“Flormar full color oje” için 148 yorum

 1.  FC03-bubble Gum¸  FC07-Pebbles on The Beach ve  FC10-penthouse renklerine sahip olduğum¸ seridir .ojelerin genel olarak ambalaj tasarımına¸ kıvamına¸ örtücülüklerine¸ kuruma hızına bayıldım. indirimsiz fiyatının 1.95 Tl olması da ayrı güzel. Seriyi tamamlayasım var¸ çok sevdim.

 2. flormarda en bayıldığım oje serisi oldu.nasılsa fiyatı çok uygun diye iki tane almıştım başka oje alırken. o nasıl örtücülüktür? çok çok sevdim. pebbles on the beach ve penthouse bendeki renkler. penthouse harika bir kiremit rengi tek kötü yanı tek kat yetmiyor. pebbles on the beach ise tam kararında bir mantar rengi. bence kesinlikle bir kaç rengini deneyin:)

 3. flormarın biraz geç keşfettiğim oje serisi. üç rengini edindim¸ adını bilmediğim bir mor¸ king of the bets isimli petrol rengi ve herkesin aşık olduğu koyu kremit rengi penthouse. yapıları gerçekten mükemmel¸ koyu kıvamlı¸ tek katta mükemmel örtüyor ben ikinci katı uygulamıyorum ve inanılmaz çabuk kuruyorlar. ben altına flormarın tırnak sertleştirici top coatını uygulayarak kullandım o yüzden midir bilmem bana sürümü biraz zor geldi belki direk tırnağa uygulandığında daha kaygan bir yapısı vardır. ben parlaklığından memnun kaldım üzerine parlatıcı veya koruyucu herhangi bir şey uygulamadım sadece kalyonun oje kurutucu spreyini sıkmıştım.kesinlikle bozulmadıklarına garanti verebilirim. ki ben evli eli sürekli suyun içinde olan biri olarak test ettim onayladım cicişler.

 4. kiremit renkli olanını aldım¸ renk harika ama fırçası çok ince o yüzden sürerken sıkıntı yaşadım ben ve dalgalı oldu görüntü¸ ikinci katı geçecek vaktim yoktu belki iki kat daha iyi durur¸ bilemiyorum.

 5. Yatmadan once ustelik de seffaf ojenin ustune surmeme ragmen sabah yastik izi gormememle beni dumura ugratmis ojedir. Sanirim hayatim boyunca boyle bir seyle karsilasmamistim.Fiyati diger serilere gore uygun sayilabilir. Tek katta yeterli ortuculuk de veriyor. Kis icin cok guzel fume¸ gri tonlari var. Tavsiye ederim.

 6. Ben bu ojelere bayıldım sözlük! İndirimde görünce mystical getaway¸ new rock¸ imaginary world ve bubble gum renklerini kaptım. Tek katta renklerini vermeleri ve kalıcılıkları benim için çook güzel! Bir tek new rock olanı sorun yarattı bende. Sakız gibi bir yapısı var. Sanırım bana bozuk olanı denk geldi.

 7. Renkleri ne kadar harika olsa da sarı ojesi tırnaklarımı sapsarı yaptı. Çok güzel bir renk ile aklımı çelmediği sürece hayatta bir daha almam.

 8. penthouse ve mystical gateway renklerine sahip olduğum¸ iki renge de bayıldığım ancak ikisinden de tek katta örtücülük göremediğim oje serisi. neden?

 9. Penthouse ve King of the Bets renklerini kullanıp çok memnun kaldığım oje serisi. Kışa uygun çok güzel renkleri var. Örtücülüğü 2 katta çok güzel oluyor ama diğer flormar ojeleri gibi 2 gün olmadan soyulabiliyor. Topcoat kullanarak 2 gün durdu tırnaklarımda.

 10. bir füme¸ bir de koyu yeşil rengine sahibim (numaralarını hatırlamıyorum). koyu yeşili henüz deneme fırsatım olmadı ancak şişede çok güzel duruyor. fümeyi ne zaman sürsem markası ve numarası soruluyor fakat kişisel fikrim¸ ben fümenin rengini pek beğenmedim.şimdi gözüm kırmızısında. 🙂

 11. En koyu renklerini uygularken bile¸ kalın ve sürmeyi kolaylaştıran fırçasına biraz bol miktarda ürün alındığında şişedeki renge tek katta ulaştıran oje serisi. dalgalanma yapmaması¸ kapatıcılığı ve Kuruma hızından da hoşlandım. Sadece kapağının kısa ve kalın tasarlanmış olması ergonomiyi biraz bozuyor gibi geldi bana.Ama öyle görünüyor ki¸ geniş renk skalasından ve oldukça uygun fiyatlarından dolayı koleksiyonuma bu ojelerden üçer beşer ekleyeceğim gelecek günlerde 🙂

 12. kalıcılığı ve tek seferde güzel renk vermesini çok sevdim. fiyatları da kalitesine göre gayet iyiydi. şu an elimde FC29 rengi var ve şiddetle tavsiye ederim cicişler internetten resmini koyuyorum hadi iyisiniz ¸)

 13. Bu seriden 7 tane ojem var renkler çok güzel¸ tek katta renk veriyor ama kalıcılık çok kötü¸ tırnağımın kenarları hemen gidiyor. en kötü özelliği de bu serideki bütün ojelerin fırçası kapaktan ayrıldı. ilk ambalaj hatalı sandım ama gördüm ki hepsinde öyle oluyor. üzdü.

 14. Bu ikinci girdim. Henüz bir kere sürmüş olduğum ojeciğimin bugün bir kere daha sürmek için açtığımda fırçası kapağından ayrıldı. Başka ojelerde de olmuştu lakin düzeltebiliyordum onları. Bu bildiğin ayrıldı kullanılmaz halde resmen. Flormar¸ cidden ojelerinden çektiğim nedir anlamadım. Şişede görünüş dışında başka şeylere de çalışsa keşke. Kabı yamulur¸ ojesi hemen çıkar¸ koyu rengi için 4 kat geçersin kurumaz… Bundan sonra rengini beğendiğim ojesinin başka markada rengini arayacağım bıktırdı çünkü.

 15. bu seriden ikinci rengi bugün aldım. her flormar standında farklı renkleriyle karşılaşıyorum. ilk gördüğümde mystical getaway rengini görüp matlaştırıcı ojeyle çok güzel olur diyerek almıştım. ilk katta oldukça opak bir görüntü elde ettim ancak ikinci katı sürmezse rahat edemeyenlerden olduğum için ikinci katıda uygulamış¸ üzerine matlaştırıcı oje geçmiştim. oje ikinci gün uçlarından çıkmıştı ama ojeden mi matlaştırıcıdan mı karar verememiştim. bugün gezerken gözüme penthouse rengi çarptı ve hemen gidip aldım. az önce sürdüm. rengi gerçekten çok hoşuma gitti. alırken kiremit kırmızı gibi görerek almıştım¸ şu an biraz daha kahve rengi ağır kiremit tonu gibi duruyor. fırçasını ben çok beğendim¸ bana hafif kalın geldi hatta. serçe parmağıma tam oturdu fırça¸ ki tırnaklarım normal boyutta geniş ya da dar değil. sürüm açısından şöyle bir zorluk yaşadım¸ ince bir kat uygulamak zor. ojenin yapısı tok biraz. tek katta opak görüntü sağlıyor ama ben genelde ilk katı ince¸ ikinci katı biraz daha kalın sürmeyi seviyorum. bunun dışında kalın iki kat olmasına rağmen oldukça hızlı kurudu. serinin diğer renklerini de almayı planlıyorum. fiyat-performans açısından çok başarılı.

 16. king of the bets rengi 6 gündür tırnaklarımda olmasına rağmen¸ sadece uçlardan hafif soyulmalar var¸ onun dışında bir bozulma yok. fırçası ince tırnaklarımla gayet uyumlu¸ kuruma hızı flormar’ın standart serisine göre çok daha kısa. tek katta renk veriyor¸ ama ikinci kat şaha kaldırır herhalde ojeyi. gayet başarılı bulduğum bir seri oldu. ps: sarı renginde sanırım tırnakta renk kalabiliyormuş¸ onun için bir base coat ile kullanmanız tavsiye edilir.edit: geçen yine tam beynim en yanık halindeyken¸ girdi girmeye kalkmışım¸ uyaran cicişye çok teşekkürler 🙂

 17. Tek katta muhteşem örtücülük¸ opaklık sağlıyor. renk seçenekleri de gayet güzel¸ özellikle kiremit kırmızısı rengine aşığım¸ stoklandı bile çoktan. Fiyat performans olarak zaten mükemmel. O zaman ben bi gidip tüm renklerini alayım.

 18. fc10 rengini 1.95 tl’ye satın aldım. mükemmel bir kiremit rengi. bu fiyata bu performans nedir allasen bayıldım. tek katta renk veriyor. yeni açtım diye mi bilmiyorum da fırçasına biraz fazla ürün geliyor. onun dışında şişesi¸ çizgi bırakmaması falan bildiğin güzel oje yapmışlar.

 19. Seriye eklenen yeni renklerden sandy toes rengine bayıldım.kirli bir ekru rengi¸ tırnakta nude tonlar sevenler bakabilirler. Yapı olarak zaten beğeniyordum¸ çok güzel renkler gelmiş.Görsellere ekliyorum sandy toes’in tırnaktaki duruşunu.

 20. dayanıklılığına ve daha önce türk markalarında pek rastlamadığım pek çok renk tonunu barındırmasına bayıldığım oje serisi. hani yabancı markalarda gördüğümüz tonlara çok benzese de türk markalarında bir türlü o tonu bulamayız¸ hep bir çiğlik¸ gereğinden fazla canlılık olur ya ¸ bu seride o sorunu çözmüşler sanki. tek katta oldukça kapatıcı ama pürüzsüz görünüm için yine dayanamayıp ikinci katı sürüyorum. altına kalyon tırnak sertleştirici – koruyucu sürerek kullanıyorum ve ben sıkılıp silene kadar tırnaklarımda kalıyor¸ ki genellikle ojeleri sıkıldığım için değil bozuldukları için çıkartırım.harika bir kahve – kiremit tonunda “penthouse” ve içinde çok hafif lilalık barındıran bej tonunda “teddy always with me” renklerine sahibim. özellikle teddy’ye bayıldım. enteresan bir şekilde üzerine bir kat matlaştırıcı sürünce o bahsettiğim lilalık gidiyor¸ bu sefer de çok güzel bir mat bej oluyor. bir taşla iki kuş. aslında adını tam hatırlayamadığım “bişi bişi mauve”‘da da gözüm kaldı ama evde çok benzeri var gibi geldiğinden almadım. yalnız teddy always with me ve mauve renklerini flormar’ın web sitesinde göremedim¸ sebebini anlayabilmiş değilim.

 21. tek kelimeyle mükemmel. bugüne kadar kullandığım en yoğun renkli oje. ilk kez tek katta bile bu kadar başarılı olabilen bir oje kullandım.ben 2 tlye aldım indirimde miydi bilmiyorum ama fiyatı-kalite oranı çok yüksekherkese öneriyorum 🙂

 22. Kalıcılığı bi bende yetersiz galiba dusa girdim ciktim tirnagimla tutup kavlaticak kadar soyulmus. Baya tuttum maske soyar gibi soydum. Ama renk tek katta muhtesem.Ablaj cok guzelRenk skalasida cok hosFiyatta uygun

 23. ilk aldığımdan beri favorim oldular.kiremit rengine benzeyen ile başlamıştım ama bütün seri elimde şuan..favorim ise FC29 Mystical Getaway.. arka plan rengindeki mortek kelime ile harika¸ sürülüşü de kolay.

 24. Tek katta güzel bi örtücülük sağlamasıyla benden geçer not alan oje serisi. 1.90 a aldım. F/p çok başarılı. Soyulma vs bi sorun da yaşatmadı. Serideki renklerde benim ilgimi çekiyor. Elimde daha önceden fc49 clear sky¸ fc28 urban escape¸ fc05 teddy always with me vardı. Bugünde fc13 squashed raspberry¸ fc03 bubble gum ve fc40 royal maroon renklerini edindim. Açık renkler de koyu renkler de başarılı.

 25. Doğum günümde arkadaşım hediye olarak fc29 almıştı. Gayet güzel. Sürümü zorladı¸ çıkarmak da sıkıntılı ama kalıcılığı idare eder bence. Kenarlarından altıncı gün soyulmaya başladı¸ yedide çıkardım zaten. Güzel¸ şimdilik.

 26. sanırım bir yıldan beri elim başka bir şeye gitmiyor. tek katta kalıcılığı yakalayan dokusuna hayranım. bazı çok açık renklerde çift kat geçiyorum. top coat’a gerek kalmadan uygulanabiliyor oluşu da cabası. benim favorilerim ise FC23 petite mint ve FC11 beauty night.

 27. renklerine bayıldığım oje. ve çook kalıcı. şimdiye kadar kullandığım en kalıcı oje. kenarlardan soyulma yapmıyor¸ kalın yapılı ve soyulmuyor. mutlaka deneyin.

 28. Renkleri muhteşem olan oje serisi ama ben bu ojeyi bir türlü süremiyorum. Kalın yapılı olduğu için ya sürdüğümde arada boşluklar oluşuyor ya da fazla gelip yanlara akıyor. Nasıl sürmem gerektiğini çözemedim ben.

 29. Denize gittiğim günlerde 2 kat üstünden geçiyordum çıkmasın diye ama nedense bu seferde tırnağımından kalıp halinde çıktı. Böyle bir kaç kez oldu. Artık denizde ve havuzda kullanmıyorum ama renklerini cok beğendiğim için kışa saklıyorum bu ojelerimiAh birde kapağı fircasindan ayrilmasa

 30. Flormarin renkleri en guzel oje serisidir fikrimce. Onlar nasıl lilalar tatliş kahveler. En kısa zamanda bi’ sürü alacağım.

 31. kapkara ellerimde flormar full color bubble gum rengi (tam anlamıyla bir barbie pembesi) hiç mi hiç yakışmamıştır¸ama ojenin yapısı güzeldi allah için sorun benim ellerde 🙁

 32. renklerine ve tek kattaki kapatıcılığına bayıldığım oje serisi. Bahsedildiği gibi pek çok ojeye göre daha geç soyulmaya başlıyor. daha önce çok yakın tonlardaki ojeleri başka markalardan almasaydım tüm serisini alırdım herhalde. buna rağmen serinin yarısını almışımdır yine de. o derece süper. yalnız renklerini her sene değiştiriyorlar sanırım ve geçen seneki renkler artık üretilmiyormuş. geçen sene favori rengim olan mint yeşili ojeyi (kodunu hatırlamıyorum) bu sene alamadığım için çok üzüldüm. serideki çok sevdiğiniz renkleri¸ serinin renk skalası değişmeden edinin bence.f/p oranı muhteşem!

 33. ojenin yapısı güzel iyi hoş ta ben sürdükten sonra üstünde izler bıraktı. yani şöyle ojeyi sürüyorum bayağı bir kuruyor¸ yorgan izi falan da atlatıyorum ama gün içinde bir yerlere değdiğinden midir çizik çizik izler tüm pürüzsüzlüğü bozuyor. rengine göre de belirginliği değişiyor olabilir izlerin.

 34. yapıları en güzel olan flormar oje serisi yoğun pigmentli bu sayede daha ince katlar uyguluyorsunuz ve dahada çabuk kurumuş oluyor pebbles on the beach ve go nude renklerini tavsiye ederim.

 35. Ben bu seriye ba-yıl-dım! Kapatıcılığı çok iyi¸ tek katta rengini iyi veriyor¸ yapısı yoğun¸ şişe tasarımı çok hoşuma gitti ve fiyatı uygun. Bende olan renkler:- fc37 patience – fc43 chunky cocoa  bkz- fc46 rose pumpsfc46 rose pumps üşengeçliğim ve biraz da kalıcığılığını görmek istediğim için 1 hafta tırnaklarımda kaldı ve soyulma yapmadı. bunda rimmel london nail nurse base & top coat kullanıyor olmamın da etkisi olabilir. yine de diğer ojelerime göre çok çok iyi¸ artık sıkıldığım için sildim yoksa daha ne kadar kalırdı bilmiyorum.. fc05 teddy always with me rengini de almayı düşünüyorum. bana hitap eden renkleri bu kadar yoksa bütün seriyi alırdım sanırım. görsel

 36. Bende grass juice¸ tropic brown ve pebbles on the beach renkleri var. Grass juice yeşil zeytin rengi değişik çok beğenerek kullandığım bir renk fakat benim tırnaklarımı sarartı. Bu yüzden basecoat ile kullanmayı düşünüyorum çünkü rengi mükemmel. Pebbles on the beach koyu bir çakıl taşı rengi ve çok güzel kurtarıcı bir renk. Çok sık kullanıyorum bu sebeple. Tropic brown kopkoyu bir kahverengi ve bende siyah durdu. Sadece ışıkta kahverengi yansıyor. Güzel ama nadiren kullandığım bir renk. Bu serinin daha fazla övülmeye ihtiyacı var mi bilmiyorum ama 2 lira fiyatına göre kalıcılığı renk skalası çok iyi. Bu fiyata beklediğimden fazla kaliteliler. Başka renk oje ihtiyacım olursa ilk önce bu seride var mı diye kontrol eder öyle alırım bundan sonra.

 37. Flormar marka hiçbir şey kullanmıyorum çok kalitesiz geliyor. Flormar oje süreceğine tırnağına guaj boya sür daha iyi bence 😀

 38. Sürümü inanılmaz güzel ve rahat olan seri. Ben çok nazlı bir şekilde oje sürüyorum. Malesef pratik değilim bu konuda. Fırça izsiz¸ homojen¸ baloncuksuz¸ çok muntazam olmasına takıntılıyım. Gayet kısa sürede¸ Tam istediğim gibi sürebildim bunları. Fırça yapısı en sevdiğim şekilde¸ ince ancak güzel yayılıyor. kalın fırçalarla anlaşamıyorum bir türlü. Yapısı¸ opaklığı¸ renkleri¸ sanırım ki her şeyi ile çok sevdiğim bir seri olmuş. Canımsın flormar.

 39. Evet¸sürümü kolaydır¸kuruma hızı da iyidir.Bu seriden 4 renge sahibim ve en sevdiğim grass juice’dir.Gerçekten çimi sıksalar böyle bir renk verirmiş izlenimine kapılıyorum ojeye bakarken ama sürünce sarımtrak oluyor birazcık.Sürdüğümde ojelerime laf atanlar oldu(çok da beğenildiğini zannetmiyorum).Siz de böyle garip ve eğlenceli renkleri seviyorsanız bakın derim.Sandy toes rengi de harika¸tek başında da iyidir ama tesadüfen serçe parmağımda pastelin bebek mavisi rengini bırakıp geri kalanına bu rengi sürdüm ve duruşuna bayıldım.

 40. adını hatırlayamadığım mor olan rengine ba-yıl-dım. pembeli morlu lacoste saatimle kombinliyorum ve sonuç mükemmel

 41. go nude rengi¸ pastel’in nude serisinden camel rengine benziyor. 2 gün önce sürdüm şu an uçlarından hafif silinmeye başladı. deniz ya da havuzdan sonraki performansını deneyimlemedim ama.

 42. flormar ürünlerini en az on yıldır kullanmıyorum. bu kadar süre önce¸ diğer markalardan oldukça geride kalmıştı ve uygun fiyatı da markaya güveni arttırmıyor maalesef.

 43. Bende olan renkleri¸-fc07 pebbles on the beach-fc11 beauty night-fc28 urban escape -fc37 patienceFc07 bej ile gri karışımı turnağı uzun gösteren bir renk özellikle tırnaklarım kırıldığında kullanıyorum.fc11 tek katta muhteşem bir bordo rengi eğer iki kat sürerseniz çok tatlı bir kahveye dönüşen bir oje yani bildiğiniz tek renk iki görünüm!Fc28 rengi açık bir gri bence yaz aylarında sürülmesi yada karlı iken sürülmesi daha uygun baharlık bir renk değil.Fc37 krem pembe karışımı çok çok açık bir nude rengi kısa tırnağa yakışmadığını düşünüyorum.

 44. Bubble gum rengindeki faciadan sonra bugün patience rengini aldım¸manikürcüme sürdürdüm ¸ öncelikle fırça izini çok belli ediyor çok düzgün sürülmesi gerekli ama kalın bi 2.katı geçtiğinizde sonuç tertemiz ¸ benim için nude olmasa da beyaz tenliler için nude sayılabilcek bi renk olarak tanımlayabilirim sanırım¸görsellere de ekleyelim¸

 45. Bugün fc07 pebbles on the beach ve fc41ahoy renklerini aldım. Pebbles on the beach’i 2 kat sürdüm. Dedikleri kadar varmış. Kapatıcılığı ve kuruma süresi çok başarılı. 24 saat sonra gelen edit: Keşke birkaç renk daha alsaymışım. Bende normalde oje ertesi güne uçlarından soyulmaya başlar. Bunda en ufak yerinden oynama olmadı. İlk sürdüğümdeki parlaklığını da koruyor. Flormar kesinlikle bu seriyi genişletmeli.

 46. piyasadaki en hoş ve özgün tonlara sahip olduğunu düşündüğüm oje serisidir. fc 10 penthouse hayatım boyunca aradığım kiremit rengi. fc 26 king of the bets mükemmel bir petrol rengi. renk açısından konuşursak¸ bu ikisinden başka ojem olmasa hiç sorun etmem. fc 29 mystical getaway isimli kibar mor tonunu da beğeniyorum.gelgelelim kalıcılık açısından diğer tüm flormar ojeleri gibi berbat. sürdükten birkaç saat sonra bile kenarlardan gitmeye başlıyor. ikinci günün akşamında silmek zorunda kalıyorum. ne base coatlarla¸ ne top coatlarla denedim¸ olmuyor¸ olamıyor. bu seri bana ne olursa olsun ojede de sıradana kaçmama sözü verdirdi.tamam ucuzsun eyvallah. ama ben iki günde bir silip sürdükten sonra zaten çok daha fazla hızlı tüketmiş oluyorum şişeyi. daha da önemlisi ellerim istediğim gibi bakımlı durmuyor¸ vaktim gidiyor¸ kafam boş yere bir de bununla meşgul oluyor. bahsettiğim iki rengin hatrı dışında bir daha ne buna¸ ne de kalıcılığından emin olmadığım hiçbir ojeye el sürmeyeceğim.

 47. En sevdiğim bugüne kadar beni bu kadar mutlu eden başka bir oje olmamıştı Go nude rengine resmen aşığım¸ surme kolaylığı kapaticiligi harika

 48. Bu serinin 4 rengine sahibim ve renklerine göre yapıları¸ kalıcılıkları farklılık gösteriyor. Benim gördüğüm etki bu. Bu yüzden yorumumu da 4 renge göre yapacağım.FC33 Time Saver: ten rengi¸ açık bir renk. Bu en sevmediğim oldu¸ yapısını hiç beğenmedim. Kıvamı yoğurt gibi ve tırnağıma düzgün sürülmüyor¸ dalga dalga oluyor ve eşit dağılmıyor. Sanırım çöpe gidecek. Hakkını yemeyeyim tek katta örtüyor.FC23 Petite Mint: su yeşili¸ çok tatlı bir rengi var¸ bunun da yapısı çok ince değil ama daha kolay sürebiliyorum ve dalgalanma sorunu yaşamadım. Tek katta örtücülük sağlayabiliyorum. Kalıcılığından memnun kaldım¸ yaklaşık 5. gününde bir iki tırnağımdan soyulmaya başladı o kadar. FC16 Imaginary World: bunu diğer ikisine göre çok daha rahat sürebiliyorum ve tek katta örtüyor. Rengini çok sevdim¸ çok tatlı bir mor. Kalıcılığına bayıldım¸ ben çıkarana kadar yerinden oynamadı. Bunun da yapısı pek ince değil.FC08 Optimistic Red: rengine bayılıyorum¸ açık kırmızı. Yapısı cidden ince ve örtücülüğü tek katta sağlayamıyor. Sürümü rahat. Kalıcılığını hiç beğenmedim¸ sürdüğümün ilk ya da ikinci gününde tırnak uçlarından soyulmaya başlıyor.Genel olarak bu serinin renklerini beğeniyorum ve fiyatı da uygun. Ambalajları ise çok şirin.

 49. flormar’ın şimdiye kadar çıkardığı tüm oje serileri içinde en çok beğendiğim fırçaya sahip oje serisi. şöyle ki bu ojelerin geniş¸ dolgun¸ yumuşak bi yapısı var. ilk gördüğümde yani oje kutusundan ilk çıkardığımda hoşuma gitmişti. renkleri de çok güzel. her ten rengine uygun renk var.

 50. Bana göre flormarın en güzel oje serisi. Kapatıcılığı güzel¸ kuruması çabuk. Ayrıca dayanıklı. Sabah sürüp öğlen soyulan ojelerden değil. Fc10 penthouse şahane bir kiremit rengi ve fc11 beauty night kahveye yakın bir bordo rengi olarak kalbimde ayrı bir yere sahip 🙂 bu ojeyi alın aldırın cicişler 🙂

 51. Öğle arası tırnaklarıma siyah oje sürmek istemiştim.Evdeki ojem bittiği için girdiğim şok markette flormar full color oje’nin siyahını aldım.çok bir beklentim yoktu.Ama umduğumdan daha iyi çıktı.Şeffaf oje kullanmadan 2 kat uyguladım.Opaklığı çok iyi.Kalın fırçalı değil.Elimi baya suya¸sabuna sokan biri olarak 4 gün uçlardan bile çıkmadan idare etti.Tırnaklarımı silerken bazı ojeler gibi tırnak etlerine yakın yerlerden çıkartırken zorlanmadım.Çok beğendim.diğer renklerine de göz diktim.

 52. bence en kötü yani ince yapılı bir fırçaya sahip olması. Bunun dışında suyla temas ettiğinde hemen soyulmaması¸ eskimemesi ve rengini hemen göstermesi iyi özelliklerinden. Koyu kırmızı ve gri renkleri oldukça başarılı

 53. fc-01 white-classic rengi varmış bende¸ bunu yazın flormar mağazasından almıştım. sonrasında edindiğim Fc06 go nude rengi muazzam. Sarı alt tonlu ciltte gayet nude duran ve elleri bakımlı gösterebilen bir oje serisi. Kendisiyle tanışmam ev alışverişi için gittiğimiz şok market’te oldu. 2 tl’ye almıştım ve yedekleyeceğim ilk oje olabilir kendisi.edit: dayanamadım¸ üç renk daha aldım bugün. fc41 ahoy!¸ fc08 optimistic red¸ fc32 victory of black.

 54. 8 rengini çok beğenerek almama rağmen fırçası ince ve yapısı kalın olduğu için kontrolü biraz zor sağladığım¸ bence yine yapısının kalınlığı nedeniyle denildiği kadar çabuk kuruduğunu söyleyemeyeceğim oje serisi. Ancak örtücülüğü ve renk seçenekleri gerçekten süper¸ grass juice fc22 rengini ise çok seviyorum <3

 55. şuan elimde 4 farklı rengi bulunan oje. fiyat olarak çok cazip gelmişti ancak kullandıktan sonra gayet memnun kaldım. favori rengim royal maroon

 56. eğer ojeyi düzgün sürme konusunda becerikliyseniz koyu renklerde 1 kat bile yetiyor. bu nedenle çok pratikleştiriyor olayı. kırk saat uğraştırmıyor sürmekle. kuruması da kısa sürüyor. açıkçası mümkün olsaydı ojelerimin çoğunu bu seriden alırdım. geç kaldılar bu seriyi çıkartmak için.

 57. üniversitedeyken pretty ojeler vardı renk renk alırdım . şimdi de bunlardan koleksiyon yapma yolundayım . ve kalitesi baya yüksek .

 58. Teddy always with me rengi şahane olan¸ sürümü kolay¸ kıvamlı ama kolay kuruyan oje. 2.50 tl’lik fiyatıyla tam bir fiyat/performans ürünüdür.

 59. Şeffaf olanını top coat olsrak kullanıyorum. Mü-kem-mel. Harika koruyor ojemi. Diğer renklerini denemedim ama yapısı çok iyi şeffafın. Tavsiye ederim.

 60. bugün beyazına denk geldim aldım¸ umarım yoğunluğu diğer renkler gibidir çünkü tam bir hayat kurtarıcı. sadece bu seriyi üretseler bile yeter bence.

 61. Gerçekten kaliteli bir seri özellikle de fiyatına göre. İlk katta bile tam renk veriyor. 2 kat sürüldüğünde iyi dayanıyor. Geniş bir renk yelpazesi var. Love dust favorim.

 62. İlk almama sebep olan fiyatının uygun olmasıydı. Denemekten bişey çıkmaz diye düşünüp iyi ki almışım. Bir çok rengi¸ kalıcılğı ve sürüşü nedeniyle vazgeçilmezler arasına girdi bile. Özellikle tek katta bile harikalar yaratan piyasadaki rakiplerine fark atan bir ojedir.

 63. tek kat sürmenin yeterli olması¸ renkleri ve diğer ojelere göre uygun fiyatlı oluşundan dolayı bayıldığım hatta koleksiyonunu yaptığım ojeler

 64. flormarın klasik serisine gore kalıcılığının daha fazla olduğunu düşünüyorum¸ ayrıca tek katta da istediğim rengi elde edebildim. Üstelik fiyatı da uygun¸denemekte fayda var.

 65. alırken tek kat sürünce yeteceğini düşünmemistim ve yoğun olmasını beklemiyordum sadece mint rengine vurulmustum ama bayıldım

 66. ben bu ojelere ciddi anlamda bayılıyorum. birçok rengine sahibim ve kaç gün elimde hiç bozulmadan durduklarını biliyorum.şişeleri çok sempatik¸ rengini çok güzel veriyor. ben ne olur ne olmaz diye vaktim varsa iki kat geçiyorum. renk skalası çok hoş. bu ojeleri aldıktan sonra elim başka ojelere gitmiyor desem yeridir. kesinlikle çok çok başarılı. yoğun çalışan ve her gün oje tazelemeye fırsatı olmayan biri olarak¸ kalıcılığının uzun olması benim açımdan tercih sebebi.

 67. Tek katta rengini veren oldukça opak oje serisi. Bu serinin penthouse rengini keşfettikten sonra daha da bordo oje bakmadım/almadım. Tam bir kahverengimsi kiremit bordo -sarı alt tonlulara duyurulur-. Kalıcılıkları da oldukça iyi. Daha ne olsun yahu.

 68. şok marketlerde 2¸50 liraya satılıyor bence bayağı uygun ve renk çeşitleri de fena değil 1 ürün fiyatına 2 tane alabilirsiniz.

 69. Renklerine hayran kaldığım oje serisi. Rengine bayılarak almıştım¸ kullanır kullanmaz hızlıca kuruması beni daha çok mutlu etti. Arkadaşıma hediye olarak da aldığımda çok beğenmişti. Ben çok severek kullanıyorum.

 70. Basta renkleri olmak uzere sisesinin minnoslugun¸ surumunun¸ kuruma hizinin oldukca basarili oldugunu dusundugum seri.

 71. Urban Escape rengini aldım¸ koyu olmayan oldukça soft duran mehteşem bir gri renk diyebilirim. Kapatıcılığı gerçekten çok güzel¸ şişesine bayıldım zaten¸ pembe ve sarı dışındaki tüm renklerini almayı planlıyorum¸ çok güzel bir koleksiyon oluşturabilirimEdit: ürün 4 gün sonra soyulmaya başladı¸ tek kat sürdüm ve üzerinde top coat yok¸ bence Flormar’ın en iyi oje serisi bu olmalı

 72. elimde puzzle¸ twilight¸ cinnamon¸ playful pink¸ oasis¸ rose pumps¸ new rock¸ king of the bets¸ penthouse¸ pebbles on the beach¸ sandy toes¸ peach sparkler renkleri mevcut. denk geldikçe de mutlaka bir tane alıyorum. fiyatları çok güzel. renk vermesi başarılı. bazı renkler çabuk ağdalaşıyor. ama onu da oje incelticiyle hallediyorum. bu aralar favori oje serim.

 73. pek muhteşem olmayan¸ kıvamı oldukça koyu olan oje. Kıvamından dolayı tek katta opak olup 2. kata ihtiyaç duymuyorsunuz ama çizgilenme yapabiliyor.

 74. king of the bets rengi bende de o kadar dayanıklıydı ki inanamadım. 5 günün sonunda sildim ve asla hiçbir yeri veya ucu kalkmamıştı altıncı yedinci günü de çıkarırdı. essence jel ojeleri dayanıklı sanıyordum bununla tanıştıktan sonra gönlüme taht kurdu. diğer renklerinden de alacağım muhakkak.

 75. fiyatı güzel renkleri güzel favorim olan oje serisi.tek katta rengini veriyor ve çabuk kuruyor.elimde 5 6 rengi var.penthouse ve ütopia vacation en sevdiklerim.diğer renklerinden de almayı düşünüyorum.

 76. fc04 rose i hold isimli ojenin rengini çok beğenmeme rağmen yapısını sevemedim. tek katı yeterli bulmadığım için ikinci katı geçtim fakat bu kez de fazla kalın oldu ve bozulmaya fazla müsait hale geldi. fc41 ahoy rengi ise hem rengi hem de tek katta sağladığı örtücülük sayesinde özellikle sonbahar ve kış ayında sıklıkla kullanılacak ojeler arasına eklendi bile 🙂

 77. 5 rengine ve bir de şeffafına sahip olduğum oje.tek katta örtücü olması¸ hızlı kuruması ve şişe-fırça tasarımıyla gönlüme taht kurdular.tırnaklarımda 4 güne yakın bozulmadan duruyorlar. benim için tek sıkıntısı renk çeşidinin az olması¸ istiyorum ki farklı farklı maviler morlar olsun ama elimdekilerle de gayet mutluyum sen yeter ki tek katla bu performansı ver flormar full color.

 78. fc32 victory of black rengine sahibim. en sevdiğim siyah ojem diyebilirim. tek katta simsiyah duruyor. kolayca kuruyor ve 2-3 gün bozulmuyor. diğer renklerine de bakmayı düşünüyorum.

 79. fiyatı oldukça uygun olduğundan denemek için adları victory of black ve new rock olmak üzere füme ve siyah renklerini aldım. tek katta renk verme olayı fümede gerçekten işe yaradı¸ ikinci katı sürmeme gerek kalmadı. ama siyah¸ ah o siyah yine ikinci katı istedi 🙁 oje opak olduğu için de siyahta ikinci katı sürünce  tırnaklar çok kalınlaşıyor. ama yine alır mıyım? evet. çünkü ojenin sürümü ve asetonla çıkarılması çok kolay¸ normalde oje sürmeye üşenen bir insan olarak buna üşenmiyorum. fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 2¸95 tl’ydi.

 80. neo love story¸ penthouse ve sandy toe renklerine sahip olduğum seri. kesinlikle diğer renklerini de almaya devam edeceğim çünkü renk skalası çok farklı ve hoş. ayrıca oldukça kalıcılar. penthouse favorim.

 81. Ojesiz gezememcilerden olduğum için hayatımı kurtaran ojedir. Sürüyorum çabuk kuruyor¸ tek katta renk veriyor¸ genel olarak dayanıklılar başka ne isteyebilirim ki

 82. Fc04 ve fc29 numaralarına sahip olduğum¸ tek katta harika renk veren çok uygun fiyatlı oje. Genel olarak ojede flormar kullanırım ve en sevdiğim serisi kesinlikle bu. O nasıl bir pigmentasyon  o nasıl kalıcılık  Fc04 rose ı hold rengi nude diyebileceğim bir pembe. Elleri temiz ve bakımlı gösteriyorFc29 mystical getaway rengi ise koyu denilebilecek bir mor. Arkadaşımda deneyip rengine aşık olmuştum ve ne zaman sürsem birileri soruyor bunu.Serinin diğer renklerini deneyeceğim.

 83. tek katta sağladığı örtücülükle kalbimi çalan oje serisi. özellikle chunky cocoa harika bir bordo tonu. en kısa zamanda siyahını ve nude tonlarını da denemeyi düşünüyorum. diğer markalar arasında da en uygun fiyatlı olan oje aynı zamanda. ben 2.99 liraya almıştım. 

 84. bende kapatıcılığı harika 4 renk varken bu kez de cinnamon rengini aldım. ama bu rengin yapısı farklı hiç kolay uygulanmıyor tek katta tam renk vermiyor. belki de satılmadan önce denenmek için açılmıştır bilmiyorum . süremeyince bu akşamki sinir nedenim oldu.

 85. Elimde birkaç rengi bulunmakta. Bunlar FC46 nude sayılabilecek bir renk¸ FC43 bordo kiremit arası bir renk¸ FC62 çok tatlı bir gül kurusu¸ FC40 bordo¸ FC07 gri ve kurtarıcı sevdiğim bir oje. Kapatıcılıkları bana yeterli geldi.

 86. Ben bu serinin renklerine vurulup 5 farklı rengini almıştım. Pigmentasyonlari hepsinin çok iyi¸ trk katta rengini veriyor¸ kalıcılığı güzel ancak tırnakta tek kat sürümde bile çok kalın duruyor¸ sanki yağlıboya sürülmüş hissi veriyor. Fırça izi bırakıyor ve 3-4 ay sonunda bendeki tüm renkleri bozuldu¸ hepsi çöpe gitti. Dolayısı ile renklerin kodlarını yazamiyorum. Ben aldiğimda fiyatı 2.95 tl idi simdi 5 liraya çıkmış. Bu fiyatı hicbir şekilde haketmeyen bir urun.

 87. Birçok rengini kullandım ve neredeyse her renginde tam kapatıcılık aldım. Kalın yapılı bir oje. Ben sürüp 2-3 gün boyunca kullanıyordum. Eğer ki benim zamanım yok tek kat sürüp hemen kuruyan bir oje istiyorum derseniz bence bu seriye bir göz atın

 88. FC07 Pebbles on the beach¸ FC05 Teddy Always with me¸FC10 Penthouse renkleri mevcut. İlk dediğim böyle koyu gri gibi bir renk. Çok sürmüyorum bunu çünkü piyasada gri ojeler çokça var bu da diğerleri gibi bir gri bana göre numarası yok pek. İkinci dediğim açık griyi andıran bir renk daha yumuşak bir renk. Ama ışığa göre lila gibi de duruyor.Üçüncü dediğim kiremit kırmızısı. Aşık olduğum ojelerden birisi. Rengi çok güzel ayyyynı kiremit kırmızı kahveye çalan bir kırmızı. Ba-yı-lı-yor-um! Bu saydıklarımın hepsi orta derecede kalıcı bana göre. Memnun muyum¸ evet ama daha kalıcı serileri var Flormar’ın.

 89. Çoğu rengine sahibim ve bayılıyorum. Tek katta rengini çok iyi veriyor sadece en açık renklerinde çizgi çizgi olma durumu var. Onun dışında çok seviyorum kalıcılıkları da fena değil.

 90. Sandy toes regi ile şu sıralar çılgın bir aşk yaşadığımız oje serisi. Tırnakları bakimli gösteren¸ ayni zamanda sarartmayan veya kirmayan bir yapısı var. Bayılıyorum sevgili cicişler¸ resmen bayılıyorum ^^

 91. Tek katta rengini mükemmel veriyor fırçası güzel çabuk kuruyor ben hayran kaldım. Bittikçe alacağım ürünler arasında. Renkleri de çok hoş.

 92. rengini tek katta veren ama çok geç kuruyan oje serisi. yatmadan saatler önce bile sürsem¸ çizgi çizgi yastık izi oluyor sabaha. uçlardan da bir günde açılma yapıyor. en sevdiğim renkleri king of the bets ve sandy toes

 93. uygun fiyatlı ojelerde en kötü ojeler note markasina aitse en iyileri ise bu seride olanlardır bana göre. bende 6 rengi var. en sevdigim kaybolmus onu da bulunca eklerim hardal sarısı rengi olan. digerleri ise fc 42 sandy toes¸ fc26 king of the bets¸ fc 28 urban escape¸ fc 44 tropic brown¸ fc 66 cinnamon. bu seri adının hakkını veriyor tek katta tam kapatıcılik var. biraz mat gibi renkleri. cinnamon haricinde yapıları cok iyi ama cinnamonun ya yapısı hep kötüydü ya da birileri açtı o yüzden koyulaştı bilmiyorum digerlerine göre kötü. hafif mat gibi oldugu icin parlatıcı bir top coat iyi olabilir galiba ama ben bu halini de seviyorum. kuruma süresi ortalama. dayanıklılıği ortalama üstü bana göre. genel olarak hem renk çeşitliliği hem fiyatının uygunlugu hem de diğer saydığim nedenlerden dolayı bu seriyi beğendim.

 94. mystical getaway ve cinnamon renkleri severek kullanıyorum. son zamanlarda fiyatının beş küsür liraya çıkışıyla nelerrrr oluyorrrr diye isyanlara başlamıştım ancak oda arkadaşım şokta 2.95e satıldığını söylediğinde duruldum. 

 95. bayıldığım oje serisi. benim gibi yerinde duramayan bir insansanız ojenin ikinci katını bozmamak imkansız gibi bişey. tek katta istediğim rengi veriyor ve eşit dağıldığı için kötü durmuyor.bendeki renkler FC06 ve FC07. 7 numara olan ile aşk yaşadım resmen yarıladığım ilk oje olabilir. sürmesi kolay olduğu için elim hep ona gidiyor. bi süre sonra yapış yapış bi kıvam aldı ama o da kabulum. tek katta böyle renk için o da kabul.

 96. Uygun fiyatlı¸ çok iyi örtücülüklü¸ dayanıklı da olan¸ Harika bir renk skalası sahibi oje serisi. HARİKA

 97. 1.urban escape fc28 (çok güzel bir açık gri) tek katta aynı renk2.Teddy always with me fc05 (alttan lila yansıma veren nude) tek katta aynı renk3.penthouse fc10 (kırmızı kiremit) harika bir renk4.royal maroon fc40 (bordo)5.slow down the rhythm fc27 (canlı mavi) iki katta daha iyi görünüyor6.King of the bets fc26 (kraliyet yeşili) sarı alttonluyum bana asla yakışmadı7.new rock fc30 (koyu gri) iki kat gerekiyor8.victory of black fc32 (siyah) iki kat gerekiyortüm bu ojelerin üzerine golden rose quick dry top coat sürerek kullanıyorum duruma göre 2¸3 veya 4 gün kalıcı oluyorlar. genel olarak performanslarından memnunum kuruma süreleri de oldukça kısa. ilgili medya: 1

 98. Flormar son çıkardığı seriye ( dewy) kadar zaten benim için en iyi uygun fiyatlı oje markasıydı .  Bu full color oje seriside cidden adının hakkını veriyor. Full renk örtücülüğü¸ kalıcılık ¸ güzel renkleri … ojeden başka ne istenebilir ki? Tanım olarak renkleriyle¸ yapısıyla başarılı bir seri 

 99. Uygun fiyatlı ve şahane renkleri var.Ojesiz dışarı çıkamıyorum ve bu ojelerden alıp değişik değişik kullanıyorum çok memnunum.

 100. Gerçekten adının hakkını veren¸tek katta bile rengini olduğunu gibi tırnağa yansıtan oje serisi. İtiraf etmek gerekirse ben flormarın klasik oje serisini hem dayanıksız olması hem de kurumaması sebebiyle beğenmiyordum ama bu seri beni oldukça şaşırttı. Bende fc05 ve fc44 renkleri var günlük kullanıma da uygun ve ojelerin tırnağınızda kuruma süresi oldukça az.benden geçer not aldı

 101. Adını ciddi anlamda yansıtan oje. Tek katta şişede gördüğünüz rengi almamanıza imkan yok. Birkaç kat sürdüğüm takdirde beni normal ojelerden daha uzun süre idare edebiliyor. Birkaç gün şehir dışına gitmem gerektiği zamanlarda iki kat sürüyorum¸ aseton almıyorum yanıma sadece ojeyi alıyorum. İlerleyen günlerde üzerinden rahatça bir iki kat geçebiliyorsunuz mis gibi duruyor. Teddy always with me rengini görürseniz kesinlikle kaçırmayın¸ zira elimde gören herkes bu ojeden aldı:) Bunun dışında renk skalasına her geçen gün yeni renkler ekleniyor olmasına rağmen bence renk konusunda daha yaratıcı olabilirler diye düşünüyorum. Bir de yeni çıktığında 1 lira 90 kuruştu sanırım fiyatı şimdi maşallah 4 liraya merdiven dayamış keşke aynı kalsaydı

 102. Oje koleksiyonumun çoğunluğu bu seriden oluşuyor. Aldığım neredeyse her rengi tek katta rengini veriyor. Denedikleri arasında Sadece beauty night isimli oje tek katta tam rengini vermiyor. Onun dışında her rengini alın aldırın. Ama favorim twilight

 103. Sürmesi daha zahmetsiz Flormar in diğer ojelerinden. Kuruma süresi aynı. Beyaz olanını tek kat sürmek maalesef full color saglamiyor ama nude renkler için pigmentasyonu yeterli.

 104. Diğer ojelerde rengi tam olarak görebilmek için iki ya da üç kat sürmek gerekirken Flormar Full Color ojenin rengini görebilmek için tek kat dahi yeterlidir. Uzun zamandır kullandığım tek oje serisi olmasının en önemli sebebi de budur. Sebeplerinden birisi de renklerinin çekiciliğidir.

 105. ikinci katı sürmediğim tek oje serisi olarak gönlümde taht kurmuştur. özellikle pastel tonları nefis durur efenim¸ gördünüz mü kapın üç beş renk.

 106. Denediğim çoğu rengi tek katta örtücü ama hepsinin yapısı kesinlikle aynı değil. Elimdekiler bitince zaten almayı düşünmüyorum. Oje sonuçta¸ kimseden önemli değil. Ama penthouse’ a Muadil bulamazsam kalbimde derin bir yara açılacak. Golden rose¸ pastel! sizi kiremit rengi oje yapmaya davet ediyorum. alternatifler bulundu editi:Pastel 111 Alix avien 291 H&m brickwork

 107. bu seriye ait 5-6 ojem var. en başta ucuz diye alıyordum. sürümü ve kapatıcılığı çok harika üstelik çok çabuk kuruyor ama parlaklığını başarılı bulmuyorum.

 108. Bu seriyi çok seviyorum. Özellikler pastel tonları harika ama hepsi aynı örtücülükte değil. Bir de çabuk bitiyor sanki. 

 109. fiyat performans anlamında övgüyü hak eden bir oje serisi. Bazı renkleri 2 katta istenen rengi versede genel anlamda pigmentasyon olarak başarılı¸ severek kullanmaktayım

 110. bende 12 tane rengi bulunan muazzam oje serisi.elimdeki renkler¸fc14 lavender relaxation fc30 new rock fc48 bright azalea fc29 mystical getaway fc16 imaginary world fc42 sandy toes fc22 grass juice fc32 victory of black fc62 berry brown fc04 rose I hold fc40 royal maroon fc37 patience içlerinden aldığım için pişman olduğum¸ beğenmedim tek oje patience. o kadar cıvık ve kötü duruyor ki tırnaklarımda.favorilerim arasında ise rose I hold ve royal maroon var. f/p açısından fazlasıyla iyi. alın aldırın cicişler.

 111. Hangi marketti hatırlamıyorum¸ ama kozmetik dükkanları değildi karşılaştığım ilk yer ondan eminim. Flormarın diğer ojelerine de sahiptim bu seriyle tanışmadan önce. Fırça yapısı o ojelere göre daha kalın. İnce fırçalar zannımca dalgalı görüntüye daha fazla sebep veriyor. Rengini tek katta bile veriyor olması enfes… Her rengine sahip değilim ama yakındır tamamlamam. Ucuz olması da cabası.

 112. Penthouse rengini geçenlerde yana yakıla kiremit kızıl kahve tonları ararken buldum. Bugün sürdüm ve öyle pişmanım ki! Yama yama duruyor ikinci katı sürdüm bi tırnağıma rezalet bir hal aldı. Benim oje mi bozuk acep?

 113. Kesinlikle en çok kullandığım oje markası diyebilirim. Genel olarak kullandığım tüm renklerinden memnunum. Tek katta rengini iyi yansıtabildiğini düşünüyorum. Kalıcılığı da 3-4 gün. Benim için tek sorun çok çabuk yapılarının koyulaşması. 5-6 gibi bir süreden bahsetmiyorum. 2-3 ayda yapısı bozulmuş oluyor. En sevdiğim renkleri bitiremeden atmak zorunda kalıyorum. Yine de alıyorum <3

 114. Ben de övmeye geldim. Her rengini aldım sayılır. Hatta marketlerde bulamadığım renkleri de online sipariş verdim. Ben bu ürünün bitişini seviyorum. Kimi rengi tek katta mükemmel kapatırken kimi rengi iki kat istiyor. Sürdükten sonraysa jel formunda duruyor ve kalıcılığı çok yüksek.

 115. ne yalan söyleyeyim¸ kullandığım en iyi oje serisi diyebilirim. ince yapılı olmasına rağmen yüksek örtücülük¸ hızlı kuruma¸ kolay sürüş¸ canlı renkler… elimde 4 adet var¸ go nude (ten)¸ awaken your senses (menekşe moru)¸ feel the heat (mercan kırmızısı) ve imaginary world (mavi) ekleme: ve 5. puzzle (toz pembe)buraya da ekleyeceğim önceden paylaştığım görselleri.

 116. Fc69 twilight rengini aldım tek seferde sürülmesi çok hoşuma gitti. Ben yine de ikinci katı attım ancak o da ne? Bu oje resmen bir günde soyuluyor. Benim gibi üşengeç¸ bir ojeyi sürüp 5 gün kullanayım mantığında insanlar için hiç uygun değil.

 117. 1 yıldan fazla bir süre önce edindiğim ve 6 adet rengine sahip olduğum oje serisi. -fc10 penthouse- fc16 imaginary world- fc22 grass juice-fc03 bubble gum-fc37 patience-fc46 rose pumpskullandığım süre içerisinde yukarıda ki ilk 3 ojenin yapıları çabuk bozuldu ve kurudu. birkaç damla kalyon oje inceltici ile eski yapılarına kavuşuyorlar. ben fırçasının kalın olmasını ve tek katta şişede ki rengi vermesini seviyorum. base-top coat ile birlikte kullandığım taktirde 3 güne kadar bozulmadan kullanabiliyorum.

 118. bende victory of black¸ neo love story¸ penthouse renkleri olan oje serisi.oje kurutucu spreylerin bir işe yaramadığı¸ sürülen her ojeyi 2 saat bekletip ardından sabah kalkınca yastık izleri gördüğüm tırnaklarımda yarım saat kurutması beni kendine aşık etti.alışkanlık iki kat sürüyorum ancak penthouse ve neo love story ılk katta renklerini veriyorlar.ve evet 1 gün zor dayanıyorlar.

 119. royal maroon rengine bayılıyorum¸ arkadaşım çok önerdiği için almıştım ve cidden tek katta bile oldukça opak bir sonuç veriyor kolay sürülüyor ve çabuk bozulmuyor. benim gibi oje sürmeyi beceremeyen bir insan için iyi bir koyu bordo seçeneği.

 120. Nedense aynı markanın diğer serilerinden daha ucuz ama performansı güzel olan oje serisi. Bende Berry Brown ve koyu bir bordo rengi var ama ismini hatırlamıyorum ikisinden de memnunum. Şokta denk geliyorum genellikle ikisini de ordan aldım 2 tl gibi bir fiyata almıştım tanesini. Fırçasının çok ince olması dışında bir sıkıntı yaşamadım.

 121. Ben ya parlak ya da tam anlamiyla mat duran ojeleri sevdigim icin sanirim bunlarin ikinci gunde parlakligini kaybedip donuklasmasi pek hosuma gitmedi. Renk skalasi guzel ben fc45 peach sparkleri denedim rengi cok begendim ancak dedigim parlaklik kaybi uzdu.  Belki de aldigim renkten kaynaklaniyordur digerlerine de bir sans vermeyi dusundum yorumlari okuduktan sonra

 122. hakkında yazılan onlarca övgü dolu yorumu okuduktan sonra bendekinin bozuk olduğunu düşündüren oje serisidir. Evet oldukça opak ve hızlı kuruyor fakat ilk açtığımdan beri yapısı oldukça yoğun ve tırnakta yer yer topaklanıyor.

 123. Bu seriden iki tane ojem var birisi rose i hold adında tatlı bir pembe¸ diğerinin adını hatırlamıyorum ama rengi mor. pembe olan iki kat sürsem de dalga dalga oluyor sürmesi biraz zor ama rengi çok güzel o yüzden kullanmaya devam ediyorum. almak istediğim birkaç rengi daha var. ayrıca bu serinin ojelerine gratis ve watsonsta 5-6 lira vermeyin. a101 ve şok’a sürekli geliyor bu seri ve fiyatları gratis fiyatlarının neredeyse yarısı oluyor. (sanırım 3 tane 7.45 tl’ydi)edit: mor ojenin adı mystical gateway’miş (fc29) bir tane daha ojem vamış bu seriden o da mürdüm tonlarında ona da bayılıyorum. Onun adı ise culture (fc06).

 124. Önceki girdilerde yeterince bilgi var sanırım ben eğer uygun fiyata almak isterseniz a101 ve şok marketlere bakın derim.

 125. Bimde kasaya dogru giderken bu serinin ojeleri duruyordu sepette. 2.25 liraydi. Bi tane seçtim direk gözüme çarpanı. Fc96 twilight imiş. Rengi soluk grilikte bir gece mavisi. Sürdüm. Ben ilk defa korkmadan oje sürdüm. Dalga dalga olmadı¸ fırçaya çok aldığımda da yığılıp kalmadı. Direk sürdüm hiç silip tekrar sürme gibi bi durum olmadı. Güzel beğendimSonraki gün editi: 3 5 damla asetonum kalmış ve azicik asetonla tüm tırnaklarımı temizledim. Cok kolay söküldü ve tırnağa rengini vermiyor.

 126. cicişler sayesinde indirimi duyunca a101e koşturdum. Bu seriye zaten bayılıyorum. Kalıcı¸ rengini tek katta veriyor ve sürümü kolay. Bu sebepten 6 rengini önceden almıştım. 6 adet daha almış oldum. 10¸90 tuttu hepsi. On sıradakiler a 101den yeni aldığım renklerKullandiklarim icinden¸ teddy always with me¸ penthouse ve new rock favorilerim ilgili medya: 1

 127. en son  indirimsiz 1.5 tlye almıştım 1 sene geçmedi bile aradan şimdi fiyatı 2.25-3 tl seyrinde geziyor. bazı renklerinin kıvamı çok koyuyken bazıları çok açık¸ enteresan. bana göre öyle ahım şahım değişik renkler yok ama şans verilecek renkler de mevcut. örneğin kodunu hatırlamadığım açık tonlarda bir mor var¸ muhteşem bir renk mesela. 

 128. ikinci kat sürmeme gerek kalmıyor¸ tek kat gayet yeterli duruyor. ancak renk skalasını biraz genişletmesi gerekiyor diye düşünüyorum. bunun dışında gayet iyi.

 129. A-101’den 2 rengini edindiğim oje serisi. İsmi gibi full color bence tek katta rengini tam olarak veriyor¸ dalgalanma olmuyor ve baya hızlı kuruyor. O yüzden özellikle aceleniz varsa tek kat sürüp gün boyu bu ojeyle idare edebilirsiniz. ben yine de alışkanlıktan vazgeçmeyip 2 kat sürdüm. 3 gündür hiçbir soyulma vs olmadı. Bendeki renkler FC40 royal maroon¸ FC04 rose i hold.

 130. Kesinlikle en basarili uygun fiyatli oje. Tek kat surmek gerekir ikinci katta bozuk goruntu cikiyor oldukca basarili bir renk skalasi mevcut.

 131. renk skalası çok geniş olan ojelerdir. renklerin kapatıcılığı ve sürümü çok güzel. elimde pembe¸ siyah olanı ve şeffaf cilası var hepsini de çok beğeniyorum.

 132. Renkleri skalası çok geniş olan ve örtücülüğü iyi olan ojelerdir. Fakat benim tırnaklarımdan çok çabuk çıkıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?