“Flormar kaş kalemi” için 12 yorum

 1. 401 numarası tam bir ara renk. Kaş renginde kalem bulamayan tüm kumralların bakmasını öneririm. Sürümü oldukça rahat. eğer aceleyle sert uygularsam kaşlarımda mutlaka 1 adet dökülme oluyor¸ dikkat etmek lazım. Hep kalıcı (üzerine sabitleyici geçmiyorum)¸ hem de kolay temizleniyor. İkincisini kullanıyorum. Bittikçe de edinirim

 2. 403 numarasına sahibim. Seyrek ve siyah kaşlarımda çok sırıtmadığı için severek kullanmıştım ama kaşlarımı döktüğü için bıraktım. Yapısı da sert geldi.

 3. kaşlarım az olduğu için liseden beri kaş dolduruyorum. İlk kaş kalemleri ile başladım. Bu marka kaş kalemlerini çok beğenmedim çünkü çok sert bu nedenle kaş döküyor. fırçası da eh işte.

 4. Eğer benim gibi kaşlarınız siyahsa ve doğal duran bir kalem arayışı içindeyseniz 403 numarayı tavsiye ederim. Koyu bir siyah değil bu sebeple siyah kaşta gayet doğal duruyor¸ boyanmış görüntüsü vermiyor. Kaşlarım gür olduğu için içini boyamıyorum fakat aldırdığım zaman kuaför hatası olan yerlere iki üç çizgi atarak kaşlarımı birbirine eşitlemeye çalışıyorum. Şu an 2. si bitmek üzere 3. sünü çoktan yedekledim bile 🙂

 5. Kaşlarım açık renk yalnızca aralarını doldurmak için 401 numarasını kullanıyorum.Valla gayette güzel hem de ucuz!Kaçıncaya aldım hatırlamıyorum bile¸kullanın gari.

 6. 401 numarasına aşık olduğum kalem. Ben Kaş farı kullanamıyorum ve bu Kaş kalemi bana çok pratik geliyor bende herhangi abartı bir Kaş dökülmesi yapmadı bundan önce bi çok kalem kullandım ama bu kalemler hem çok çabuk bitmiyor hemde tam rengini tutturursanız çok doğal bir bitiş sağlıyo.

 7. kaş kalemleri oldukça pratik ürünlerdir fakat kaş dökerler önermesinin en büyük örneği.evet rengi ve kalıcılığı güzel ancak son derece sert ve kaş döküyor. uzak durunuz.

 8. 401 olanını kullanıyorum. Rengi keşke biraz daha açık ve soğuk olsaymış bana turuncumsu kalıyor. Sürüşü yapısı ve kalıcılığı güzel. Fiyat performans ürünü denilebilir. Ama renkten dolayı bitince başka ürünlere bakacağım.

 9. Kaşlarımı doldurmak için o kadar ürün denedim yine de bu kaş kaleminden aldığım verimi alamadım.Kesinlikle övgüyü hak eden bir ürün.Ben 401 numaralı rengine sahibim bu kalemle kaşlarımı doldurduğumda resmen ifadem değişiyor.Benim için Flormar’ın en vazgeçilmez ürünü.

 10. 403 numarasını kullanıyorum. Bu kadar güzel bir kalem olduğunu bilseydim diğer kaş ürünlerine tonla para vermezdim. Yumuşacık ve çok güzel rengi olan bir kalem. Denemenizi tavsiye ederim.

 11. Rengin bu kadar güzel uyumluyken sertlikten ölmesen keşke.Dikey olarak değil minik hareketlerle yanlamasına uygulamama rağmen kaşlarımı en çok döken kaş kalemi ilan ettim kendisini.

 12. Çok övüldüğünü görünce aldım ama kaşlarımda sivilce ve kaşıntı yaptı üstelik sürmek büyük bir eziyet. Hiçbir renk vermiyor. Nesi beğenildi bu kadar hiç anlayamadım. Geri götürsem alırlar mı acaba?

Siz ne düşünüyorsunuz?