“Garnier bb krem göz altı kapatıcı roll on” için 82 yorum

 1. Tupturuncu bişey olduğundan benim göz altlarimda tenimden 2 ton koyu durdu. Bende yüzümde kullandim bikaç kez¸ ama ona bile dayanamayıp attım çöpe. Belki turuncu olduğu icin mor gözaltlarını nötrleyebilir¸ bir de kapatıcılığı bu tarz bi ürüne göre iyi¸ yani keşke su garnier göz roll-onu da bu şekilde kapatıcı olsa.Bir de bununla ilgili bir anım var¸ watsonstaki kıza bununla diğer gözaltı roll-onun ne farkı var dedim¸ bu daha bb’msi (yani konuşurken bibimsi) bir etki bırakıyor dedi. Bibimsi etki ne ola¸ bu da böyle bir anımdır.

 2. kapatıcılığı çok da iyi değil ama günlük ferah bir görüntü veriyor bu ürün.Edit: bu ürün göz altımın normal derecede mor olduğu günlerde göz altlarımı kapatmıyor cicişler. Makyaj yapmayacaksam şöyle biraz daha aydınlık görünsün diye uyguluyorum yalnızca. Sabitleme vs. gerektirmiyor bende ki her şeyi sabitlerim.

 3. koyu rengini göz altımdaki morlukları daha iyi kapatır diye¸ “renk düzeltici” olarak kullanma amacıyla aldım. evet turuncu/şeftali bir kapatıcı¸ ama tüm göz altıma c şeklinde geniş olarak sürmediğim¸ sadece mor kısma sürüp dağıttığımda doğal bir sonuç yakalıyorum.

 4. İlk göz alti ürünüm olacağı için kapaticiliği hafif diye tercih etmiştim. Gerçekten kapatıcılığı çok çok az. Makyaj yapmadığım zamanlarda renk bütünlüğü sağladığı için seviyorum. Çizgilerime dolmuyor. Rengide fazla turuncu. Roll on olması benim için dezavantaj roll on urunler benim gözlerimi yaşatıyor. Biterse alacağımı sanmam. Bugün evdeyim makyaj yapmadım fikir vermesi açısından fotoğraf koydum. Filtre vs yok tabiki yalnız ben sürene kadar güneş de bi tuhaflık olmuş. Kaşlarımın kusuruna bakmayın yarın kuaför yolunu tutacağım 🙂

 5. garnier’in öyle bir ürünü yok. var olduğu zannettiğinin ise kapatıcılığın ‘k’sı yok. sürmüş olmak için sürüyorsanız var. Bu durumda evet yok!

 6. Testerını denemiştim¸ turuncu olduğu bir gerçektir ama kapatıcılığı bb etkisinden beklenene göre iyidir. İndirime girdiğinde alacağım.

 7. ben bunu ne zaman kardeşimden alıp kullansam göz altlarım daha da morlaşıyolar. uzun tüpte olanı için konuşuyorum¸ diğerini denemedim. göz altlarım oldukça sorunlu¸ mor halkalar var etrafında¸ ama bunu ne zaman sürdüysem temizlediğimde daha mor geliyolar bana. zaten pek de iyi kapatamıyo altına corrector sürmüyorum çünkü¸ mor halkalarım göz kırpıyo bana parlak parlak. şimdi diceksiniz e kızım ürünü silince mor gelir tabi diye¸ ama eskisinden daha da morarmış oluyolar ve başka kapatıcılarda bu sorunu yaşamıyorum. ilk kez kullandığımda da fark etmiştim¸ geçen gün sürünce de. benim kullandığımda mı bi yamukluk var bilemedim.tanım:kara listemdeki göz altı kapatıcısı.

 8. göz altı roll-on’u şeklinde satılanları oldukça başarısız ürün. eski göz altı kapatıcıları mükemmel sonuç verirken bu kapatıcılık konusunda maalesef sınıfta kalıyor.

 9. ilk defa dün içinde bb geçen bir şeyler alarak¸ mevzubahis ürünü aldım. gözaltlarım beyan tenli olmamında büyük katkısıyla (!) mor halkalara her daim açık. ama bülent ersoy’a dönmek de istemediğimden hiç aydınlatıcı kullanmamaya çalışırdım. belki de rengini tutturamadığımdandır bilemiyorum ama aydınlatıcı kapatıcı namına ne kullansam kendimi rahat falan hissetmiyorum¸ abartmışım gibi geliyor :/ garnier bb göz roll on da¸ uzun süreli kullanmada morluklarda ise yarar mı bilemem ama göz kapaklarımda ince çizgi halinde toplanma tespit ettim. ayrıca roll onla süren nasıl sürüyor bana anlatsa süper olacak. çünkü roll onu her hareket ettirdiğimde resmen badana yaptım. belki de ilk açıldığından uçta ürün birikmiştir bilemiyorum şimdi.EDİT : ürünü bugün 2. kez kullandım. renginin turuncu olduğundan bahsedilmiş daha önce. çok beyaz olmasın¸ aydınlatmaktan ziyade morlukları kapatsın diyorsanız bir şans verin. bugün bi gözüme sürüp¸ 2 tarafı karşılaştırdım morluklar için işe yaradığını söyleyebilirim. direkt kendi ten rengimmiş gibi duruyor¸ doğal bir duruş yani.

 10. bir umut aldığım fakat o bir umuda bile değmeyen ürün olmuştur benim için. orta tonunu almama rağmen garip turuncu bir renk bırakması¸ çizgilerime dolması ve kapatıcılığının düşük olması sebebiyle köşeye atılmaya mahkum.

 11. kullanıp da memun kalan bi ben varım galiba. bugün açık rengini satın aldım: -bilyenin verdiği serinlik hoşuma gitti¸ -ilk sürüldüğünde evet turuncu ve bu benim de gözümü korkuttu en başta. fakat parmakla pıt pıt yaparak yedirince gayet güzel bütünleşti tenimle -ki açık buğday tenliyim ve kış sonunda olduğumuz için rengim beyaza çalıyor artık. -morluklar tamamen kapanmadı. ama benim istediğim de pürüzsüz bir ten olmadığı için beni tatmin etti¸ yüzüme fondöten falan sürmediğim için tenimdeki düzensizlikler ortadayken göz altlarımın mükemmel görünmesi absürt olurdu gerçekten. -hoş bir aydınlık da verdi. -ince çizgilerimi biraz daha görünür yaptığı doğru. ama çizgilere dolmayan kapatıcı gibi bir holy grail arayışında da değilim -benim yerime aramış sağolsun cicişler ve bulamadıklarını söylemişler zaten. -kısacası¸ ben beğendim.

 12. Öncelik verdiğim bir ürün değil ama iş görmediğini de söyleyemem. Bende morluk veya torbalanma yok o yüzden kapatacılığı için yorum yapamam ama aydınlık vermesi fena değil.

 13. Kapatıcılığı konusunda aman aman bir rolü olmasa da ben bunu bilerek günlük kullanım için aldığım için mutluyum. Hafif bir ürün ama gün içinde en fazla 4-5 saat dayanıyor. Belki de daha az. Bb kremine nazaran daha bereketli olduğunu söyleyebilirim. Bunun roll-on şeklinde olanı vardı sanırım onu artık üretimden kaldırdılar ve tüp formunda satılıyor. Geçen migros indiriminden 5 TL ye almıştım. Daha fazlasını da haketmiyor bence

 14. Epey zaman önce indirimden almıştım. Bugün açmaya karar verdim ve biraz somon rengi turuncu alt tonlu. Eğer benim gibi bembeyazsanız koyu gelecektir. Kapatıcılığı var mı yok mu bilmiyorum ama benim kapatacak kadar sorunlu göz altı problemim yok sadece aydınlatması için kullanıyorum o yüzden yorum yapmayacağım. Yapısını sevdim ama keşke biraz daha açık renk olsaydı. Başka bir kapatıcıyla karıştırıp kullanmayı yada üstüne farklı bir kapatıcı kullanmayı düşünüyorum. Bakalım belki bronzlaşırsam tam oturur yüzüme diye düşünüyorum

 15. göz altlarını kurutmayan orta kapatıcılıkta bir ürün. tek renk ve rengi açık tenlilere koyu gelebilir. ben corrector olarak kullanıyorum. daha sonra üstüne aydınlık veren kapatıcı uyguluyorum.

 16. hiç beğenmediğim üründür. yaklaşık bir ay önce falan aldım¸ öyle morluk siyahlık derecesinde bir sorunum yok göz altlarımda. sadece renk eşitlesin diye almıştım. eşitledi mi? çok güzel eşitledi. fakat -karma ciltliyim- fena halde beyaz pütürcükler oldu göz altımda hemen bıraktım¸ biraz azaldı ama hala geçmedi. bir daha alır mıyım? hayır.

 17. En açık rengi bile aşırı turuncu kalan¸ince yapılı dağıtması kolay olan ama çizgilere dolan kapatıcı.ben yine aşırı sarı olan note kapatıcıyla nötrlüyorum ahahah

 18. göz altlarım genetik olarak mor¸ açık rengini kullanıyorum¸ tabi tamamen kapatmaya yetmese de günlük kullanıma çok uygun¸ şu ana kadar 5 tüp bitirmişimdir çok seviyorum

 19. Kendisini corrector olarak kullanıyorum. Küçük olduğuna bakmayın çok çok uzun süre gidiyor. Bitince tekrar alacağım

 20. Mora yakın göz altı morluklarım var ama makyajda biraz yeni ve cahil olduğum için 3 4 ay önce almıştım kendisini. Light rengi var bende hafif kapatıcılığı ve de aydınlığa yakın görüntü vermesini seviyorum. Ama sürekli kullandığım süre içinde milia oluştu göz çevremde deli gibi. Bununla beraber temizlemek için neutrogena çift fazlı göz makyaj temizleyici kullandım belki o da milialarda etkili olmuştur. Her neyse bir diğer kötü etkisi de sürdüğüm anda gözlerimin deli gibi yanıyor olması 1 saate yakın yanma geçmiyor silsem bile. Hassas gözlere sahip olanların kullanmaması gerekiyor sanırım.

 21. kaçıncısını bitirdiğini hatırlamıyorum. neredeyse çıktığı günden beri kullanıyorum ve bu zaman zarfında denediğim başka ürünlerde bu fiyat performans oranını yakalayamadım. bakın dünyadaki en güzel göz altı kapatıcısı bu demiyorum ama f/p oranı en yüksek ürün bu olabilir. yani¸ eğer gözaltlarınız genetik olarak mosmor değilse¸ sadece yorgunluk izlerini kapatmak¸ renk eşitlemek sizin için yeterli olacaksa cildinizi yoracak daha ağır ya da cüzdanınızı yoracak daha pahalı kapatıcılar aramanıza hiç gerek yok.

 22. Uykusuz kalmadığım sürece göz altlarımda morluk olmamasına rağmen merakımdan aldığım ürün. Kullanıyor muyum? Evet. Yine alır mıyım? Emin olmamakla birlikte alacağımı düşünüyorum. Göz altlarıyla çok problemi olmayanların sevebileceği bi ürün. İndirimden alırsanız verdiğiniz paraya değeceğini düşünüyorum.

 23. Aldığıma bin pişman oldum. Morluklarım genetik ama hiç mi etki etmez. Aksine iyice çukur bir görüntü oluşturdu. Belki göz üstlerime sürerim.

 24. almayın aldırmayın. hiç memnun kalmadım. çok akışkan bir yapısı var ve kesinlikle hiçbir şeyi kapatmıyor. amacınız gerçekten kapatıcı bir ürün almaksa bu ürüne yaklaşmayın derim.

 25. bence çok gereksiz bir ürün. yüz için olanından hiçbir farkı yok gibi ha onu sürmüşsün ha bunu sürmüşsün bir şey değişmiyor. benim cildime göre ürün çok yetersiz kaldı. cildiniz sorunsuzsa sivilceniz siyah noktanız açık gözenekleriniz yoksa kullanılabilir. daha fresh bir görüntü sağlıyor çünkü göz altlarınızda belirgin kırışıklıklar morluklar yoksa ve hafif bi şey kullanmak istiyorsanız memnun kalabilirsiniz.

 26. Bu ürünü eski ambalajındayken alıp kullanmış ve beğenmiştim. Fakat yeni ambalaj çok küçük geliyor gözüme ve ona o parayı vermek istemiyorum. Ürünü göz altına sürdükten sonra biraz bekletip sonra yayarsanız daha iyi kapatıyor.

 27. Bana yapısı fazla ıslak ve nemli geldi. Ayrıca kalıcı değil. BB olmayan versiyonunu denemeyi düşünüyorum kullanip beğenen varsa mesaj yollayabilir 🙂

 28. Kapatıcılığı pek iddialı değil ¸ renk eşitlemek için kullanılabilir. Ama en açık rengi bile benim için oldukça koyu geldi. Yine de günlük kullanım için uygun.

 29. En açık rengini aldığım NW15 tenimle muhteşem! olan BB/kapatıcı :/ çok turuncu çok koyu hele gün ışığında heeey! burda gözaltlarına turuncu bişiler sürmüş bir kız var diyor resmen.

 30. ilk olarak üniversite dönemlerinde kullandığım bir üründü ve memnundum. o zamanlarda tasarımı daha değişikti. tasarımı değiştikten sonra almamaya başladım çünkü sadece tasarımı değil içeriği de değişmiş gibi gelmişti bana. ilk zamanlarda kullandığım etkiyi alamıyordum sanki. bu yüzden uzun süreli kullanmada etkisini kaybettiğini düşündüğüm bir üründür kendileri.

 31. ben hiç bir insanın bu kadar turuncu olabileceğine inamıyorum. Sanıyorum ki “mhm turuncunun morlukları nötrleyebileceği herkes tarafından bilinmeye başladı¸biz de elimizde kalan turuncu boyayı böyle yedirelim” diye ortaya çıkmış. Başarılı yanları-bilyeli ucu olması güzel bir his veriyor.-minik olması yanda taşınabilirliği kolaylaştırıyor.Başarısız yanları-tek kat sürseniz bile cakey bir görüntü oluşturuyor -ha bir de derseniz “ulan bu bende çok koyu durdu bir de üzerinden açık renk pudramla geçeyim” alın size kat kat görüntü. -bu kadar turuncusun bari rengi mükemmel eşitle. Hayır onu da yapamıyor.

 32. Benim göz altıma tek başına uygulayamadığım ürün ama buna rağmen çok beğeniyorum. Ürünün bilyeli ucu göz altlarında ferahlık sağlıyor. Çok turuncu bir ürün dolayısıyla üstüne daha kendi tenimde bir kapatıcı uyguluyorum. Kullananların çoğu kapatıcılığından memnun değil ama ben bu ürünü uyguladıktan sonra bir kaç saniye bekliyorum sabitlenince hafifçe dağıtıyorum¸ böylece çok daha kapatıcı silici oluyor :))

 33. kullanıp memnun kalanlardanım. çok sorunlu göz altlarım yok¸ açık rengini aldım ve benim için yeterli geldi. rengi turuncumsu gibi ama bende çok göze batmadı¸ üstünden transparan pudrayla geçince güzel de aydınlık oldu. göz kapaklarıma da far bazı niyetine kullandım orda da memnun kaldım. fakat özel bi günde üzerinden aydınlık veren bir kapatıcı daha kullanma ihtiyacı hissediyorum. kurutma olmadı¸ çizgilere çok az miktarda doldu ve oldukça bereketli¸ uygun fiyatıyla da bittikçe alırım.

 34. aşırı koyu morluklarım olmasına rağmen bence günlük kullanım için uygun bir kapatıcı. gün içinde tazeleyerek istediğim orta kapatıcılığı elde edebiliyorum. biraz çizgilere dolduğunu belirtmekte fayda var.

 35. Kullandığım dönemde göz altımda beyaz küçük sivilcemsi şeylere yol açmış ¸ ucuz ve bence kaliteli olmayan kapatıcı. Almayın ¸ aldırmayın.

 36. En açık rengi bile turuncu kalıyor göz altlarımda. Hiç kullanamadım¸ yapısı oldukça sıvı¸ dağıtılması kolay fakat rengini hiç sevemedim.

 37. göz altlarını pudrayla sabitlemezsem aşırı yağlandıran ve morlukları yeterince kapatmayan gereksiz bir kapatıcı. roll on olması sürülüşünü kolaylaştırsa da birkaç kez kullandıktan sonra maalesef kardeşime verdim. kuru ciltliler ve göz altı problemi fazla olmayanlar kullanabilir.

 38. öncelikle göz altlarımın problemli olmadığını belirteyim. bu ürün aydınlık vermiyor¸ somon rengi asıl yaptığı nötrlemek olan bi kapatıcı. bi girdide yazılmış ama tekrar yazıyorum sürdükten sonra biraz beklerseniz daha zor yayılıyor ama kapatıcılığı artıyor. almaya devam edecek olmamın en büyük sebebi ise yok gibi durması inanılmaz doğal duruyor

 39. Sanırım ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. Yüzüme günlük yaşantımda fondoten vs sürmediğim için ve o dönemler üniversite zamanında kullanabileceğim hafif bi ürün olması sebebiyle tercih etmiştim ve ilk aldığım günden beri memnunum. Belki de çok problemim olmadığı için bilemiyorum ama o dönemde bb cream benzeri ürünler olmadığı için cildimde sadece göz altıma degil belli noktalara da uyguluyordum¸ ufak bi sivilce gibi vs. Çok uzun süreli kullanılabildiği için fiyat performans açısından da bence çok iyi bir ürün. Tavsiye ederim.

 40. Öncelikle küçük¸ 3 hafta ancak gitti bana. Kapatıcılığını sevmedim¸ benim göz altlarım bayağı koyu¸ başkasında nasıl durur bilemem. spf içermesi güzel. bi daha alır mıyım? no.

 41. Gözaltlarımda genetik morluk var öncelikle belirteyim. ona rağmen günlük kullanım için ideal. Kalıcılığı sabitlense bile yeterli degil¸ 2saatte bile uçuyor benim gözaltlarımdan. En kalıcı ve kapatıcı formülüm: nemlendirici krem¸ bb krem¸ garnierbb gözaltı kapatıcısı¸ pudra. Boyle 5-6saat kaldığını deneyimledim.

 42. Garnier bb krem göz altı kapatıcı roll on’un yapısı az da olsa hoşuma gitti. Gözlerimin altı çok mor olduğu için light rengiyle ilk önce nötrleştiriyorum üstüne herhangi bir kapatıcı uyguladığımda görünüm daha sağlıklı oluyor. Sür çık modunda bir kapatıcı. Yapısı bana göre fazla sıvı. Ama kullanılabilir bir ürün ve nemlendirmesi gayet iyi.

 43. Öncelikle renginden başlıyayım. En açık rengi bile ancak esmerler için uygun olur. Yapısına gelince çok ince az kapatıcı kalıcı değil ve çizgilenme yapıyor. Tek iyi yani göz altını kurutmuyor. Sevmedim bir daha almam aldırtmam siz de almayın diyiyim de tam olsun 🙂

 44. Uzun süredir kullanıyorum likit olmasıyla rahat dağılıyor nemlendiriyor ve günlük makyaj için doğal duruyor. elimde 2 stik kapatıcı daha olmasına rağmen şu an bunun dibini sıyırıyoru. light rengi buğday tenime uyum sağladı yani açık tenliler denemeden almasın

 45. Kapatıcılığı az olan¸ genelde genç yaşta olanlar için uygun bulduğum hafif bir kapatıcı. Renk skalası çok dar olduğu için pek tercih etmediğim bir ürün oldu ama çizgilere dolmaması nedeniyle pek çok kişiye de önermişimdir. Uygun fiyatlı olması da başka bir artısı.

 46. ya ben bunu neden sevdim… şöyle aslında çok mor değil göz altlarım ama true match kullanmaya başlayınca kapatmadan dışarı çıkamaz hale geldiğimi farkettim. dedim bu duruma el koymalıyım. cicişde okuyunca bu ürünü almaya karar verdim¸ çok beyaz tenliyim ve çok damar gözüken noktalara az az parmağımla uygulayınca corrector görevi görüyor bana koyu gelen rengi¸ güzel nötrlüyor. hafif olması¸ kurutmaması ve günlük yormayacak doğal görüntü için bence ideal.

 47. geçenlerde annem almış bir dene dedi bana açık rengi bile koyu geliyor tıpkı bb kremi gibi.alt tonu turuncumsu sarımsı olduğu için bir türlü sevemedim ve garnier cidden açık tonlarda ürün yapmayı bilmiyor ya en açık rengi bile orta tonlarda bence

 48. Bu başlığa kaçıncı girdim bilmiyorum ama bayılıyorum bu ürüne. Evet yazan arkadaşlara katılıyorum en açık rengi bile koyu ve çok turuncu. Neden sevdiğimi ise anladım. Bu turunculuk kahverengi göz çevreniz varsa çok güzel bir nötrleme görevi yapıyor. Yani koyu kıvamlı correctorlar almak istemiyorsanız buna Bi bakın. Biçilmiş kaftan. Sıvı yapıda Bi corrector kendisi.

 49. Ben seven taraftayim. Goz cevrem mor degil fakat ten rengimden daha koyu¸ bu kapatici o rengi cok guzel notrluyor. Sadece bu urun ve rimelle aninda aydinlik bi goruntuye ulasiyorum 🙂

 50. Fazlasıyla koyu renkli kapatıcı. Turuncumsu bir rengi var en açık tonunun bile. Ama bende her dönem bir adet bulunan açık renk kapatıcılar göz altlarımdaki morluğu kapatmaya yetmediği için önce bunu sürüp o morluğu yok edip ardından acik renkli bir kapatıcı kullanmak gayet iyi sonuç veriyor. Almış da koyu diye kullanamamış cicişler böyle değerlendirebilirler.Bunun dışında minik kızarıklık iz vs. İçin de iyi bir kapatıcı. O tarz lekelerinizi kullandığınız bb krem veya fondöten kapatmiyoraa makyaja ilk başladığınızda bu ürünle izleri kapatıp bir 5 dk sonra ten ürününüzü kullandığınızda da işe yaramış oluyor. Ama ben beyaz tenliyim ve kesinlikle tek başına hele göz altına kullanabileceğim bir ürün değil. Ha benim durumumdakiler çöpe atmasın tabi ki soylediklerimi bi deneyin isterseniz.

 51. O gün dışarı çıkıcak olsam da olmasam da uyanır uyanmaz mutlaka sürdüğüm ürün. bir mucizesi yok sadece yorgun görüntüyü alıyor daha profosyonel makyajlar için ve ya aydınlatma için bence uygun değil sadece normal görünmemi sağladığı için yedeğiyle birlikte sürekli dolabımda durur

 52. Yapısı çok güzel ama rengi fazla koyu olan kapatıcı. Yani açık renk olanını aldım göz altlarım turuncuya döndü. İnce bir şekilde uygulayınca çok sırıtmıyor. Genetik göz altı morluğu olduğu için çok kapatmasa da bana yetiyor. Göz altlarımı kurutmadı¸ milia oluşturmadı. Çizgilere dolmuyor¸ yani rengi hariç memnun kaldığım bir ürün.

 53. Göz altı roll onunu deneyimlediğim ürün. onu da corrector olarak kullanıyorum. renk skalasına gelince oldukça koyu ama saçma derece koyu. tenim koyu ama orta rengi çok daha koyu geldi. bir de oksitlenmesi var tabii

 54. Göz altı morluklarıma çok taktığım bir dönemde gerçekten ufak da olsa bir umut aldığım fakat beni hayal kırıklığına uğratan üründür kendisi. Kapatmaktan ziyade¸ en açık tonunu almış olmama rağmen turuncu tonuyla resmen şaka gibi. Yine de başka çözümler yaratmaya çalıştım¸ sivilcelerin üzerine minik minik uygularım dedim¸ fakat gerçekten tüm turunculuğuyla pes ettirdi bana.

 55. hakkındaki kötü yorumlar gozumu korkutsa da alıp kullandıktan sonra çok memnun kaldığım kapatıcıdır. baya turuncu bi kapatıcı bende orta ton olan rengi var (bugday tenliyim) surup dagitmadan goz altima baktigimda asiri turuncu durdu. parmaklarimla dagitip bakinca o kadar guzel kapatti ki gozaltlarimi. belki de fazla morlugum olmadigindandir bilmiyorum. bittikçe alabilirim kendisini.

 56. Aldığıma pişman olduğum bir ürün. Normal kapatıcı olarak kullansam koyu kalıyor¸ correcter olabilecek kadar somon değil o işe bende pek yarayamıyor. Morluklarınız yoğunsa tavsiye etmiyorum

 57. İlk başlarda kapatıcılığı az gelmiş¸ bir daha alınmayacaklar listeme eklenmişti. Kullandıkça göz altı morluklarımda iyiye gidiş görünce (az da olsa) yavaş yavaş ısınmaya başladığım kapatıcı.

 58. başarılı olan kapatıcıdır.En azından ben memnunum. yumuşak bir yapısı var¸ roll ol şeklinde oluşu işi pratikleştiriyor.bu ürüne laf edenin göz altı mor değil basbayağı siyahtır. Kapatmaz tabii o kadarını.

 59. Kapatıcılığı zayıf¸ turuncu duran ve göz altlarımda hiç işe yaramayan roll-on kapatıcı. Kendisiyle mutlu bir beraberlik yaşayamadık malesef.

 60. günlük kapatıcılığı çok çok az olup sadece aydınlık ve nem veren ürün. tek güzel yanı soğuk bilye ve ferah göz altları.bittiği halde atmadım aklıma geldikçe göz altlarımda ferahlık olsun diye gezdiriyorum.

 61. Piyasadan kaldırılan büyük boyundan daha ince yapılı buluyorum ben ama renk skalası gerçekten çok mantıksız. En açık rengini kullanıyorum ve çok turuncu. Kendimce kullanmayı öğrenene kadar memnun kaldığım bir ürün değildi bundan olsa olsa corrector olur dedim ve de o şekilde kullanmaya başladım. Önceleri corrector olarak bunu uygulayıp üstüne de kapatıcımı uyguluyordum. Yapısı ince ve duruşu doğal olduğu için o şekilde memnun kalmıştım. Daha sonra tek başına¸ göz pınarlarıma doğru yoğun olarak morluklarım olduğu için sadece o morlukların üzerine pıt pıt uyguladım ve turuncu renk morluklarımı nötrleyince o sevmediğim turunculuk yok oldu. Şimdi doğal duruşu sebebi ile makyaj çantamda yanımda gezdiriyorum ve makyaja ihtiyacım olduğunda zamansızsam bunu ve rimel uygulayıp tipimi oldukça toparlıyorum.

 62. gözaltımdaki morluklar ciddi anlamda belirgin ve bu concealar ı daha önce defalarca kullandım bitirip bitirip alıyorum roll on şeklinde oluşunu seviyorum ve kapatıcılığı da çok doğal ve güzel sadece kalıcı değil üzerine pudra geçilirse kalıcık da çok rahat sağlar diye düşünüyorum

 63. günlük makyajda favorilerimden biri. kapatıcılık beklentisiyle almak hayal kırıklığı olur. daha çok color corrector tarzında¸ nötrlüyor göz altlarınızı. bendeki light rengi¸ şeftali alt tonlu bir renk¸ bu sebeple morlukları ve damarlanmaları nötrlemede iyi iş çıkardığını düşünüyorum. kurutmuyor göz altlarını kesinlikle. zaten kapatıcı formülünde değil. pul pul oldu mu¸ çizgilere doldu mu telaşı yok. beni birazcık toplasın¸ sağlıklı göstersin¸ göz altlarımı nemlendirsin diye aradığınız bir ürün varsa¸ o ürün bu olabilir. yalnız alerjik reaksiyon gösterenler de var¸ hassas göz çevresi dikkatli olmalı.

 64. Goz altlarım genetik olarak mor ve asla kapanmıyor. Maddi durumum da iyi olmadigi icin mac¸nars vs kullanamıyorum. True match ya da master conceal deneyip yine olmazsa ilk kapatıcıma yani buna geri dönecegim. Bıraktığı his falan da güzel. Zaten asla kapanmıyor. Bari pütür pütür durmasın başka kapatıcılarla. Veya kıyarım paraya mac prolong wear alırım. Başka bir ürün alamam onu alırsam ama olsun.

 65. Garnierin yüz için olan bbsinden çok memnun kalınca bb kremlere ısınıp aldığım ürün beni aldığıma pişman etti. Kapatıcılığı kesinlikle yok. Madem aldım kapatmasa da belki eşitleme özelliği vardır benim fark etmediğim diye düşündüm ama bu sefer de göz altıma bişey sürdüğüm belli olacak şekilde çizgileri belli etti. Ben göz altı kapatıcısı normalde hiç kullanmıyorum yüzümün tüm diğer bölgelerine bb krem sürüyorum göz altı bölgeme hiç bir ürün kullanmıyorum¸ bu fikirler sorunlu göz altı olan kişinin fikirleri değildir dikkat!

 66. Çok seviyorum ama göz altlarımı keşke kapatsa. Şimdi diyeceksiniz ki madem göz altlarını kapatmıyor niye seviyorsun? Beni cezbeden doğallığı¸ağırlık yapmaması. Corrector¸concealler ve aydınlatıcı üçlüsüyle dışarı çıktığım için tek başına yetmesi mümkün değil¸göz altı bazı gibi kullanıyorum kendisini.

 67. Orta seviyede kapatıcılığı olan correctorımsı. Fazla kuru olmayan göz altlarımı nemlendirdi. Sorunlu göz altları olan insanlara kesinlikle tavsiye etmem.

 68. günlük kullanıma oldukça uygun bir göz altı kapatıcısı.günlük kullanımda tercih ettiğim bana yeterli gelen¸özellikle kurutmama özelliğiyle sevdiğim bir ürün.çok kapatıcı mı ? hayır.gün boyu kalıyor mu ? çok fazla değil ama bence yeterli.çok kapatıcılık bekleyenler bence tercih etmemeli ama ben oldukça memnunum.diğer cicişlerin bahsettiği gibi turuncu bir yapıda olsa da nedense bende sırıtmadı.(cildim beyaz ve soğuk alt tonluyum).oldukça da bereketli bir ürün her gün kullanmama rağmen aylar geçti belki yıl oldu bitmedi biterse de tekrar alacağım 🙂

 69. kapatacılığı yeterli olmayan bb krem. gözaltlarım dönem dönem çok kötü olur o sıralar kullanırım ama sanırım yapısı gereği gözaltlarımda küçük küçük yağ bezelerine neden oldu

 70. Çok sorunlu olmayan ve kuru göz altlarıma çok iyi gelmiş ürün.O gün gözaltlarım kötü durumdaysa da bb kremi biraz üstünden geçiyorum gayet iş görüyor.Elbette pudrayla sabitlemeyince biraz çizgilere dolabiliyor ama dağıtmak çok kolay.rengi biraz turunculuk barındırıyor ama beni rahatsız etmedi ve belli de olmuyor pek. Yine de baya baya esmer değilseniz açık tonunu öneririm. Beyaz tenliyseniz size çok koyu gelecektir.Kalıcılığı için iyi diyemem gün içinde tazelenmeyi gerektirebilir. Sizin için sorun değilse boyutu serçe parmak kadar çantaya atıverirsiniz.Herhangi bir iyileştirici etkisini göremedim Ben ama cildim komedona çok yatkın ve bu kapatıcı da bunu yaşamadığım için tekrar alabilirim.Bir tık daha kapatıcısını yapsalar muhteşör olur.Ben 12 lira gibi bir fiyata almıştım.

 71. Ben corrector niyetine kullanıyorum.Çok kapatıcı değil ama sürdükten sonra dağıtmayıp 1-2 dakika bekletirseniz göz altlariniza daha iyi oturur ve kapatıcılığı daha iyi olur. (Bu da benim makyaj hilem )

 72. Benim yillardir kullandigim tek goz alti kapaticisi. Gozaltlarim cok mor¸ bu urun morlugu tamamen kapatmasa da daha canli ve aydinlik bi goruntu veriyor¸ seviyorum. Burun kenarlarima surdugumde agirlik yapmadan ve ben buradayim demeden dogal bir sekilde renk esitlutor. Bence 20li yaslar icin ideal.

 73. Ben bu ürünü tüm yüzüme bb krem niyetiyle uyguluyorum aslında. Gözaltı gibi hassas bir bölge için üretilmiş bir ürün yüzümün başka kısımlarına zarar vermez kanaatindeyim¸ bu konuda bilgisi olanlar mesaj atarsa sevinirim.Renk dengesizliğiniz ileri safhada değilse ve yoğun bir ürün aramıyorsanız işinizi görür. Benim cildim nispeten soluk ve burnumda biraz gözenek problemim var¸ bb krem kullanmamın tek amacı bu ikisini daha iyi göstermek olduğu için hafif hafif çeneme¸ burun bölgeme ve gözaltlarıma sürüyorum¸ bu şekilde kapatıcılığından memnunum.

 74. en sevdiğim ten ürünlerinden birisi kesinlikle.. günlük olarak biraz göz altlarıma burun kenarları¸ kaş üstü ve sivilce¸ kızarıklık vs varsa uyguluyorum. güzelce dağılıyor¸ cilt ile bütünleşiyor. yüzümde hiçbir şey yokmuş gibi bir etki ama sağlıklı bir cilt görünümü elde ediyorum.. şu anda ikincisini satın aldım. küçücük bir şey ama bayağı bereketli bir ürün. kesinlikle tavsiye ederim

 75. Gerçekten ne işe yaradığını anlayamadığım¸ bana sanki Garnier uzun tüpteki bb’nin biraz daha seyreltilip minik ve roll-onlu bir tüpe konulmuş hali gibi gelen¸ zamanında bb testeri zannedip aldığım¸ yaklaşık 5 yıldır makyaj masamda duran kapatıcımsı.

Siz ne düşünüyorsunuz?