“Flormar supermatte ruj 210” için 12 yorum

  1. Yanlış bilmiyorsam twist up lipticklernden mat karamel renginin aynisi. Renk olarak kirmizi gul kurusu ve kahve karisimi. Siradan bir renk degil bence ve 3 ruj karisimi gibi olmasiyla her renk kiyafetle her tarzla uyumlu. Kirmizi sureyim ama gunluk olsun cok patlamasin¸ beyaz veya bugday tenliyim diyorsaniz kacirmayin. Supermatte serisinin yapisi biraz kuru geliyorsa twist up lipstick serisindeki karameli alin¸ yumusak ama matligini koruyor ve kalem formunda oldugu icin ise surumu daha kolay

  2. Beyaz tenimde kahverengi ¸ bronz tenimde gül kurusu duran muhteşem rujdur kendisi. Yaklaşık 1 ay önce satın aldım. Tatile gitmeden önce sürdüğümde çok koyu durdu hatta çok kahve olduğu için kullanamayacağımı bile düşündüm. Bronzlaştıktan sonra tam bir günlük kullanıma uygun gül kurusu – kahve tonunda durdu bende. Bayıldım . Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum ve nerdeyse hergün bu ruju sürdüm . Tam olarak hafif kahvelik ve bordo bulunan bir gül kurusu rengi. Mat ama dudakları hiç kurutmuyor. Uzun süre kalıcılığı da var bence. Fiyat performans açısından da çok çok iyi olduğunu düşünüyorum. 17 lira gibi bir fiyatı var.

  3. Oldukça pembe beyaz tenli bir insan olarak bir arkadaşımda gördüğümde çok beğenip numarasını sorduğum ama asla bende onda durduğu gibi durmayan ruj. Kalıcılığı normal¸ gün içinde tazelemeniz illa ki gerekiyor. Ambalajı başarılı ki zaten flormar’ın son Zamanlarda bu konuda kendini çok geliştirdiğini düşünüyorum. Rahatsız edici¸ sürdükten sonra burna gelen bir kokusu yok ve en önemlisi ben her ten renginde insanda farklı durduğunu ama herkese çok yakıştığını düşünüyorum.

  4. Rengini en çok sevdiğim ve kendime yakıştırdığım rujdur kendisi. O kadar seviyorum ki bitmeden yedekliyorum¸ canım rujum

  5. açık tenli biri olarak bende içinde bol kahvelik içeren bordomsu koyu bir gül kurusu rengi gibi duruyor koyu tenlilerde daha iyi durduğunu düşünsem de bana kalırsa çok başarılı bir renk ve çok başarılı bir seri çok kurutmuyorlar kremsi sayılırlar tebeşir gibi değiller ve kalıcılıkları da iyi

  6. golden rose velvet matte 22 ruj’a muadil olduğunu düşünerek aldığım fakat hüsrana uğradığım ruj. Vm 22 daha kiremit-bordoyken 210 numara bariz bir şekilde pembelik-morluk içeriyor. Tamamen Alakasız renkler değiller ama bende farklı durdular.Yapı olarak çok güzel olsa da pembelik içeren rujları kendime çok yakıştırmadığımdan başka rujlarla karıştırarak kullanıyorum. Yani İki rujun muadil olduğunu düşünüp De denemeden almayın derim. Dudaktan dudağa renk farklılık gösteriyor.

  7. En sevdiğim rujum <33 buğday rengindeyim dudak rengim orta koyulukta. Bende içinde çok hafif kahve bulunduran bordo gibi bi renk gibi duruyor. Hafif hafif sürdüğümde ise gülkurusu gibi oluyor. Matlığı kalıcılığı güzel. İndirimde 18-20 gibi bi fiyata almıştım. Her ten rengine de yakışabilir bence kaçırmayınn 🙂

  8. ismi bastan asagi yanlis konulan bir ruj. super matligi gectim¸ matlikla uzaktan yakindan alakasi yok. parlak duruyor. ve rengi bende milk chocolate ismiyle alakasiz pembelik bulunduran visne curugu gibi duruyor. ama rengi cok guzel ve gunluk bence. yapisi da guzel dudaklari kurutmuyor. bitecegini sanmiyorum ama biterse alirim. her ten rengine uyabilecek bir ruj¸ sans verin bence.

  9. Flormarın süper mat serisine ait¸ içerisinde pembelik bulunduran gül kurusu tonlarında bir ruju.Cilt tonum Nc 35-40.Dudaklarım renksiz ve cilt tonumla birleşik.Benim gibi bir cilde sahipseniz çok güzel hafif bir gül kurusu rengi elde edebilirsiniz.Benden daha açık renk cilt tonuna sahipseniz sizde biraz daha koyu durup kahveye kaçabilecek bir ruj olacaktır.Dayanıklılığı gayet iyi.Yağlı şeyler yemedikten sonra her yemekte çıkmaz.Çok kolay sürülür.Mat yapısı olsada kremsi bir sürüşü var ve altına lip balm kullanmaya gerek yok.

  10. kendisini çok seviyorum. geçen sene alıp birkaç ay neredeyse her gün kullanmıştım¸ o zaman kıştı sonra bahar falan gelince pembelere geçtim. bu sene kış gelince yine aklıma düştü¸ hala çok seviyorum. ismi supermatte ama aşırı mat bir yapıda değil¸ kurutmuyor nemli gibi bir yapıda. rengi değişik ve hoş¸ dudakları güzel gösteriyor. daha ne olsun.

Siz ne düşünüyorsunuz?