarayi bittikçe yenisi alinan ürünler başlığında gördüm ve internetten stalkladim resmen hakkinda hiç kotu yorum yok. Ustelik firca yapisi da lash sensational ile çok benzer. Fiyatı dersen 10tl altında… kısacası ben bu maskaranin neden daha ünlü olmadığını anlayamadım. Ustelik benden once yorum yapan 15 cicişden 15i de olumlu ve çok guzel yorum yapmışlar. Bence bu maskara yürür.

 6. Övüldüğü için gittim aldım. Fırça güzel. Etkisi normal. Ama terlemediğim ve ağlamadığım halde gözün altına akıyor. Hatta o kadar akıyor ki bi bakıyorum maskara yok. Normalde loreal¸ yves rocher rimel kullanırım. Hiçbirinde böyle bi sorun yaşamadım. Bence bizimla diyılsın bi daha kesinlikle almam.

 7. Uygun fiyatlı en güzel maskaralardan orta boy ama düz olan kirpiklerimi gerçekten güzel kaldırıyor. Ben önce tarak gibi olan kısımla tarayıp sonra kısa uçlu kısmıyla ikinci katı geçiyordum ve tataaam! Ama göz altlarına biraz da aktığı bir gerçek ama 6 liraya daha ne olsun

 8. iyi ve uygun fiyatlı rimel arayışındaydım ve bu rimelin burada çok övüldüğünü görünce hemen gidip aldım. 3-4 aydır ara ara kullanıyorum ama pek sevemedim. akmaması sanırım tek olumlu yanı. benim kirpiklerime öyle aman aman bir hacim vermedi¸ kirpiklerimi istediğim gibi ayırmadı hatta birleştirip topak topak yaptı. bir daha alacağımı sanmıyorum.

  2
  1
 9. bayılıyoruum. kirpiklerim sık ama kısalar olabildiğince doğal ama uzatıp ayıran maskaraları seviyorum bu maskara da tam olarak öyle. fiyatı da çok uygun kesinlikle denemenizi öneririm.

 10. beni olumlu anlamda şaşırtan ender makyaj ürünlerinden biri.a101’deydi sanırım aklıma esti aldım ama daha kasadayken yahu ben bunu niye aldım diye söyledim kendi kendime. golden rose’un sadece ojesini kullanmıştım¸ o da çabuk kuruduğu için memnun değildim. neyse pahalı değil¸ beğenmezsem fazla kaybım olmaz dedim ama kullandığım anda yüzümde güller açtı mutluluktan. kıvırıyor¸ uzatıyor¸ dolgunluk vermese de yapıştırmıyor¸ kirpikleri çok güzel ve doğal bir şekilde ortaya çıkarıyor. günlük kullanım için harika. kolayca çıkıyor ve bu performansa göre bayağı ucuz. yeni bitirdim¸ yine alacağım.

 11. A101 de denk gelip fırça yapısı hoşuma gittiği için 7 lira gibi komik bir fiyata aldığım rimel. Silikon fırçalar işimi gördüğü için uygun fiyatlı silikon fırçalı rimellere şans veriyorum. Biraz maybelline lash sensational’ı andırsa da onun kadar başarılı bulmadım. Ama ayırması topaklanma yapmaması filan güzel ben serinin cat walk isimli rimeliyle beraber kullandığımda günlük makyajımda doğal ve tatmin edici bir görüntü yaratıyorum. Uygun fiyatlı maskara arayışında olanlar deneyebilir

 12. İlk olarak kirpiklerimden bahsedeyim¸ karışık¸ kimi yukarı kimi aşağı bakan¸ uzun ama kıvrık olmayan (hatta kirpik kıvırıcıdan iki saniye sonra tekrar düşebilen) kirpiklere sahibim. Bu maskarayı golden rose’un kendi mağazasından 16 tlye aldım ama anladığım kadarıyla a101de daha ucuzmuş. Beklentim yoktu¸ henüz beş kez falan kullandım ama şuana kadar çok beğendim. Kirpiklerimi kıvrık tutuyor¸ simsiyah¸ uzatıyor. Çok az yapıştırıyor ama o da yeni açıldığından diye düşünüyorum. Umarım böyle devam eder çünkü fiyat performans açısından bakıldığında benden 10 puan alabilir

 13. Maxim eyesdan daha az dolgunluk veren çok güzel kıvıran ve tek tek ayıran mascara. Maxim eyesin kıvırması lancome hypnose ayarında¸ asla dökme veya zor çıkarma sorunuyla karşılaşmadım ancak kıvırmayı kirpikleri oldukça sertleştirerek yapıyor. Bu maskara ise daha günlük ve kirpikleri sertleştirmeden kıvırıyor. Mascaranın ucunun bir tarafı daha ince ve essence ilx e benziyor¸ diğer tarafı ise daha uzun¸ seviyoruz <3

 14. Fiyat performans açısından en başarılı bulduğum maskaramdır. Bittikçe alırım ¸ günlük makyajım için aradığım uzun ve tek tek ayrılmış görüntüyü sağlıyor. A101 lerde 7-8 lira civarında bulabilirsiniz. 

 15. verdiği hacim ve uzunluk günlük makyaj için gayet yeterli olan rimel. çıkarması da kolay. fakat akma yapıyor¸ gün sonunda gözümün katlanma bölgesinde hafif siyah çizgi halinde akmış oluyor terlemişsem. yine de fiyatına göre çok iyi.

 16. Epey maskara deneyimlemiş biri olarak beğendim ama kalıcık konusunda zayıf. Maskara bazıyla etkisini ise gerçekten çok sevdim. Fırçası sayesinde tek tek ayırıyor¸ uzatıyor¸ hacim veriyor. Birkaç kat uygulayabiliyorsunuz. Bence biraz kuru bie yapısı var. Maskara bazı olmadan kısa sürede indi kirpiklerim fakat bazla kalıcılığını da dengelediğim için beğendim. F/p olarak tabiki çok iyi 8 lira gibi komik bir fiyata almıştım üstelik!

 17. tek güzel yanı kirpikleri güzel taraması olan maskara. belirgin bir siyah renk vermiyor¸ uzatmıyor¸ kıvırmıyor. kirpikleri yapıştıran bir maskarayla aynı anda kullanılırsa belki işe yarayabilir.

 18. Fiyat/performans ürünü. Çok belirgin kirpikler seviyorsanız sizi tatmin etmeyecektir. Tek tek ayırıp tarıyor uzatıyor. Kıvırma ve hacim namına pek bir şey göremedim daha çok günlük kullanıma uygun. Akma bende yaptı ama gözlerim çok sulanır yani benimle alakalı olabilir.

 19. Yok gibi makyaj için uygun bir maskara. Zira sürdükten birkaç saat sonra aynaya bakınca dümdüz ve hiç de siyah olmayan kirpiklerle karşılaşıyorum. Doğal bir görünüm istediğimde kullanmaya başladım ben de. Olsa da olur olmasa da kategorisinde bir ürün kendi adıma.

 20. a101den 8-9 liraya alınabilir¸ fiyat performans açısından güzel¸ hacim isteniliyorsa en az iki kat uygulanmasını tavsiye ederim. benim kirpiklerime uymayan tek kısmı fırçasının çok esnek olması 

 21. fiyat performans açısından çok iyi olan fakat benim düz ve uzun kirpiklerime çok da iyi gelmeyen maskara. verdiği siyahlık beni tatmin etmedi

 22. testerını denedikten sonra vooouuv diyerek hemen aldığım ama sonrasında çok sıvı olduğunu düşünerek nefret ettiğim rimel. Bir süre sonra hafif kuruyunca bu nefretim aşka dönüştü. Ne zaman sürsem ipek kirpik mi diye soruluyor. Fırçası ve boyası indirimde 12 liralık bir rimel olmasına rağmen şa ha ne.

 23. Gerçekten çok beğendiğim bir maskaradır kendisi. A101 den 9.99 a almıştım. Kirpiklerim hafif kıvrık ve nispeten uzun ama sık değil. Kirpiklerimi güzel ayırdı¸ uzattı ve hacim verdi. Ama tek tek ayırması en çok beğendiğim özellik oldu. Cat Walk la birlikte kullanıldığında gerçekten çok hoş bir görüntüye ulaştırdığını düşünüyorum. Plastik fırça sevenler bakabilir..

 24. Ben bu maskarayı aldığımda çok beğenmemiştim açıkçası. Ancak bu ara tüm maskaralarımı bunun fırçası ile uyguluyorum. En beğenmediğim maskaranın performansını bile arşa çıkardı kesinlikle.

Siz ne düşünüyorsunuz?