“Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Maske” için 24 yorum

 1. Fiyat performans oranı en yüksek ürün. Nuxe¸ garnier¸ glam glow ve sayısız nemlendirici maske ürünü kullandım. Fiyat performans oranı açısından en iyisi garnier nem bombası kesinlikle. Gratis gibi marketlerden değil de migros gibi yerlerden alırsanız fiyatı daha da düşüyor. Kokusu harika. Yüzde daha dolgun bi görüntü bırakıyor¸ kuruyan cilt sarkar ve kırışır. Birkaç ay kullanmayı bıraktım aman yan etki olmasın pişman olmayayım diye. Her hangi bir sorun yok tekrar başlayacağım. 

 2. Garnier’in su bazlı nemlendiricisini kullanmıştım geçen kış. Ankara gibi bir yerde yeterli gelmedi maalesef. Kağıt maskesi için de aynı şeyi düşünüyorum.

 3. yüzümü kuru hissettiğim¸ canlandırmayı istediğim bir dönemde kullandım. maskeyi çıkarınca yüzümü hemen temizlemedim ki ürün etki etmeye devam etsin. bende etkili oldu ertesi güne yüzüm pırıl pırıldı

 4. Annemin övgülerine benim yergilerime maruz kalan ürün. Sanırım ikimizinde cilt tipinin farklı olmasından kaynaklanıyor. Annem kuru cilde sahip ben karma bir cilde sahibim. Ayrıca kağıt maskeleri asla sevemedim bir önyargı ile yaklaştığım doğrudur

 5. hiç bir etkisi olmayan bence nemlendirmeyen aksine benim yüzümü yağlandıran ve sivilce yapan hiçbir şeye yaramayan garnier ürünü. Zaten garnier ürünleri hiç bir zaman bende etkisini göstermedi

 6. aslında pek çok maske gibi düzenli kullanıldığında sonuç alındığı bir gerçek. Ayda bir kullanılmasını tavsiye ederim.

 7. bunu maskeyi yapmaya karar verdiğinizde mümkünse evden dışarı çıkmayı düşünmeyin. Çünkü hemen hemen her ilk denenen ürün gibi yaptıktan sonra cildin derinlemesine temizlendiği için sivilceler püskürme yapıyor

 8. arkadaşımla beraber aldık ve kullandık bende pek bir etkisini göstermedi ama arkadaşım gayet memnun hala kullanmaya devam ediyor herhangi bir sıkıntısı yok .

 9. kağıt maskeleri severim. bunu da denemek için aldım.yüzüme koyduktan sonra bir yanma hissi oluştu. hemen çıkarıp yıkadım. içeriğindeki asitten dolayı olabilir diye düşünüyorum. etkisi için yorum yapamayacağım ama hassassanız¸ alerjik cildiniz varsa kolunuzda patch test yapmanızı öneririm.

 10. Allahım anlamadığım bir şekilde her kullanışımda farklı şekilde etki eden ürün. İlk kullandığımda beğenmiştim 2.kullanışımda çenemde pütür pütür sivilce oluşturmuş olmasına rağmen 3. kez kullandım yine beğendim. 4.kullanışımda yine cildim pütür pütür oldu. Ekstra değişik başka hiçbir şey kullanmama rağmen neden böyle sonuç verdiğini anlayamıyorum.

 11. Hassas bir tene ve kuru cilde sahibim¸ bu maskenin cildime iyi geleceğini varsayarak aldım. Gel gelelim ¸ hem yüzümde kızarıklar oluştu ¸ hemde uygulama sırasında cildim yandı. Aslında yakmaya başladığı an çıkarmadigimdan hata benim..

 12. İçerisinde var olan 2 antioksidan meyve özü (amla ve nar) cildin günlük zararlı dış etkilerden korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca barındırdığı güçlü bir nemlendirici aktif olan Hyaluronik asitle cildinizi 24 saat nemlemdirebiliyor.

 13. Kış aylarında deneme fırsatım olmuştu. Açıkcası karma¸nem sorunu olmayan bir cildim olmasına rağmen farklı bir ışıltı verir diye alıp kullandım. İlk ferahlık hissi oluşsada yüzümde pek bir değişiklik farketmedim. Kuru bir cildiniz varsa belki işe yarayabilir. 

 14. Garnier ürünleri normal koşullarda karma hassas cildimde sivilce ve kızarikliga sebep olsa da nem bombası canlandırıcı kağıt maske bu genellemenin tamamen dışında . Cildime kullanım sonrası nem ve canlılık kazandırıyor ve bu durum hafta boyunca devam ediyor

 15. Pek beğenmediğim maske. Sanırım kore ürünlerine çok alışmışım aynı nem etkisini alamadım ve alerji yaptı sanki biraz.

 16. Pembe olanını çok beğendiğim gerçekten nem veren maske. Haftada bir ya da iki haftada bir yapılması gereken cilt bakım rutininin( cilt kuruluğuna göre) bir parçası olan kağıt maskeler arasında en sevdiklerimlerimden.

 17. Garnier bb kremden hiç memnun kalmayınca bu maskeye önyargılı davrandım Ancak vaatlerini yerine getiriyor Kesinlikle. Özellikle de makyaj öncesi kullanılırsa makyajı daha iyi gösteriyor.

 18. geçen kış denedim 3-5 sefer. bahar ve yaz aylarında karmadan yağlıya dönük olan cildim sonbaharın ilk rüzgarlarıyla birlikte inanılmaz kuruyor. kuru ciltler için olanını denemiştim. istediğim gibi nem vermemekle birlikte ( bomba falan gibi bir durum yok yani ortada) başımı ağrıttı. kokusu yüzünden mi başka bir sebepten mi bilmiyorum fakat resmen biri yüzümden bastırıyor da kafam sıkıştığı için ağrıyor gibiydi resmen. kuru cildi nemlendirmiyor ayrıca baş ağrısı yapabilir. her seferinde yaptı

 19. Ne zaman kullansam¸ ertesi gün çenemde minik minik sivilceler çıkartan ürün. Her ne kadar nemlendirmesini sevsem de anlaşamadık kendisiyle

 20. Kurutucu maske yaptıktan sonra cildime uyguluyorum. Anlık bir nemlendirme hissi veriyor ama kısa sürüyor bu his. Kurutucu maske yapmadan kullandığımda da yapış yapış bir his bırakıyor. Ayrıca bence fiyat performans olarak değmeyen bir ürün. (Tanesi 11tl şuan.) Bunun yerine iyi bir nemlendirici krem alıp kullanmak daha uygun fiyat ve daha faydalı olabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz?