“Essence nail art express dry drops” için 20 yorum

 1. ben bu ürünü 2 yıl önce falan alıp unutmuştum. 1-2 haftadır tekrar kullanmaya başladım ve gerçekten işe yarıyor. birkaç dakika içinde ojem kurumuş oluyor. her oje katından sonra tekrar sürerseniz daha çok işe yarayabilir. yağlı bir yapısı var ben her tırnağıma 1 damla damlatıyorum. yağlı yapısı beni rahatsız etmedi çünkü yıkadığınızda direkt kayboluyor o his¸ hatta tırnakların kenarındaki etleri de yumuşatıyor olabilir. kısacası ben çok memnunum bu üründen.

 2. aşırı kalın bir oje tabakası sürmedikçe gerçekten işe yarayan damla.. burda yorumları okudum koşa koşa aldım.. koyu renkler ve zor kuruyan ojelerde kullanıyorum daha çok.. yağlı hissi yoketmek içinde elimi yıkıyorum bir kaç dakika sonra.. her yerde yok zaten.. ailecek hastasıyız.

 3. Benim de birçok defa test edip beğendiğim bir ürün. Küçük boyu ile seyahat için de çok uygun. Spreylerden kesinlikle daha başarılı. Bundan iyisi Sally Hansen’ın oje şeklindeki kurutucusu ama o da hem pahalı hem de çok çabuk koyulaşıyor ve kullanılamayacak hale geliyor. Dolayısıyla tüm kriterleri düşünürsek kazanan essence!

 4. Hayatımda ilk defa oje kurutucu kullandım¸ 1 dakika içinde kalın kalın 2 kat sürülmüş bordo ojeyi tamamen kuruttu¸şoktayım.Ben kurumasını beklemeye üşendigim icin oje sürmüyodum¸ gidip stok yapcam 50 tane essence cekilirse en cok bu ürün gider diye üzülürüm.İlk kullanısta ask yasadım resmen

 5. okuduğum girdilerde benle aynı sorundan muzdarip kimse göremediğim için sorunu kendimde arasam da bende şöyle bir soruna yol açtı bu ürün: ojeyi sürdükten kısa bir süre sonra kurutuyor. buraya kadar her şey normal¸ ancak sanki sürülen ojenin dayanıklılığını da düşürüyor.ne zaman bu ürünü kullansam ojelerim bir günü çıkaramadan kenarlardan hep dökülüyor. önce sürdüğüm ojeyle ilgilidir diye bir de bu kurutucuyu kullanmadan süreyim dedim. o zaman iki gün dayandı.benden başka böyle bir sorun yaşayan oldu mu bilmiyorum ama yine de bitirince yenisini alırım.çünkü çaresizlik asdfasfda.

 6. Aslında yazmak istemiyorum şimdi sonra millet gidip alacak ve stok sorunu yaşanacak diye ama içim de elvermedi işe yaramıyor diyenlere yanıt vermem gerek.Yanlış kullanıyorsunuz büyük ihtimalle zira gerçekten o kadar hızlı kuruyor ki tırnaklarım bu kadar etkili olduğunu görünce şAşırdım. Yatmadan yarım saat önce oje sürdüm geceyarısı sonra da bu damladan damlattım. Yöntem şu parmaklarınızı aşağı doğru sallayın ve dikine damlatın. Böylece tüm tırnağa kendisi yayılıyor 2. Damlaya gerek bile kalmadan. Ve 1 dk bile geçmeden kuruyor o kadar hızlı. Sonra ben sabunla tırnaklarıma elimi sürmeden ellerimi yıkıyorum ve duruluyorum. Ta taaa bitti şahane kupkuru dün sürmüşüm gibi ojelerime kaVuşuyorum. Bunu yapıp yattım asla iz olmadı ojelerde çok çok başarılı.Lütfen abartmadan alın stoklar bitmesin piliz

 7. tanım: istanbul bahçelievler’deki eve kozmetik markette essense standında üç tane bulduğum ve hepsini -birini arkadaşıma vermek koşuluyla- aldığım mükemmel ötesi oje kurutucu. ama sanırım essense markasının gratislerden çekilmesiyle cicişler ürünü tedarik etme sıkıntısı yaşayacak. 🙁

 8. yeni yeni oje süreye başlayan biri olarak hayatımı kurtaran ürün diyebilirim. öncelikle belirteyim Allah bana düzgün oje sürme yeteneği vermemiş. onu geçtim sürdüğüm ojeyi bulaştırmadan batırmadan durma yeteneği de vermemiş. ama işte bu ürün ojenin hem cabuk kurumasını sağlıyor hem de çizilmeye bozulmaya karşı koruyor sanki. tırnak etlerin de yumuşatıyor. 7 tl gibi bi fiyatı var denenmeli bence.

 9. 2 kez kullandım bu ürünü ve bulduğum yerde stoklayabilirim. Her seferinde 10 damla kullandığımı düşünürsek epey hızlı biter. Ojeyi sürdükten sonra 1 dakika bekleyip daha sonra damlatmak gerekiyor. Eldeki yağlı his de bir sabunla yıkamaya bakar. Valla bence dakikalarca ojenin tamamen kurumasını beklemeketen çok daha pratik.

 10. oje kurutucu olarak aldığım ilk ürün¸ artık nokta atışı mı yaptım ne yaptımsa tam da aradığım şeyi buldum 🙂 önceleri ojeyi sürüyor ve yaklaşık yarım saat boyunca tırnaklarıma hohlamak suretiyle kendi kendime kurutmaya çalışıyordum¸ kurudu zannedip yatağa girince de sabaha nur topu gibi yastık izleriyle uyanıyordum. artık ojemi sürüyor¸ içimden altmışa kadar sayıyor ve her bir tırnağıma bir damla olacak şekilde damlatıyorum. yastık izleriyle vedalaştığımı ve verdiğim parayı hak ettiğini eklememe gerek yok sanırım 🙂

 11. hayatımda kullandığım ilk oje kurutucu ve resmen hayran kaldım.ojeyi bir kat sürdüm 1 dk bekledikten sonra 2. katı sürdüm ve yine 1 dk bekledikten sonra 1 damla damlattım ve 1-2 dk içinde tamamen kurudu.bebeğim oldu daha ilk günden :d ama yedeklemediğime yanıyorum umarım tekrar bulabilirim.

 12. top coat arayışıyındayken sözlükte övüldüğünü görüp satın aldığım fakat hiç memnun kalmadığım ürün. ojeyi sürdükten sonra az bekleyip 1 damla uyguladım¸ yağlı bir yapıda ve kendiliğinden yayılıyor. yağlı his bırakmasını sorun yapmadım zaten yıkayınca geçiyor. fakat performans olarak hiç başarılı bulmadım¸ ojeyi kesinlikle çabuk kurutmadı ve normalde oje kuruturken beklediğim süreden farkı olmadı. ertesi gün çarşaf izlerini de görünce ilk kullanımda sattın aldığıma pişman oldum. ilk izlenim olarak başarılı sonuç vermese de ikinci kez denemeyi düşünüyorum. umarım sonuç farklı olur.

 13. kendisiyle aşk nefret ilişkisi yaşadığım ürün. oje kurutucu olarak nk¸ kalyon¸ flormar¸ gabrini¸ benri markalarının ürünlerini denedim. bu üründe benim 2. sırada geliyor. nk favorim. bunun artısı pratikliği. bir damla damlatıyosun tamamsın. fırça falan uğraşman gerekmiyor. fakat her kullandığımda aynı performansı vermiyor ilginç bir şekilde. bazen yastık iziyle sonuçlanıyor mevzu.

 14. görkem karman’ın favorisi olduğunu görünce alıp denediğim ve gayet beğendiğim oje kurutucu. burada da bahsedilmiş¸ tırnağı dikine tutarak kök tarafından  damlatıp yayılmasını sağlarsanız 1 dakika içinde ojeyi kurutmuş oluyor¸ ben çok sabırsız ve hareket halinde birisi olduğum için ojelerim yastık izi vs aşamasına bile geçemeden hemen soyulur sıyrılır dökülür bu ürün bu durumu kesinlikle engelledi¸ işlevsel buldum. ilgili medya: 1

 15. Kaç tane bitirdiğimi hatırlamadığım ürün. Benim gibi canı dar olan¸ ojenin kurumasını bekleyemeyen kişiler için biçilmiş kaftan. 2-3 dakika içinde ojenizi kurutmuş oluyor ve bunu yaparken tırnak etlerinizi de yumuşatıyor. Essence gratis’ten çekildikten baya bir zaman sonra kızılay meşrutiyet şubesinin outlet kısmında 1 tl olduğunu görünce 5-6 tane yedeklemiştim¸ hâlâ onları kullanıyorum. Essence’de bulamayanlar için rival de loop’ta da aynı formda bir ürün var¸ performansları aynı mı bilmiyorum ama yoklukta denenebilir.

 16. En en en beğendiğim Essence ürünü. Ojelerimi bunun kadar hızlı kurutan bir ürüne rastlamadim. Kat kat sürdüğüm ojeyi bununla kuruttugumda tirnaklarimda yastik izi bile olmuyor.

 17. beni oje sürme saatini planlama derdinden kurtaran üründür. derdini seveyim demeyin¸ oje sürdükten bir saat yemek yapamazsın¸ elini suya sokamazsın¸ hatta sürdükten üç saat sonra uyusan bile tırnaklarda çarşaf izi olabilir. o nedenle hep planlarım saatini ki arkasından bir isim olmasın veya uyumayayım. bu ürünle tırnak dakikasında kuruyor ve çarşaf izinden eser olmaması paha biçilemez.

Siz ne düşünüyorsunuz?