“Golden rose catwalk maskara” için 57 yorum

 1. Yeni tanıştığım maskara. şu ana kadar gayet severek kullandım. Kirpiklerim uzun ama hacimsiz¸ bu rimel de yeterince hacim verip gözlerimi ortaya çıkardı. Kirpiklerimi dökmesi gibi bi sorunla karşılaşmadım henüz. Ben 3-4 kat sürüp kullanıyorum böylece tam olarak istediğim görüntüye ulaşıyorum.

 2. Kirpikleri tek tek ayırıp uzatan ve fiyatı indirimsiz haliyle 9 tl falan olan maskara. Daha önce Tuğçe ay ‘ın videosunda görmüştüm almaya karar vermiştim ama çok rimel kullanmadığımdan erteledim. Kardeşim bunu a101’den almış sanırım. Kullandım ve gözlerime inanamadım. Ancak bunu z şeklinde değil yukarı doğru tarayarak sürün daha güzel oluyor.Tam bir öğrenci rimeli. Uygun fiyatlı diye 40 50 liralık maskaraları gösterip “indirim bekleyin ehehehehe fakirler” yapıyor vloggerlar hep¸ ki bir öğrenci için 20 lira bile büyük para. Bir akşam yemeği demek.

 3. aynı serinin city styla olan pembe ambalajlısını kullanıyordum. çok memnunum. bitince almak için çıktım benimki hep tükenmişti vaktim de yoktu bunu aldım. iyiki de almışım. artık vazgeçilmez iki golden rose rimelim var. bu diğerinden çok daha fazla belirginleştiriyor kirpikleri. kat kat sürmeye hiç gerek kalmıyor. sadece kıvırması birazcik yetersiz geldi ki düz değil kirpiklerim. ayrıca kullandığım tum maskaralar arasında en siyah bu. alışık değilim bu kadar simsiyah kirpiğe 🙂 bu arada bende a101 den 6.90a aldım

 4. geçenlerde a101 de çok ucuza almıştım bunu ve pembe ambalajlı olanı. tester falan da yoktu fırçasına bakamamıştım pek ümitli de değildim. denemek için sürdüm ve inanamadım bu kadar uygun fiyatlı bir maskaradan beklemiyodum açıkçası. hem uzattı¸ hem dolgunluk verdi hemde simsiyah. elimdeki 50-60 liralık çoğu maskaraya taş çıkarttı.

 5. Bugün cosmetica’dan 6.90 tl ye aldığım mascaraKirpiklerimi tek tek ayırdı ve istediğim hacmi verdi.Süreli yaklaşık 4 saat oldu ve hala aynı şekilde.En beğendiğim yanı ise kirpiklerime verdiği siyahlık oldu. Memnunum cicişler.

 6. Dolgun bir kirpik istiyorsanız önermem ancak uzatıp tek tek ayırmada fiyatına göre oldukça başarılı bir ürün bence.

 7. Golden Rose’un uygun fiyatlı maskaraları arasında en iyisi.Siyah mı bence simsiyah ¸ fırçası da güzel ama “catwalk” dediği etkiyi ben göremedim maalesef. Evet dolgunlaştırıyor ¸ evet uzatıyor az da olsa ama kaldırmıyor efendim kaldırmıyor. Çok bir beklenti ile almadım kirpiklerim de kisa ve düz ama sadece biraz dolgunlaştı. Ama şu da var akmıyor rimel ve zorda bırakmıyor. Kirpiklerimi tek tek ayırıyor ilk katta ama sonraki katlarda yapıştırıyor bende.Uzun kirpikli iseniz daha çok memnun kalacağınızı düşündüğüm ama fiyat skalasında en iyisi olduğunu da düşünüyorum açıkçası. Elimde dolu bir paket var ve ” sen bunu kullanamamışsın.” diyen bir ciciş arkadaşım varsa yardım için bir mesaj kutusu kadar uzağındayım. Kısaca denemekten bir şey kaybetmezsiniz ama ben tekrar alır mıyım zorunda kalmadıkça başka alternatifleri denemeye bakarım.

 8. seyrek¸ orta uzunlukta¸ biri bir tarafa diğeri bir tarafa bakan ama ekseriyetle dümdüz enteresan kirpiklerimi topaklanma yapmadan hacimlendirip¸ tek tek ayırıp hafifçe kıvıran ama uzatma konusunda pek başarılı bulmadığım¸ yine de fiyat/performans oranıyla aşmış günlük makyajlarımın vazgeçilmezi maskaram. seyrek kirpiklerimi genelde göz kapağımın kirpik dibine siyah kalem geçerek çokmuş gibi göstermeye çalışıyorum akskjl 🙁 ama bu maskara simsiyah bir etki bıraktığı için buna ihtiyaç duymamaya başladım. zaten sabahın yedisinde yaptığım aşırı üşengeç makyajımdan bir adım eksiltmesiyle de ayrı mutlu etti. a101’den 7 liraya almıştım¸ öğrenci şahsım için bitirmeyi başarırsam koşa koşa yenisini alacağım bir maskara oldu.

 9. Bu ürünü A101 lere geldiginde 6.45 gibi bi fiyata aldım hem de 4 çeşidini de (sarı¸turuncu¸pembe¸yeşil renkte dört çeşidi var zaten) İnsan hiçbirinden mi memnun kalmaz? Sanki icinde ürün yok gibi fırçaya asla rimel gelmiyor. Fırçalarin hepsi slikom ve gayet afilli ama hepsinin performansı aynı. Sadece hakkini yemeyeyim pembe olani nispeten biraz daha iyi. Ama bunlara 6.45 verene kadar 15lira verip essence rimelleri alırım daha iyi.

 10. Tanim: f/p oranı açısından en başarılı buldugum¸ en sevdiğim kozmetik ürün. Siyahlığı ve hacim vermesi gayet normal¸ ayırması kıvırması uzatması mükemmel bir maskara ve a101lerde sadece 9 lira. Akmıyor¸ bulaşmıyor¸ kesinlikle yapıştırmıyor¸ rahat sürüyorsunuz ve cok güzel kirpikler elde ediyorsunuz. ve sadece dokuz lira. Evet belki de daha kötü etki veren drugstore çeşitleri otuz kırk küsür lira iken sadece dokuz lira olmasi buna olan aşkımı daha da güçlendiriyor. Vallahi 9. Bazen kal geliyor İşte böyle şaşkınlıktan. Golden rose sevmediğim bir marka olsa da gereksiz duygusal bağ kurmanın yanlış olduğunu düşünüyorum¸ çünkü ben onu almasam da marka batmayacak¸ ben zarara gireceğim ve böyle bir konuda bile biraz bencil olmam gerektiğini anladım. Yanlış bir düşünce olduğunu biliyorum¸ tasvip etmeyenleriniz olacaktır ama her üründe hassasiyet gösteremeyeceğimi kabullendim artık ne yazık ki.Neyse niye buraya girdim ki¸ ne diyordum¸ dokuz lira¸ alın aldırın ama bana da bırakın lütfen¸ sevgiler.

 11. a101den alınabilecek en güzel şey olabilir. hem hacim hem uzunluk hem de siyahlık aynı anda oluyor¸ hem de bu fiyata. buldukça alıyorum¸ bence highend markalara taş çıkartır.

 12. aynı serideki diğer fail kardeşlerine inat çok başarılı bir maskara. hani asıl istediğiniz maskara yüksek fiyatlıdır¸ ama o an sıkışıksınızdır ya¸ bunu alıp rahatlayabilirsiniz. birinden duymuştum hiç hatırlamıyorum şu an kim¸ a101de kasa yanında görünce almıştım 9 lira gibi bir fiyata. fakat şimdi gratislerde kendi standında falan görüyorum indirimsiz fiyatı 20 lira? hayırdır? indirimin köpeğiyim. sonuçta nedense fiyatı farklı farklı ama başarılı bir maskara

 13. maskaramın bittiği ve gratise gitmeye üşendiğim bir gün a101den sanırım 9 liraya aldım. açıkçası ben ilk açtığımda bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırır diye düşündüm ama yapısını baya beğendim. çok ıslak değil ama aşırı siyah da değil bence. çok makyajlı görünmek istemediğim zaman kirpiklerimi biraz kıvırıp bununla çok az sabitleyince o dik görüntüsü 2-3 saat düşmeden kaldı. bol bol sürdüğüm günlerde de dökülme görmedim. bittikten sonra tekrar alınabilecek ürünlerden biri kesinlikle

 14. uzun ve yoğun kirpiklerim var. makyajlarımda takma kirpik görüntüsünü seviyorum gündüz gece farketmeden.bu maskara ise uzatma konusunda yeterli ama hacimde biraz eksik gibi. üstüne hacim veren başka bir maskara ile kullandığımda daha memnun oluyorum. ama tabiki fiyat performans olarak çok başarılı.

 15. A101 den az önce aldım gelir gelmez sürdüm tabii.öncelikle ilk seferde açması çok zor oldu benimkini sebebini anlayamadım.öyle ıslak bir yapısı yok¸fırçası çok ergonomik ama sanki hafif eğimli gibi. tek tek ayırması çok güzel asla topaklanmıyor ki benim birkaç tane kirpiğim olduğu için önemli bu.tek tek ayrılmış¸aşırı hacimli olmayan günlük bir maskara arıyorsanız en iyisi bu olabilir.eğer akma-dökülme yapmazsa her gün kullanırım ben bunu :)Edit:yaaa bu ikinci katta çok güzel oldu ama hala topaklanmıyor hem <3

 16. yaklaşık bir ay önce tesadüfen görüp aldım¸ fiyatını görünce beklentilerimi baya düşürmüştüm. ama aldığımdan beri başka maskara kullanmıyorum sözlük¸ bu nasıl mükemmel bir günlük maskaradır böyle. kirpiklerimi güzelce kıvırıyor¸ yeterli bir uzunluk sağlıyor ve ne kadar sürersem süreyim asla topaklanmıyor. fiyat performans olayını da göz önünde bulundurursam artık favori maskaram diyebilirim. biter bitmez alıcam hatta yedeklemeyi düşünüyorum. alın¸ aldırın.

 17. Teşekkürler ciciş sözlük ¸teşekkürler cicişler bu ürünü almamda vesile olduğunuz için. Çünkü favori maskaramı bulmuş durumdayım. Ne kadar teşekkür etsem az. Şimdi üründen bahsedeyim o zaman. Kirpiklerim düz ve seyrek maskaradan beklentim kıvırdığım kirpiklerimi düşürmemesi ve uzatması . Bunları yapan tek maskara ki ne maskaralar denedim zamanında . Akma ¸dökme yapmadı .fiyatı indirimsiz 15.50 ki indirimde rahat 8-10 tl arasında olacak bir maskara . Çok ıslak değil masakaranın kıvama gelmesini bekleriz ya bunda öyle bir sorun yok. 

 18. Yaşadığım şehir küçük bir şehirdi ve tabii o zamanlar gratis falan hak getire… Bir kozmetikçi vardı xp gibi markaların olduğu orda bu maskaradan vardı. Turuncu rengi çok sevdiğimden ve “aaa kedi yazıyor¸ ben kedilere bayılırım” gibisinden bir mantıkla aldım. Hali hazırda zaten uzun olan kirpiklerimi aşırı fazla uzattı. Her sürüşümde uzuyordu hatta gözlüğümün camına değip siyah leke bırakıyordu ksjsks hiç dökülme yapmadı¸ kolayca çıktı. Fiyat olarak da uygun. Tekrar şans verilebilir¸ alınabilir . 

 19. Güzel olmasına güzel bir maskara ama sönüyor. İki saate kalmaz verdiği tüm hacmi kaybediyor. Yapısı kuru¸ açıldığınızda direk beklemiş gibi. Bu ilerki zamanlarda dökülmeye sebep oluyor. Fırçası çok güzel. Minnnacık gözümün en kenarlarına kadar girebiliyorum. Lash sensational rimelimin bittiği dönemde idare etti beni ama bir daha alacağımı sanmıyorum.

 20. Yaklaşık 6 ay önce 8 tl’ye aldığım rimel.6 ay içinde kuruma yapmadı ama son zamanlarda kirpiğime sürerken dökğlme yaptı.Fırçasının tombik olmasını sevdiğim.Vaadleri ise uzatma ve hacim verme.Uzatma konusuna katılmıyorum ancak iki kat sürdüğünüzde çok güzel bir hacime sahip kirpikleriniz oluyor.

 21. Guzel bir maskara ve fiyati oldukça uygun. Makyaja yeni başlayan veya hafif makyaj sevenlere öneririm. Etkisi ahım sahim degil ama güzel boyayip kirpikleri ayırıyor.

 22. Asla yapıştırmıyor uzatmasi hacimi çok başarılı bence gün sonuna doğru hafif bir dökülme yaptı bende. Fırçası küçük ve sürmesi hayet rahat a101de en son 8-9 tl arasıydı kesinlikle şans verilmeli ve a101de gratis vb yerlerden daha ucuza satılıyor.

 23. uzatma ve hacim verme konusunda memnun kalmadığım bir ürün oldu. çok çabuk kurudu. Tek güzel yanı kirpikleri yapıştırmaması ve tek tek ayırması.

 24. Arkadaşımın tavsiyesi ile satın alıp kullandığım¸ kirpikleri tek tek ayıran ve bunun yanında çok güzel uzatan bir maskara. Kesinlikle favorilerimden biri.

 25. golden rose maxim eyes sonrası denemek için aldım ve çok memnun kaldım. fırçasının bombeli yapısı sayesinde göz bitiminde yer alan kirpikleri rahat kavrıyor. maxim eyes ile karşılaştırırsam kesinlikle bu rimel önde olur. kirpiklere hem dolgunluk veriyor hem de kirpikleri kıvırarak yukarı doğru uzatıyor.1 haftadır kullanıyorum¸ herhangi bir dökülme problemi yaşamadım. lens kullanan biri olarak rimelin akması görüntüden çok göz hassasiyetimi artırıyor ama akma da yapmadı. en kısa zamanda yedekleyeceğim bir ürün kendisi. fiyat performans oranı belirtmem gerekirse 10 üzerinden gönül rahatlığı ile 8 verebilirim.

 26. günlük kullanım için çok uygun olan bir ürün. benim maskarada aradığım en önemli özelliklerden bir tanesi topaklanma yapmaması. ve gerçekten bende yapmadı. ürünün fiyatını görünce biraz kuşku duydum ama beğenmezsem kullanmam 8 tl kaybım olur en fazla dedim ve aldım¸ pişman değilim. fırçası sayesinde en küçük kirpiklerimi bile kıvırıyor. buraya kalp bırakıyorum.

 27. benim yere bakan kirpiklerimi allahla selamlaştırmıştır. gayet güzel kıvırıyor ve tek tek ayırıyor. ilk 5 sürüşte falan muazzamdı ama sanki kurudukça perfonmasında düşüş oldu. o yüzden arada badem yağı ya da duraline damlatıp öyle devam ediyorum. alacaksanız boşuna gratise watsonsa falan gitmeyin. oralarda 16tl civarı çünkü. a101’de ise yaklaşık 9tl. fiyatına oranla nur nimet bence.

  11
  2
 28. 9.90 tl ye maskara mi olur tabumu yıkan maskara. A101 de diğer tum renkleri olduğu gibi dururken turuncu olan cat walk tekti. Onu da ben kaptım. Elimde fazla maskara olduğu icin bayramdan bu yana bekletiyordum ama dayanamadım iki gündür kullanıyorum. Oldum olası kıl fırça kullanamiyorum bu tam istediğim gibi slikon yapıda ve fırçası çok farklı. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Tek tek ayiriyor uzatıyor asla topaklanma yapmıyor ki en sevdiğim özellik .ben genelde maskaraları tek kat kullanmayı seviyorum tek katta istediğim görüntüye kavuştum. dokulme bulasma yapmadi.bu sicaklarda hafta ici sabah 7 den aksam 9 a kadar kirpigimde kaldi kas altima goz altima asla bulasma olmadi.cikartmasi biraz zor ama cift fazli temizleyici ile daha kolay oldu micel suya gore. Öğrenciler sakin rimelsiz kaldım demeyin bu fiyata baska böyle bir maskara sanmıyorum ki olsun. Bittikçe alırım hatta bitmeden o fiyata tekrar çifter çifter alırım. ilgili medya: 1

 29. Fiyatına göre gayet güzel bir ürün diyerek başlamak istiyorum Kirpikleri kaldırıp hacim veriyorKalıcı bir maskara akma yapmıyor Sürümü çok kötü resmen diken gibi batarak sürülüyorFırçası çok güzel Ürün bitmeye yakınken kirpiklerime dolgunluk ve renk vermediğini anladığım an atmaya kıyamadığım için¸kaşlarıma kullandım fırçası çok güzeldi hem tarıyor hem hafif renk veriyordu Ayrıca A101 de çok uygun on lira. Denk geldikçe alırım bulunsun kötü günler için

 30. Aşırı güzel bir maskara olduğunu söyleyemem. Fiyatına göre eh işte idare eder diyebiliriz. Bence bu ürüne gelene kadar daha uygun fiyatlı birçok maskara mevcut. Örneğin ¸ I love extrem gibi.

 31. A101’ de denk gelince aldığım maskara. Beni tamamen şoka uğrattı. Çok uzun saymadığım ve pek de kıvrık olmayan kirpiklerim var. Maskaralardan beklentim ¸1- uzatsın 2- biraz hacim vermesi (gözüm yükseklerde değil) İlk kullanımdan itibaren tek kelimeyle B A Y I L D I M! Kirpiklerimi inanılmaz derecede uzattı ve hacim verdi. E fiyatı da çok uygun. Denk geldikçe alıyorum.

 32. Tem makyajından ziyade göz makyajına aşık olan birisiyim ve gözlerimi ön plana çıkarmayı seviyorum. Haliyle rimel hayatta en sevdiğim şeylerden birisi. Çok maskara denedim. Denediklerim uygun/nispeten uygun ürünlerdi. Essence¸ Maybelline’ın neredeyse tüm maskaraları¸ Max Factor¸ Loreal… Ama hiçbirinde kirpikleri hem Allahuekber dağlarına uzatan¸ hem de hacim veren performansı yakalayamadım. Catwalk’dan önceki favorim Maybelline Colossal Go Extreme idi. Ama o açıldıktan birkaç gün sonra neredeyse hiçbir etki vermiyordu. Ama bu bebek öyle mi…. Hem fiyatı uygun A101’de 10 lira¸ hem uzatıyor hem hacim veriyor hem de kolay çıkarılıyor. Allahtan başka ne istersin sorusuna dolar kurunun düşmesini isterdim derim Catwalk istemekle beraber. 

 33. Bugüne kadar 7383833 maskara denemiş biri olarak(hiç high end denemedim o konuda susuyorum) A101den “Aa bunu da deniyim zaten ucuzmus catwalk diyo ben cok severim catwalkı” diyerek aldıgım ve ağzımı acık bırakan ürün. Biraz çabuk kuruyo ama ben verdigi hacmi ve uzunlugu cok begendim. Bu arada kirpiklerim orta uzunlukta ve seyrek yani var olanı güzellestirmiyo yeniden yaratıyo. Tavsiye ederim ama begenmezseniz kızmayın¸ maskara cok nankör:(

 34. Ürünü süper markette gördüm. Fiyatı uygundu aldım hemen. İyi ki de almışım. ağırlaşma yapmıyor kesinlikle. hacim ve uzunluk süper oluyor. Suya dayanıklı değil bu eksi¸  ama sıradan bir yüz sabunuyla hemencecik çıkıveriyor. Ben beğendim fazla kirpik de dökmüyor .. 

 35. İlk kullanmaya başladığımdan beri benim için en uygun fiyatlı ve en güzel rimel. Kirpiklerim çok kısa ve bu rimel güzelce kıvırıyor. Takma kirpik gibi bir etki yaratıyor diyemem tabi ki ama bence günlük kullanıma gayet uygun. Denememiş olanlar A101de her zaman 10 tl gibi bir fiyata satılıyor¸ tavsiye ediyorum 🙂

 36. Bugün maskara sürmeyi unutup evden çıktığım için a 101 e girip aldığım ürün. Ambalajı mor olanda vardı ben bunu alıp çıktım. Pek umutlu değildim açıkcası günü kurtarsın yeter diyordum. Şuan elimde ayna gözümü kirpiklerimden alamıyorum resmen. çok abarttığımı düşünebilirsiniz ama denemekle birşey kaybetmezsiniz. A 101 de 10 lira. Bu fiyata bu performansı beklemiyordum şok oldum cicişler.

 37. ilk seferini 2016 yılıda A101den satın aldığım rimeldir. ertesi gününe şiir dinletim var ve rimelimi teyzemde unutmuşum. aceleyle çıktığım için yanımda 15 TL var. maybelline rimelin fiyatı da 19¸90 neyse diyorum alayım bir golden rose tek tek inceledim renklerini. turuncu rengi beni diğerlerinden daha çok kendine çektiği için tesadüfen aldım. ertesi gün kuliste sürdüm bütün kızlar tek tek rimelimi soruyor. hatta kendi rimelini silip bunu sürenler bile oldu velhasıl kelam gür ama kısa kirpiklerimi şaha kaldıran canım rimelimdir. mutlaka her çantama bi tane atarım. kurtarıcımdır.

 38. Uzunluk değil ama hacim ve kıvırma konusunda beğendiğim ürün. Kuru bir yapısı var. 3 ayda kuruyor ve sürümü zorlaşıyor ama uygun fiyatlı olması bu dezavantajını kapatıyor.

 39. Ciddi anlamda büyük bir tereddütle aldım. Hep görüyordum ama nedense dünyanın en kötü maskarası gibi geliyodu ambalajından sanırım. Sonra canım cicişlerimin yazdıklarını okudum ve bi şans vermek istedim. Ya gerçekten çok güzel bi maskara. Benim kirpiklerim nispeten uzun ve kıvrık ama pek yoğun değiller. (Kirpik kıvırıcısı kirpiklerimi döktü¸kırdı ve azalttı… artık asla kullanmıyorum). Bu maskara kirpiklerimi iyi kavradı uzattı¸kıvırdı ve hacim verdi. Buna çok mutlu oldum. Çünkü a101 den 9.99 a almıştım dün. Bugün denedim veee hemen buraya bir girdi yazmalıyım dedim. Benim gibi arada kalanlar varsa gerçekten cicişlerim alın. Bir çok yüksek fiyatli maskaraya taş çıkartır. Şimdi bi risk alıp ) diğer pembe ve sarısını da aldım. Onları da en kısa sürede deneyip gerekli başlıklara yorumlarımı yazacağım..

 40. Senelerdir kullandığım hatta stokladığım rimel. geçen Gratis e gideyim almak istediğim bir bb krem vardı aldım sepetime koydum. Golden Rose bölümüne geldim bu maskaradan alacaktım. Aaaa !! O da ne ? Rimel olmuş 16 küsür dedim al bb kremini çık… Sonra ev alışverişi yapmak için A101 e girdim eve ne lazımsa aldım kasaya giderken kozmetik bölümünde catwalk maskarayı gördüm 9.90 mı neydi. 1-2 tane alıp çıktım. kirpiklerimle anlaşan maskara dökme akma yaşamadım fiyatı da uygun. O yüzden tercihimsin bebeğim. 

 41. a101’lerde 7 lira gibi bir fiyata satılırken 3 tane bitirdiğim ve şuan stoklamadığım için ağlamak istediğim maskara. zamlardan sonra maybelline maskaraların fiyatları uçtu ve bence bu maskaranın bendeki performansı maybelline the falsies ile eş değer.fırçasının o bombeli yapısını da çok seviyorum ben. tek sıkıntısı gün içinde göz altlarına dökülme yapması biraz karşılaştırma yazısı gibi oldu ama benim hislerim bu şekilde eğer a101 de gören duyan varsa bilgilendirirse çok sevinirim 🙂

 42. Sürüyorum¸ gözümü kırpıyorum ve bir bakıyorum yüzüme bulaşmış! Birkeresinde gözüme toz kaçmıştı ve kırmadan duramıyordum¸ gözümü ovuyordum falan. Tabi yüzüm gözüm maskara oldu. O günden sonra buz gibi soğudum bu üründen. Bunu kullanmak yerine kirpik kıvırıcı kullanıyorum hem akma kokma derdi yok hem de sıfır kimyasal.

 43. makyaj çıkarırken kolay çıkıyor¸ kolay sürülüyor¸ kirpikleri uzatıyor azıcık kıvırıyor ama yapıştırmıyor fazla¸ akarı kokarı da yok ve on lira. çabuk kuruyor mu bilemiyorum yeni aldım. yoksa sen benim bebeğim misin.

 44. mükemmel maskara. hacim vermiyor ama benim için hacim önemli değil¸ uzatsın¸ tek tek ayırsın¸ kirpiklerimi yapıştırmasın diyorsanız aranan kan bulundu! yapısı ne çok ıslak¸ ne çok kuru. tam kararında bence. göz kapaklarına aman aman bulaşma yapmıyor. sadece alt kirpiklere sürerken biraz dökülme yapabiliyor. hem fiyat hem performans açısından mükemmel bir ürün olduğu için ben bunları göz ardı ediyor¸ o kadar kusur kadı kızında da olur diyor ve iyi akşamlar diliyorum efendim.

 45. fiyat performans harikası demek istiyorum ama yeni gelen zamlarla fiyatı kaça çıktı bilmiyorum. önceki fiyatına göre bence çok güzel bir maskara. gerçekten çok hacim veriyor tek katta bile. ama benim en sevdiğim özelliği kirpikleri çok güzel uzatıyor. mutlaka bir şans verilmeli bence. 

 46. Çok sevdiğim bir arkadaşım senelerdir bu maskaranın pembe olanını Severek kullanıyor ben de ‘cimriliğini seviyorum diyerek saklayamazsın’ diye dalga geçiyordum hep. Malum ortalama bir maskara fiyatı 40 tlye çıkınca şans vermek istedim¸ gittim turuncu olanını aldım. Vallahi canım arkadaşımın cimri diyerek senelerce günahını almışım.Ürün ilk açıldığında ıslak değil¸ plastik fırçalı ve kirpikleri tek tek ayırıyor. Ben çok uzatsın istemiyorum¸ gözlük takıyorum sonra gözlüğü boyuyor¸ o nedenle uzatmayıp hacim vermesi benim acimdan uygun oldu. Gözümde akma yapmadı¸ dökülme yapmadı. Sevdim ben bu ürünü. Tavsiye ederim.

 47. Bu rimeli birkaç youtuber’ın tavsiyesi üzerine almıştım¸ ancak benim için tam bir hayalkırıklığı oldu. Hem gözlerimi yaktı hem de çıkarırken çok zorlandım ve her defasında birkaç kirpiğim döküldü. Toplamda üç kere kullandım ve atmak zorunda kaldım.

 48. Eskiden a101 lerde 7 lira gibi bir fiyata satılan şimdilerde zamlardan nasibini alıp 12 lira olan maskaradır. Ne zaman ki param azdır¸ o ay sıkışık geçecektir gider bu rimeli alırım. Aşırı bir hacim verdiğini söyleyemem ama bence günlük olarak oldukca yeterli. Uzatması ve siyahlığı bence başarılı. Risksiz ve uygun fiyatlı bir rimel. Bendeki durusunu ekliyorum ilgili medya: 1

 49. bunun üzerine maskara tanımıyorum. yıllardır kullandığım ve kirpiklerimi upuzun göstermesiyle¸ ondan başkasına bakmadığım maskaradır. evet¸ o da zamlardan nasibini aldı ancak fiyatı hala piyasadaki birçok maskaraya göre çok uygun. bittikçe alıyorum¸ canım maskaram.

 50. Kirpiklerimi tek tek ayıran canım maskaram.Akma yada dökülme yapmıyor.Yeterli hacimi de veriyor.Fiyatı çok uygun iken kullanmaya başlamıştım.Şu an biraz daha pahalı olsada sanırım kullanmayı hiçbir zaman bırakmayacağım.

 51. bende dökülme yapıyor ve gün içinde etkisini yitiriyor.fırçası her an kırılabilir gibi geliyor.ilk açtığımda hiç ıslak değil bu yönünü sevdim¸etkisi de ortalama bir rimel gibi ancak döküldüğü ve etkisini yitirdiği için kullanmıyorum.

 52. Burdaki yorumlara ve bir arkadasin tavsiyesine uyatak gittim aldim ama sisirilmis bir balon bu maskara. Guzel degil gercekten

 53. Çok övüldüğünden denemek için aldığım bir maskara. İlk açtığımda aa çok güzel ıslak ıslak değil demiştim ve fırçası baya dikkatimi çekmişti. Uzun ama düz kirpiklerim var o yüzden maskaradan beklentim kıvırması. Bu ürünün tek tek ayırması güzel ancak verdiği azıcık kıvrımlık da gün içerisinde sönüyor zaten. Fiyatı uygun evet ama içerisindeki ürün miktarı da ona göre az zaten. İki hafta içerisinde kurudu benim elimdeki. Uygun fiyatına kanıp almanızı önermem. 

 54. bu maskarayla tanıştığımdan beri başka maskaralara bakmaz oldum. favorimdir. hem fiyatının uygun oluşu hem de fiyatına göre çok çok başarılı bir ürün olması onu vazgeçilmez kılıyor. tavsiye edilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?