“Essence liquid ink waterproof eyeliner” için 12 yorum

 1. şu ana kadar kullandığım tüm eyelinerlar far bazı kullanmazsam göz kapağıma bulaşıyordu. bunda öyle bir şey yok¸ bazsız bile bulaşmıyor¸ inanılmaz kalıcı. rengi de koyu siyah. ince fırçası sayesinde istediğiniz her şekilde sürebilirsiniz. vazgeçilmezim oldu.

 2. fazlasıyla muadili var diye düşünüyorum. özellikle fırçası bence bir felaket niteliğinde. kullanırsanız sakın su ile temizlemeyin resmen çıkmıyor

 3. beğenmeyenler olmasına şaşırdım çünkü bence gerçekten efsane bir eyeliner. ve ben eyeliner konusunda gerçekten asla ve asla tatmin olmayan biriyim. bunu ise sevgili kozmetikmuhendisi önerisiyle aldım ve bayılıyorum!öncelikle benim gözlerim çok hassastır¸ çoğu likit ürün hemen alerji yapar ama bunda öyle bir sorun yaşamadım. fırçasının çok ince bir ucu var ama öyle sağa sola da kaçmıyor. rahatlıkla çalışabilir¸ çok ince bir çizgi çekebilir¸ güzel kuyruklar yapabilir ya da göz pınarına doğru rahatlıkla girebilirsiniz. sapı da çok uzun olmadığından kolay kontrol ediliyor. oldukça koyu siyah rengini hemen veriyor¸ gün içinde dökülme ya da akma yapmıyor¸ ama siz çıkarırken de rahatça çıkıyor. bir de ucuz.e napsın daha arşa mı değsin? stoklayacağım.

 4. buradaki arpacıklı girdiyi okuduğumda ben de bu eyelinerı denediğim sıralarda¸ bir ay falan önce¸ hayatımda ilk defa arpacık çıkardığımı hatırladım. Bende de arpacık çıkarmış olabilecek eyeliner. ikinci kez kullanmaya korkuyorum şu an.

 5. Tek katta tam opak olmayan ikinci katı geçince gözü aşırı geren eyeliner. Aynı zamanda gözümün derisini azcık gerdirdim rahatsız edince ve kil maskesi gibi çatladı falan çok kötü. Yalnız fırçasına bayıldım çok kolay çektim eyelinerı.Ama bu deneyimimden sonra sanırım jel eyelinera döneceğim tekrar

 6. Harika bir fırçası var efsane çekiyorum eyelinerı ama gel gelelim ki gözde durma süresi (baz dahi uygulasam) 30-60 dk arası bir şey. Sonrasında parçalanmaya falan başlıyor. Bunu sürüp üstüne siyah far geçip tekrar bunu sürüp tekrar siyah far geçip sonrasında tekrar bunu sürüp……… işte o işlemlerden sonra kalıcı oluyo.

 7. entryleri görünce korktum cicişler daha önce waterproof olmayanını kullandım gerçekten muhteşemdi bu ürün sayesinde kuyruklu eyeliner yapmayı öğrendim diyebilirim. bana böyle likit eyeliner lazımmış hani fırçası kıl kıl olan. demin waterproof olanını açıp denedim gerçekten yapısı çok hoşuma gitti¸ sürümü de aynı şekilde. garnier göz makyaj temizleyici ile kolayca temizleyebildim. entryler aylar önce yazılmış belki ürünün içeriği yenilenmiştir.

 8. bu benim bebegimmm !bende akma kirpiklere bulaşma yada gün içinde pul pul dökülme yapmadı¸yazın bile bununla havuza denize girmişliğim oldu gram oynamadı diyebilirim. ilk defa bir eyeliner ı ikinciye aldım. performansına göre fiyatı uygun son gelen zamlarla 14.90 a aldım¸öncekini 2 sene önce almıştım o zamanlar 8-9 lira gibi bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam. ince kıl fırça severler bir baksın derim ¸ kuyruklu eyeliner çekmeyi bu ürünle öğrendim 🙂 ilgili medya: 1

 9. göz kapağım çok dar bu yüzden eyelinerlar mutlaka bulaşır¸ fakat bu eyelinerı sabah sürdüm ve bu saate kadar hiç bulaşma yapmadı ve sürümü çok kolay. umarım yapısı çabuk bozulmaz.

 10. Essence’in likit eyeliner’larınım birsürü çeşidi var. Ben elime swatch yapıp mavi kapaklk olanını tercih ettim. Siyahlığı gerçekten piyasadaki eyeliner’lara göre başarılı. Ancak fırçasının bir tık kalın olmasından dolayı sürmesi çok kolay değil. Ben özel günlerde kullandığım için özen göstererek güzel bir şekilde eyeliner çekebiliyorum. Ancak çabuk kurumadığı için de biraz zaman alabiliyor. Fiyatına göre yinede başarılı bence. *Arkadaşım da aynısından aldı¸o parçalandığını söylüyor. Ben böyle bir sorun yaşamadım)

 11. fiyat ve performans açısından alınabilecek güzel bir eyeliner. kalıcığını gerçekten başarılı buldum. sürerken göz kapağımda herhangi bir çizgilenmeye sebep olmadı. yalnız¸yapısını biraz fazla sıvı buldum. bu yüzden sürerken dikkatli olmakta fayda var. geç kuruduğu için¸göz kapaklarına bulaşma yapabiliyor. onun haricinde renginin simsiyah oluşu fazladan bir artı bu ürün için. ilk başlarda sürümü açısından zorlansam da¸ zamanla elim bundan başka bir ürüne gitmedi¸şans verilmeli.

 12. essence’in fiyat ve performansına bayılıyorum Rimellerinden tut¸ ojelerine kadar. Lakin Waterproof olan herşeyden biraz korkmuşumdur. Neden bilmem cildi cok yordugunu düşünmekteyim. Lakin eyeliner’ı bir efsane dostummmm

Siz ne düşünüyorsunuz?