“Flormar camouflage palette concealer” için 20 yorum

 1. Fiyat performans olarak basarili. Yesil ve pembe en cok kullandığım renkler. Yüzümdeki kizarikliklara yesil olanini pit pit hareketlerle yerlestiriyorum. Ama yedirmiyorum yoksa kaybolup gidiyor zaten. Goz altlarimi nemlendirip 10 dakika sonra once pembe sonra sari olanini gozaltlarima uyguluyorum. Beyaz renkli olan harika bir aydınlatıcı.

 2. Yeşil kapatıcının fena olmadığı palet. Diğer renkler bana çok amaçsız geldi ne pembe alt tonlu olan ne de sarı alt tonlu olan corrector olarak uygun değil bence. Zaten elim ne mora ne de baştaki aydınlatıcıya gitmişti fakat görkem karmanın aydınlatıcıyı övmesiyle onu da denedim ama beğenmedim.

 3. Kılcal damarlarım yüzeye yakın olduğu için yüzüm çok kızarık ve bu paletin yeşili benim resmen hayatımı kurtarıyor. Kızarıklıklar için başka önerisi varsa çok mutlu olurum ayrıca 🙂

 4. 1.renk beyaz sedefli farin kremsi versiyonu ¸hiçbir farkı yok.2. ve 3. renkler morluk kapatma için değil¸göz altında aydınlık bir görüntü oluşturmak için kullanılabilir ancak.Yeşil rengi başarılı buldum ¸moru başarısız çünkü çok pigmentli mutlaka alttan renk bırakıyor.Kısacası ben hiç beğenmedim ¸beğenmek için de çok beyaz tenli olmak gerek bence çünkü aydınlatıcı tam beyaz ten aydınlatıcısı ¸2.ve 3. renkler de bembeyaz yapıyor göz altını yanakla göz altı arasında 3-4 ton fark yaptı bende.

 5. Tam bir hayal kırıklığı. Ürünü sadece göz altlarım için aldım. (Morumsu siyahımsı baya kötü göz altlarım var). Göz altlarımı o kadar çok kuruttu ki o kadar kötü durdu ki. Bununla beraber çok da iyi kapatmadı. Onun yerine somon rengi bi kapatıcı alın onu sürün daha etkili. Bir tek baştaki aydınlatıcı rengini kullanabiliyorum.

 6. En açık rengi harika bir aydınlatıcı olmuş¸ sarı ve pembeyi de göz altıma uyguladım karıştırarak ve çizgilenme sorunu yaşamamak adına kullanmadan 2 dk önce falan nemlendiricimi sürdüm ve çizgilenme minimum düzeyde oldu. Çok sorunlu göz altlarım yok o yüzden verdiği görüntü bende oldukça sağlıklı durdu. Yeşil renk de burun kenarlarımda oldukça iyi sonuç verdi. Mor renk hakkında bir şey söyleyemeyeceğim çünkü nasıl kullanacağımı henüz bilmiyorum önerisi olanlar mesaj kutusuna tıktık

 7. yeşil rengiyle her gün aşk yaşıyorum adeta. o derece ki diğer renkler öylece dururken bu rengini oydum resmen. çünkü lekelerle kafayı bozmuş olmak.. 🙁 ve bana hiç kuru gelmedi hatta gayet nemli. sabah cildimi nemlendirdikten sonra fırçasıyla küçük noktalar halinde lekenin üzerine uyguluyorum üstüne kapatıcımı geçiyorum ve gayet güzel bir şekilde kapatıyor. yeşil renk belli oluyor diyorsanız kapatıcı uygulamadan önce bej renginden 1-2 pıt sürerek halledebilirsiniz veya yine kapatıcı sürmeden önce yeşil rengin üstüne parmağınızla pıt pıt yaparak rengi soluklaştırabilirsiniz

 8. makeup forever’in camouflage paletinin yokluğunda ne alsam ne etsem derken görkem karman’ın bir videosunda görmüştüm bu ürünü. sivilce kızarıklarım olduğu için yeşil renginin dibini gördüm¸ mercan ve turuncuya bakan rengini de karıştırıp göz altıma correct ediyorum. bu iki rengin karışımı göz altlarımda rengi güzel dengelerken yeşil rengi kızarıklıklarımı yeterince(çok süper değil) kapasa da asıl sorun bb kremimin altında ne kadar yedirmeye çalışsam da yeşil görüntüsünün kalması. Sabitleyici pudrayla üstünden geçince çok da sorun olmuyor.

 9. başarılı bir ürün. aydınlatıcısı ıslak bir görünüm veriyor¸ gerçekten hoş. sarı kapatıcı¸ benim bu palette en sevdiğim renk. kırmızılıklarımın üzerine uygulayıp üzerinden transparan pudrayla geçiyorum vee fondötensiz¸ hızlı bir ten makyajı (tabi bu renk ten renginize uyuyorsa). gün boyu oynamıyor ve güzel kapatıyor. pembe kapatıcı da çok mor göz altlarınız yoksa kapatıp aydınlatır. ama üstünden pudra geçmek lazım çünkü ürün çok kremsi ve çizgilere dolma yapabiliyor. yeşil kapatıcı da fena değil. mor kapatıcıyı ise hiç kullanmıyorım.

 10. görkem karmanın övgüsü sonucu almıştım¸ pişman oldum. çok vıcık vıcık yaa 🙁 aydınlatıcısı dışında sevmedim bütün renkleri vıcık vıcık aşırı yağlı gibi geldi bana. ikinci ve üçüncü renkler hiçbir şekilde corrector görevi görmedi malesef çok açık yaptı gözaltlarımı. essence denenebilir bunun yerine diye düşünüyorum.

 11. sevdiğim bir ürün. mor rengini hiç kullanmadım. yeşil rengi sivilce ve kılcal damar kızarıklarının üzerine tampon hareketlerle uyguluyorum. göz altıma somon rengini pıt pıt uyguluyorum memunum ama benim morluk problemim yok. kapatıcısını da normal kapatıcı uygulanan bölgelere ve göz kapağıma uyguluyorum. göz kapağına az sürülmesi grekiyor daha sonra çizgilere dolma yapabiliyor. beyaz farla sabitlenmeli. aydınlatıcısı ise böyle doğal bir aydınlık isteyenler için muhteşem sim sim durmuyor çok doğal. hepsini önce elimle uygulayım üzerinden süngerle geçiyorum

 12. Çok sorunsuz ciltler için uygun değil¸ kuru cildimde koyu göz altlarımda sarı olanı kullandım ve bitti. Geri kalan renklerle ne yapacağıma dair bir fikrim yok. Duruyor kenarda öyle

 13. Somon-pembe rengini çok sevdiğim¸ göz altlarıma günlük kullandığım palet. Hatta bu rengin panı gözüküyor.beyaz rengi aydınlatıcı olarak (sim içermeyen günlük aydınlatıcı olarak tek geçerim) ve sarı rengi renk eşitsizliklerimi (çene bölgesi fena) gidermek için kullanıyorum.Arada fantezi olsun diye yeşili de sivilcelere sürüyorum ama o bi’ işe yaramıyor bence.Mor renk ise anlam veremediğim bir renk olarak palette öyyle mosmor duruyor.Ben bayağı bu paletle makyajımı yapıyormuşum yalnız yazınca farkettim.Kremsi yapıları var renklerin ve bu ciltle bütünleşmeyi arttırıyor bence. Günlük kullanım için uygun fiyatlı ve avantajlı (birden fazla işlemde kullanılacak ürün olması açısından) bir kamuflaj paleti.

 14. Tek kullanamadığım rengi mor. Pembe ve somon rengi en çok işe yarayanları. Aydınlatıcısını burun ucuma kullanmayı seviyorum. Kremsi yapısı hoşuma gidiyor. ha bayıla bayıla kullanıyor muyum hayır. Ama fiyat/performans açısından iş gören bir palet

 15. Ben bu ürüne bayıldım çok kremsi böyle yağ gibi bir yapısı var özellikle o aydınlatıcısı bence mary lou ya falan bin basar. İçinde sim yok ¸dewy look için efsane yeşil olan ve mor olanı henüz kullanmadım ama baştaki 3 renk efsane bayıldım iyi ki almışım .

 16. Bu palette bir aydınlatıcı var.. benim yıllarca arayıp bulamadığım aydınlatıcı. Sim sim durmayan kolay dağılan fırçaya gerek bırakmadan elin ısısı ile rahatlıkla uygulanıyor. Keşke flormar akıl etse de bunu tek bir biçimde piyasaya sürse. İnci parlaklığını bilirsiniz gerçekten o şekilde ışıltı veriyor. Günlük makyaj için özellikle glowy makyajlarda miss gibi duruyor.

 17. hiç beğenmediğim palet.Görkem Karman’ın videosunu izledikten sonra almıştım sivilce izlerimde kullanmak üzere fakat yapısı çok cıvık belki benim cildim yağlı olduğu içindir üzerine fondöten sürüyorum kirli gibi oluyor cildim falan. göz altına sürdüğümde ise birikme oldu.Aydınlatıcısının güzel olduğunu düşünüyorum fakat oda benim için çok beyaz.

 18. Içinde ki aydınlatıcısı çok tatlı hafif ıslak bir görünüm veriyor¸ ellemediğiniz sürece yüzünüzde kalıyor¸ simsiz.. daha ne isterim ki¸ bu yüzden çok seviyorum. ama diğerleri gün içinde uçuyor kızarıklıklar tekrar beliriveriyor. bu yüzden sadece aydınlatıcısı için de alınmaz. ama söylendiği gibi aydınlatıcıyı tek başına piyasaya sürerlerse olay bir şey olur. haydi flormar¸ duy bizi…

 19. bu ürünü göz altına hem de günlük kullanan arkadaşlara ciddi şaşırıyorum. ben ne zaman denesem aşırı makyajlı duruyorum ve çok ağırlık yapıyor göz altlarımda

 20. Pembe renkli renk düzenleyicisini ara sıra az sorunlu göz altlarımda kullandığım palet. yorgunsam ve göz altlarım çökmüşse/renk değiştirmişse¸ ten rengime de uygun olan pembeyi kapatıcı niyetine sürüyorum¸ önce renk dengeleme sonra göz altı aydınlatmadan oluşan iki işlemi tek seferde yapıyor. Toz pudrayı temiz karıştırma fırçasına alıp çizgilerin oluşma yönünün tersine doğru süpürüyorum¸ kremsi olmasına rağmen çizgilerime dolmuyor. Bu tüyoyu da burcu saraçoğlu vermişti¸ çizgilere dolan çoğu kremsi üründe işe yarıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?