“Flormar up to 7 days oje seti” için 42 yorum

 1. Yanında gelen uv top coatını rimmel london’ın ora rita serisinden lose your lingerie ojesiyle kullandım. 1 kat çıplak tırnağıma 1 kat da oje üzerine uyguladım. Sonuç mu? 2. Günün sonunda oje tabaka halinde kalktı. Pul pul soyuldu tırnağımdan. Şimdi ise kendi ojesiyle sürdüm. Bakalım sonuç ne olacak? Ojeye gelecek olursak¸ sürümü çok kolay. Fırçası geniş ve başarılı. Renkler de kendini tek sürüşte veriyor. Bendeki numarası 8 my sweet queen. Birkaç gün sonra dayanıklılığını da yazarım. 🙂

 2. Mavimsi lacivert olanını bugün edindiğim ojedir parlaklık renk muazzam. Mesleğim gereği zaten tırnağımda oje barındıramıyorum ama okuldaki derslerde devamlı yemek yaparken elim şu içinde olduğundan 2. güne dayanmayan ojelerden değilse her renginden stoklayabilirim. Bu hafta içinde editleyeceğim.

 3. Bu hafta aldığım flormarın 7 gün kalıcılık vaat eden seti. Size ilginç olan şeyi söyleyeyim bende sadece 1 gün (ama sadece 1 gün) durdu cicişler. 1 gün sonunda uçları tamamen çıkmıştı. Ki ev işi yapan bir insan değilim¸ catrice ojesinden sonra ilk defa bu kadar çabuk soyulan bir oje kullandım. Tanım: 7 gün kalıcılık iddiasıyla ironi yaptığını düşündüğüm oje seti.

 4. kırmızısı var¸ çok kötü. yani renk çok güzel tamam ama yapısı çok çok ince 3 kat sürsem anca istediğim rengi alıyor. ayrıca hemen soyuluyor hatta soyulmak da değil durup dururken tırnağımdan bir ses geldi bir baktım ojenin yarısı yok. bir günden fazla duracağını sanmıyorum. ki ev işi falan yapmıyorum ama yine de ikinci gün dayanmadı.

 5. Sırf top coatı için aldığım ikili set. Tek kelimeyle top coatuna bayıldım. Oje olarak pastelin bir ojesini iki kat uyguladım tırnağıma¸ üstüne de bu ikili setteki top coatu. Perşembe günü sürdüğüm ojede hala ne uçlardan soyulma ne de renginde matlaşma var. Parıl parıl tırnaklarım sanki daha yeni oje sürülmüş gibi.

 6. Top coatına bayıldım bayıldım bayıldım. Ben 029 numara ojesiyle birlikte olan setini edindim. Adı blue cobalt. Ojesinin rengi de 2 kat sürünce hoş bi koyu mavi ama dediğim gibi top coatı favorim bundan sonra. Görsel ekliyorum 029+top coatlu halini

 7. 2. günde soyulmazsa sevindiğim oje. gerçekten ben de bi’ gıdım kalıcı olmadı. ben de sıkıntı vardır belki dedim¸ kardeşimde de uyguladık onda da kalıcı olmadı. güzel tarafı aseton derdinden kurtarıp bir güzel soyuluyor¸ renk kalmadan tırnaktan çıkıyor. ayrıca top coat sürüldükten sonra çok güzel bir parlaklığı oluyor. onu çok sevdim. 7 gün kalıcılık vaat edip¸ 2 gün sonra çıkmasa sevebilirdim.

 8. top coatını merak ettiğim için my sweet queen rengini edindiğim yeni flormar oje seti. öncelikle yeni serideki renk seçenekleri çok az¸ ben de elimde olmayan bir rengi alıp denemek istediğim için tercihim bu renkten yana oldu. kullanımı setin arkasında yazıyor. ben henüz ojeyi denemedim ama top coatını başka ojelerle kullandım merak ettiğim için. arkasındaki kullanma talimatına bağlı kalarak ikişer dakika arayla iki kat oje ve üzerine bir kalın kat top coat sürdüm. top coatı çok beğendim. henüz 7 gün test etmesem de ojenin çabuk kurumasını¸ üstünün çizilmeden yastık izi olmadan canlı bir şekilde kurumasını sağlaması beni çok memnun etti. iki kat sürülmüş hiçbir ojem yoktur ki üstü yastık izi olmasın¸ bozulmasın. ben bu açıdan oldukça başarılı buldum. indirimli fiyatı şuanda 4.90 ve ben bir kaç tane sırf top coatı için alıp stoklamayı düşünüyorum.

 9. Bu indirim doneminde aldim ben de¸ deneyim pek bisey kaybetmem diyerek. Eger ki 7 güne kadar dayanirsa dunyalar benim olurdu¸ olamadı. Bende 7 gün vaadini yerine getirmedi. Normalde 2. günün sonunda ozellikle koyu renk oje kullandiysam tirnagimdaki durumundan rahatsiz olup cikariyorken bu ürünle bu süre 4. gün sonuna cikti. 1 gün de aman of idare edeyim derken zorlaya zorlaya 5 güne cikardim ama cok da hoş olmayan hafif uclarindan ve kenarlarindan soyulmus haliyle.

 10. piyasaya fazla iddialı bir giriş yapıp ¸ belli kitlelerce fazla şişirilmiş oje seti. renk skalası ve top coat un verdiği parlaklık güzel ama lanse ettiği kalıcılığın çok altında bir performansa sahip. 7 gün değil ilk günün sonunda ojenin tırnaktan komple soyularak çıkması en dandik markalarda bile uzun süredir karşılaşmadığım bir sorun.bir de top coat çok çabuk uhulaşıp bozuluyor. şişesinin siyah olması nedeniyle içinde kalan miktarı da göremiyorsunuz ne kadarlık kısmı kullanıldı da yapısı bozuldu orası ayrı muamma. şık olacak diye farklı tasarlamışlar şişeyi ama keşke dışı siyah olmasaydı bari.

 11. ojesi sıradan ama top coat olarak fena değil.bende komple soyulma gibi bir problem olmadı.7 gün kalıcılık konusunu denemedim¸ fakat zaten aynı ojeyi o kadar uzun süre kullanmak istemem.kalıcılığı uzun olsa bile silip yenilemeden veya arada bir gün dinlendirmeden aynı ojeyi kullanmak bana kirlenmiş ve bakımsızmışım gibi hissettiriyor.neticede fiyatına göre denenip memnun kalınabilecek bir set.top coatını başka ojelerle deneyince daha memnun kaldım.setin öyle koşa koşa gidip her renginden almalık bir özelliği yok.bu ara top coat a ihtiyacınız varsa bir kutusundan alıp deneyin sadece.

 12. Yılbaşı döneminde yaklaşık 5 tl’ye aldığım güzel oje setidir. Yanındaki normal renk oje çok da gerekli değil ve çok da farklı bir özelliği/yapısı yok ama top coat’u çok hoş. ben 04 soul kiss rengini almıştım¸ çok güzel pembe alt tonlu bir nude rengi. Çok temiz ve güzel bir renk. Asıl bomba olan top coat’u biraz kalın yapılı ama çok güzel bir parlaklık veriyor ve ojeniz biraz bozulmuşsa da neredeyse pürüzsüz yapıyor. Tek bir eksi yanı var¸ köşeli kapakları bazen açılmasını zorlaştırıyor. Ürün bence abartılmıyor ve gerçekten oldukça güzel.

 13. 32 numara tempt me rengi var bende. parlak floresan altında nedense lila yansıma var gibi fakat güneş ışığında sadece canlı bir kırmızı gibi duruyor. süreli 2 gün oldu¸ herhangi bir soyulma yok. duşa gireceğim bakalım soyulacak mı? yine soyulmazsa benim için bu oje kalıcı demektir. bakalım…ha bir de jel görünümü¸ nk express hızlı oje kurutucu ile aynı. aslında bir gün bir elime top coat olarak nk¸ diğer elime de flormar’ın top coat’unu sürüp karşılaştıracağım dayanıklılığı. *suya girince soyulma olmadı. sürdüğümün 3. günü çıkardım. kalıcılık ortalama.

 14. Bazılarında 2 gün bile dayanmayan bazılarında 5 6 gün kalan oje serisi. Şahsen bende 5 gün kaldı. Ama şöyle birşey var benim normal ojelerim de uzun süre kalıyor. Altına koruyucu üzerine oje en üste de top coat uygulayınca benim için harika olan oje serisi. Ben seven taraftayım 🙂

 15. top coat’u olmazsa bir hiç diyebilirim. ama o top coat ne tatlı bir şey yahu! sürünce en fazla 5 dk içinde oje kurumuş oluyor ki bu mat olmayan bir oje için efsane bir süre. bir de ne yastık¸ ne de saç izi oluyor üstünde. bu da ojeyi kusursuz gösteriyor. o yüzden her ojenin üzerine bir kat sürüyorum. hala 5 tl ise sırf o başarılı top coat için bile alınabilir.

 16. rengini çok beğendiğim ve top coatunu denemek için almıştım çünkü ben üşengeç bir insanım ve öyle 2 günde bir oje yenilemem genelde. gül kurusu gibi bir rengini aldım ve benim tırnaklarımda 4 gün hiç bozulmadan kaldı¸ 5. günde biraz kenarlardan çıkmaya başlamıştı bende artık yeter bu kadar dedim ve çıkardım. sonuç olarak ben memnun kaldım başka renk beğenirsem alabilirim.

 17. ben bu ojeyi dün özene bezene sürdüm¸ aradan 20dk geçti geçmedi küçük tırnağıma bi baktım dipten ucu kalkmış¸ haydaa dedim tuttum çektim. tırnaktaki tüm oje bir yapıştırma edasıyla tek hamlede çıktı. belki bir bütün olarak kalıcı olabilir fakat tırnağa yapışmakta çok başarılı değil diye düşünüyorum¸ yani eğer bir tarafı kalkarsa umudu kesin derim. yalnız o ojeyi soyma hissi çok güzel bi his :d

 18. 7 gün kalmasa da ‘up to 7 days’ dediği için 4-5 gün bozulmadan kalmasını makul bulduğum oje. fiyatı da bence oldukça uygun bence güzel renk çeşitleri mevcut¸ daha ne olsun:)

 19. Ojesiyle birlikte uyguladığımda elimle soyasım geldi ve çok rahat bir şekilde çıktı asetonsuz :). Sonra bir daha denedim soymadım kendim o zaman da kendi çıktı 2 gün sonra. Ama sonra başka marka ojelerimle denedim top coutu üstüne sürdüm 5 6 gün dayandı. Yani bence yanındaki ojesiyle olmamış. Top cout için alınabilir fiyatı uygun çünkü ve başarılı.

 20. 1 oje ve 1 topcoat barındıran set. Ben topcoatunu övülenin aksine hiç beğenmedim. Jelimsi bir yapısı var. Önce kendi ojesiyle denedim ertesi gün resmen kabuk gibi soyuldu. Başka bir ojeyle bir daha şans verdim hem uçlarından gitti hem de asetona gerek kalmadan yine soyarak çıkardım. Kalyonun topcoatu daha başarılı diye düşünüyorum.

 21. 008 My Sweet Queen rengine sahibim. bir kere 7 gün dayandığını söylemek bir hata olur bende ilk sürdüğümde en azından 5 gün falan kalmıştı gerçi bu da fena değil ama iddasının yanında evet fos ve sanırım tek eksiside o. artılarına gelecek olursak renkleri harika¸ tek katta bile tam rengini veriyor¸ fırçası kalın ve benim gibi kocaman tırnakları olanlar için harika bir şey onun dışında ise özellikle top coatına kelimenin tam anlamıylaa ba-yıl-dım cicişler daha önce kullandığım hiç bir top coat bu parlaklığı veremedi. bir de içinden çıkan ojenin üstünde başka top coat denemek istiyorum bakalım sonuç onda nasıl olacak? kısaca 7 gün durmasada iddasını yerine getiremesede renkleri ve top coatı için tekrar alırım!

 22. pazartesi akşamüstü sürdüğüm kırmızı rengi sadece birkaç tırnağımın ucundan fire verdi. bu arada suyla bolca haşır neşir olduğumu belirteyim. bu akşam bir kat daha sürersem iki gün daha idare eder sanırım. 7 güne kadar ismini düşünürsek¸ yalan söylemiyor gibi. ama bu ojeyi süreyim¸ 7 gün boyunca ilk gün sürülmüş gibi dursun beklentisiyle bu ürünü alırsanız hüsran olur. koyu renkli oje çabuk çıkıyor¸ bari uygun fiyata bu ojeyi alayım¸ rengi de parlaklığı da diğer ojelerden uzun süre dayansın mantığıyla alınırsa¸ gayet mutlu eder diye düşünüyorum.edit: ikinci adımda kullanılan top coat sanırım kullandığım en güzel oje kurutucu. sırf onun için bile alınır.edit 2: bir süre sonra tırnaktan soyuluyor. o sırada tırnağa da zarar veriyor olabilir diye düşünmeye başladım.

 23. siyah ve kırmızısı bile ortalama siyah ve kırmızı pje göre çok daha dayanıklı olandır.bir tane sütlü kahve rengi var¸ cidden radyasyona dayanıklı gibi bişey. o ne abi? ojeyi çıkarınca kendi tırnaklarımı garipsedin yeminle.neyse¸sevgiler¸sümük

 24. Bende siyah rengi var ve bir yere sürtmediğim sürece 7-8 gün kalıyor. 3 gün kadar top coatsuz kullanıyorum¸ zaten oje yeterince parlak oluyor o zamanlarında¸ sonra süresini arttırmak için top coat uyguluyorum. Küçük küçük çıkan yerlere tekrar sürüyorum minicik¸ belli bile olmuyor.

 25. top coat’u rezalet olan set. hangi ojenin üstüne sürersem süreyim parça parça çıkıyor tırnaktan. pastel¸ golden rose¸ flormar her ojede denedim hepsinde parça parça soyulma oldu

 26. Hahhahha şakacı şey seni diyerek dolabın derinliklerine yolladığım settir. Zira o top coat ile 7 gün olayı katiyen ciddiyet içerebilecek bir olay değil. Fiyatına güvenip “ya flormar’ın diğer ojeleri de fena değil” diyerek ve top coat ihtiyacımı gidermek amacıyla aldığım bir ürün. Normal oje hadi neyse bildiğimiz oje de o top coat tam bir efsane. Ben hayatımda bu kadar güçlü bir adhezyon kuvveti görmedim. Artık ojeye nasıl yapıştıysa komple ojeyi de alıp çıktı şapşik şey. Resmen beni aradan çıkarttılar sözlük. Akşam sürdüm¸ sabah arabada bi baktım yok. Bi de yüzük parmağımdaki¸ mesaj mı veriyor şerrefsiz anlamadım.Kısacası hayatımda gördüğüm en dandik top coattır. Değmez¸ gördüğünüzde gülüp geçin lütfen.

 27. en sonunda gittim immortal love rengini aldım. bir kere şişe tasarımını beğendim köşeli olması hoşuma gitti. lakin top coat şişesi şeffaf olsaydı daha iyiydi içini görürdük ne kadar kalmış diye.ayrıca fırçası kocaman.kenarlara ve diplere yaklaşmakta beni çok zorladı.işlevsel bulmadım o kadar büyük fırçayı.gelelim renge.çok özel bir renk değil.normal serilerde de benzer kırmızılar olduğunu biliyorum. lakin o top coat flormarın yapabileceği en başarılı ürün benim nezdimde. ben ojeleri her zaman normal kalınlıkta tek kat sürerim. şişedeki rengi tam yakalama derdim yoktur.tırnağımın kalın durması beni rahatsız eder 3 er 5 er kat sürüldüğünde. hal böyle olunca da ertesi gün uçlarından gider. bugün 3. günüm ve sağ elimin baş ve işaret parmağında uçlarda minik çatlamalar var.onuda okulda çocuklarla pano süsledik bantla yapıştırıcıyla çok uğraştım ona bağlıyorum. benden geçer not almıştır.bu top coatın tek başına satılan halini yapmazsanız kalbimi çok kırarsınız bilesiniz

 28. Oje flormar indirimlerinden 5 tl gibi bir fiyata alınabiliyor. Siyah rengini aldım. Ancak ojeyi 2 kat sürmek zorunda kaldım. 3.katı da uv top coat oldu haliyle. Ojeyi tırnaklarım uzunken sürdüğümde bir kalıcılık olmadı. Oje ucundan kalktı ve soyuldu. Ancak tırnaklarım kısayken 3 gün gittiği oluyor.

 29. bugün bodrum flormar’dan iki adet aldığım oje seti. tırnaklarım çok bakımsız duruyordu¸ bi uğrayayım demiştim. dükkan epey boş olunca (neredeyse hiç turist yok etrafta) satış görevlisiyle epey sohbet ettik. bu ojeler için “şöyle böyle diyorlar” dedim. “evet onların ilk partisi sorunluydu¸ tırnaktan soyulma yapıyordu ama elimizdeki tüm ilk parti 7 days’leri iade ettik¸ yenileri geldi. Onlarda böyle bir sorun görünmüyor” dedi. bir kaç gün sonra sonucu bildiririm 🙂

 30. bir tek bende mi kalıcı olmadı anlamadığım set. gül kurusu rengini büyük bir hevesle aldım¸ cilanın parlaklığı efsane ama çabuk soyuldu sanki. sürmesem daha mı dayanıklı olurdu ne:(

 31. bende 008 my sweeet queen var. ben bu ojeyi çok buyuk hayaller ile aldım yaşşasın¸ yehuu 3 gün kusursuz ojelerım olur en azından diye ama ilk gunun sonunda üstlerden biraz çıkmaya başladı. Ben işim gereği sürekli elerimi yıkıyorum belki onun etkisi vardır.Sürüş olarak ise hemen kapatan bir oje. ama başka rengini alana kadar gider jelly look serisinden alırım

 32. müşterisine büyük bir hizmet sunarak asetonla oje silme zahmetinden kurtaran oje. nasıl? şöyle ki¸ tırnağınızın bir yerinden şöyle hafifçe didiklerseniz oje bir bütün halinde kalkıyor. siz kaldırmazsanız zaten bir süre sonra kendiliğinden kalkıyor. ilk sürüldüğü haliyle kalsa başarılı diyebilirdim ama böyle bir saçmalığı kabul edemeyeceğim yani. pişmanlık editi: arkadaşlar ben bu ojeyi biraz daha ince katlar halinde sürdüm ve soyulmadı. üstelik cidden bir hafta gidiyor. hatta yanındaki top coatı değil flormarın hızlı kuruma ve ekstra parlaklık vaadeden başka bir top coatını kullandım¸ yine dayandı. özellikle kırmızı olan için geçerli bu yorumum. özür dilerim flormar¸ beni affedebilecek misin? lütfen et.

 33. Siyah ambalajli top coatundan 5-6 sise bitirmisimdir. Alttaki oje eski ya da dandik olsa bile direkt kurutuyor. Cikartana kadar da pasparlak sapasaglam kaliyor. Burada okudugum tirnaktan ojenin butun halde soyulmasi entryleri ruyama girdi. Aaaa bende de oldu iste bir bucuk yil sonunda bende de oldu¸ kizlar hakliymis dedim ama yok yahu bir kere bile yasamadim bu durumu:) Ben boyle saatlerce kurumayacakmiscasina acayip kalin suruyorum ondan belki.

 34. Ojesinde aman aman bir farklılık göremedim ama top coatıyla aşk nefret ilişkimiz var. Şöyle ki ister koyu renk ister açık renk ojemizi sürüyoruz üstüne top coattan geçiyoruz ta daaa pasparlak göz alıcı tırnaklar! En en en sevdiğim kısmıysa gece sürdüğünüz koyu renk ojeler sabaha sapasağlam kalıyor yorgan izi yook 🙂 gelelim nefret kısmına bir iki güne kadar oje resmen soyuluyor yahu! Kalkıyor resmen tabaka halinde. Ben ojelerimi gece sürdüğüm için yorgan izi engelleyip parlak güzel tırnaklar verdiğinden soyma kısmını es geçiyorum ama yine de bu beklentiye kalmış bir şey benim sevdiğimden siz nefret edebilirsiniz. Dediğim gibi ojesinde bir numara yok set halinde almayın bence alacaksanız tek top coatını alın nacizane tavsiyem 🙂

 35. Ben bunu gratisten alırken top coat oldugunu bilmiyordum ayrı satıyorlarmıs :d top coat sürmeden bile bir hafta dayandı çok şaşırdım ki ben deli gibi ellerimi yıkarım nasıl oldu bilmiyorum umarım boyle devam eder :d

 36. Kızlar ben bu ojeyi alalı 1 buçuk sene oldu. Birkaç defa kullanıp kenara kaldırmışım. Rengi iki kat sürdüğümden olsa gerek çok hoşuma gitmemişti. Son on gündür tek kar halinde kullanıyorum hala bozulmamış. Bildiğin şoktayım. Hostes olduğum için oje asla dayanmıyor bana. Jel tırnak da kullandım¸ ama ondan da sıkıldım. Bu oje bildiğin 3 gün falan idare ediyor beni ki bu bir mucize. Top coatı kullanmıyorum. Onun yerine altına kalyonun base coat unu sürdüm. Bence gayet güzel ve dayanıklı bir çift oldu ikisi.

 37. Ben bunun top coatunu keşfettiğimden beri 3 setini falan aldım. Renkli ojelerini bir kereden fazla sürmemişimdir ama top coat ile aşk yaşıyorum. Yılın ortalarına doğru tek başına da satıldığını görünce çok sevindim. Müthüş bir parlaklık veriyor öncelikle. Benim tırnağımda bununla üzerinden geçtiğim her oje 1 hafta falan soyulmadan kalabiliyor. şimdi 6. şişesini falan kullanıyorum. tek sorunu çabuk uhu kıvamına geliyor. onun dışında rimmel london’ın falan hiç sevemediğim top coatuna bin beş yüz falan basar gerçekten.

 38. Bu setin içindeki top coat alttaki ojeyi kabarcıklandırıyor. Bayat ürün desem değil¸ çünkü ilk çıktığında almıştım ve ilk kullanımdan beri aynı problemi yaşıyorum. Başka marka ojelerde de aynısı oldu. Şu anda set olarak değil de tek başına ojelerini satıyorlarsa alırım¸ yoksa yaklaşmam bile. Evde kullanmadığım şeyleri bulundurmayı sevmiyorum.

 39. Top coatı hüsran olan oje seti. Açıkçası ojesini tek denemedim ama top coatını başka ojelerle de denedim¸ fakat hepsini rezil etti. Parça parça soyuldu tüm tırnaklarımdakiler¸ ucu silinmedi¸ direkt tabaka halinde kalktı. Ki ben tırnağının ucu hafiften bir yere takılsa içi gıcıklanan biri olarak¸ bu ürüne karşı duygularımı siz tahmin edin 

Siz ne düşünüyorsunuz?