“Garnier skin naturals nem bombası yüz maskesi” için 15 yorum

 1. Mavi olanını geçenlerde bim den misel suyla beraber olan kutuyu alarak edinmiş oldum. Roaccutane dan ötürü saçma sapan bir cildim var. Ama cildimle ilgili tek bildiğim neme ihtiyacı olduğu. Sivilcelenmeyi bile göze alarak yaptım bu maskeyi. Ama etkisi yok denecek kadar az. Ve çok kısa sürdü. Normal fiyatını asla hakettiğini düşünmüyorum. Bir daha denemeye de niyetim yok.

 2. migros kampanyası ile 4 tl gibi bir fiyata yeşil olanını almıştım. üzerinde yazılan açıklamaya göre maskeyi çıkardıktan sonra yüzümüzü yıkamıyoruz fakat böyle bi şey benim için mümkün değildi. yüzüm maske sonrası yapış yapış kaldı ve suyla bir miktar temizledim. yıkadıktan sonra o kadar ıslaklıktan sonra tabiki nemlenen yüzüme çok bir faydasını gördüğümü söyleyemem. fakat ikinci kez deneyeceğim.

 3. İki çeşitini de denedim.Normal ve kuru ciltler için(mavi) olanın daha çok nem vermesini beklerken¸Karma ve yağlı ciltler için(yeşil) olanı daha fazla nem verdi.Cildimin çok kuru olduğu dönemlerde kullanıyorum acil durum maskesi benim için etkisi sadece yapıldığı gün kalıcı bir nem etkisi yok.

 4. Nem bombası değil de daha çok tahriş ve sivilce bombası. Garnier ürünleri bugüne kadar bana hep sivilce yaptı¸ indirimdeyken görünce şans vermek istedim¸ tövbeler olsun. Müthiş bir yanma hissi¸ bir an kalıcı olacak sandığım bir kızarıklık ve bolca kaşıntı hissi. Vaad ettiği süre kadar nemlendirmesi olmamakla birlikte sabahtan akşama kadar krem sürme ihtiyacı hissettirmedi. ama sizin garniere alerjiniz yok ise indirimde görürseniz bir deneyin.

 5. indirimsiz dönemde yeni çıktığı zamanlar almıştım gratisten yeşil paketini. gerçekten cildimde pakette dendiği gibi 1 hafta boyunca neme doydurdu yumuşacık yaptı cildimi. ben çok beğendim¸ fiyatını hak ettiğini düşünüyorum.

 6. 1 aydır her hafta düzenli kullandığım maske. cildim karma¸ akneye çok meyilli¸ çok su içmeme rağmen nemsiz. bu maske cildime çok iyi geliyor. duştan sonra temiz cildimde 25 dk kadar bekletiyorum. çıkardıktan sonra cildim aydınlanmış¸ neme doymuş¸ yumuşacık oluyor. etkisini 1 2 gün hissediyorum. indirim olduğu an stoklayacağım tek ürün oldu kendisi. şans verebilirsiniz.

 7. 4 tl olunca almak istedim. Şimdi koyalı 5 dakika oldu ve cildim yanıyor cayır cayır göz çevrem özellikle gözlerim yanıyor. Çok korktum o kadar kağıt maske denedim ilk kez yüzüm yanıyor. Göz çevrem hassastır eğer sizin de hassassa tavsiye etmiyorum. Mavi ve yeşil aldım şuan mavi var umarım yeşil bu kadar yakmaz.

 8. Ben beğendim bu ürünü cildime öyle çok parlaklık vermedi hıghlıghter efekti olmadı ama cildimin nem ihtiyacını karşıladığını söyleyebilirim . Karma bir cilt yapısına sahibim yanaklarım ve tuhaf gelecek ama kaşımın ortası pul pul dökülür. Banyoda sonra önce Gül suyuyla geçtim cildimden .sonra maskeyi 15 dk beklettim biraz ıslak yapısı var .uyguladıktan sonra yüzümde kalan ürünü masajla iyice yedirdim ve ilk 1-2 gün nemlendiriciye ihtiyaç duymadım . Sonraki günlerde de kullandığım nemlendirici miktarı azaldı . Ama sonrası yine aynı . İndirimde alınabilecek bir ürün 3-4 tl için iyi bir maske ama böyle 1 hafta falan nem bence öyle bir ürün değil . Ürünün en en sevdiğim kısmı ise gariptir ama maskeyi yüzünüze oturtmanız için kulaktan geçirmeli kısmı çok pratik ve rahat istediğiniz işi rahatça yapabilirsiniz cicişler diğer kağıt maskeler gibi kafamı sabit tutmak zorunda kalmadım yüzüme tam oturdu maske ve ferahlık verdi

 9. Karma ciltliyim ancak son günlerde yüzümde¸ özellikle ağız ve göz çevremde kuruluklar yaşıyorum. Bugün gratisten bu sebeple karma ciltler için olanı değil daha yoğun nemlendirme umuduyla normal/kuru ciltler için olanını aldım ve eve gelir gelmez yüzümü güzelce temizleyip uyguladım. Tam 15 dk bekledim¸ yüzümde kalanı da masaj yaparak yedirdim ama hiç yazdığı veya söylendiği gibi bir nemlenmiş cilde sahip değilim şu an. Bir de üstüne yapış yapış yaptı yüzümü ve yaklaşık 1 saat geçmedi bu durum. Garnier ürünlerinin hiçbirinden verim alamadım bugüne kadar. Sanırım ben bu markayla anlaşamıyorum. Bu maskeden de memnun kalmadım ve bir daha almayı düşünmüyorum.

 10. işe yarar bulmadığım maske. kuru ciltler için olanını aldım. cildimi nemlendirdi ama etkisi 1 gün bile sürmedi. neyse ki sivilce yapmadı. tekrar almayacağım bir ürün oldu.

 11. Başarılı bir yüz maskesi. pakette on beş dakika öngörüldüğü için ben de on beş dakika yüzümde beklettim. Zaten ilk ondakikada maske yüzünüze hücüm ediyor ve dudak çevresinde bunu güçlü bir gerginlik olarak hissediyorsunuz. Maskeyi attığınızda yüzünüzde bebeksi bir his kalıyor ancak geçici kızarıklıklara da hazır olmalısınız.

 12. benim için de etkisi günlük oldu¸ ben de bu maskeyi indirimde 3-4 tane stoklayanlardanım¸ o zamanki fiyatı 4 tl falan oluyor. mesela uzun süre dışarıda kalacaksam ve hava çok soğuksa ya da benim için makyajımın daha iyi durmasını istediğim özel bir günse sabah duş aldıktan sonra bu maskeyi uygulayıp sonra nemlendiricimi sürüp makyaja geçiyorum oldukça iyi sonuç aldım¸ stokladıklarınızı bu şekilde kullanabilirsiniz cicişler

Siz ne düşünüyorsunuz?