“Essie oje” için 18 yorum

 1. trendyolaff
 2. Hemen hemen her ecnebi üründe olduğu gibi fiyatı aşırı yüksek piyasaya girmiş ve muhtemelen bundan dolayı ülkeyi terk etmiş oje markasıdır. Bazı renklerinde sıkıntı olsa da çoğu renk¸ kalıcılık ve sürüm kolaylığı açısından çok başarılıdır. kalitesini denemeyen bilmez¸ bilmeyen de arkasından ağıt yakanın derdini anlamaz.

 3. damlalıklı şişede satılan quick-e hızlı kurutucusu berbat olan markadır. ojeden ziyade benim tırnak etlerimi kurutan bir ürün oldu kendisi.ama ojeleri konusunda hala çok çok başarılı olduğunu düşünüyorum.sanırım sorun genel olarak damlalık ile satılan oje kurutucularda. en güzeli fırçalı olanlar¸ özellikle de daha önce belirttiğim gibi (bkz: essie good to go top coat).

 4. Ülkemizden çekilmeden hemen önce tanıştığım¸ Mint Candy Apple rengine aşık olduğum oje markası. Lady Godiva¸ Knockout Pout renkleri ile kendisine daha çok bağlandım. Yurt dışından poor li’l rich girl¸ limited addiction ve penny talk renklerini google görsellerdeki swatchlarına bayıldığım için yeni getirtim¸ umarım denedikçe severim. Kısacası benim çok sevdiğim bir oje markasıdır hatta tek bir marka ile yoluma devam edecek olsam bu Essie olurdu.

 5. essie’nin wicked’ını kullanıyorum. bordo oje sevdiğim için¸ iyi bir tane alayım diye düşünerek almıştım ama birincisi çok koyu. ayda bir kalyon’un oje incelticisinden dökmem gerekiyor içine. ikincisi de daha sürdüğüm günün akşamı uçlarından atmaya başlıyor. bendeki ürün mü hatalı yoksa wicked genel olarak böyle bir oje mi bilmiyorum. üç gün kalsa da ucundan atmayan opi’lerime kurban olsun wicked 🙂

 6. Kesinlikle en sevdiğim oje markasıdır.Kalitesi ve renkleri hemen kendini belli eder.Sırf ucuz diye kurumak bilmeyen¸ertesi gün de soyulan ojelerden almaktansa 1 tane Essie oje alıp her gün sürmeyi tercih ederim.Henüz denemeyip denemek isteyenler içinse in stitches¸big spender¸i pink i can ve angora cardi renklerini öneririm.

 7. kısa tırnaklar için özellikle kullanışlı fırçası yüzünden çok sevdiğim bir marka. önceleri opi’yi daha çok seviyordum fakat essie’nin fırçası kesinlikle daha iyi.

 8. en sevdiğim oje markası. çabuk kurur¸ ilk katta opaktır¸ sürmesi kolay. en sevdiklerim power clutch¸ merino cool¸ bahama mama¸ stylenomics¸ no more film¸ over the edge diye devam eder. en sevmediğim sürdüğümde tırnaklarımı kirli gibi gösteren eternal optimisttir.

 9. Çok sevdiğim oje markası. Kanada’da 7-8 dolar civarında satılıyor. Sürdüğüm zaman tırnakla o kadar güzel bütünleşiyor ki duruşunu çok seviyorum.Ayrıca kayısı özlü tırnak eti bakım ürünü ve good to go hızlı kurutucu ürünü gerçekten çok iyidir.

 10. stoklarda bitince bazı burjuvaların ne yapacağını merak ettiğim oje markası. nasıl nefes alacaklar bu ojeler olmadan. yazık çok üzülüyorum.

 11. vanilya clubta indirimde olan ojedir. kendimi zor tutuyorum¸ hemide çok zor 🙁 çünkü para harcamamam lazım artık¸ keep calm and alışverişin mokunu çıkarma kızım go.

 12. ykm veya boynerde indirimde 20tlye bulabileceğiniz oje markası. amerika fiyatının 9 dolar olduğu düşünülürse arada çok da bir fark olmamış oluyor.

 13. çok kolay kuruyor ve kalın sürerseniz tek katta bile opak bu harika. ben oje sürüp üstüne 5-6 saat beklesem bile uyuyup uyandığımda o ojede çarşaf izi olur. bunda kesinlikle olmadı. özetle başarılı ojeler ama 30 lira fazla.

 14. turkiye pazarindan cekilecegi haberi yalan olan oje markasidir. yalniz surekli zam yapiyorlar sanirim¸ bugun boynerde 27.99tlden satis yapiliyordu.

 15. sanırım 20ye yakın essie ojem var beyaza dönük olanlarının sürümü zor olsa da diğer renklerinin hastasıyız!!!

 16. Dive bar isimli ojesini aldığım ancak henüz denemediğim markadır. Türkiye’den çekileceği söylentileri vardır. Essie neyse de¸ artık şu çılgın oje markaları türk pazarını keşfetsin! Sana bakıyorum picture polish!

 17. Bildiğim kadarıyla Türkiye pazarından çekilmeyen yalnızca türkiye’deki satış ağını değiştiren tırnak bakım markasıdır. ojelerinde zararlı içerik bulunmaz ve inanılmaz geniş bir renk skalası vardır.

Siz ne düşünüyorsunuz?