“Facelle” için 17 yorum

 1. trendyolaff
 2. günlük pedlerinin classic ve çantaya atmalık pembe ambalajlı olan çeşitlerinden ne kadar memnun kaldıysam¸ classic lang diye geçen uzun olanını da bir o kadar sevemedim. çamaşıra düzgün yapışmıyor¸ çok çabuk deforme oluyor derken benim için pek kullanışlı olmadığından kendisiyle bir türlü yıldızımız barışmadı yani. bunu bir daha tercih etmem¸ ama diğer çeşitlerini almaya devam edeceğim. özellikle bir indirime denk gelirseniz aklınızda olsun muhakkak. piyasadaki birçok günlük pedden çok daha konforlu olduğunu çok rahat söyleyebilirim çünkü. 

 3. Uygun fiyatıyla beni kandırdı intim jelini ve intim mendilini aldım tam da şu an. Umarım ters etki yapıp da mantar yaratmaz. Deneyip yorumlarımı yazacağım ama daha önceden deneyip de memnun kalmayan varsa lütfen yazsın. Sebamedle fiyat karşılaştırması yapınca güvenim sarsılıyor bir parça.

 4. 1990’ların kalın çocuk bezine benzeyen pedlerine sahip marka. Yanlışlıkla almış bulunmaktayım oradan biliyorum. Bitene kadar kullanırım artık

 5. bende mi yanlış pedi kullandım diye düşündüm açıkçası. pamuksu yüzey evet doğru¸ yumuşacık ama ıslaklık hissi sürekli var hissettiriyor yani kendini. ayrıca o ıslaklıkla birlikte üst yüzeyi hemen kalkıyor emiciliği de çok az.

 6. Yıllar boyu orkid kullandım. Helen Harper da kullandım ama hep döndüm orkide. En beğendiğim ise gratis indiriminden aldığım orkid infinity olan fakat¸ onu da her yerde bulamadığım için bitmesin diye kullanamıyorum. Arada bir watsonstan alıyorum. Çünkü çok allerjik bir cilde sahibim. Orkid tahriş ediyor ama sızdırmıyor diye kullandım. Artık kullanmak istemiyorum. Watsonsınkiler çok güzel gerçekten ama son olan olaylardan sonra ben de artık pek gitmediğim için rossman dan facelle yi aldım. Belki orkid gibi kaliteli değildir ama kullanıyım dedim yumuş yumuş ve tahriş etme filan hiç olmadı. Ben sevdim valla. Ama uzun vade de ne olur bilemiyorum 🙂

 7. Dört gün önce günlük ped alacaktım.Ama hiçbir markada indirim¸ ekonomik paket tarzı bir şey yoktu.bir tek bu markanın 55li günlük pedi 6 lira civarıydı.Denemekten zarar gelmez mantığıyla aldım.Hatta önceden bir fikrim olmasın diye sözlüğe de bakmadım. pamuksu üst yüzey kelimesinin anlamını şimdi anladım.O kadar marka içerisinde bana en yok hissettiren bu oldu.yüzeyi pamuksu diye “parçalanır mı acaba?” dedim ama gayet güzel¸ sağlam.

 8. Gunluk ped olarak kullanmistim. Fena degildi ama kotexi daha cok tercih ediyorum. Denk gelirsem alabilecegim bir marka.

 9. tamponları yarım saatte sızdırmaya başlıyor. hele ki dışardaysanız vay halinize.kesinlikle güvenilmez¸ uzak durulması gereken marka.tek aplikatörlü çeşit sunan bu marka vardı yakın zamana kadar.neyse ki tampax var artık da buna mecbur değilim.zaten almanya fiyatları türkiye’dekinden çok daha ucuz. ille de bu markayı kullanıcam diyorsanız almancı bir yakınınıza sipariş vermenizi tavsiye ederim.

 10. İntim mendillerini tavsiye edebileceğim marka. İçerisinde 15 adet mendil olan minicik paketleri var¸ tam adet dönemlerinizde (hele de ped kullanıyorsanız) çantada yanınızda taşımalık. Bende herhangi bir tahrişe sebep olmadı.

 11. Fiyat/performans karşılaştırmasına göre gaayet iyidir¸ pedleri ¸ günlük pedleri ¸intim mendilleri güzel. ben de ağır bir dönem atlattım ancak orkid de olan kazadan fazlası olmadı 😀

 12. dandik ötesi ped.bir saat kullandıktan sonra katmanlarına ayrılır¸orta bölmesinde peçetemsi malzemenin insafına kalırsınız¸bariyer falan yok zaten.

 13. günlük pedlerini çok sevdiğim özellikle çantada taşınmak için dizayn edilmiş üzerinde slipeinlagen yazan pembe ambalajlılarına bayıldığım marka. ev dışında bir yerde tuvalete girdiğinizde diğer markalarınki gibi pedi açmak için bir sürü cırt cırtlı kağıt yok bunlarda pratik bir şekilde açılıp uğraştırmamasını ben çok sevdim. ayrıca yumuşaklığı ve rahatlığının yanı sıra rossmann da sık sık indirime girmesi de ayrı bir güzellik

 14. Pedleri o kadar yumuşak ki bende alıp okşama hissi yaratan marka. Ağrım sızım olmasa regl olduğumu anlamiycam o derece yumuşak ve ince aşık olunası pedleri var. Kaşıntı alerji sınıztı hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bir daha orkid mi? Asla.

 15. Ben yanlış ped aldım galiba burda ki girdilerle alakası yok bendekinin. Ekstra Uzun hijyenik pedini aldım. Ne çamaşıra yapıştı ne de sıvıyı emdi. Sızdırma yaptı. Hiç ama hiç beğenmedim. Koşa koşa kotex’e geri döndüm. Üstün alman teknolojisi iyidir dedim ama olmadı. Günlük pedi güzeldi yalnız onu beğendim.

Siz ne düşünüyorsunuz?