“Garnier saf ve temiz kömürlü 3’ü 1 arada” için 12 yorum

  1. cildinin esas problemi siyah noktalar olan biri olarak beğeneceğimi sandığım fakat uzun vadede kişiyi kısır döngüye sokan ürün.Öncelikle cildi çok kurutuyor¸ öyle ki bunu peeling olarak kullandıktan sonra yanaklarım pul pul oluyor. Çok kuruttuğu için akabinde yağ salgısını da artırıyor ve zaten yağlı olan t bölgem pasparlak oluyor¸ bu yağla baş edemediğim zaman da siyah noktalar artıyor. Bir de bu ürünle ne zaman peeling yapsam hemen ardından ağrılı ve kocaman bir sivilce çıkarıyorum.Anlaşamadık kısacası. Serinin kömürsüz olanından memnundum¸ onunla devam etmeyi öneririm cildi benim gibi olan cicişlere.Ben sadece peeling olarak kullanmıştım bu arada¸ maske etkisini bilmiyorum. 

  2. Yağlı cildimde sivilceye neden olan ürün. Hem bu hem de kömürsüz olanı ikisi de kullandığımın ertesi mutlaka sivilce yaptı. Bacaklarıma peeling yapmak için kullanıyorum şu an bitsin diye.

  3. Fazla hassas ve karma cilde sahibim. Hassas ciltler için oldukça agresif bir ürün. Cildimi kuruttu ve kızarıklık yaptı. Kısacası pek sevemedim.

  4. Yağlıdan karmaya dönük cildime iyi geldi.Fazla yağını güzelce aldı ve uzun saatler boyunca yeni yağlanmayı önledi.Tüpten sıkınca siyah anca yüzünüzde köpürtmeye başlayınca bembeyaz oluyor.Ben kokusunu beğeniyorum.Siyah noktalarımı tamamen yok etti diyemem ancak oldukça iyi geldi.Makyaj kalıntısını¸ kiri vs güzel temizliyor.Sivilcelerimi de kuruttu.Cildimde herhangi bir tahrişe yol açmadı.Cildimi temizledikten sonra tertemiz hissediyorum.

  5. Yağlıya dönük karma bi cilde sahibim¸ iddia edilen gibi ne yüzümde kızarıklık¸ ne sivilce ne de kurutma yaptı. Öyle ahım şahım bi etkisi olduğunu söyleyemem¸ siyah nokta olayında da pek bi marifetini göremedim açıkçası ama temizleme amaçlı kullanırken yüzümdeki o pütür pütür hissi hemen aldığını farkettim¸ bu konuda başarılı buluyorum kendisini. Bir daha alır mıyım? Şuanlık net bir şey diyemem ama bir şans verilmeli yağlı/karma ciltler tarafından.

  6. Son zamanlarda özellikle siyah nokta problemi için farklı ürünler kullandım. Ama bu ürün ilk kullanımda etkili oldu. Bu kadarını beklemiyordum. Kesinlikle tavsiye ederim. Biraz kuruluğa sebep olabiliyor. Ardından mutlaka nemlendirici kullanılmalı.

  7. Yeni çıktığı zamanlarda adından ve vaadettiklerinden mütevellit hemen almıştım. Ne yazık ki beni tatmin etmedi. Cildimi yordu. Sivilcelenmeye neden oldu. Belki benim cilt tipimden kaynaklı olacağını düşünerek anneme devrettim. Şimdiye dek bir şikayetini duymadım.

  8. Garnier gayet ucuz ve kullanışlı bir marka birçok insan ürünlerini çok severek kullanıyor. Bende birçok insanın övgüsüne dayanamayıp birçok ürününü kullandım ama hiç memnun kalmadım direk yüzümde isilik gibi belli bi yerde minik sivilceler yapıyor¸ neredeyse kullandığım tüm ürünleri. Saf ve temiz kömürlü 3 ü 1 arada maskesini ve jelini aldık arkadaş grubu olarak denemek amaçlı. Fiyatı da gayet uygundu. Maskesinden olumlu bişey göremedim¸ zararı da olmadı ama o jeli ilk başta bir arkadaşım yüzüm kaşınıyor demeye başladı¸ birinin yüzünde birsürü sivilceler ve bende de yüzüm yanmış gibi gergin izler kaşıntı da cabası tabi. Nemlendiriciler¸ gül suyu birsürü şey sürdük sonraki güne geçti tabi ama herkes tarafından beğenilmeyip çöpe gitti.

  9. İlk çıkan versiyonunu kullandığımda asla memnun kalmamıştım. Son zamanlarda reklamını sıkça görünce indirimden hemen kendime bir tane aldım. Maske etkisini asla beğenmemekle beraber duş sonrası peeling olarak kullanınca gözeneklerimi temizlediğini hissettiren üründür

  10. her akşam yatmadan uyguluyorum ancak banyo yada duş sonrası tam çıkmadan uygularsanız hem gözenekler sıcak su ile açılmış oluyor hem de ben minik yüz lifi(aktarlardan aldığım kabak lifi kullanıyorum) onun eşliğinde kullanırsanız cildiniz çok güzel oluyor. Yaşım 40 a yaklaştı neredeyse ve herhangi bir anti-aging kullanmıyorum buna rağmen pırıl pırıl oluyor. Deneyin¸ farkı göreceksiniz Hanımlar.

Siz ne düşünüyorsunuz?