“Garnier” için 15 yorum

 1. En ünlüsü bb krem galiba ve hiç bir kapatıcılık vermiyor. Bb kremden zaten yoğun bir kapatıcılık istemiyorum ama kırmızı sivilceye sürüyorum kapatmadığım halinden fark olmuyor.

 2. garnier’in bb kremi migros bayram indiriminde 7¸75tl (küsurattan emin değilim ama 8tl’nin altındaydı.) olduğu için alıp bir denemek istedim. ama içinde talc var ki bunun da. almadım o yüzden.

 3. saç bakım ürünleri harika olan marka. ülkemize neden getirilmiyor bilmiyorum ama imza mı topluyoruz n’apıyorsak yapalım da getirsinler.almanya’dan 3 yağlı serisinin durulanmayan bakım kremini ve wünder-öl denen serum/yağını almıştım. onarıcı turuncu serinin da saç maskesini aldım. hepsinden ayrı ayrı memnunum¸ ama özellikle o serumdan! elseve extraordinary yağ halt etmiş¸ yanında duruyor da elim gitmiyor. saçlarım fazlaca oynanmış barbie’lerin saçları gibiydi. baleyajdan yıpranmış¸ tel tel olmuş¸ dolaşmış… resmen kestirmekten kurtardı saçlarımı. serum kullanmayı seviyorsanız ve ulaşma imkanınız varsa mutlaka tavsiye ediyorum.

 4. Nemlendiricisini hic sevmiyorum. yapis yapis kaliyor yuzde hemen emilmiyor. Makyaj temizleme sulari ise olsa da olur olmasa da olur ama o ilk cikan bb kremleri evlerden irak. Kisacasi sevmedigim bir marka

 5. hiçbir ürününden memnun kalmadığım hatta nefret ettiğim marka. (herhangi bir yorum belirtilmediği iddiasıyla entry’m geri dönmüş)ekstra açıklama yapayım¸ bb kremi sivilce yaptı¸ temizleme jeli aşırı kuruttu¸ kremi gözeneklerimi dile getirdi¸ kısacası kullandığım hiçbir ürününden memnun kalmadım¸ hiçbir vaadini yerine getirmediği gibi kötü de etkiliyor ürünleri beni. bu yönde çok yorum gördüğüm için sorunun sadece bende olmadığını anladığımdan eklemek istedim.

 6. ahaber.com.tr/dunya/2014/08/06/garnierden-israilli-kadin-askerlere-cilt-bakim-seti sebebi¸ kaynağı ne olursa olsun¸ bu haberi okuduktan sonra ürünlerini kullanmayı bıraktığım marka.

 7. Bana dünyanın en dandik ve başarısız kozmetik ürünlerini yapıyor gibi gelen¸ üstüne para verseler satın almayacağım marka. Bb krem felaket¸ çok ağır ve en açık rengi bile yüzümde koyu duruyor bir süre sonra rengi değişiyor. Gözaltı kapatıcısı da aynı şekilde. Makyaj temizleme jelini almıştım ama sadece iki kere kullandım çünkü leş gibi kimyasal kokuyor ve makyajı temizleyeceğime daha da dağıtıyor. Bende sivilce yapmadı ama yorumlardan anladığım kadarıyla çok kişi sivilce sorunuyla uğraşmış. Bunun yerine aynı fiyata giderim maybelline alırım daha iyi.

 8. Cilt ürünlerinin çok başarısız olduğunu düşünüyorum. Özelikle bb kremlerini gördüğünüz yerde kaçın bence. Bir de garnierin beyaz olan 3’ü 1 arada peelingi bence çok agresif bir ürün. Yüzü çok hırpalıyor. Bu markanın yalnızca makyaj temizleme sularıyla aram çok iyi¸ bittikçe alıyorum.

 9. kalitesini yükselttiğini düşünüyorum. Saf ve temiz serisinden¸ makyaj temizleme suyundan memnun kaldım. Bir neutrogena (bu fiyat skalasındaki ürünler arasında) bir de bu markadan ürün alıyorum gratis ve watsons’a girdiğimde.

 10. Dün arkadaşımdan gelen bir mesajla beni hayrete düşüren marka.Ben şimdiye dek senelerce 3´u 1 arada peelingini kullandım. Kaç tane bitirdim sayısını hatırlamıyorum.Makyaj temizleme sularını da kullandım¸ hala kullanıyorum.Geçtiğimiz yaz matlaştıran bb kremini aldım¸ hiç olumsuz bir özelliğini gözlemlemedim.2 kullanımlık sauna etkili kıl maskesini de sevmiştim. Bence en başarısız siyah nokta bantlarından bile verim almayı sağlıyordu öncesinde bu maskeyi yapınca.En son çıkan kağıt maskelerinden de aldım. Hatta birini kullandım.Dediğim gibi benim cildimde hiçbir olumsuz etkisi olmadı¸ fakat dün arkadaşımda oluşan minik yağ bezesi gibi oluşumları görünce şok oldum. Sonrasında bunu paylaşınca gördüm ki seveni olduğu kadar sevmeyen de çok.Zaten üst yorumlarda da gördüğüm sebeplerden dolayı soğumuştum¸ markadan yeni ürünler satın almıyordum ama yarattığı yağ bezelerini görünce elimdeki ürünlerini de kullanmamaya karar verdim.

 11. Benim cildimde hiç bir ürünü ise yaramıyor. Olumsuz bi şeye de yol açmıyor ama olumlu bir etkisini de görmedim. Kuzenimin cildinde ise harikalar yaratıyor. Bu sebeple gaza gelip aldığım her cilt bakım ürününü kuzenime vermeme sebep olan marka.

Siz ne düşünüyorsunuz?