“Flormar lip balm” için 11 yorum

  1. İndirimde beş lira olduklarını görünce ve karamelli olanı koklama gafletinde bulununca kendime dur diyemeyip satın aldım. Bendekiler karamelli olan ve renksiz/elmalı olan. Elmalı olan şu küçük elmalı şekerler gibi kokuyor ama dudağa sürdükten sonra ikisinin de. Kokusunu ya da tadını almıyorsunuz. Ben dudak nemlemdiricilerinde dudağa sürdükten sonra dudağa nüfuz eden yani emilenleri seviyorum. Bu nemlendiricler ise resmen dudak üstünde tabaka gibi kalıyor. ders çalışırken falan süre süre hatta koklaya koklaya gene de bitiririm ama kullanılmayacak kadar kötü değiller.

  2. Tamamına yakınını denedikten sonra en çok sevdiğimin çilekli versiyonu olduğuna karar verdiğim lip balmdır. Bu serinin renkli lip balmlarını hafif yapılı ruj niyetine kullanıyorum¸ bu sebeple rengini güzel vermesi benim için önemli. Çilekli olanının hem rengi¸ hem kokusu diğerlerine nazaran daha iyi. Çok iyi emilmiyor¸ şahane nemlendirmiyor¸ bu anlamda lip balm isminin hakkini vermiyor belki. Yine de satın alma amacım bu olmadığı için beni tatmin eden bir ürün oldu.

  3. indirimle black mulberry ve watermelon aromalı olanlarını edindiğim lip balmlar. tamamen rengi için aldığımdan memnunum. black mulberry özellikle sabahları okula giderken uzun uzadıya makyaj yapamayan benim gibi insanlar için birebir. rimel¸ allık ve black mulberry ile gayet güzel¸ taze görünümlü bir makyaj yaptım bugün. hastalıktan solan yüzümü biraz olsun iyi gösterdi. benim dudaklarıma mordan ziyade pluma kaçan bir bordoluk veriyor. watermelon ise favori pembe rengim olabilir tabi velvet matte 27’den sonra.

  4. Portakallı ve karpuzlusuna sahip olduğum lip balm. İndirimde olduğu için bundan birkaç ay önce ikisini birden almıştım ama ikisini de birer kez denedikten sonra maalesef tekrar kullanmadım çünkü güzel olan tek şey kokuları. Dudağımda dalgalanıyor ve hiçbir şekilde emilmiyor. Arada açıp koklarım artık.

  5. black mulberry rengine sahip olduğum lip balm. ambalajına¸ rengine ve kokusuna bayılıyorum ama dudağıma renginin eşit dağılmaması ve yeterince nem vermemesi de bitirdikten sonra tekrar almayacak olmamın sebepleri ne yazık ki.

  6. Keske biraz daha renk verse 🙁 bi de biraz kurutuyor. Ancak seviyorum kokusu tam yemelik surusu kolay. Baby lips alacagima bunu tercih ettim pisman degilimm

  7. mor rujlara bayılan fakat kendine yakıştıramayan biri olarak bu serinin black mulberry isimli olanını aldım. rengi çok güzel bir kere¸ hakkını vermem lazım¸ kokusu falan da şahane¸ açıp açıp kokluyorum sapık gibi hatta. ambalajı da güzel¸ sıkı kapanıyor¸ çantada açılmıyor. hatta deluxe cashmere serisinin ambalajıyla aynı kalıpta bir ambalajı var¸ onun beyaz plastikten yapılmış olanı. nemlendirmesi vasat¸ kalıcılık deseniz eh işte¸ birkaç saatte bir tazelemek gerekir. bunların yanısıra¸ ürünün gramajı az¸ topu topu 3 gramcık! indirimsiz fiyatı 9¸90 tl. piyasadaki diğer lipbalmların hem 5 grama yakın olup hem de daha uygun fiyatlı olduğunu göz önüne alırsak¸ indirim dönemlerinde şans verilebilecek bir üründür derim ben.

  8. karpuzlusunu bitirdiğim lip balm. karamellisi var şimdi. emily 208 dudak kaleminin üstüne pıt pıt yapıyorum bazen. Rengi için kullanıyorum şahsen dudağıma nem vermesine falan dikkat etmemişim pek.

  9. İnternet sitesinden yaptığım toplu alışverişte Flormar elmalısını göndermişti. O serideki renksiz olan tek lip balm. Ambalajı güzel de nemlendirmesi çok vasat. Hiç beğenmiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?