“Flormar deluxe cashmere lipstick stylo ruj” için 29 yorum

 1. DC26 ve DC 22 renklerini uzun zaman önce aldım. anneme eşantiyon verilmiş kıpkırmızı bir lancome ruju annemden çaldıktan sonra cart kırmızıyı kendime yakıştırıp¸ daha insani boyutta bir cart kırmızı ruj almaya karar vermiştim¸ çünkü lancome olan serçe parmağımdan daha küçüktü. DC’22’yi tamamen bu sebeple almıştım.sonra aşk başladı… rengi ve dokusu cidden harika. zaten mat rujlar daha fazla kalıcılığa sahiptir¸ ama renkler cidden epey yoğun ve başarılı. sonra da gidip dc26’yı tamamen şımarıklığımdan aldım¸ ama onu da kullanıyorum¸ hem de uzun zamandır kurumadılar bozulmadılar. ambalajı da çok şık üstelik. sanki flormar değil de yves saint laurent rujmuş gibi bi havalı yapmışlar.

 2. dc26 çok güzel bir renk. Koyu renk olarak ilk kullandığım rujlardan biri. Bunu kullandığımda çok soran oluyor.

 3. dc 23 rengini alarak project pan imi bozduğum ruj 🙁 indirimden aldım rengi çok güzel diyerek kendimi avutuyorum :(yuhalayın beni nolur 🙁

 4. Ben de dc 31 rengini aldım. Yapısı tasarımı çok çok çok güzel . Şiddetle bu seriyi tavsiye ederim zira ben en az bir 3 rengini daha alırım!

 5. bugün kendisi dudağımda ! ilk izlenimlerimi belirtmek isterim ki¸ bu ruj şahane dostum!gerçekten başka markalara verdiğim paraya acıdım sürümü kolay yumuşak renk skalası çok güzel 4-5 rengi daha gözüme kestirdim. loreal maybelline alacağıma çok şık ambalajı olan flormar alırım.

 6. Yaklaşık 3 yıl kadar önce düğün makyajım için nude renklerinden birini denediğim ve o günden bu yana her gördüğümde ne kadar güzel oldugunu fakat neden hala bir tane edinmediğimi hatırlatan ve sorgulatan rujdur. Aha indirim var flormar’da¸ edinmeli bir tane!.

 7. dc36 natural rosewood adlı numarasına sahip olduğum yapısına¸ rengine¸ ambalajına bayıldığım ruj. tam yazlık tatlı bir turuncumsu pembe gibi durdu dudaklarımda. şiddetle tavsiye edilir.

 8. Paketlemesini çok seviyorum yapısını çok seviyorum kalıcılığını çok seviyorum yani bu ruju çok seviyorum :)Kahverengi ruj arayanlara dc29

 9. DC28 no’lu nude ve DC26 no’lu bordo renklerine sahip olduğum ve gerçekten bayıldığım seri. DC28’i ne zaman sürsem hep merakla sordular. hatta tek iltifat aldığım nude rujum bu olabilir.DC28 rengini yine flormar’ın 201 no’lu dudak kalemiyle hafif dışarı taşırarak uyguluyorum. ama kalemsiz kullanılsa da olur¸ arada çok radikal bir fark görmedim¸ özellikle bu şekilde nude bir ton için.DC26 rengini de yine flormar’ın 217 kalemiyle kullandığımda yaklaşık 9 saat boyunca dudağımda kalmıştı ve 1-2 kere tazelemeye niyetlendiğimde gerek olmadığını görerek azıcık üstünden geçtim. kalıcılığı da kalemle uygulandığında gerçekten başarılı. Renk skalası yeterli¸ ambalajı çok şık. uygulaması çok kolay yani diğer mat yapıdaki rujlar gibi pastel boya sürüyor hissi vermiyor. sürdükten sonra da dudakları birbirine değdirip kaydırma yapabiliyorsunuz rahatça. Dudaklarımı çok kurutmadı ve düzenli peeling¸ nemlendirme yaptığım için dudak çizgilerim çok derin değil. bu nedenle çizgilerime dolma da yapmadı ancak dudaklar oldukça kuruyken sürmek gerçekten kötü bir görüntüye neden oluyor ama bu zaten diğer mat yapıdaki rujlar için de geçerli.kısacası kesinlikle “cashmere” adını hakediyor.

 10. ilk olarak aslı özdel’de dc28 numarasını gördüğümde merakımı celbetmişti. daha sonra sözlükte de popülerleşmesiyle dayanamayıp üç farklı rengini edindim. goldern rose’un mat rujları bana yakışmayınca alırken tereddüt etsem de severek kullanıyorum.dc28: aslı özdel’de görüp standın başına gittiğimde ilk denediğim rengi. içinde bejlik bulunan pembe diye tanımlanan çok hoş bir dudak rengi. benim edindiğim renkler içinde en mat duranı.dc35: simler barındıran -evet bildiğimiz sim- bir fuşya. simlerini görmeme rağmen almadan edemediğim bir renk. benim edindiklerim içinde sürümü en zor olanı olsa da en mat durmayanı.dc36: şeftalilik bulunduran bir pembe. çıplak dudak renginin biraz dışına çıksa da abartı bir renk değil. dc28’e göre daha kremsi.tanım: genel olarak yapısı mat olsa da dudakları çok kurutmayan¸ rengine göre yapısı farklılık gösteren uygun fiyatlı ruj serisi.

 11. dc27 rengi ile aşk yaşıyoruz. ambalajına vurulup şans vermiştim bu ruja. günlük hayatta bile doğru makyajla kullanabilinecek çok hoş bir mor. beyaz tenlilere tavsiye ederim.

 12. dc 23 numaralı rengine aşık olduğum ruj serisi. mis gibi kokusuyla¸ tatlı kahve- kırmızı rengiyle¸ ambalajıyla resmen kendisine aşığım.

 13. dc31 formunu bugün edindiğim.yapısı mat olduğu için açık renk ürünlerde negatif yorum diyebilirim.ne kadar dudağımı nemlendirsem de¸ yine de o görüntü kaybolmuyor.koyu renklerde durum farklı olur diye düşünüyorum .

 14. Indirimden üç rengini aldığım ruj. biri nude şeftali¸ biri vişne çürüğü¸ diğeri turucu kırmızı arası bir renk. bugün nude olanı sürdüm. kalıcılığı iyi¸ dokusu güzel¸ dudakta kuruma yapmıyor. başka renklerini de alırım gibi. 🙂

 15. Hakkındaki güzel yorumları hak eden bir seri kesinlikle. Bendeki rengi dc28. Çok güzel bir nude rengi. Dudaktaki duruşu da çok güzel. Kolay açılıyor¸ kurutmuyor. Çizgi çizgi olmuyor ki ben bir süredir dudak peelingi yapmadım. Bu halde bile beğendim. Başka renklerini de alabilirim. Nude ruj isteyenler kesinlikle baksın.

 16. Çok sevdiğim bir seri. İsminden de anlaşılacağı üzere kaşmir dokusunda. Gayet pigmentli tek sürüşte rengini veriyor. Kalıcılığı da yerinde. Mat ruj gibi dudakları kurutmuyor. Ama mat rujlar gibi dudak kusurlarını belli ediyor. Çatlamış dudaklarda güzel duracağını düşünmüyorum. Onun dışında bende 26¸27 ve 23 numaralı renkleri var. Renk tarif etmede iyi değilimdir ama benim gibi beyaz tenliyseniz gerçekten size de yakışacak renkler. Özellikle 27 numarası tam sonbahar kış rengi¸ mora çalan çok güzel bir renk. Ambalajı ise gayet zengin¸ şık duruyor. Elimde çok fazla ruj olduğu için daha fazla almayı düşünmüyorum. Ancak uygun fiyatlı rujlarla bir koleksiyon oluşturacaksanız aradığınız her rengi bulabilirsiniz. Fiyatı 21tl olması lazım. Ancak sık sık %30 ya da %50 civarında indirime giriyor.

 17. Dün itibariyle dc23 e sahibim.Çok tatlı bir renk ama asıl güzel olan rujun yapısı.Gerçekten kaşmir gibi.Sürdükten bir iki dakika içinde dudağınızda ruj sürmenin verdiği ağır his olmuyor.Kalıcılık açısından da fiyata göre çok iyi.Bir tane daha mı alsaydım??

 18. Müthiş bir ruj. Girdilerden okuduğum kadarıyla kimsenin pek tercih etmediği dc25 rengini almışım. Aslında ben bu ruju alalı bayağı oldu ilk çıktığı zaman flormara gidip ben kırmızı mat ruj istiyom dediğimde bunu vermişlerdi pek kullanmamışım sebebine gelince bence bu kırmızı bir ruj değil daha çok çingene pembesi alt tonlu bir kırmızı ruj o sebepten kullanım alanı sınırlı özel gün rujlarıma ekli duruyor kendisi

 19. ambalajı¸yapısı¸dokusu ve renkleri ile harika bir seri.dc28 rengi daimi rujlarımdan.bu seriye ait başka rujlarda edinmiştim ancak onları elden çıkardım. dc28 çok çok az kaldı bitmek üzere¸ tabiki yenisi alınacak. koyu siyah ve koyu kahve makyajlarımın vazgeçilmezi. benim için ideal nude bu ruj.

 20. her şeyiyle dört dörtlük olan bu ruj serisi akılları baştan çıkartan tada ve kokuya sahiptir¸ yemek istiyorum.

 21. dc28sahipolduğun en güzel rujlardan biridi. dudağımı kesinlikle kurutmadı ve kalıcılığıda olduka tatminkar. renginin verdiği en büyük avantaj aynaya bakmadan yenilebiliyorum. hata kaldırabiliyor. günlük kullanıma da çok uygun.

 22. bugün denedim yapısı cidden muazzam sürümü çok güzel.mat bitişli kalıcılığıda çok güzel hala dudağımda.lakin eksi tarafı renk skalası az bence.nude birkaç güzel ton var ama essence 06 satin mauve tadında bir renk arıyorum.dc26 swatchlarda açık bir renk gibi görünüyordu ama deneyince benim dudağımda çok koyu kaldı.öyle işte azcık daha farklı renkler pls.

 23. Deluxe cashmere lipstick stylo serisi rujlarının hem paketlemesini hem de sürümünü çok beğeniyorum. renklerine indirim zamanı bakılmasını tavsiye ederim. %50 gibi güzel indirim yapıyorlar. hatta yapsalar ya bu ara ne güzel olur :)))

 24. Geçen hafta instagramda gördüğüm ve hemen koşup denemek istediğim ürün. Öncelikle biraz nude tonlardaki dc36 yı almak istemiştim fakat oraya gidince hafif pembeli kırmızılı bir ruj olan dc23ü ve ardından da vişne çürüğü dc26yı aldım. Sürülüşü çok rahat¸ kalıp gibi durmuyor. Yumuşacık bir ruj. Fiyat performansa göre çok iyi.

 25. DC26 numaralı olanın rengine resmen aşık oldum. Bu sıra elimden düşmüyor. yapısının güzelliğine kanarak 2 tane daha sipariş ettim biraz önce.

 26. Bende bunun DC23 numarası var¸ mat ruj arıyorken tesadüfen almıştım. Fuşyaya dönük bir pembe. Aldığımdan beri günlük makyajımda elim başka bir ruja gitmiyor. Mat yapıda olmasına rağmen sürümü rahat ve dudakları çok kurutmuyor¸ kalıcılığı orta seviyede¸ gün içinde tazelemem gerekiyor.

 27. Bende dc26 rengi var beyaz tenlilere çok yakışacak bordomsu bir renk. Ürünün mat oluşu ve kolay sürümü dudakta doğal duruyor. Kalıcılığı arttırmak için altına açık tonda dudak kalemi uyguluyorum hem renginde değişiklik olmuyor hem de kalıcılığı yüksek oranda arttırıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?