“Facelle” için 16 yorum

 1. günlük pedlerini çok sevdiğim özellikle çantada taşınmak için dizayn edilmiş üzerinde slipeinlagen yazan pembe ambalajlılarına bayıldığım marka. ev dışında bir yerde tuvalete girdiğinizde diğer markalarınki gibi pedi açmak için bir sürü cırt cırtlı kağıt yok bunlarda pratik bir şekilde açılıp uğraştırmamasını ben çok sevdim. ayrıca yumuşaklığı ve rahatlığının yanı sıra rossmann da sık sık indirime girmesi de ayrı bir güzellik

 2. dandik ötesi ped.bir saat kullandıktan sonra katmanlarına ayrılır¸orta bölmesinde peçetemsi malzemenin insafına kalırsınız¸bariyer falan yok zaten.

 3. Fiyat/performans karşılaştırmasına göre gaayet iyidir¸ pedleri ¸ günlük pedleri ¸intim mendilleri güzel. ben de ağır bir dönem atlattım ancak orkid de olan kazadan fazlası olmadı 😀

 4. İntim mendillerini tavsiye edebileceğim marka. İçerisinde 15 adet mendil olan minicik paketleri var¸ tam adet dönemlerinizde (hele de ped kullanıyorsanız) çantada yanınızda taşımalık. Bende herhangi bir tahrişe sebep olmadı.

 5. tamponları yarım saatte sızdırmaya başlıyor. hele ki dışardaysanız vay halinize.kesinlikle güvenilmez¸ uzak durulması gereken marka.tek aplikatörlü çeşit sunan bu marka vardı yakın zamana kadar.neyse ki tampax var artık da buna mecbur değilim.zaten almanya fiyatları türkiye’dekinden çok daha ucuz. ille de bu markayı kullanıcam diyorsanız almancı bir yakınınıza sipariş vermenizi tavsiye ederim.

 6. Gunluk ped olarak kullanmistim. Fena degildi ama kotexi daha cok tercih ediyorum. Denk gelirsem alabilecegim bir marka.

 7. reglin yoğun olduğu günlerde kesinlikle kurtarıcı olmayan ıslaklık hissi veren ped markası. Daha çok 3. ve 4. günlerinde kullanılırsa memnun eder sizi. ilk kez deneyeceklere önerim kesinlikle kanamanın azaldığı günlerde denemeleri.

 8. Dört gün önce günlük ped alacaktım.Ama hiçbir markada indirim¸ ekonomik paket tarzı bir şey yoktu.bir tek bu markanın 55li günlük pedi 6 lira civarıydı.Denemekten zarar gelmez mantığıyla aldım.Hatta önceden bir fikrim olmasın diye sözlüğe de bakmadım. pamuksu üst yüzey kelimesinin anlamını şimdi anladım.O kadar marka içerisinde bana en yok hissettiren bu oldu.yüzeyi pamuksu diye “parçalanır mı acaba?” dedim ama gayet güzel¸ sağlam.

 9. Yıllar boyu orkid kullandım. Helen Harper da kullandım ama hep döndüm orkide. En beğendiğim ise gratis indiriminden aldığım orkid infinity olan fakat¸ onu da her yerde bulamadığım için bitmesin diye kullanamıyorum. Arada bir watsonstan alıyorum. Çünkü çok allerjik bir cilde sahibim. Orkid tahriş ediyor ama sızdırmıyor diye kullandım. Artık kullanmak istemiyorum. Watsonsınkiler çok güzel gerçekten ama son olan olaylardan sonra ben de artık pek gitmediğim için rossman dan facelle yi aldım. Belki orkid gibi kaliteli değildir ama kullanıyım dedim yumuş yumuş ve tahriş etme filan hiç olmadı. Ben sevdim valla. Ama uzun vade de ne olur bilemiyorum 🙂

 10. bende mi yanlış pedi kullandım diye düşündüm açıkçası. pamuksu yüzey evet doğru¸ yumuşacık ama ıslaklık hissi sürekli var hissettiriyor yani kendini. ayrıca o ıslaklıkla birlikte üst yüzeyi hemen kalkıyor emiciliği de çok az.

 11. 1990’ların kalın çocuk bezine benzeyen pedlerine sahip marka. Yanlışlıkla almış bulunmaktayım oradan biliyorum. Bitene kadar kullanırım artık

 12. Uygun fiyatıyla beni kandırdı intim jelini ve intim mendilini aldım tam da şu an. Umarım ters etki yapıp da mantar yaratmaz. Deneyip yorumlarımı yazacağım ama daha önceden deneyip de memnun kalmayan varsa lütfen yazsın. Sebamedle fiyat karşılaştırması yapınca güvenim sarsılıyor bir parça.

 13. senelerce tamponlarını kullandım. kullanılan malzeme o.b tamponlarına çok benziyor ve baya uygun fiyatlı. bir büyük boy ve küçük boy kutu birkaç adet döngüsü boyunca yetiyor. yukarıda sızdırma problemiyle karşılaşanlar olmuş (aplikatörlü olanını kullanmadım) ama benim başıma gelmedi.

Siz ne düşünüyorsunuz?