“Flormar care4lips dudak balmı” için 17 yorum

 1. ülkemizde eos markalı lip balmlara ulaşmanın zorluğunu bildiğimiz için çakma diyip kestirip atılmaması gereken bir lip balm. eos de okuduğum inceleme yazılarından anladığım kadarıyla harika performans gösteren bir ürün değil. bir çok kişi ambalajının şirinliğine aldanıp alıyor. o yüzden flormar çok hoş bir taklit yapmış. ilk fırsatta gidip alacağım üründür kendisi.

 2. Beni çok şirin bir şekilde mutlu eden lip balm’lar. Eosları merak ediyor ancak o kadar para vermek istemediğimden almıyordum. Flormar’ı duyunca direkt alırım diye düşündüm. Hele karpuzlu çıkardığını duyunca iyice sevindim çünkü karpuza¸ karpuzlu seylere bayılırım.Moralimin bozuk olduğu bir gün flormar’a gittim. Satıcı kız testerları koklattı tek tek ama karpuzlunun testeri yoktu. Sordum¸ o çeşidin kendisi de testeri da mevcut değil dedi. Çileklisini beğendim ben de¸ çilekli olsun dedim. Kız içlerinden aldı verdi. Çıkınca bir baktım fişte karpuzlu yazıyor. İkisi de pembe diye şansıma karışmış ve karpuzlusu denk gelmiş bana. Belki de tekti o hatta. Nasıl mutlu oldum anlatamam. Normalde çok şanssızımdır kendimi aşırı şanslı hissettirdi bana Ürüne gelirsek¸ kokusu muhteşem. Tadı yok. Tam ruj altı nemlendiricisi¸ yoğun bir nem vermiyor. Sırf tipi için bile alınır bence¸ iyi ki eos’un çakmasını yapmışlar.

 3. kutusu eos kutusuna benzeyen dudak nemlendiricisi. karamelli kokusu aklımı başımdan aldı. nemlendirmesini beğendim. kutusu kapağı hemen bozulan balmiden daha iyi. uzun vadede nasıl olacak göreceğiz.

 4. karpuzlu ve elmalı olanının muhteşem koktuğu¸ambalaj olarak eosa benzeyen ancak içerik olarak muadili kadar organik olmayan dudak bakım kremidir. şahsi fikrim fiyat ve nemlendirme performansı açısından pahalı olmasıdır.

 5. Eostan daha çok sevdiğim lip balm.zaten eos’un nemlendirmesi de mükemmel değildi bu da değil ama yapısı daha ince. Eos bildiğin balmumu gibiydi. Ruj altına sürmek için ideal. Meyveli kokulari çok yapay geldiği için karamellisini aldim. Çok sevdim¸ bitince alirim.

 6. şu sıralar elimden düşürmediğim balm.nemlendirmesini çok sevdim¸ hatta kuruluk sorunumu tamamen çözdüğümü bile düşüneceğim utanmasam.keşke daha temiz içerikli olsaydı.

 7. kargo ücretinin 1 tl olduğunu duyunca bedava veriyorlarmış gibi koşa koşa gidip sipariş ettiğim dudak nemlendiricisi. elime geçince hiç pişman olmadım ama. benimkisi fıstık yeşili¸ mis gibi yeşil elma kokuyor. nemlendirmesi de fena gelmedi şimdilik. görüntüsü gerçekten çok şirin¸ bu yumurta formunu kullanan farklı firmaların çıkmasına seviniyorum ben. eos çakması diyenler eos’un da ününü görüntüden kazandığını unutmasın¸ yoksa piyasada içeriği temiz bir sürü lip balm var. flormar’ın içerik konusunda bir iddiası yok ama ben her türlü ruju dudağıma sürdükten sonra bunu mu esirgeyeceğim diyerek kullanıyorum.flormar’ın online sitesinden de çok memnun kaldım. Bir gün içinde kargoladılar. 12 tl’lik siparişi küçük ev aletleri gibi özenle paketlemişler. Yanında da oje hediyesi geldi. beğendim¸ aferin.

 8. Dün pembe olanını aldığım lip balm serisi. Nemlendirmesini de sevdim dudakta yapış yapış bir his bırakmıyor. Kokusu da çok güzel.

 9. Flormar’ın anneler günü indiriminden 7.42 tl’ye alabileceğiniz dudak balmlarıdır. Ben yeşil(bite me apple) ve pembe(watermelon milkshake) olanlarını aldım¸ performansları beklentimin üzerinde çıktı. Misler gibi kokuyorlar¸ iyi nemlendiriyorlar ve daha da güzeli sürdükten sonra o meyve kokusunu çok fazla almıyorsunuz. Kokusunu sürekli hissettiğim ürünler benim içimi bayıyor¸ sürerkenki saadet yeter diyenlerdenim.

 10. kokularına aşık olunası minik yuvarlak flormar’ın lipbalmı. fiyat/performans oranı gayet tatmin edici. nemlendiriciliği 10 üzerinden 8 ve bir şeyler yiyip içene kadar dudağınızdaki yumuşacık hissi kaybolmuyor. almayı düşünenlere tavsiye edilir.

 11. eos balmları taklit etmeye çalışan ancak ne yazık ki ambalajından yapısına kadar Sıfır bir ürün. flormar a bu taklitçilik Yakışmadı Kanımca.

 12. Ülkemizde bulunması çok zor olan ve fiyatı da gereksiz pahalı olan eos lip balmların muadili üründür. Benim gibi eosların şekline bayılanlar için daha ucuz ve ulaşılabilir olan seçeneğidir.Edit: Eğer dedikleri gibi üretimden kalktıysa üzülürüm.

Siz ne düşünüyorsunuz?