“Foreo” için 50 yorum

 1. Videoları 300 görüntüleme alan YouTuberlara bile ürün gönderdiklerini gördükten sonra¸ benim için ‘kesinlikle para verilmeyecek ürünler’ arasına girmiştir. Bu kadar pahalı cihazı çerez gibi dağıttıklarına göre çok da numarası yok demektir.

  9
  4
 2. Şimdi bu zagazingo ürünlerin anlamsız olduğunu zaten herkes biliyordur. Muhakkak ki işe yarar ama dünyanın en inovatif ürünü gibi lanse edilmesinin de bir anlamı yok. Beni en çok üzen türkiye pazarına girerken uyguladıkları zavallı pazarlama stratejisi. Kalburüstü youtuberlara para verilerek yaptırıldığı çok belli olan reklam dönemi¸ hele bu ekonomik koşullarda¸ çoktan bitti. Ah bacım foreo maymun gözünü açtı¸ sen çok geç kalmışsın. Edit: bu girdi foreo adlı firmanın reklam yöntemi ile ilgili gerekli bilgiyi içermektedir.

  9
  2
 3. görkem karmanın hm de satılan fırça ve cilt yıkamak için foreo ya muadil gösterdiği silikon temizlik yıkama şeyinden bile memnun kalmış biri olarak elle yıkamaya göre kesinlikle fark ediyor ve peeling ihtiyacı ciltte çok daha az oluyor. Foreo nun da cilde iyi geleceğini düşünenlerdenim. Ama şart mı bence değil.

 4. hiiiiiiiiiiiç reklam yapmıyorken boynerden alıp almasam mı düşünüp pahalı bulup almadığım alet. 300 liraya düşüyordu sanırım sevgililer günü indirim koduyla.100-150 liralık indirim kodu vardı 300 lira üzerine mi ne ama zaten o dönem çok harcamalarım olduğundan almamıştım. şimdi hayatta almam.foreo play’in yurtdışında deneme avantajlı satılıyorken burada al at çöpe şeklinde satılmasına da uyuz olmuştum. normalde mağazaya götürdüğünüzde foreo playin fiyatını aldığınız normal foreo’nun fiyatından düşüyorlardı.

  2
  3
 5. İsveç menşeli¸ daha çok cilt bakım cihazlarıyla bilinen ve son bir kaç yıldır youtuberlarla yaptıkları pr çalışmaları nedeniyle sosyal medyada sürekli maruz kaldığımız marka. açıkçası sözlük geneli gibi uzun süredir benim de önyargılarımın olduğu¸ işe yarayacağına asla inanmadığım bir markaydı. Uzun süre gereksiz ve samimi olmayan reklamlara maruz kaldık ve kalmaya da devam ediyoruz. Ciddi cilt problemleri de yaşamadığım için asla aklımdan bile geçirmedim edinmeyi ama sonrasında içinden çıkamadığım bir sivilce¸ daha çok da komedon çukuruna düştüm. dermatologların da yanlış yönlendirmesi sonucu git gide büyüyen bir soruna dönüştü benim için. Normalde kuru ciltli olup hayatı boyunca komedon ve sivilce problemi yaşamayan birinin 28 yaşında ve anne olduktan sonra özgüvene en çok ihtiyaç duyduğu dönemde bu problemlerle uğraşmak gerçekten sinirleri çok yıpratıyor. Tüm cilt bakım rutinimi sıfırdan yaratıp gidip foreo luna play plus cihazını aldım. Öncelikle cihaz play’e göre daha büyük ve pille çalışıyor. Yani play gibi yüz kullanımdan sonra çöp olmuyor. Diğer büyük cihazlar gibi 8 farklı hız ayarı yok¸ tek hızda çalışıyor. Fiyat olarak da luna mini2’nin 1/3’ü kadardı ve açıkçası luna mini2 alıp pişman olmaya cesaret edemedim. Yaklaşık 1 aydır sabah akşam düzenli kullanıyorum ve bu kadar memnun kalacağımı ben de hiç tahmin etmemiştim. Bunda muhakkak düzenli temizlik ve nemlendirmenin de etkisi olsa da foreonun farkını görebiliyorum. Cildim daha parlak ve daha az pütürlü oldu. Hergün sayısı artan sivilce ve komedonlarımın sayısı azalmaya başladı. Burnumda ve etrafında artık siyah nokta oluşmuyor¸ burun bandı kullanmayı bıraktım sayesinde. Yüzüme ipek kese yapıyordum ama hiçbir faydasını görememiştim aksine cildimi tahriş ediyordum¸ foreoda asla böyle bir sorun olmuyor ve gerçekten iyi temizliyor. Kullandığım cihazdan çok memnunum ve luna 2 alsaydım ondan daha çok memnun kalacağıma eminim. Play plus bile kan dolaşımını hızlandırıyorken luna2’nin anti aging özelliğinin daha etkili olacağını düşünüyorum. Gerçekten cilt temizliği için yaptırılan cilt bakımlarına ihtiyaç kalmıyor. Fiyatı yüksek evet ama ürün uzun süreli bir cilt yatırımı ve sürekli cilt bakımına gitmektense bu ürünü almak çok daha uyguna geliyor. Tabiki cilde uygun temizleyiciler ve bakım ürünleriyle desteklendiği sürece etkili tek başına bu kadar etkili olabileceğini düşünmüyorum. Almayı düşünen ama yapılan kötü pr’lar sebebiyle tereddütte olan varsa önerebileceğim başarılı bir ürün.

  20
  3
 6. Cilt temizleme ve pitir pitir masaj yapma aleti. Minik bir titremeyle cildinizi uyariyor¸ aslinda islevsel bir urun. Ama bloggerlara verdikleri reklamlarla gina geldi. Hayir anlamiyorum tabi ki reklam vereceksin de arka arkaya bu kadar fazla vermek ters etki yaratiyor hic mi anlamiyorsunuz? Sanirim reklamin iyisi kotusu olmaz mantigiyla bilerek yapiyorlar bunun baska aciklamasi olamaz cunku. Kimle konussam “alacagim varsa da artik almam bu kadar reklamdan dolayi sogudum” diyor cunku.

  4
  3
 7. Malesef benim için tanım olarak şu iki kelimeden ibaret¸ aşırı pahalı. Ben de ilk olarak youtuberlarda gördüm ve nedir diye merak ettim. Bakteri üretmemesi¸ uzun vadeli kullanım için uygun görünmesi nedeniyle faydalı olabileceğini düşünüp biraz araştırdım. Evet gerçekten kaliteli bir temizleme aparatı¸ lakin bu fiyatlarla değil almak gözümün ucuyla bile bakamam. Üzgünüm foreo benimle değilsin.

 8. Gözümde indirim kodsuz daniel wellington vakası canlanıyor.Tanım: reklamlarından sonra alan olduğunu düşünmediğim yüz temizleme cihazı. Fiyatını yüksek bulduğum ¸ beğenmez isem o parayı verdiğim için pişman olacağımı düşündüğüm ürün. Ayrıca çok reklam olması beni ekstra bir şekilde engelliyor. İndirim yaparsa daha çok kişinin deneyeceğini düşğndüğüm ürün

  3
  1
 9. Foreoyu açıkçası gereksiz buluyorum bir de o kadar reklam yapıldı ki neredeyse günlük olarak insanlar benimle konuşmak yerine foreo ya da trendyol reklamı yapacak gibi geliyor. Ancak şöyle bir durum var ucuz muadil bulmaya çalışılmasını anlıyorum ama aslında bu aletin olayı yapıldığı silikonun antibakteriyel olması. Yani materyali önemli dolayısıyla sıradan bir materyal kullanımı hijyenik olmayacaktır hele ki bu plastik Çin’den geliyorsa lütfen dikkatli olalım cicişler ortalık kanserojen madde dolu temizleyeceğiz derken kirletmeyelim.

  1
  2
 10. Foreo’ya o parayı vermeyeceğim için aliexpressren muadili olabilecek bir silikon temizleyici aldım. Tahmin edersiniz ki görünüşü va herşeyi foreoya benziyor. Silikonu foreoyla aynı kalite midir bilemem. 4 farklı titreşim ayarı var ve yüz yıkama jelini sürünce cihazı çalıştırıp titreşimle dairwsel hareketlerle yüzümü temizliyorum. Arkasında bıraktığı yumuşaklık inanılmaz. Yüz yıkama jeliyle tek başına yıkarsam asla böyle bir etki hissetmiyorum. Temizlim kısmında burun üstü siyah noktaları iyi temizledipini düşünüyorum. Kendisiyle yollarımı ayırmam çok seviyorum. Foreoya para vermek istemeyenler denemeli.

 11. dolar 4 civarındayken aliexpressten 9 dolara almıştım. kutusu vs birebir orjinal olduğunu bile düşünüyorum. Yüzümü uzun süredir sürekli bunu kullanarak temizliyorum ve bence hakkı var çok yardımcı oldu cildimin düzelmesine. duşta da yüzüme peeling yaparken kullanıyorum. 1000 liraya değmez ama aliexpressten ucuza almaya kesinlikle değer. şarjı da 6-7 ayda bitiyor ama ben en yüksek ayarda kullanıyorum. 

 12. Mavi luna modelini yaklaşık iki senedir kullanıyorum. Bundan sonra yüzümü sadece temizleyiciyle yıkadığımda kesinlikle temizlenmiş gibi hissetmiyorum. Bence düzenli kullanımda peeling etkisi de yapıyor¸ yüzdeki küçük pütürleri götürüyor. Arka tarafındaki masaj kısmını çok düzenli olmasa da nemlendiricimi sürmek için kullanıyorum. Hemen hemen her gün kullanmama rağmen aldıktan sonra sadece bir kere şarj ettim. Hatta şarj kablosunu çok sık kullanmadığım için kaybolmasından çok korkuyorum 😀 muadillerini hiç denemedim ama bence onlar da hemen hemen aynı etkiyi yapacaktır. Benim Foreo’yu seçmemin tek sebebi antibakteriyel oluşu ve tek şarjla uzun süre gitmesiydi. 

  4
  2
 13. Ben birkaç senedir kullanıyorum tabi ki pahalı bir ürün ama ne kirleniyor ne de şarjı bitiyor. Ben yalnızca 1 kere şarj ettim kaç senedir. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt sunuyo evet yine alırmıyım ona da evet çünkü hem masaj fonksiyonu hem temizlemesi başarılı yüzümde siyah nokta oluşmuyor sayesinde ama başlıktaki yorumlar çok ironik ister alın maddi olarak fazla geliyorsada almayın kullanmadan yerenler veya muadil bulanlar içinse  söyleyeceğim tek şey yermek hastalık olmuş bu millette. 

  16
  2
 14. sadece titreşimli alet diye tanımlanmasının yanlış olduğunu düşünüyorum. evet benim bütçem için de pahalı lakin istek listemde karma ciltler için ve gözaltı için olanı. ikisini alırsam bu dolar kurunda 1850 tl gibi bir meblağ vereceğim ki evet bu türkiye için lüks bir ürün olduğunun göstergesi. ama denemek istiyorum. cilt bakım ürünlerine makyaj ürünlerinden daha çok önem veriyorum. dolayısıyla bu tip aletler ilgimi çekiyor. artı ürünleri ödüllü ve fayda gören de bir çok kişi var. borçlarımı bitirince sahip olmayı düşünüyorum. 

 15. Markanın pazarlama stratejisini eleştirdiğim aylar önce yazmış olduğum girdi kabine gönderilmiş. Bu durumu eleştirdiğim girdi de foreonun anlaşmalı yazarının veryansın şikayeti ile yine kabinde. Foreo çalışanının şikayete ilişkin naçizane açıklamasını görsele ekliyorum.Bu sebeple sadece güzel tanım yapmaya geldim: foreo sponsorlu yazarın şikayetinde de bildirdiği gibi dil¸ din¸ cinsiyet ayrımı yapmayan bu marka lateks ve ihtiyaca göre tırtıklı titreşen ürünler üretmekte. Sadece evde değil yolculuklarda da kullanmanız için pilli veya belirli kullanımlık ömürleri olan küçük versiyonları var. Böylece hem konforundan yolculuklarda da mahrum kalmayacaksınız hem de havaalanında polis durdurup sorarsa “yaa ahaha işte arkadaş şaka olsun diye almış¸ hatıra” diyebileceksiniz. Hassasiyet oranınıza göre tırtıklar kalınlaşmakta ve en önemli özelliği titreşim hızını ayarlamak size bağlı. Artık tırtıksız ve titreşmeyen ürünlere son¸ herkes kendine göre bir foreo bulup mutlu dakikalar geçirebilir. bir de bonus: ıslak¸ kaygan serumlarınızı sürmeniz için de bir tarafı bulunuyor. ilgili medya: 1

 16. Bloggerlara gönderdikleri o kadar bedava ürünün¸ reklam konuşmaları için harcadıkları tüm paranın ve çabanın aliexpress muadillerine yaradığı cilt temizleme ürünü markası.

 17. Bloggerların hepsine bedava ürün yollayan reklamlarını burnumuzun dibine sokan titreşimli silikon yüz temizleyicisine sahip olan marka. Ey foreo sen zannediyor musun ki makyajla cilt bakımıyla alakası olmayan bloggerlara gönderdiğin için ben foreo alacağım? pinkfreuda yolladığın foreo sence beni alışveriş için gaza mı getirecek? Geçiniz bu işleri.

 18. Bırak 1000tl yi 100 tl olsa almayacağım marka. Bloggerlara bedava dağıtılmasından¸ yapılan abartılı ve yapmacık reklamlardan o kadar sıkılıp irrite oldum ki. 1000tl ile 1 senede 5 seans hydrafacial yaptırırım mis gibi cildim olur. Ayrıca o titresimli sey sanki gözeneklerimi daha çok acacak ve cildimi daha çok yıpratacak gibi geliyor. Bir de duygu özaslan bundan 1-2 sene önce falan bir videosunda ya da bir storysinde artık foreo kullanmadığını çünkü gözeneklerini açtığını söylemişti. Şimdi de övüyor gerçekten çoookk komik.

  1
  2
 19. asitlerle tanışmadan önce dolu gözenekler için tek çözümün bu olduğunu zannedip aldığım temizleme aparatı.kesinlikle her gün hatta gün aşırı bile kullanılacak bir alet değil. haftada bir kullanmak için de böyle bir yatırım yapmak ne kadar mantıklı cevabı bence siz de biliyorsunuz. Bu arada¸ sevgili foreo türkiye brand manager’ı¸ barter usulü dağıttığın ürünlerden ve zorla attırdığın postlardan gına geldi. sence de bilinirlik seviyeniz yeterli noktada değil mi daha fazla frekans yapmanız sadece nefret kazandırıyor. markalı içerik yerine promosyon çalışmalarına yüklenin de bir şey zannedip bütçesi olmadığı için alamayanlara bari satın ürününüzü.

 20. Bu ürünü kullanmaya başlayalı birkaç ay olmuş olsa da artılarını ve eksilerini madde madde sıralayacak kadar tecrübe sahibi olduğumu düşünerek başlıyorum.FAYDALARI: 1) Cilt bakım rutininize bir temzileme cihazı ekleyecekseniz bu kesinlikle fırçalı bir cihaz olmamalı¸ cilt yüzeyimiz hassas zamanla mikroçizikler oluşturmaktayız. Hijyen konusunda da fırçaların mutlaka belli aralıklarla değişmesi gerektiğini düşünürsek¸ silikon yüzeyli temizleyicilerden çok daha verim alacağımız kesin. Ama ben bir cihaza ihtiyaç duymuyorum da diyeblirsiniz.2) LUNA 2 alırsanız arkasında ki masaj tarafı kan dolaşımını hızlandırmakla birlikte anti-aging konusunda fayda sağlayabileceğini iddia etmekte. Masaj hissi gerçekten rahatlatan bir his ve serum/krem emiliminde çok etkili. Antiaging faydalarını %100 gerçekçi bulmuyorum.3) Şarjı inanılmaz verimli gidiyor. Tek bir kez şarj etseniz sanırım aylarca idare etmekte.4) Cildimi bununla temizleyince aydınlanmış olması yadsınamayacak bir gerçek. Çok fazla siyah noktam olmasa da bunu kullandığımdan beri çok çok azaldı. En önemlisi sırf bu cihazı kullanabilmek için sabah akşam kremlerimi¸ yüz temizliğimi aksatmıyorum.ZARARLARI1) Oldukça ve oldukça pahalı. İnanın buna bütçe ayırmaya çalışmaya¸ bir şeylerden kısıp buna sahip olmaya çalışmaya gerek yok. 2) Olmazsa olmaz değil. Sakın buna sahip olmazsanız cildiniz pul pul dökülecekmiş gibi yansıtılan reklamlara sakın kanmayın. Peki gelelim ben neden aldım sorusuna? Cilt bakımı benim için oldukça önemli ve estetik merkezlerinde cilt bakımı yaptırmadım¸ yaptıracağımı da sanmıyorum (çok iyi ve çok pahalı yerler dışında genellikle bana hijyenik gelmiyor ve kullandıkları ürünler de toptan satılan içeriğini bilmediğimiz markalar). 10 seanslık bir cilt bakım paketi almışım gibi düşünüp¸ ona göre bütçe ayırdım. Pişman mıyım? Hayır. Bende yarattığı temizlenmiş olma¸ aydınlanma hissindenve cilt masajı kısmından oldukça memnunum.

 21. FOREO IRIS göz masaj cihazı ile ilgili ülkemizde çok fazla bir yorum bulamamızın sebebinin henüz canımız bloggerlarımıza ürünün tedarik edilmemesinden kaynaklandığını düşünmekteyim. Ben yabancı blogger videolarından izleyerek almaya karar verdim. Benim göz altlarım işim gereği ne yazık ki mor. Yaklaşık 10 yıldır göz altı kremi kullanıyorum. Yaşım 30. Belirgin kaz ayaklarımın olmamasını da göz çevremi düzenli nemlendirmeye özen göstermemden kaynaklandığını düşünüyorum. Bu cihaza gelecek olursak¸ masaj etkisi inanılmaz. Parmaklarımızla bu kadar sistematik ve yumuşak masaj yapabilir miyiz bilmiyorum. 2 farklı modu var¸ bastığınızda ilk çalışan mod daha güçlü olan mod¸ daha derin kırışıklıklar için (ben hep bunu kullanıyorum). 2. basışınızda çalışan mod da daha hafif modu (masaj için). 3. basışınızda da cihaz kapanıyor. Sol gözünüzden başlamanız gerekiyor¸ sebebnini bilmiyorum. 30 sn sonra uyarı verince sağa geçmelisiniz. Ben özellikle göz serumu emilimi için kullanıyorum böylece kremi üzerine daha rahatça sürebiliyorum. Tabiiki en önemli husus da en az FOREO Luna kadar pahalı olmasıdır. Bunun için bütçenizi zorlamanıza asla gerek yok. Eğer siz de göz çevresi bakımına fazla önem veriyorsanız ve tabiiki de en önemlisi bütçeniz el veriyorsa kesinlikle denemelisiniz. Zaten yakında bloggerlarımızda görmeye başladıkça ekmek su gibi bir ihtiyaç pompalaması yapılmaya başlayacaktır.

 22. Canım aliexpress sağolsun 45 tl ye aldığım ürün 10 günde geldi valla çok şaşırdım. Makyajını temizlemeye üşenenler için hayat kurtaran alet¸ 2 dk da şipşak cildimi temizliyorum¸ peeling yağ jel köpük her türlü ürünü bununla uyguluyorum. Cilde ufak titreşimler verdiği için dolaşımı hızlandırıyor¸ uzun süreli kullanımda gözle görülür fark yaratıyor¸ renk geliyor insanın yüzüne.

 23. play plus olanını 2 gün önce trendyoldan kadınlar günü indirimi ile satın aldım¸ bu sabah elime ulaştı. az önce de ilk defa kullandım.hemen ilk izlenimlerimi yazmak için geldim. normalde makyajımı tamamen çıkardıktan sonra temizleme jelimi ellerimle uygulayıp temizleme işlemini bitiriyorum. ben temizleme jelini elimle tüm suratıma yayıp foreoyu da ıslatıp kullandım¸ böyle kullanmanız gerektiği yazıyor. yanak ve çenenizi dairesel¸ alnınızı dışa doğru dairesel ve burnunuzu da iki tarafını ayrı ayrı yukarı aşağı hareketlerle temizlemeniz tavsiye edilmiş. ben de böyle yaptım.1. en son yüzümü temizleyiciden arındırırken aşırı yumuşak hissettim cildimi.2. kullanmadan önce tüm siyah ve beyaz noktalarımı incelemiştim ve sonrasında siyah noktalarımda ciddi azalma gördüm. tabii ki hepsi gitmemiş ama yine de bayaa bi azalma var. çenemde pütür pütür bir his vardı beyaz noktalardan dolayı o da yok oldu. 3. yüzüm bu aralar aşırı kuru (roaccutane+sivilce kremleri+soğuk hava) o yüzden derim soyuluyo sürekli ve düzenli peeling yapmaya çalışıyorum. foreodan sonra peeling yapmama gerek olmaz diye düşünmüştüm ama olacak sanırım¸ bu açıdan çok faydasını göremedim.4. sanırım ben biraz uzun süre yaptım 3-4 dakikadan fazla kullanmayın diyordu cildiniz hassassa ciddiye almanız gereken bir uyarı gibi geldi.dediğim gibi sadece 1 kez kullanmamdan sonraki deneyimlerim bunlar ama ben sevdim. paranıza değer mi değmez mi sizin karar vereceğiniz bir şey ama ben iyi ki almışım dedim düzenli kullanmaya devam edeceğim. herhangi olumsuz bir şey yaşarsam bu girdiyi editlerim.edit: yazım hatasıedit2: bircok suslu baska yerlerde benzeri oldugunu aliexpressten aldigini soylemis. elbette ne alacaginiz sizin karariniz fakat foreonun en onemli ozelligi titresen bi silikon olmasi iyi temizlemesi falan degil. o materyalin antibakteriyel olmasi. ben sahsen bunu baska bir markada gormedim ve bu tarz urunlerin nasil bir anda bakteri yuvasina donustugunu de hepimiz biliyoruz. 

 24. ay canım cicim foreocum. Dün yaptığın neydi öyle? İnstagram’dan yine bi milyon bloggera bedava ürün dağıtmış hikayesinde paylaşıyordu ki yanıt yazdım. Hikaye kısmının altını çizmek istiyorum ulu orta yazmadım yani. Yazdığım mesaj metni de ” ürünleriniz çok pahalı olduğu için alamıyoruz. Sanırım pahalı olmasının sebebi ürünlerinizin fiyatını bi tane bloggera hediye edecek şekilde ayarlıyorsunuz. Yani biz aslında her seferinde iki ürüne para verip tek ürün alıyoruz” şeklindeydiç -ki sonunda kadar haklı olduğumu düşünüyorum ayrı girdinin konusu- Mesajım gönderilmedi yazdı yanında da kırmızı bir çarpı. Hemen ışık yandı tabii kısa süreli engellemelerde oluyormuş bu durum. Zaten bikaç farklı ağdan denedim yine gitmedi yine gitmedi. Genel merkeze kadar şikayet etmessem bana da fluflower demesinler. tam da burada yazdığı gibi gönderilmedi

 25. minisi bile 1000 lira arkadaşlar..1000 liralık ne yapıyor olabilir¸ titreşimli tırtıklı bi alet bu ya.gider en kral cilt bakımını yaptırırm onu verene kadar. güzel bile olsa 1000 lira hiç bir kuvvet bana verdiremez. biraz şişirme olduğunu düşünüyorum.

 26. Bloggerlara bu kadar bedava ürün dağıtılınca istemsizce o markalardan soğuyorum. Bu da maalesef onlardan birisi:(

 27. foreo iyi ki tüm blogger lara bu ürünü dağıttı böylece ürünün bir işe yaramadığını görmüş olduk çünkü hepsi cilt bakımına gitmeye devam ediyor eğer herkes bu şekilde denememiş olsaydı ya 1000 tl verilir mi verilmez mi diye düşünüp belki alacaktık bu ürünü.teşekkürler foreo nun pr ekibi <3

  1
  1
 28. Miniso da benzerini çıkarmış 130 tl ye fakat tükenmiş stokları. Uygun fiyatlı muadilleri varken 1000tl şuna verilir mi ya? 1000tl lik ne yapıyo bu alet allah aşkına? Bloggerların youtuberların bile bedava gelmese 1000 tl verip alıcaklarını sanmıyorum

  1
  1
 29. hayatımda bu kadar şişirme bir ürün görmedim ya. annemin bir lafı var. “kuş mu konduruyor” der. 1000 tl edecek kadar ne yapıyor olabilir ki? bloggerlar o kadar şişirdi ki eminim bunun için para biriktirip alacak olanlar vardır. bütün bloggerlara reklam verdiler¸ şu tesadüfe bak ki hepsi zaten 1 yıldır kullanıyormuş aaaaaaaaaa olaya bak.

 30. aslında arkasındaki mantığı güzel bulduğum bir ürün. yalnız şöyle bir şey var¸ günümüzde cilt bakımında asitler bu kadar popülerken öneren herkesin cidden her gün¸ düzenli olarak kullandığını sanmıyorum. biliyorsunuz ki foreoyu asitli şeylerle birlikte kullanmak zarar veriyor plastiğine. ne zaman kullanırım derseniz? yüzümdeki sivilce ve lekelerden kurtulup asit kullanmayı bıraktığım ve daha nem verici bir cilt bakımına geçtiğim zaman kullanabilirim. edit: ayrıca fiyatının fazla olduğunu biliyorum ama amerika’da ucuz satılıyor¸ türkiye’de pahalı diye bir şeyi olmadığı için fiyatına laf etmiyorum. amerika’da 200 dolar¸ türkiye’de 1000 lira.

 31.  İyi ve kaliteli ürünlere bakın¸ kasa kasa YouTube’lara ürün göndermiyor. Tamam satış varsa reklamda olacak ama¸ bir ürün sağda solda durmadan gereksiz bir şekilde karşıma çıkıyorsa ben durup düşünürüm¸ kendine bu kadar güveniyorsun niye bu kadar reklam yaptırıyorsun diye. Kötü değildir ama bin lira iki bin lirada etmez. 

 32. duty free’den deneyeyim diye en küçük boyunu satın almıştım. bunu şarj edemiyorsunuz¸ pili tükenince titreşimsiz kullanmaya devam ediyorsunuz. pili de haliyle 4-5 ay sonra bitti ama ben asıl olayının titreşim olmadığını düşündüğüm için kullanmaya devam ediyorum. aldığım günden beri yüzümü hep bununla temizledim ve faydasını gördüm. çok daha etkili temizliyor ve cildi de daha yumuşak yapıyor. buraya kadar her şey güzel¸ ancak kendisi bence tamamen pazarlama harikası. ne fiyatını hakedecek bir malzeme¸ ne de vazgeçilmez olacak bir özelliği var. bundan 7-8 sene önce loreal’in bir temizleme jelini almıştım¸ içinden silikon bir temizleme diski çıkıyordu. (medyaya ekliyorum) yapı olarak foreo’dan hiç bir farkı yok ve aynı işlevi de görüyor. ikisini de denemiş biri olarak gönül rahatlığıyla söylüyorum ki¸ sırf titriyor diye bir şeye bu kadar para verilmez canlarım. ilgili medya: 1

 33. bir plastik bir laylon neden bu kadar pahalı olur ve o plastik en fazla ne yapabilir cilde diye düşünüp almadığımdır. geri dönüşmüyor diye plastik kullanmayacağız diye parende atıyoruz gelmişler bin teleye satıyorlar. hyrt bşi.

 34. 9.Bende aliexpressten aldığım 30 liralık muadili var. Dermatoloğa sordum¸ “bir işe yaramaz ama çok tatlı yaa😍😍” dedi. Gerçekten 1000 lira etmeyecek bir laylon. Laylon. Laylon.

 35. Pazarlama harikası olan ve 30k takipçili her youtuber’a/instagrammer’a gönderdikleri ürünler sebebiyle benim de asssssla para vererek almayacağım cilt bakım aparatı. Merak ediyor muyum ediyorum ama hevesimi Aliexpress’teki muadili ile geçiştirmeyi planlıyorum. Gerçi dolar sağolsun alternatifi olan xiaomi markası bile 100tl civarına geliyor. Ben de okuduğum yorumların hep olumlu olması sebebiyle dayanamayıp alacakmışım gibi duruyor.

 36. Beliz şen’in Bengü’yle videosunu gördüm merak ettim izleyeyim dedim sözde ‘hediye’ almış Bengü’ye¸ o da şaşırıyor falan ne çıktı? Foreo… Direkt kapadım. İnstagramda gezeyim dedim¸ keşfette betizmmm’in videosuna denk geldim¸ profiline bakayım dedim foreo tanıtmış kınası varmış  O kız efektleriyle video çekip tanınır oldu onunla foreonun ne alakası var kızın suratını yeni yeni görüyoruz İticilikte trendyolla kapışıyor gerçekten

 37. Yaklaşık 2 buçuk hafta önce Beymen’in online mağazasından büyük bir heves ile Foreo Luna Mini satın aldım. O günden beri sabah ve akşam olmak üzere düzenli olarak kullanmaya devam ediyorum. Gerçekten derinlemesine temizlediğini düşünüyorum¸ yüzümü yıkadıktan sonra yüzümü toniklerken pamuk tertemiz oluyor. Vaad ettiklerini gerçekleştiriyor gibi görünüyor. Cildim hassas olduğu için en düşük düzeyde çalıştırıyorum. Şimdilik herşey yolunda gibi¸ bakalım kullanmaya devam. 

 38. Elime geçeli tam olarak 1 hafta oldu. Öncelikle şunu söylemem gerekiyor¸ gerçekten titriyor arkadaşlar. Ben daha narin bir şekilde titrediğini düşünüyordum nedense ama baya zangır zangır titriyor. Diğer luna mini modelleri bana gereksiz pahalı geldiği için play plus modelini tercih ettim¸ tek farkı sarjlı değil pilli. 600 kullanımdan sonra pilini değiştirip tekrar kullanabiliyorsunuz. ilk kullanımdan beri hissettiğim en büyük fark gerçekten cildi temizliyor. Ne fırçayla ne de elle böylesine temizlik pek mümkün olmuyor . daha uygun fiyatlı alternatifleri var evet ama foreo ömürlük bir ürün olduğu için tercih ettim. bundan önce nascita’nın yüz temizleme fırçasını kullanıyordum ondan da memnundum ama hem giderek zamlanması hem de 3 ayda bir değiştirmem gerektiği için eeh yeter deyip foreo aldım. şimdilik çok memnunum ama cilt bakımında ne kullanırsanız kullanın faydayı düzenli kullanımda sağlarsanız. görsellerde boyutunu görebilirsiniz. ilgili medya: 1

 39. Evet arkadaşlar bugün sizlere bakım rutinimi paylaşıcağım¸ adının lazım olmadığı ama sevdiğim bir yüz yıkama jelini uyguluyorum foreo luna ile uyguluyorum fore luna mini seyahatlere götürebiliriz herşeyi yapabilirsiniz onunla şimdi nemlendiricimi sürüp ne işe yaradığını bilmediğim foreo luna 2 nin arkası ile nemlendiricimi yüzüme titreşimle yediriyorum foreo luna çok güzel 1.300 tl olduğuna bakmayın herkes alsın arkadaşlar titreşimli silikon aleti demeyin  luna 2 ile yüzüm güzelleşti foreo luna çok güzel kanalıma abone olup likelayıın

 40. Buna bu parayı verecegime dermapen yaptırırım¸profesyonel cilt bakımı yaptırırım¸kirpik lifting yaptırırım¸dudak kontürü yaptırırım.Para daha verimli ve akıllı harcanabilir.Saçacak paranız çoksa buyurun tabi

  1
  1
 41. 59 entrynin 3 tanesi falan deneyim içeriyor. KAlan yorumların hepsi “pahalı¸ reklam¸ pahalı”. Görüyorum fiyatını zaten aradığım şey kullanıcı yorumu ve deneyim. Bu başlığa niye yazdınız demiyorum bakın 1 kişi¸ 2 kişi markayı eleştirir tamam ama *hep aynı yorum* farklı Nickname. Bir de oylayıp kullanmadığınız ürüne 2 puan vermişsiniz gerçekten inanılmazsınız. 

  14
  1

Siz ne düşünüyorsunuz?