“Flormar terracota allık” için 14 yorum

 1. Şeftali tonlarındaki 46 numarasına sahip olduğum allıktır. Kalıcılığı gayet iyi ve herkesin de dediği gibi bitmek bilmiyor. Bu allığı severek kullanıyorum fakat günlük hayat için fazla ışıltılı olduğunu düşünüyorum. Gerçi ben günlük hayatta mat allıkları kullanmayı daha çok sevdiğimden bana öyle geliyor olabilir.

 2. buğday tenime en çok yakıştırılan allıktır. yapısı biraz simli¸aydınlatıyor insanın yüzünü. bir komşumuz bu allığı 1 sene aralıklarla tekrar tekrar yüzümde görüp sormuştur^_^

 3. dün 45 numarasını aldığım allıktır. bugün ilk defa kullandım. İlk terracota allığım kendisi. Flormarın allık fırçasıyla kullandım. Rengini çok sevdim ama çok sim döktü gibi geldi bana sanırım fırçadan dolayı beceremedim pek .Bütün yüzüm simli simli gezdim. Rengi uyan başka bi allığımın üzerine hafif ışıltı versin diye az miktar uygulıycam bundan sonra. Bi de öyle deniycem.

 4. 43 ve 45 numarasını bayılarak kullanıyorum. Dışardan bakılınca biraz fazla ışıltılı gibi duruyor fakat yüze uygulamadan önce fırçanın üzerindeki fazlalık biraz atılınca çok hoş oluyor. Hastasıyız.

 5. Yeni seriden shimmer pink rengini kullanıyorum. Hep kullanıyorum¸ başka bir allık denemedim bile bunu aldığımdan beri¸ günlük makyajda hafif¸ gece makyajında biraz fazla sürüp dengelediğim allıktır. Aşınma bile yapmıyor¸ güzel bir yapısı var en güzel tarafı gün sonunda makyajımı silerken pamuğa geliyor yani dökülmüyor sabitleniyor¸ çok seviyorum.

 6. 44 numarasını aldım. rengine¸ pigmentasyonuna¸ yüzde duruşuna bayıldım. Umarım söylenildiği kadar da kalıcıdır¸ kendisiyle aşk yaşayacağız gibi görünüyor.

 7. bugün 41 ve 43 numaralarını aldığım allık. 43 numarasına bayıldım. bence çok sim sim allıklar değiller. ikisi de çok güzel. 22 liraya aldım sanırım. ihtiyacı olan cicişler bu indirim döneminde kaçırmasınlar diye yazıyorum. çünkü bu allıkları 22 liraya bulmak her zaman mümkün olmuyor.

 8. 43 numarasıyla bundan yaklaşık 6-7 yıl önce tanıştığım ve o zamandan beri müdavimi olduğum allıktır kendisi. Fakat herkeste aynı durmuyor sanki en güzeli kendimde duruyor gibi geliyor. Yeni pretty serisinin terracotalarından (numarasını bilmiyorum) içinde yeşillerin falan olduğu allık çok yakın bir muadili diyebilirim. Yanılmıyorsam şuan cosmoshe’de indirimli fiyatı 20 lira¸ kozmela sitesinde ise 18 lira civarında olması lazım. Şans verilebilir.

 9. uzun zamandır almak istediğim içinde sıcaklık ve şeftali tonu barındırmayan ışıltılı pembe bir allık ihtiyacımı 40 numarasıyla karşılamış allık serisi. uzanıp kendi yanaklarımı öpesim var.

 10. Gerçekten de bitmeyen allık. Romantic salmon kullanıyorum. Soğuk alt tonlu ciltlere çok yakışıyor. Aydınlatıcıya gerek kalmayan aydınlık bir ürün. 

 11. flormar’ın baked blush on olarak adlandırılmış eski serisi. muhtevasında fazlasıyla ışıltı barındırdığı için kullanıldığında aydınlatıcıdan biraz kısmak gerekiyor. ayrıca 043 golden peach olanınının rengine ciddi manada sevdalıyım¸ sürmeyecek olsam bile mıncıklıyorum kendisini.

Siz ne düşünüyorsunuz?