“Essie Oje” için 14 yorum

  1. Dive bar isimli ojesini aldığım ancak henüz denemediğim markadır. Türkiye’den çekileceği söylentileri vardır. Essie neyse de¸ artık şu çılgın oje markaları türk pazarını keşfetsin! Sana bakıyorum picture polish!

  2. turkiye pazarindan cekilecegi haberi yalan olan oje markasidir. yalniz surekli zam yapiyorlar sanirim¸ bugun boynerde 27.99tlden satis yapiliyordu.

  3. çok kolay kuruyor ve kalın sürerseniz tek katta bile opak bu harika. ben oje sürüp üstüne 5-6 saat beklesem bile uyuyup uyandığımda o ojede çarşaf izi olur. bunda kesinlikle olmadı. özetle başarılı ojeler ama 30 lira fazla.

  4. ykm veya boynerde indirimde 20tlye bulabileceğiniz oje markası. amerika fiyatının 9 dolar olduğu düşünülürse arada çok da bir fark olmamış oluyor.

  5. vanilya clubta indirimde olan ojedir. kendimi zor tutuyorum¸ hemide çok zor 🙁 çünkü para harcamamam lazım artık¸ keep calm and alışverişin mokunu çıkarma kızım go.

  6. stoklarda bitince bazı burjuvaların ne yapacağını merak ettiğim oje markası. nasıl nefes alacaklar bu ojeler olmadan. yazık çok üzülüyorum.

  7. kısa tırnaklar için özellikle kullanışlı fırçası yüzünden çok sevdiğim bir marka. önceleri opi’yi daha çok seviyordum fakat essie’nin fırçası kesinlikle daha iyi.

  8. Kesinlikle en sevdiğim oje markasıdır.Kalitesi ve renkleri hemen kendini belli eder.Sırf ucuz diye kurumak bilmeyen¸ertesi gün de soyulan ojelerden almaktansa 1 tane Essie oje alıp her gün sürmeyi tercih ederim.Henüz denemeyip denemek isteyenler içinse in stitches¸big spender¸i pink i can ve angora cardi renklerini öneririm.

  9. essie’nin wicked’ını kullanıyorum. bordo oje sevdiğim için¸ iyi bir tane alayım diye düşünerek almıştım ama birincisi çok koyu. ayda bir kalyon’un oje incelticisinden dökmem gerekiyor içine. ikincisi de daha sürdüğüm günün akşamı uçlarından atmaya başlıyor. bendeki ürün mü hatalı yoksa wicked genel olarak böyle bir oje mi bilmiyorum. üç gün kalsa da ucundan atmayan opi’lerime kurban olsun wicked 🙂

  10. Ülkemizden çekilmeden hemen önce tanıştığım¸ Mint Candy Apple rengine aşık olduğum oje markası. Lady Godiva¸ Knockout Pout renkleri ile kendisine daha çok bağlandım. Yurt dışından poor li’l rich girl¸ limited addiction ve penny talk renklerini google görsellerdeki swatchlarına bayıldığım için yeni getirtim¸ umarım denedikçe severim. Kısacası benim çok sevdiğim bir oje markasıdır hatta tek bir marka ile yoluma devam edecek olsam bu Essie olurdu.

Siz ne düşünüyorsunuz?