“Fenty beauty gloss bomb” için 12 yorum

  1. Dün sephora mağazasında denemiş olduğum gloss. Gerçekten ışıl ışıl ama böyle barım barım bağıran simli ışıltılardan değil. Yapış yapış asla değil¸ rahatsızlık vermiyor. Kalıcılığını şöyle ifade edebilirim¸ 3 saat ışıl ışıl olmaya devam etti sonrasınca hafif ışıltılı sanki nemlendirici varmışcasına durmaya başladı dudaklar belirgin olmaya devam etti yani. heh evet¸ benim için böyle oldu. sanırım fenty beauty ürünleri arasında en uygun fiyatlı üründür bu gloss. ilk mayış gününde alacağım sözlük. 

  2. dün sephora’dan 129 tl’ye aldığım dudak parlatıcısı. gerçekten çok sevdim. kalıcılığı¸ duruşu¸ yapış yapış olmayışı çok güzel. rüzgarda zor anlar yaşanıyor biraz ama olsun o kadar da. boyut olarak normal dudak parlatıcılara göre çok büyük. rihanna bebegim sen bu işi biliyosun asfdsdg.

  3. Overrated bulduğum fenty beauty ürünü. Sanırım çoğu kişi risksiz olduğu için satın alıyor ve ıslak durduğu¸ yapışmadığı için beğeniyor ama bence çok daha iyi glosslar var.1. Partikül partikül sim var bunun içinde. Öyle ki dudağınızda sertliklerini hissedebiliyorsunuz. Yeni sadece sim olan bir tane daha glossu çıkmış fenty’nin. Onun içinde de resmen kum gibi sim var.2. Tadı var. Dilimi dudaklarımın üzerinde gezdirmem ruj¸ gloss varsa. Ama ona rağmen tadını alıyorum ben bu glossun. Kişisel tercih devreye giriyor burada. Dünyada tadı ve kokusu yoğun olan glosstan nefret ettiğim kadar pek az şeyden nefret ediyorum.Benzer şişede ve asla yapışmayan¸ ıslak gösteren gloss istiyorsanız clarins ve clinique’in lip oillerini¸ ysl’in glossy stainlerini¸ simli¸ parlak bir şeyler arıyorsanız chanelin glosslarından şu altın parıltılı olanı öneririm. Clinique’in bir black honey’si var ki bu rengi bilen bilir¸ almost lipstick formundayken Liv Tyler’ın Yüzüklerin Efendisi’nde dudağında olan rujdu.

  4. İki gün önce aldığım lip gloss. Kendisiyle aşk yaşıyorum cicişler sanki dudaklarımı da bi tık büyük gösterdi.

  5. Daha az popüler olan şeffaf ve içerisinde bembeyaz ışıltılar içeren diamond milk rengini kullanıyorum. Ürün gerçekten kocaman¸ yapısı da güzel¸ ağdalaşmıyor. Işıltıları muhteşem sephora ışıkları mı yanıltıyor acaba diye sürüp sephora dışında bakıp doğruca ürünle birlikte kasaya gitmiştim. Dudaklarınız pigmentliyse direkt de uygulayabilirsiniz renksiz olması tabii ki büyük bir avantaj¸ nude kalem üzerine de şahane duruyor. ilgili medya: 1

  6. Bir türlü bulamadığım gloss. Daha önce tester ürününü sürmüştüm elime evet güzel gözüküyor ama rimmel london’dan daha önce simsiz benzer bi gloss almıştım. Ve sadece 15₺ gibi bi fiyatı vardı. O yüzden bulamamış olmam işime geldi almaktan vazgeçtim 

  7. 2 hafta önce aldım ve aldığımdan beri çok severek kullanıyorum. Dudakları rahatsız etmeyen¸ yapış yapış yapmayan bir gloss fakat saçım açıkken dudağıma hala yapışıyor¸ bu soruna çözüm olamadı. Kokusu biraz yoğun ama ben tatlı kokuları sevdiğim için rahatsız etmiyor. Fiyatına değer mi derseniz bir tane gloss alıyım yapısı rengi güzel olsun¸ çabuk da bitmesin derseniz bence denenebilir.

  8. Fenty beauty nin merak ettiğim iki ürününden biri. Sephoraya yolum düşerse deneyeceğim ve eğer düşündüğüm gibi yapış yapış yapmayıp¸ 2000’ler lip gloss etkisi veriyorsa alacağım kesinlikle. 

  9. Diğer glosslardan en büyük farkının gerçekten dudaklara yapış yapış bir his vermemek olduğunu düşünüyorum.Ürün boyutu hiç fena değil ambalajı çok hoş kokusu da çok güzel. Neredeyse süren herkese yakışıyor. Ama bu kadar. Bunu söylemeden edemeyeceğim ben bunu sürünce gerçekten kendimi Rihanna gibi hissediyorum.

  10. universal rengini kullandığım fenty beauty’den denediğim ilk ürün. içinde hafif simler olan kahve tabanlı bir gloss¸ benim ten rengimde tam bir nude gloss görünümü oluşturuyor. kokusu çok güzel vanilyalı bir koku ama rahatsız eden cinsten değil kesinlikle. dudakta yapışkanlık hissi yok diyemem ama neticede bir gloss yapışkanlık hissi olmaması mümkün değil. 130 tl’lik fiyatını fazla buldum ama görünüşü¸ duruşu¸ hissiyatı çok güzel olduğu için fiyatına değdiğini düşünüyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?