“Eyüp sabri tuncer doğal zeytinyağlı el ve vücut losyonu” için 80 yorum

 1. Bimden çok uygun fiyata almıştım. paraben içermemesi ve doğal olması beni cezbetmişti. Pompalı olması kullanımı da kolaylaştırıyor. Ama 2.kez tekrar alma gereksinimi de duymadım. neutrogena Krem arayışımı bitirdi.

 2. Hiç (gerçekten hiç) nemlendirmiyor. Ellerime sürüyorum ellerimi yakıyor yağlı yağlı da bi his bırakıyor ben pek sevemedim.

 3. Duştan çıktıktan sonra kullandığım ürün. Bim’de görüp çok merak ediyordum. Kokusu hoş. Baskın değil¸ uçucu. Nemlendirmesi normal ama beklentimi karşılamadı. En güzel yanı da Paraben içermiyor. Bu yüzden elim hep kendisine gider.

 4. parabensiz uygun fiyatlı losyon. ilk başta ıyy zeytinyağ kokmak falan diye bi düşünce olmuştu kafamda ama aldıktan sonra baya memnum kaldım yazlıktayken öylesine aldırmıştım anneme bi baktım ailece kullanıyoruz hatta babaannem kendisine de istedi nemlendirmesi yeterli bence yani cildim öyle aman aman kuru değil. niye herkes yaz için uygun bi nemlendirici demiş anlamadım kışın da kullanırım ki bunu ben

 5. el kremlerine bağımlı olduğum için her çantamda ayrı ayrı farklı bir versiyonunu taşırım ve aksatmaksızın her daim de başucumdaki komidinin üstünde bir el kremi bulundururum. bu kremi de yazın acil bi durum ortaya çıktığında arganlısıyla beraber almıştım. ellerimdeki argan kokusunu sevmediğimden onu anneme verdim ve 2 hafta önce falan sonbaharın iyice bastırmasıyla beraber kuruyan ellerime başucu kremi olarak koydum kendisini. bi kere muhteşem temiz¸ hoş bi kokusu var¸ pompalı şişesi sayesinde başucunda kullanımı ultra pratik ve bana kalırsa nemlendirmesi de yeterli. tabi öyle bi pomba ile 2-3 el yıkamasına rağmen hala nemini koruyan cinsten değil ama dediğim gibi¸ başucu kremi. 2 haftada büyük kısmını kullanmışım¸ şimdi başımı çevirip bi fırt daha alınca farkettim 😀 sonuç olarak benim gözlemim çok hızlı emilen¸ yakmadan losyon hissini tam olarak veren ortalama bir krem. 4.95 fiyatının çok çok üstünde iş çıkarıyor ve paraben içermemesi de cabası.bin saat sonra gelen edit:pomba ne peki? pompa*

 6. Banyodan çıkınca kollarım ve bacaklarım için kullanıyorum ben bunu. Bol bol sürüyorum¸ nemlendirmesi güzel. Fiyatı da uygun. Bimde 5 lira. Gratiste 8 lira herhalde. Az kaldı zaten bendeki. Bittikçe alırım.

 7. Bimden aldığım canım nemlendiricim. Kokusu kıvamı her şeyi güzel¸ fazla yağlı değil¸ içeriği bir çok nemlendiriciden temiz.Hatta yüzümün çok kuru olduğunu hissettiğimde (ki bu çok sık olmaz) elime fazlaca sürüp kalanını yüzüme yediriyorum ve verdiği canlı görünüme bayılıyorum

 8. hızlı emilmesi¸ pratik şişe tasarımı¸ paraben içermemesi ve makul fiyatıyla epey sevdiğim vücut nemlendiricisi. banyodan sonra tüm vücuduma kullanıyorum ve bir dakika içinde yağlı his bırakmadan emiliyor. kokusu biraz baskın ama epey uçucu¸ saatlerce kalmıyor üzerinizde. bana göre tek dezavantajı çok iyi derecede nemlendirmemesi¸ normal seviyede bir losyon. ama fiyatına göre gayet başarılı bence. gördükçe alıyorum.

 9. Çok hoş kokmamasına pek takılmayarak kullandığım losyondur. Kuru cildimi nemli ve yumuşak tutmasından memnun kaldığımı da belirtmek isterim.

 10. fiyat performans açısından bakılırsa kesinlikle iyi. kurumaya müsait bir cildim var ve özellikle kışın( ankara ayazı sağ olsun) nemlendirici banyosu yaparım resmen. o yüzden bana nemlendirici parası yetmeyeceğinden dolayı bu losyonu kullanmaya başladım. hızlı emiliyor ve yapış yapış his bırakmıyor. ben bu nemlendiriciyi sıkılana ve cildime etki etmeyeceği zaman gelene kadar kullanırım.

 11. Fiyat-Performans dengesi muhteşem ötesi. Arkadaşlarımın önerisi üzerine aldığım ve vazgeçemediğim losyondur kendileri. Hem çok güzel nemlendiriyor hem de elde yağlı yapış yapış bir his bırakmıyor. Argan yağlı olanı var bir de ancak onun kokusu bana çok ağır geldiği için zeytinyağlı olanı tercih ediyorum.

 12. Hassas ciltlere önermiyorum. Daha önce hiç kullanmamıştım derim pul pul dökülmeye başlayınca mecbur kaldım. Alerji yaptı bende bu ürün.

 13. Bu losyonun kokusunu değiştirdiler!!!İlk versiyonu daha iyi nemlendirirken ve zeytinyağı kokusunu alabiliyorken ikinci versiyonu bim ve şoklarda gördüğüm eyüp sabri tuncer’de kokuda sanki amber karışımı vardı ve daha ağırdı.İlk versiyonundan kullandım.İkinciyi kokusundan dolayı tercih etmedim.Orta nemlendiriyor.Kışın soğukta elleriniz benim gibi kızarıyorsa bu nemlendirici yeterli gelmeyecektir.Vücutta da yetersiz geldi. Pompalı olması ofiste kullanım kolaylığı sağlıyor.Benim açımdan olsa da olur olmasa da olur bir ürün.

 14. ben bu üründen 2 veya 3 kutu bitirdim. ben bitirdikçe annem aldı. annem aldıkça ben bitirdim. sadece zorunluluktan kullandım. en sonunda yeter dedim anne alma artık şu kremi. kokusu çok güzel eyvallah ancak nemlendirmesi kesinlikle yetersiz. sadece sürdüğünüz anda bir nemlilik hissi veriyor ondan sonraki dakikalarda hiçbir şey sürmemiş gibi bir hal oluyor. krem değil de daha çok jel gibi sanki. yapış yapışlık sevmeyenler ve az nemlendirme bekleyenler için ideal bir krem. ancak benim gibi bol bol nemlendirme istiyosanız bu krem sınıfta kalır

 15. Tatile giderken yanıma nemlendirici losyon almayı unutmuşum markette fiyatını görünce de aman ne olacak diye bunu aldım.pompası hemen bozuldu yani yukarı doğru fırladı¸kullanılıyor gene ama mesela taşıması zor olur bu şekilde.bana nemlendirmesi yeterli geldi fakat hani böyle bir wouww değil.benim en en en sevdiğim özelliği ise isterseniz bir damla alın isterseniz bir avuç¸ellerinize yedirdiğinizde asla ve asla fazlalık¸yapışkanlık yapmıyor.kokusunu da seviyorum ben.

 16. Annemin aldığı¸ çok nemlendirici kullanmayan biri olarak arada bir duş sonrası vücuduma uyguladığım ve epey uzun süre idare eden¸ güzel kokulu losyon.

 17. Öyle cildimi nemlendireyim düzenli olarak losyon sureyim vs gibi hic alışkanlığım yoktur. Kuru bir cilde sahip değilim fakat yazın güneşlendiğimde ve denize girdiğimde cildim acayip kuruyor. Pul pul dökülüyor resmen. Bu yüzden bu yaz sadece vegan olduğu için bu nemlendirici aldım. Bana nemlendirmesi az gelmedi. Bana yetti günde bir kere duştan çıktıktan sonra sürdüm. Pul pul dökülmesini kurumasını engelledi en azından. Fakat öyle yumuşacık bir cildim olsun kremi süreyim 5 saat bebeksi pürüzsüz olsun cildim diye de düşünmedim. O yüzden de sevmiş olabilirim.

 18. Son zamanlardaki favorilerimden. kokusu güzel¸ yapısı ince ve akışkan. Ciltte hemen emiliyor ve bence kararında bir yumuşaklık veriyor. Bana yetiyor açıkçası. Fiyatı da uygun. Ama vazgeçilmez değil¸ en büyük olayı pompalı pratik şişesi.

 19. geçen hafta sitelerinde  kargo bedava kampanyasıyla bir sürü ürün alıp bir çok markaya kıyasla cüzzi bir ücret ödedim. Kargoda losyonun pompası kırılmıştı. ilgili bayan hemen yenisini göndereceklerini söyledi ve iki günde elimde oldu. hem kaliteli¸ hem de müşterisine önem veren bir firma. losyona gelince¸ benim gibi yağlı yapış yapış ürün kullanmayı sevmeyenler için şahane¸ yağlı ürün sevenler için de kremini yapmışlar annemde onu kullanıyor.

 20. aklımda meşhuuur limonlu kolonyasıyla yer edinen markaya ait losyon. Yapısı çok hafif¸ su gibi ve hemen emilen cinsten. Elimi¸ kolumu nemlendirmeye yetti benim için. Ayrıca zeytinyağlı krem¸ duş jeli vb ürünlerdeki o hafif ilaçsı kokuyu sevdiğim için ve bunda da öyle bir koku olduğu için severek kullanıyorum.

 21. Kokusu¸ kıvamı çok güzel ancak nemlendirmesi yeterli olmayan bir losyon. Duştan sonra bacaklarıma kollarıma sürüyorum çabuk emiliyor evet ama o yumuşak his kalmıyor hiç.

 22. en sevdiğim vücut losyonu. pahalı olsaydı da alırdım¸ benim cildim kuru¸ nemlendirmesi bir dalan gibi değil o yüzden. ama çok çabuk vücutta yayılıyor¸ benim gibi her gün en az bir kere (bazen iki) duş alan ve her seferinde uzuuuun uzun krem yedirmekle uğraşmaya üşenen biriyseniz çok pratik.diğer zeytinyağlı ürünlerin aksine gerçekten zeytinyağı gibi kokuyor¸ çok fresh ve taze hissettiriyor.

 23. Bimden aldığım kremdir.Kokusu oldukça güzel¸yağlı his bırakmıyor¸nemlendirmesi ise orta derece ayrıca içinde paraben bulunmamaktadır.

 24. nemlendirmesi kollarım için yeterli¸ bacaklarım için yetersiz olan ürün¸ kokusu¸ pompalı olması ve fiyatı cazip özellikleri. kokusunu çok sevmesem devamlı alacağımı sanmıyorum. duştan sonra bunu sürüyorum¸ yeni yıkanmış pijamalarımı da giydim mi devamlı kollarımı kokluyorum

 25. Bebek kokulu¸ tatlış losyon. Bim’de 4¸95 tl iken gratiste 7¸95 tl kendisi. Çok güzel emiliyor¸ elde yağlı his bırakmıyor. Nemlendirmesi aşşırı kuru ciltler için yetersiz kalabilir ancak kollara bacaklara günde 1 kez sürmek yeterince yumuşacık yapıyor cildi. Paraben içermiyor olması da cazip bir özelliği. Koku hassasiyetim olmasına rağmen bunun kokusu hiç ağır gelmiyor aksine bebek kokusu gibi tertemiz bence. Uygun fiyatlı ve güzel emilen¸ temiz içerikli bir ürün¸ hala denememiş olanlara tavsiye olunur

 26. kıvamı normal nemlendiricilere göre daha sıvı.rengi çağla yeşili gibi.kokusu beyaz banyo sabunu kokusu gibi. benim için çok ağır. sürdükten sonra uzun bir süre burnuma geliyor ve başımı ağrıtıyor. nemlendirmesi iyi ama ben kokusundan dolayı ancak çeyreğini kullanabildim.

 27. Şok’tan 4.95’e almistim¸ ben bunu vucut¸ el¸ kol nemlendiriciden ziyade saclarim icin kullaniyorum. Saclarim kivircik¸ elime biraz alip karistirarak saclarimin ucuna suruyorum. Hem sacimin elektrigini aliyor¸ hem bukleleri belirginleştiriyor¸ hem de saçlarımı parlatıyor. Bir de saçlarınızda deneyin derim kivircik susluler.

 28. F/p olarak en iyi vücut losyonudur bence. Nemlendirmesi güzel¸ yayılması kolay¸ emilmesi hızlı¸ vegan. Daha ne olsun. Tatilde o kadar dikkat etmeme rağmen bacaklarım yandı¸ acı içinde kıvranırken bunu iyice yaydım bacaklarıma sabah kalktığımda bingo! Ne acı ne kızarıklık kalkmıştı. Evde her zaman bulunur¸ bittikçe alırım.

 29. Dağılım¸ emilim¸ nemlendirme açısından fiyatina gore çok guzeldir severek de kullanirdim ama kolonyamsi kokusu artik almama engel oluyor.

 30. Çok memnun kalarak kullandığım olayın. Bir şişe bitirdikten sonra bir hata edip deneyeyim diye arganlı olanını aldım¸ almaz olaydım. O kadar ağır ki kokusu süremedim bir türlü. Denk gelirse alacağım tekrar¸ nemlendirmesi¸ hafifliği¸ kokusu her şeyi çok güzeldi. Ama kara kışlarda yeterli gelmiyor bana¸ bahar yaz döneminde kullanmayı tercih ederim.

 31. Annem almış bunu. Kokusu çok güzel¸ beni hiç rahatsız etmedi. Hemen emiliyor olması¸ yumuşacık yapması da artı. Kokulara karşı pek tahammülüm yoktur¸ astımım var maalesef. Bunu boynuma falan sürünce parfümüm oluyor işte 🙂

 32. şok markette gezinirken almıştım. kokusu biraz ağır gibi ama benim çok sevdiğim bir koku. paraben içermiyor ve vegan sembolü var üzerinde. böyle bir veganlık takıntım yok ama gördükce böyle ürünler almayı tercih ederim elbette. gratiste falan fiyatı daha pahalı almak isterseniz bilginize.

 33. losyonunu bilmiyorum ama aynı formda şampuanı var çok güzel saçı beslediğini hissedebiliosunuz.dökülmeyi azalttı permalı saçlarımı yumuşattı.fayda fiyat oranı ise çok yükseklerde bence.

 34. Bir arkadaşında dediği gibi özellikle traş sonrası bacakları bebek gibi yaptığına bizzat şahidim¸ zaten zeytinyağlı şeylere karşı zaafım var sanırım kokusu beni rahatsız etmiyor.

 35. Ben sanırım şok tan almıştım bu kremi. Asla krem falan süremezdim bütün vücuduma. Klasik kapaklı kremlerde açacaksın da alırken tırnak aralarına krem dolacak falan ne kadar sürüyorsun takibini yapmayacaksın falan gözümde büyüyordu yani. Pompalı yapısı gaaaaayet iş görüyor 2 pompa 1 kola 2 pompa bi kola ooh bitti gitti swh. Yani sırf pompalı olduğu için beğeniyorum. Yoksa sıradan bi krem işte.

 36. En sevdiğim el kremim <3 Ofiste her ellerimi yıkadığımda ya da sigara içtikten sonra ellerimdeki kokuyu gidermesi için bir pompa sıkıyorum. Bıraktığı hissi ve kokusu bana temiz temiz bir algı veriyor. Seviliyosun eyüp sabri tuncer.

 37. 3.Parabensiz ve vegan. Hemencecik emiliyor ve cildi yumuşacık yapıyor. Sertleşen ayak tabanlarımı yumuşacık yaptı. Şu aralar ki favorimdir👍🏻

 38. Bir ara evimizde vardı. Hafif bir kıvamı ve çok ağır olmayan bir kokusu var. Öyle aman aman beğendiğimi söyleyemem¸ ama çok da kötü değildi.

 39. bimden aldığım¸ hoş kokulu bir losyon. her duştan sonra tüm vücuduma kullanıyorum. yapısı hafif olduğu için çabuk emiliyor. paraben içermiyor. fiyatı da çok uygun. memnun kaldığım ürünlerden biri oldu. bittikçe alırım.

 40. Zorda kalınca deneyip keşfetmiştim¸ pamuk kulanırsam 1 pompa¸ parmağımla uygularsam mercimek tanesi kadarı çıkmıyor diye yakındığım bütün maskaraları çözüp akıtıyor. Benim gözlerim ki esen rüzgardan bile enfeksiyon kapar ama şimdilik hiçbir sıkıntı yaşamadım kendisiyle. Bir cesaretle ten makyajımı da eritmeyi denedim ama yağlı cildimde pek tutmadı o iş… Ailecek güneş yanıklarımızın da 1 numaralı ilacıdır kendisi <3

 41. Eyüp Sabri Tuncer yılların markası olduğu için güvenerek aldığım bir ürün.-Hayvanlar üzerinde test yapmıyorlarmış büyük bir artı-Kokusu çok güzel-Ağırlık yapmayan ince bir yapısı var-Güzel de nem veriyor Not: Şok¸Bim gibi marketlerde Gratis vs. göre çok daha uygun fiyata satılıyor.

 42. ağır ve yapış yapış olmayan¸ hızlı emilimine rağmen gayet güzel nemlendiren bir losyon.daha önce de belirtildiği gibi parfümü biraz yoğun. yalnız kötü bir koku değil¸ temiz kokuyor. Fakat koku hassasiyeti olanlar rahat kullanamayabilir. şöyle ki Annem  çok beğenerek hangi parfümü sıktığımı sordu.kokusu rahatsız etmezse¸ uygun fiyatıyla¸ paraben içermeyişiyle¸ vegan bir ürün olmasıyla gayet tercih edilebilir bir losyon.

 43. fiyatı ucuz diye almıştım hem de okulda falan kullanmak için. zaten dışarıda bir krem çıkartın yamyam gibi herkes üşüşüyor.elde bıraktığı yumuşaklık hissi çok uzun sürmüyor ama dışarıda işinizi görür

 44. Zeytinyağlı oluşu¸ vegan oluşu¸ paraben içermemesi gayet güzel. yine de daha az kimyasal içermesi daha hoş olurdu. uygun fiyatlı bir ürün. cildiniz pek kuru değilse bitmesi uzun sürebilir. ben cildimi nemlendirmekten çok hoşlandığım için çabuk bitiyor. herkese çok uygun olduğunu düşünmüyorum. bazı insanlar kokusundan hoşlanmayabilir. bana bazen fazla parfümlü geliyor. yine de tekrar tekrar alabileceğim bir ürün.

 45. şişesini pek kullanışlı bulmadığım üründür ben böyle kocaman şişeli nemlendiricileri pek sevmiyorum. Ayrıca gratislerde seyahat boy olarak satılıyor¸ kokusu şahane. İçerikleri aynıdır diye düşünüyorum çünkü kıvam ve koku aynı.  eyüp sabri tuncer el ve vücut kremi

 46. içeriğinin ilk sıralarında petrol türevi bulunan losyon. benim bunu farketmeden bir kutu kullanmam içimi acıttı. bir daha almam

 47. Yazin beni idare ediyor. Cabuk emiliyor kokusu guzel ve fiyati uygun. Ama tasimak icin cok uygun degil. Bu yuzden tatil seyahat isleri icin kucuk kaba bosaltmak uygun oluyor. Bitirirsem bir dahaki yaz icin belki alabilirim. En uygun satis fiyati bimde sanirim.

 48. Ben bu ürünle 3 yıl önce BİM sayesinde tanıştım.Tesadüfen anlık losyon ihtiyacından görüp almıştım.Kokusu muazzam ¸ cildim tarafından çok rahat emiliyor ve bebek cildi gibi yapıyor.Alerjik reaksiyona sebebiyet vermedi.Kullanımı pompası sayesinde çok hijyenik ve rahat.Yaz-kış kullanıyorum severek.

 49. Normalde vücuduma pek krem sürmeyi sevmem.Özellikle de ellerime.O vıcık vıcık hissinden nefret ediyorum.Hele ki bazı kremler¸ellerimi iki saat ovuştursam da o vıcıklık hissini bırakıyor.Ama bu kremi beğeniyorum.Özellikle bacaklarıma banyodan sonra sürüyorum.Yapışkanlık hissi yapmıyor pek.Hemen emiliyor.Kışın ellerime de sürüyorum bazen.Çoğu zaman üşenip sürmesem de üşenmediğim zamanlarda vücuduma sürdüğüm tek krem şu sıralar.

 50. yeni keșfettiğim ve kokusuna bayıldığım canım losyonum. bacaklarım ve kollarım çok kuru. özellikle duștan sonra iyi nemlendirmediğimde pul pul dökülüyor. bu losyon hem yağlı bir his bırakmıyor hem de çok güzel nemlendiriyor. fiyatı da çok uygun ve içeriği temiz. bittikçe alırım.

 51. Aa bunu ablam almıştı ve ben çok beğenmiştim hem kokusu hemde yapısı çok iyi ve yağlı his bırakmıyor. Paraben içermemesi ve vegan oluşu ayrıca bir sevmemi sağladı 🙂 bir tek ambalajı çok sıkıntılı bir türlü ürün gelmiyor

 52. Kokusunu ve vücuda verdiği yumuşak hissi seviyorum. Yağlı bir yapıda olmaması sebebiyle gönlümü fethetti. Yalnız benim gibi bu ürün güzel kokuyor diye argan yağlısını almak gibi bir hataya düşmeyin. Argan yağlı olanı çok boğucu kokuyor.

 53. yıllardır bittikçe bimden alıyorum.kokusu çok güzel¸ cildim çok rahat emiyor.batıklarıma bile iyi geldi.pompalı şişesiyle kullanımı çok rahat.

 54. NE ZAMAN BU LOSYONU SÜRSEM YANIMDAKİLER PARFÜMÜN NE GÜZEL VEYA NE GÜZEL KOKUYORSUN DER..TABİ BU SÜRDÜKTEN HEMEN SONRA¸KOKUSU O KADAR DA KALICI DEĞİL.AMA YUMUŞATMASI VE MİS KOKUSU İÇİN TEKRARDAN ALINIR.

 55. Uygun fiyatlı ve harika bir kokusu var.Ayrıca paraben içermiyormuş ve veganmış.Hayvansal yağlar da içermiyormuş.Bir ürün daha ne kadar güzel olabilir 😀

 56. Kokusu hoş krem. Nemlendirmesi orta düzey kullanımı pratik. Argan  yağlısı ağır kokuyor başımı ağrıttı 

 57. Ofiste çok sık ellerimi yikadigim için derim pul pul oluyordu. Bir gratis indiriminde denk gelip aldım. Ofis masanın üzerinde durduğu için pompalı başlık olması benim için uygun. Cok hos kokusu var. Elimde yağlı bir his bırakmıyor. Çok aşırı nemlendiriyor diyemem ama işimi de görüyor.

 58. indirimde uygun fiyatlı bir krem . ilk kez bir kuaförde görmüştüm¸ sonra uzun süre almadım ama geçenlerde gratiste indirimde 5-7 tl gibi bir fiyatı vardı. kullanıyorum¸ memnunum.

 59. İnternette övülmesine daha fazla dayanamayıp annemle birlikte A101 alışverişimde bi tane atmıştım sepete. Ben bunu asla çıkmayan göz makyajım için almıştım. Gece eve geldiğimde bi kullanayım dedim aman aman nasıl bi göz yanması açamıyorum resmen gözümü. Bıraktım şifonyerin üzerine elimi sürmüyorum. Ama sürekli azaldığını fark ediyorum sürekli ürün pıt pıt pıt pıt aşağılara iniyor. Meğerse annem sabah bütün vücuduna sürüp işe öyle gidiyormuş Losyon konusunda çok seçici annem buna bayıldı kuru ciltli ve her seferinde stok yapar bu üründen. Benim yıldızım pek barışmadı ama vücudu kuru cicişlere annem öneriyormuş

 60. cildim bu aralar çok kuru olduğu için bimde görüp beklentisiz bir şekilde aldığım ürün. kol ve bacaklarımda kullanıyorum ve oldukça memnunum. f/p olarak çok başarılı bence.

 61. Bimden aldığım bir ürün. açıkçası çok bir beklentiyle almamıştım. uygun fiyatıydı beni kendine çeken ama fiyat performans açısından hayli iyi bir ürün çıktı. kokusu çok güzel öncelikle bunu söylemem lazım. ayrıca tüm vücuduma sürüp uyuduğumda ertesi sabah hala tenimde kokusunu alabiliyorum. kolayca emiliyor. ancak nemlendirmesi ise orta düzeyde. yani uzun süre bir nemlendirme özelliği beklemeyin. bence şans verilebilecek bir ürün

 62. yapısı da kokusu da çok güzel¸ yumuşacık yapan losyon. hem vegan hem paraben içermiyor hem de kupkuru olan ellerimde çoğu nemlendiricinin yapamadığını yapıyor. argan yağlı olanı daha ağır kokulu ama zeytinyağlı favorim.

 63. nemlendirme konusunda başarılı bulmadığım losyon. bilhassa benim gibi kuru ciltliler için nemlendirmesi hayli yetersiz maalesef.

 64. Nemlendirmesi iyi değil. Kokusu çok hoş. Kalıcı. Sadece ellerime kullanıyorum. Ofiste masamın üzerinde duruyor. Ellerimi yıkadıktan sonra falan sürüyorum öylesine.

 65. Macadamialı olanı çok beğendiğim için bim’de 6¸95’e görüp aldığım¸ hem ellerimde hem de özellikle jilet sonrası bacaklarımda kullandığım ürün. Kokusu çok hoş¸ yapısı da çok başarılı bence.Jiletten 1 gün sonrası bacaklarımda sancılı kaşıntılar oluyor normalde¸ jilet uygulamasından sonra madecassol sürüyordum ancak çok da işe yaramamaya başlamıştı. Bu losyonun performansı ise bu konuda başarılı. Eskisi gibi derin kaşıntılarım olmuyor aldığımdan beri¸ yani bu süreçte yaklaşık 6-7 kere bu amaçlı kullandım ve durumdan memnunum.

 66. Yüzüm karma ama cildim kurudur ¸ özellikle kollarım bembeyaz ve pul pul görünür. Bim ‘den öylesine denemek için almıştım ama hem kokusu hem de performansıyla beni şaşırttı ¸ bu kadar iyi çıkacağını tahmin etmemiştim. Fiyatı da çok uygun 6.95 tl ye satılıyor ve piyasadaki kötü diyebileceğimiz vücut losyonları bile en az 15 tl iken bu ürün sudan ucuz hale geliyor. Bittikçe alırım ve koku hassasiyeti olmayanlara tavsiye ederim.

 67. Duş sonrası ıslak vücuda yediriyorum hemen emiliyor ve üstüne kıyafet giymesi çok rahat. Siyah kotlarımın iç kısmında kepek gibi bir görüntü olmaması bu kremin başarısıdır. Jilet sonrası da çok iyi gelir. Ben de herkes gibi beklentiyi düşük tutarak almıştım 5 6 lira bir şey kötü çıksa kaç yazar diye. Sanırım bu sebepten etkisi¸ 3 katı fiyatına satılan kremlerden daha iyi geliyor.

 68. Paraben içermeyen vegan bir ürün olduğu için almıştım.Güzel hafif bir kokusu var ve nemlendirmesi de fena değil güzel bir ürün

 69. Krem sürdükten sonra hissedilen yağlı hissi sevmeyenler için ideal bir ürün. Nemlendirmesi başarılı¸ kokusu hoş¸ fiyatı uygun.Vegan olması da tercih edilebilirliğini arttırıyor. Yağlı cildimde nemlendirmesi yeterli oldu. Tekrar alınabilir

 70. Duş sonrası vücudumu nemlendirmek için kullanmıştım 2 tane de bitirmiştim nemli güzel bir hisle de uyanıyordum sonra nedense hindistan cevizi yağına geçtim ama benden sonra bayrağı oda arkadaşlarıma devrettim onlarda çok memnun ben kokusunu da seviyordum fiyatına göre başarılı bir ürün.

 71. ellerim için kullanıyorum¸ ofisteki masamın üzerinde duruyor aklıma geldikçe sürüyorum.nemlendirmesi benim yırtık ellerim için bile oldukça yeterli diyebilirim¸ yalnız yenilemek istiyor. bunun dışında hemen emildiği ve yağlı his bırakmadığı için iş yerinde çok rahat kullanılabiliyor. şok marketten 6.90 gibi bi fiyata almıştım. sanırım bitince tekrar alacağım.

 72. f/p oranı yüksek¸ nemlendirme özelliği iyi¸ ideal miktarda kullanıldığında elde yağlı his bırakmayan¸ hayvansal içerik barındırmayan ama içerisinde paraffinum liquidum gibi petrol maddeleri de içeren aslında doğal olmayan vücut losyonu.düzenleme: ben de iş yerine ve eve ayrı ayrı aldım. içeriğine dikkat etmeden aldım ve bir daha da almam herhalde. bu şekilde içeriğinde her türlü kimyasal ürün barındıran ürünlerin üzerine “doğal” ibaresi yazanlara yaptırım uygulanmalı diye düşünüyorum. evet petrolatumlar güzel nemlendiriyor ama zaten her yerden zehir akarken bir de bu şekilde kanserojen madde içerikli ürünlerden uzak durmak gerekir.

Siz ne düşünüyorsunuz?