“Flormar color palette eye shadow 07” için 28 yorum

 1. çok kullanışlı olduğunu düşündüğüm ancak renk skalasının biraz kısır olduğu palet. ortadaki üç renk göze sürülüp dağıtılınca neredeyse aynı etkiyi yaratıyor. keşke bunlar yerine mat siyah bir far olsaymış da tam anlamıyla tatmin edebilseymiş. wetn wild paletlerini dandik olduğu için yanımda taşıyamıyorum¸ bu palet çok sağlam olduğu için çantaya at herşeyi hallet modunda. üçüncü renk kontür allık karışımı olarak da iyi iş görüyor.

 2. Mat oluşuyla gönlümü çelen¸ eyeliner kullandığımın makyajların vazgeçilmezi. 3. Rengini kontür rengi olarak da kullanabiliyorum¸ daha ne olsun. Kalıcılığı ise far bazı ile gayet iyi. Bittikçe – yani biterse – yenisi alınır.

 3. Oldukça doğal tonlardan oluşuyor. Tozutma sorunu yok denemese de günlük makyaj için ideal oluşu klasiklerden sayılmasına yetiyor.

 4. doğal tonlardaki farlara düşkünlüğüm sebebiyle aldığım palet. Renkler çok hoş¸ ama pigmentasyonlar malesef kötü ve yapıları biraz sert geldi bana¸ ama kullanmayacak değilim tabi ki. ikinci bir tanım yapacak olursam eğğer fiyatına göre on numara far paleti bence. ama fiyatına göre.

 5. çok amaçlı süper palet. şu sıra kaş doldurma¸ kontür uygulaması¸ farda geçiş rengi gibi çok yönlü bin tane şey için elimin altında her an hazır durmakta.

 6. bi toplantıya gelecek kişiler gecikti¸ beklediğim alışveriş merkezi asansörünün yanında flormar vardı ve beklerken tabii ki bu paleti aldım. tester yoktu o an¸ olsa almazdım. – pigmentasyonu zayıf¸ lezzetli bi renk alamıyorum 🙂 çok sürmem gerekiyor. o zaman da bir toz bulutu gibi oturuyor. benim elime gelmiyor belki de. – tozuttukça tozutuyor¸ tozuttukça tozutuyor. resmen ağzıma burnuma doluyor yahu. – kontür dediler¸ yaparsın dediler¸ mat dediler. kapıcı çocuğu gibi oluyorum elim yüzüm pis gibi oluyor. sonra resimlerde sakallı gibi oluyorum. renkleri bana hiiiiiiiiiiiç gitmedi. (tester yoktu uhuhu)- günlük makyajımda efil efil kullanayım dedim. öğlene kadar uçuyor. – kaşımı doldurayım dedim. tozuttuğu için kontrol edemiyorum bütün ağzım yüzüm kapkara oluyor¸ kaşlarımın ne şekli kalıyor ne bişey sonra etrafını siliyorum falan. yordu beni.

 7. balm jovi paletindeki adagio adlı rengi çok kullanmamdan ötürü gaza gelip online satın aldığım palet.mağazada tester inceleme şansım olsaydı kesinlikle almazdım çünkü farların yapısı sert¸fırçaya almak için bol miktarda tozutması gerekiyor¸renk verişleri vasat¸kalıcılık mevzusuna hiç girmiyorum.

 8. bir tanesine de benim sahip olduğum beşli. şimdiye kadar tebeşirsi de olsa bir şekilde kullanıyordum ama bir nokta da bu durumdan çok sıkıldım ve panleri içinde tek tek kürdanla ezip alkolle presledim. kuruyunca kremsi bir yapıya sahip oldular ve renk verme kapasiteleri arttı. renklerini zaten seviyordum yapı sorunu da böylece çözülmüş oldu.

 9. sonunda kötü yorumları da görebildiğime sevindiğim palet. bu paleti içindeki ten rengi için satın aldım fakat bence tozutması¸yapısı¸ pigmentasyonu göz önüne alındığında tutulur dalı yok. bu paleti çok sevenleri gerçekten asla anlayamıyorum. 1-2 kez kullanmayı denedim sevilecek tarafı yok çekmecenin en görünmeyecek noktasında yer edindi kendine.

 10. bu paleti ilk çıktığı zaman daha kimsenin haberi yokken almıştım bugün nude olarak tanımladığımız o vakitler no make up make up furyasında kullanılabilecek gerçekten ekonomik bir tercihti¸ benimki beyaz paletiyle hala duruyor çekmecemde.. kaş boyamak için soldan sayıldığında en son rengi¸ gölge için soldan ikinci ve dördüncü rengi kullanıyorum¸ tek başına renk eşitsizliği için de soldan ilk renk çok uygundur . fakat yine her şeyi abarttığımız gibi bu paleti de abartıyoruz bir kere çok tozutuyor ¸ primer olmadan kullanıldığında tebeşirimsi bir görüntü oluyor¸ iki rengin karıştırılması zor geldi bana belki de benim beceriksizliğimdir. yani demem o ki ben bu palet piyasaya düşmeden değil de abartılı yorumlara bakarak alsaydım kesin eve gelince pişmanlıktan ağlardım.

 11. renkleri gözüme çok cazip göründüğü için bir gün flormar’da testerına parmaklarımla daldığım palet. elimin üstüne denediğimde pek renk vermedi hatta sert tebeşirimsi duruyordu. yorumlar da ikiye bölünmüş iyidir kötüdür diye. açıkçası pek bir ihtiyaç yok¸ ama merak işte -.-

 12. mükemmel 5 renkten oluşan şiddetle tavsiye ettiğim palet. ben concealerın üstüne far uyguladığım için sabit kalıyor akşama kadar. yapısı biraz tebeşir gibi ama bana hiç bir problem teşkil etmedi.çok memnunum¸ günlük makyajda çok doğal duracak far paleti.

 13. Tamamen bitirmek amaçlı kullandığım çok sert yapıda hunharca tozutan bir far paleti tamamen doğal tonlar diye alınmış bir palet beni mutlu etmedi

 14. 3. renginin dibini gördüğüm¸ 5. rengini kaşlarımı doldurmak için kullandığım¸ tozutan¸ ama tozutması beni rahatsız etmeyen¸ günlük kullanıma oldukça uygun olan palet. Sıklıkla kullanıyorum¸ seviyorum.

 15. günlük makyajımın demirbaşı. hem göz makyajımda gölge yapmak için hem de kaşlarımı doldurmak için kullanıyorum. tamamı mat toprak tonlarından oluşan bir palet. biraz tozuttuğu doğrudur yine de fiyat performans açısından çok başarılı buluyorum.

 16. bazsız gözümde hiç durmayan renk vermeyen fakat baz ile oldukça kalıcı ve güzel duran farlara sahip palet. tüm renklerin mat olması en sevdiğim özelliğidir. ortadaki rengi kontür yapmakta kullandığım da doğrudur ayrıca. çok beyaz tenlilerde çamur gibi durmaz¸ hafif şekillendirir tam ayarında yani benim için. seviyorum baya.

 17. Birkaç kez flormar’ın önünden geçerken gözüm takıldı¸ girip aldım ve iyi ki almışım. günlük makyajımda mutlaka kullanıyorum. üstüne bi rimelle göze çok güzel bi efekt veriyor. Ayrıca kaşımı kalemle boyadıktan sonra en koyu rengiyle de dolduruyorum¸ çok güzel oluyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 18. far kullanamayan¸ kullandığı hemen her far gözlerini kaşındıran bi insan olarak ben çok sevdim. en açığı göz pınarları için gayet tatlı durmakta..

 19. flormar markasına ait doğal tonlarda 5 adet far içeren paleti. bu palet bu kadar ünlü olmadan önce almıştım ben. gerçekten kullanışlı olduğunu düşünüyorum. özellikle makyaja yeni başlayanlar ya da ayda yılda bir far sürüp bir far paletine dünyanın parasını vermek istemeyenler için ideal. pigmentasyonu çok yüksek değil ama çok yönlü bir palet bana kalırsa. ben bununla kaşlarımı da doldurdum zamanında. hatta kontur bile yapılır bu paletle bence. tabi yüzde dağıtması kolay olur mu bilmiyorum.

 20. far değil de kontür paleti olarak aldım. henüz kontür yapmayı denemedim ama doğal tonlarda olduğundan güzel duracağından eminim. renkleri tam bana göre¸ toprak tonları. 24 liraya aldım¸ fiyatı oldukça uygundu.

 21. her türlü makyajı yapmaya olanak sağlayan güzel palet. Çok güzel ve doğal toprak renklerini barındırır. Sevdiğim paletlerden biri.

 22. Doğal tonlardan oluşan¸ çantaya atıp günü geçirmelik güzel bir palet ancak ben de o çok sevmeyen gruba dahilim sanırım. Palet oldukça pigmentsiz ve bolca tozutuyor bu nedenle bitse de gitsek modundayım ama israf olmasın diye kullanmaya devam ediyorum. Yalnız o en sondaki koyu renk ile aldığımdan beri kaşlarımı dolduruyorum ve gayet güzel oluyor¸ ambalajı da bayağı sağlam.

 23. benim için oldukça kullanışlı bir far paleti. özellikle yeni far kullanmaya başlayanlar için gayet güzel içinde lazım olabilecek renkler var ve hepsi mat. ben bununla crease bölgemi de ısıtıyorum¸ gözlerimi de aydınlatıyorum¸ kontür yapıp kaşlarımı bile dolduruyorum. pigmentasyon olarak da gayet iyi gittikçe arttırılabiliyor ve karıştırmak da diğer mat farlara göre daha kolay.

 24. Günlük makyajımda far kullanma adetim yoktu. Zor da gelirdi zaten kullanmak. bir gün mağazada gezerken renkleri dikkattimi çekti¸ hadi dedim alayım¸ düğündü oydu buydu özel gündü lazım olur¸ hafifcikten sürerim dedim¸ aldım. iyi ki de almışım kendisini¸ sık sık günlük makyaj rutinimin içinde buluyorum. çok da memnunum¸ çok da hoş bir görüntü veriyor. alın¸ aldırın bence. beğenmezseniz en açık rengini aydınlatıcı olarak kullanıverirsiniz canım¸ nolacak 🙂

 25. mat yapıya sahip satın aldığım ilk far paletidir kendisi ve işlevselliğiyle benim için en özeli olarak kalabilir. çünkü göz kapağı¸ kaş doldurma¸ kontür gibi makyajımın neredeyse her aşamasında kullanabiliyorum. sıcak renkleri ve kahve tonlarını kendime yakıştırdığım için de yani paletler alsam da dönüp dolaşıp buna dönebilirim yine.

Siz ne düşünüyorsunuz?